Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Įvažiavimas į JAV
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
melynake*aviete
Sveikos, turiu klausimą, gal kas galės patarti smile.gif Taigi esu 4akursė studentė, baigiu šiemet bakalaurą, ir noriu išvažiuoti pakeliauti vasarai į JAV. Bėda ta, kad man elektroninės vizos neužtenka, nes noriu ten pabūti 4-5mėn.
Dabar reiks eiti į ambasada prašyt vizos...Žinau kad ją gauti nebus lengva, kadangi būsiu pabaigus studijas, bet as buvau jau JAV 4kartus išvažiavus (3kart su turistine viza, pernai vasarą per work&travel) visus kartus grįžau problemų neturėjau smile.gif
Galvoju jei nusipirkčiau iškart bilietus prieš einant į ambasadą, ar daugiau būtų šansų gaut vizą? ( nes jei išleisiu pinigus ir vizos negausiu bus ne kas... doh.gif )Taip pat galvoju gaut pažymą iš savo praktikos vietos, kad jie mane priims į darbą kitą lapkritį (nes ten parodų organizavimo firma ir paroda būa vasarį tai jiems pagalbos tik nuo lapkričio prireikia), ir gal dar pasakyt kad į magistrą stosiu? Aš tikrai nežadu ten pasilikt, jei galvočiau tai galėčiau ir su elektronine išvažiuot, bet as noriu tvarkingai ir galvoju kaip čia jiem įrodyt kad tikrai grįšiu..Gal kas esat susidūrę su panašia situacija?
kauke26
Bilietu pirkti is anksto nepatariu, nes yra didele tikimybe, kad negausi vizos.
melynake*aviete
QUOTE(kauke26 @ 2011 03 09, 11:52)
Bilietu pirkti is anksto nepatariu, nes yra didele tikimybe, kad negausi vizos.
*

na bet jei nenusipirksiu gal dar didesnė tikimybė negaut? ai dar pamiršau paminėt kad turiu draugų JAV (amerikiečių) ir turiu laišką su kvietimu man ir kad išlaikys mane visą laiką finansiškai ir t.t.
Boni
Man rodos, na kad išvažiuosi tai atrodo kad 100%, bet vistiek bilietų iš anksto nepirkčiau:)

Baltas pavydas tau, kad turi galimybę ir draugų ten...Sėkmės!
Ms.Blonde
QUOTE(melynake*aviete @ 2011 03 09, 12:50)
Sveikos, turiu klausimą, gal kas galės patarti  smile.gif Taigi esu 4akursė studentė, baigiu šiemet bakalaurą, ir noriu išvažiuoti pakeliauti vasarai į JAV. Bėda ta, kad man elektroninės vizos neužtenka, nes noriu ten pabūti 4-5mėn.
Dabar reiks eiti į ambasada prašyt vizos...Žinau kad ją gauti nebus lengva, kadangi būsiu pabaigus studijas, bet as buvau jau JAV 4kartus išvažiavus (3kart su turistine viza, pernai vasarą per work&travel) visus kartus grįžau problemų neturėjau  smile.gif
Galvoju jei nusipirkčiau iškart bilietus prieš einant į ambasadą, ar daugiau būtų šansų gaut vizą? ( nes jei išleisiu pinigus ir vizos negausiu bus ne kas... doh.gif )Taip pat galvoju gaut pažymą iš savo praktikos vietos, kad jie mane priims į darbą kitą lapkritį (nes ten parodų organizavimo firma ir paroda būa vasarį tai jiems pagalbos tik nuo lapkričio prireikia), ir gal dar pasakyt kad į magistrą stosiu? Aš tikrai nežadu ten pasilikt, jei galvočiau tai galėčiau ir su elektronine išvažiuot, bet as noriu tvarkingai ir galvoju kaip čia jiem įrodyt kad tikrai grįšiu..Gal kas esat susidūrę su panašia situacija?
*

