Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

QUOTE(katyte mamyte @ 2009 04 23, 06:46)
........Kalifornijoje geras pusmetis, jau kaip ir adaptuojames smile.gif

o suniukas apako. Kol kas stebime ir labai tikimes kad blogiau nei dabar jam nebus. Sunku matyti besalygiska meile ir negaleti padeti, Na, bet cia pekinuku bedos apie kurias nezinojome
Papildyta:
.......kas liecia raminima-tai vargses stiuardeses nieko nezino juk. Musu vargseli Cikagoje radome atvirame narvelyje.........gerai dar, kad apsauginis nenusove-tik su ginklu salia stovejo. O Los Andzele islipus jo isvis nebuvo.........teko pralaukti iki kito sklrydzio lagaminu,,,,,,,,atvyko 4 valandom veliau nei mes.........Kas liecia lagaminus-is 8 atsimeme aerouoste tik 3 doh.gif ........kiti 5 atvaziavo i namus...... po 3 paru blink.gif ......tai jokio noro nebekyla prisiminti tos keliones ir tikrai suprantu kaip yra sunku  kai reikia per ta bala sokti blush2.gif

o čia tai kelionė doh.gif Man viskas sklandžiai ėjosi ir gyvūnai ir lagaminai ir dokumentai. Tik kad nelakęs vandens išbuvo tokį ilgą laiką, bet nieko palakė mašinoje biggrin.gif
Skaudu, kai šuniukui negali padėti...

QUOTE(MichGirl @ 2009 04 23, 07:37)
sveikas moralas dar niekam nepakenke, as gi nepiktybishkai. Visko per kitus neissiaiskinsi, be to ir info klaidinga gali but, ypac tokie dalykai kaip kad kas kur mieste yra.. gi zemelapyje geriau viska matysi, negu pagal kazkieno pasakojimus isivaizduosi siaip ar taip. o tik atvykus savarankishkumo oi oi kaip reikia.. tu cia atvaziavai pas vyra ir dar pazistama radai salia, o kiti atvaziuoja i niekur ir issiaiskina viska. kai labai nori tai zmogus kalnus nuversti gali wink.gif
Kur Kalifornijoj gyvenat?

tikrai reikia savarankiškumo drinks_cheers.gif Normalu, kad vyras padeda. Kas gi kitas padės jei nei vyras. O iš pažįstamos naudos jokios hihihi.gif, įjungia nesamonę ir pudrina man mazgus. O man reik atsirinkti kas tiesa, o kas ne. Man patinka tiesūs žmonės, turiu omeny, ką masto, tą ir sako. Tai bent žinai ko iš jo tikėtis. O vat kai tokių slapukų prisisaugau.
Aišku, kad reikia noro begalinio. Juk, kad ir pas vyrą atvažiavau, jis už mane neišsimokys ir t.t. Man tai reikia padaryti. Kitaip sakant valios reikia turet.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2009 04 22, 18:18)
as viska skaiciavau doleriais ir tebeskaiciuoju hihihi.gif
as nesinaudojau viesuoju transportu, man buvo idomu pavaikscioti. Varšuvos kiek teko matyti tikrai labai patiko, o kai grižau po dviejų dienų Vilniun, taip nyku ir liūdna buvo  verysad.gif



Nu tai jai i Vln grizai po Varsuvos ir nyku tau buvo, tai ka kalbeti kai grisiu i Kauna ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MichGirl @ 2009 04 22, 19:38)
klausyk, ale kaip tu planuoji isgyventi svetimoj saly, jei net elementariu dalyku nesugebi... turi viesbuciu adresa, turi ambasados adresa ar sunku internetiniam zemelapi atstuma paziuret??? visko ant lekstutes reikia  doh.gif zinok cia bus labai labai sunku jei savarankishkai tokiu dalyku negali issiaiskint.. sorry uz pamoksla, bet matau kad reikia  tongue.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif



Visu pirma pamokslu man nereikia- ne baznycioj esam blink.gif O jei norisisi pamoksla skaityti- reikia i baznicia eit.
Visu pirma jei idemiau skaitytum- as ir radau zemelapyje atstuma.Atsiversk puslapi atgal ir pasiziurek nepamokslavus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2009 04 23, 15:46)
o čia tai kelionė  doh.gif Man viskas sklandžiai ėjosi ir gyvūnai ir lagaminai ir dokumentai. Tik kad nelakęs vandens išbuvo tokį ilgą laiką, bet nieko palakė mašinoje  biggrin.gif
Skaudu, kai šuniukui negali padėti...
tikrai reikia savarankiškumo  drinks_cheers.gif Normalu, kad vyras padeda. Kas gi kitas padės jei nei vyras. O iš pažįstamos naudos jokios hihihi.gif, įjungia nesamonę ir pudrina man mazgus. O man reik atsirinkti kas tiesa, o kas ne. Man patinka tiesūs žmonės, turiu omeny, ką masto, tą ir sako. Tai bent žinai ko iš jo tikėtis. O vat kai tokių slapukų prisisaugau.
Aišku, kad reikia noro begalinio. Juk, kad ir pas vyrą atvažiavau, jis už mane neišsimokys ir t.t. Man tai reikia padaryti. Kitaip sakant valios reikia turet.


laureta katyte mamyte varksai suneliai 4u.gif Man tai ju ziauriai gaila.As isivaizduoju kaip varksiukai pasimete buna ir kaip sypia.Nes jauciu kilimas ir nusileidimas- jiu ausytems ziaurus. verysad.gif
katyte mamyte uzjauciu del suniuko. 4u.gif Ir zinau ka tas jausmas reiskia.Nes musu suniukui irgi buvo taip- su mumis gyveno 18 metu ir paskui apako. Oi ziauru budavo. Eidavo varkselis namuose ir pasiklysdavo, cypia verkia, negalim niekuo padeti jam. Oi... nenoriu net atsiminti.O kur dar priepuoliai jam. verysad.gif
Beje apie savarankiskuma. As niekaip nesuprantu vieno.Kodel zmogus grubiai turi atrasineti ir kita zmogu zeminti.Juk nezino kokia as esu ar savarankiska ar ne ir pan.. Nepradesiu as cia teisintis ir paskot savo gyv. istorijos. Bet jei ja zinotu- matytu mano visa ryzta,atkakluma ir pan.... kur nevisi sugebetu taip pasielgti kaip as.
Beje as lygiai taip pat turesiu visa laika pasoneje vyra ir kuris gales ma visa instruktaza pravedineti kas kur ir kaip. O jei kazko nezinos- susirasiu ir susizinosiu pati- o jei ne susirasiu kas pades. Nesu balta vista, kuri nieko nesugeba- 2metai anglijoj ir airijoj kur viska susirasti ir susizinoti, tvarkytis doc. reikdavo paciai be niekeno pagalbos.
O del to padejimo- nemanau, kad nereikia taip astriai ir grubiai.... nes nemanau kad kiekvienas viska taip ir zino.O jei zmogus zinai, nemanau kad yra sunku patarti ir padeti kitam, o nevaidinti super viska zinancia "SENBUVE".Kazkada visi visur bunam pradedantys ir naujokai ....... Tad reikia gerbti kitus ....... o jei zinai ir sunku atrasyti ir padeti kitam- tai jau geriau nemoralizuoti,o isvis nerasyti nieko. O jei bandai kazka sakyti- tai ta pati sakini gali pasakyti ir neizeizdamas, nezemindamas zmogaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *juodaplauke*: 24 balandžio 2009 - 07:44
Dabar jau mano eile tau pasakyti - nesinervink taip mirksiukas.gif

gi sakiau, kad nepiktybishkai, paprasciausiai tavo daug klausimu tokiu, i kuriuos atsakymus per google susirast per maziau nei 5 minutes gali, o cia reikia laukti atsakymo daug ilgiau kol kas atsiliepia, be to ir patikimumas forumines informacijos kai apie rimtus gyvenimo pokycius kalbam kartais gali buti rizikingas... taip kad nesinervink cia nuo pat ryto ir neisiviazduok nesamoniu tarp mano eiluciu tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
vaikai gyvenkim draugiskai 4u.gif . Juodaplauke, aciu uz uzuojauta-gyve mes dar ir veterinaras pasake, kad skausmo nera, ir insulto nebuve........taigi, priprasim ir prisitaikysim.