QUOTE(melynake*aviete @ 2011 03 09, 12:56)
na bet jei nenusipirksiu gal dar didesnė tikimybė negaut?
*

Bilietai sakyciau maziausia reiksme turi - tikrai ambasadoj jiems vienodai turit bilietus is anksto ar ne, nes bilietai nieko neirodo (t.y. galit turet atgalini bilieta, bet nereiskia, kad tikrai grisit). Jei tai palengvintu vizos gavima, tai visi su bilietais eitu. wink.gif Pati nuolat atostogu i JAV skraidydavau nuo mazens, bet bilietu niekad nepirkdavom is anksto, nors net minties apie vizos negavima nebudavo (vaziuodavau pas broli, JAV pilieti).

Ambasadai svarbiausia bus jusu rysiai su Lietuva, tai ir rodyt turetumet tuos rysius (turta, banko saskaita, darba ir pan). Pazyma is praktikos vietos tikrai nepamaisys. O siaip tik nesugalvokit ambasadoj pasakot kaip jus galetumet su elektroniniu leidimu isvaziuot ir pasilikt biggrin.gif Tiesiog atsakykit ko klaus, pasakykit, kad norit test magistra tokios ir tokiso specialybes, iki tol norit pakeliaut sia vasara ir pan. Na ir aisku gali paklaust kada dokumentus priduot magistrui reikia, ka darytumet jei i norima neistosit specialybe (bet rodos ne viena glaima rasyt stojimo prasyme), kada studijos prasidetu ir pan. Tiesiog zinot reikia apie save ir nepasimest nuo bet kokio klausimo, kad ir labai ne i tema atrodytu.
melynake*aviete
QUOTE(shopingas @ 2011 03 09, 16:59)
Bilietai sakyciau maziausia reiksme turi - tikrai ambasadoj jiems vienodai turit bilietus is anksto ar ne, nes bilietai nieko neirodo (t.y. galit turet atgalini bilieta, bet nereiskia, kad tikrai grisit). Jei tai palengvintu vizos gavima, tai visi su bilietais eitu. wink.gif Pati nuolat atostogu i JAV skraidydavau nuo mazens, bet bilietu niekad nepirkdavom is anksto, nors net minties apie vizos negavima nebudavo (vaziuodavau pas broli, JAV pilieti).

Ambasadai svarbiausia bus jusu rysiai su Lietuva, tai ir rodyt turetumet tuos rysius (turta, banko saskaita, darba ir pan). Pazyma is praktikos vietos tikrai nepamaisys. O siaip tik nesugalvokit ambasadoj pasakot kaip jus galetumet su elektroniniu leidimu isvaziuot ir pasilikt  biggrin.gif Tiesiog atsakykit ko klaus, pasakykit, kad norit test magistra tokios ir tokiso specialybes, iki tol norit pakeliaut sia vasara ir pan. Na ir aisku gali paklaust kada dokumentus priduot magistrui reikia, ka darytumet jei i norima neistosit specialybe (bet rodos ne viena glaima rasyt stojimo prasyme), kada studijos prasidetu ir pan. Tiesiog zinot reikia apie save ir nepasimest nuo bet kokio klausimo, kad ir labai ne i tema atrodytu.
*

na dėl bilietų tai apie tai pamąsčiau nes pernai kai buvau pokalby dėl vizos per work&travel vienas vaikinukas kai šnekėjo su konsulu girdėjau kad pasake kad turi giminių jav ir tada jo labaoi rimtai pradėjo visko klausinėt be t klausė ar jau turi bilietus, jis turėjo, ir kaip supratau viskas gerai baigėsi - jį praleido smile.gif dėl to ir galvojau, gal ir man jie nepakenktų...

dėkui už patarimus, gal tikrai geriau nešvaistyt pinigų iš anksto - o jeigu ką...Tikrai negalvojau sakyt ambasatoj kad su elektronine galiu pasilikt - jau nuo tokiu mnčių turbūt neleistų išvažiuot biggrin.gif Tiek kad labai sunku sugalvot kaip dar jiems įrodyt kad tikrai grįšiu - aš tai žinau, o va kaip jiems parodyt... doh.gif smile.gif užtat ir galvoju visokiausių būdų...
Ms.Blonde
QUOTE(melynake*aviete @ 2011 03 09, 18:32)
...
*

Matot, kiekvieno situacija kitokia - neaisku kokia to vaikinuko buvo ir kodel paklause del tu bileitu, bet nemanau, kad jam tas itakojo gavima.

O del irodymu, tai kaip rasiau - turtas, rysiai su LT: darbas, banko saskaita, automobilis, gyvenamoji vieta ir pan. Gal kiek nevisai i tema, bet vienas vaikinukas su zalia korta kasmet i LT vaziuoja keliams menesiams, tai griztant jo cia prie sienos vis paklausia ko tiek vazineja ir ilgai buna (nes ir su ZK gali neileist), tai jis ir atsako, kad seni tevai, reikia padet ir pan. - visada be problemu pravaziuoja, bet pas ji taip is tikruju ir yra.....
Taikuolis
Sveiki, norėjau užduoti pora man labai svarbių klausimų. Atsiprašau jei ne į temą. Taigi, jau senai svajoju apie studijas JAV. Visur skaitinėju informacija, bet ji visur skirtinga. Jeigu čia yra studijavusių JAV, gal kas galėtumėt papasakoti, kaip ką darėt, ko reikėjo, kaip viskas vyko ? Ar laikėt be TOEFL testo dar koki?
Taikuolis
Man dar tik 16 metu(dešimtokas), mokausi neblogai smile.gif Vidurkis apie 9.3 smile.gif Norėčiau studijuoti inžineriją. Prašau nepatingėkit ir atsakykit smile.gif
Americana
Gal kuri daretes neseniai WES ivertinima? Kokius dokumentus siuntete is unversiteto? Kadangi pakeiciau pavarde, tai man jiems siusti santuokos liudijimo kopija ar kaip?
*NYC*
QUOTE(Americana @ 2011 04 12, 02:50)
Gal kuri daretes neseniai WES ivertinima? Kokius dokumentus siuntete is unversiteto? Kadangi pakeiciau pavarde, tai man jiems siusti santuokos liudijimo kopija ar kaip?
*

niekada originalu nereik siusti,nebent jie to praso mirksiukas.gif visada siunti kopijas 4u.gif
evelele
Sveikos,
gal kas galesite atsakyti...
Norime pradeti savo versla JAV, bet neturime savo verslo Lietuvoje, tad L1 netinka. B1 ar galetume gauti...? Ji neduodama verslui pradeti, nebent tik konsultuoti. Koks galimas budas gauti viza, kokia viza, kokiu keliu eti? Turime draugu, kurie padetu viska atlikti.
Dekoju uz bet koki atsakyma, mazai dar ka zinome patekimo i JAV srityje.
lvshelly
Sveikos mamytes, turiu problemele, uz menesio sesers gimtadienis, uzsiprase butent sio laikrodzio http://www.amazon.com/Dolce-Gabbana-Womens...8/dp/B003RWH5S8 kuris tik jav prieiamas, kas galetu patarpiinkauti ir persiusti man ji i lietuva? Tikrai atsilyginsiu, o galbut ir jums kazko reikia is lietuvos? Laukiu i AZ!!!
migliux
QUOTE(lvshelly @ 2011 08 18, 11:38)
Sveikos mamytes, turiu problemele, uz menesio sesers gimtadienis, uzsiprase butent sio laikrodzio http://www.amazon.com/Dolce-Gabbana-Womens...8/dp/B003RWH5S8 kuris tik jav prieiamas, kas galetu patarpiinkauti ir persiusti man ji i lietuva? Tikrai atsilyginsiu, o galbut ir jums kazko reikia is lietuvos? Laukiu i AZ!!!
*

Yra temos, kuriose merginos tarpininkauja ir veža iš JAV. Paieškok skelbimuose
naujagera
* Stojant i koledza JAV ar reikia ant lietuvisko brandos atestato uzdeti apostille?