Mich Girl-esam San Bernardino County-tarp Las Vegaso ir LA.
kAS liecia forumine informacija-taip ji gali buti abejotina, bet daznai uzveda ant tiesioginio kelio kaip ir kur ieskoti ko tau reikia. Man kazkaip neteko uzsirauti ant kazkokio melo SM.......bet juk niekada sprendimu ir nepreiemiau remdamasi SM.Taip kad visos cia teisios drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2009 04 24, 10:59)
Dabar jau mano eile tau pasakyti - nesinervink taip  mirksiukas.gif

gi sakiau, kad nepiktybishkai, paprasciausiai tavo daug klausimu tokiu, i kuriuos atsakymus per google susirast per maziau nei 5 minutes gali, o cia reikia laukti atsakymo daug ilgiau kol kas atsiliepia, be to ir patikimumas forumines informacijos kai apie rimtus gyvenimo pokycius kalbam kartais gali buti rizikingas... taip kad nesinervink cia nuo pat ryto ir neisiviazduok nesamoniu tarp mano eiluciu  tongue.gif  mirksiukas.gif



Matai, tu gal ir nenori piktybiskai parasyti, bet kai as skaitau, tai man gaunasi kad tu durnini mane.
OK DAUGIAU TOLERANCIOS I R SUPRATINGUMO biggrin.gif
pYKTIS TIKRAI NENORIU SU NIEKUO, BET IR MAN NEPATINKA KAI ANT MANES "VAZIUOJA".
victory.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(katyte mamyte @ 2009 04 24, 22:58)
vaikai gyvenkim draugiskai 4u.gif . Juodaplauke, aciu uz uzuojauta-gyve mes dar ir veterinaras pasake, kad skausmo nera, ir insulto nebuve........taigi, priprasim ir prisitaikysim.


Mes tai labai norim Labradora nusipirkti usa, kazkaip labai jis mum mielas atrodo wub.gif tik nzn jie man tokie kvailiukai atrodo, labai visus myli, toks jausmas kad loti net nemoka biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
pirksi suni, is karti pirkit draudima suniui.Apie 20 baksu menesiui standard,,,,,,bet jeigu nelaime, pravercia labai. Gaila. suzinojom per velai, dabar musiskio nedraus, nes jau turi preexistant condition. Draudimo polisai pas veterinarus ofisuose........geras daiktas ir ir raga nesuvarys. Tikrai gaila. kad vos atvyke neissiaiskinom, beutume uz egzamina maziau ploje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte mamyte @ 2009 04 25, 16:44)
pirksi suni, is karti pirkit draudima suniui.Apie 20 baksu menesiui standard,,,,,,bet jeigu nelaime, pravercia labai. Gaila. suzinojom per velai, dabar musiskio nedraus, nes jau turi preexistant condition. Draudimo polisai pas veterinarus ofisuose........geras daiktas ir ir raga nesuvarys. Tikrai gaila. kad vos atvyke neissiaiskinom, beutume uz egzamina maziau ploje verysad.gif



Mes sunyti norim pirkti kai isseisim i nama jau, nes bute nevisi leidzia laikyti. ax.gif
O del draudimo- tai as asmeniskai pirma karta girdziu g.gif ax.gif
O as nelabai suprantu ka jie gali padeti kokiu atveju? blush2.gif 4u.gif O ir apie koki egzamina kalbi?
Atsakyti
taigi , kad egzistuoja naminiu gyvunu draudimas pasirodo-apdraudus gyvuna, uz gydyma reikia moketi tik 1/3 kainos, kai moki kas menesi apie 20 baksu.Atradom tik pas veterinara priimamajame.Grubiai suns tyrimai turejo siekti apie 700 doleriu musu atveju, bet kadangi didesnioji dalis ju atliekama tik LA, tai darem tik butiniausius ir apsiejom 200 dol. ribose. Egzaminas-mano grubi lietuvybes klaida-exam-turEjo buti apziura,,,,,,bet kadangi sneku visada angliskai, tai pradejau kalbeti netaisyklingai........atsiprasau doh.gif .Bet gyvuno neturint, si tema nera aktuali. Tiesiog atvyke is karto pas veterinara i klinka nejom, o vykom tik prisiregistruoti, o valstybinis veterinaras tokiu popieriu niekad nesiulo.
Papildyta:
draudimas vadinasi VPI arba pet insurance. Panasus i zmoniu draudima, lygiai taip pat kompensuojamos medicinines [proceduros ir gydymas.
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2009 04 26, 14:36)
1. O del draudimo- tai  as asmeniskai pirma karta girdziu  g.gif  ax.gif
2. O as nelabai suprantu ka jie gali padeti kokiu atveju? blush2.gif  4u.gif

1. Tu ka rimtai g.gif
2. JAv draudimas viskam reikalingas,jei nori laimingai be problemu gyventi biggrin.gif pradedant sveikatos draudimu zmogui bei gyvunui, ir baigiant eiliniu TV draudimu,nes jiems sugedus ,kaip ir zmogui susirgus taip saskaitu dysis per kisene uzvaziuos,kad maza nepasirodys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte mamyte @ 2009 04 26, 23:11)
taigi , kad egzistuoja naminiu gyvunu draudimas pasirodo-apdraudus gyvuna, uz gydyma reikia moketi tik 1/3 kainos, kai moki kas menesi apie 20 baksu.Atradom tik pas veterinara priimamajame.Grubiai suns tyrimai  turejo siekti apie 700 doleriu musu atveju, bet kadangi didesnioji dalis ju atliekama tik LA, tai darem tik butiniausius ir apsiejom 200 dol. ribose. Egzaminas-mano grubi lietuvybes klaida-exam-turEjo buti apziura,,,,,,bet kadangi sneku visada angliskai, tai pradejau kalbeti netaisyklingai........atsiprasau doh.gif .Bet gyvuno neturint, si tema nera aktuali. Tiesiog atvyke is karto pas veterinara  i klinka nejom, o vykom tik  prisiregistruoti, o valstybinis veterinaras tokiu popieriu niekad nesiulo.
Papildyta:
draudimas vadinasi VPI arba pet insurance. Panasus i zmoniu draudima, lygiai taip pat kompensuojamos medicinines [proceduros ir gydymas.


katyte mamyte aciu uz issamia info thumbup.gif drinks_cheers.gif tikrai pravers ateityje biggrin.gif
*NYC* nu rimtai- nezinojau.Lietuvoj nesu girdejusi apie draudima suniui ( nors vilkiniui reikejo keleta kartu apsilankyti pas veterinara, bet sumoki ir tiek.Nera super dideles sumos) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2009 04 27, 02:48)
*NYC* nu rimtai- nezinojau.Lietuvoj nesu girdejusi apie draudima suniui ( nors vilkiniui reikejo keleta kartu apsilankyti pas veterinara, bet sumoki ir tiek.Nera super dideles sumos) 4u.gif

Na dar kai ka suzinojai thumbup.gif Patikek cia tikrai ne LT kainos ypac kas liecia medicina, ir nesvarbu kam ar zmogui ar gyvunui,kainytes "pagerintos" 4u.gif

Kaip smagu ,kad jau zinot data kada kelsit sparnus thumbup.gif
Atsakyti