** Ar JAV koledzai pripazysta musu lietuvisku firmu vertimus patvirtintus notariskai, ar verciau brandos atestata issiversti ir patvirtinti notariskai JAV?

Labai lauksiu komentaru smile.gif

MichGirl
man asmeniskai tai uzteko tik paprastai isversti, vertejas ir patvirtino notariskai, daugiau nieko nereikejo. Kur versta skirtumo siaip nera. Svarbiausia jus su konkreciu koledzu aiskinkites, nes reikalavimai gali skirtis, nera taip kad visur vienodai butu.Sekmes!
naujagera
QUOTE(MichGirl @ 2012 04 24, 19:27)
Svarbiausia jus su konkreciu koledzu aiskinkites, nes reikalavimai gali skirtis, nera taip kad visur vienodai butu.Sekmes!

aciu 4u.gif uz atsakyma. Vaikas galvoja apie trys koledzus, aplanke - pasikalbejo, dabar renkam dokumentus ir galvoja i kuri. O reikalavimai tikrai skirtingi. smile.gif
naujagera
Dar turiu tokiu klausimu smile.gif

E-2 VIZA smile.gif
raso taip:
The E2 Investor Visa allows an individual to enter and work inside of the United States based on an investment he or she will be controlling, while inside the United States. This visa must be renewed every other year, but there is no limit to how many times one can renew. Investment must be substantial. An investor must contribute to the US economy. (Setting up a small shop alone is not enough.) Investor visas are available only to treaty nations.

The dollar amount of cash investment normally should exceed $50,000 depending on the type of business (new or existing), although cases have been made for less amounts. This is an approximated amount and applicants should consult an immigration lawyer prior to making any offers for existing business. The dollar amount should only be money spent on the business. Any expenses not directly spent on the actual business itself will not count toward the required amount.

For new start ups, the investment must be large enough to start and operate the business. The amount of investment varies on the type of business. The $50,000 dollar amount would not be a substantial investment for a business such as the construction and management of a shopping center or office complex. The investment will not be considered substantial if it is not large enough to capitalize the venture. The USCIS will use an ‘Inverted Sliding Scale’ to determine whether the investment is substantial in proportion to the overall cost of the enterprise.

Upon conclusion of the business, investors must return to their countries of origin, or change their status. The holder of an E-2 visa may leave the United States at any time.

Info is cia g.gif

Pasidalinkite prasau, kas ka zinote apie tai smile.gif
Taikuolis
Sveiki. Noriu paklausti, kiek laiko reiktu prabuti JAV, kad galeciau prasyti sios salies pilietybes? Kiek girdejau reikia ten isgyventi tam tikra laiko tarpa ir galima isvykti per metus nedaugiau 4 ar kiek savaiciu. Tai kaip yra istikruju, kiek mano girdetoje informacijoje tiesos? smile.gif
MichGirl
QUOTE(Taikuolis @ 2012 05 02, 14:34)
Sveiki. Noriu paklausti, kiek laiko reiktu prabuti JAV, kad galeciau prasyti sios salies pilietybes? Kiek girdejau reikia ten isgyventi tam tikra laiko tarpa ir galima isvykti per metus nedaugiau 4 ar kiek savaiciu. Tai kaip yra istikruju, kiek mano girdetoje informacijoje tiesos? smile.gif
*

reikia ne siaip pragyventi, o su zalia korta. jei ji gauta per santuoka tai po 3 berods metu gali prasyt (o gal 2? neatsimenu jau dabar), o visais kitais keliais ZK gavus, reikia su ja JAV pragyventi 5 metus, tada pilietybes prasoma.
Lialondra
Sveiki visi, turiu toki klausimeli, gal kam teko susidurti. Noriu isvaziuoti i usa. Turiu 10 metu viza, taciau mano mazasis sunelis jos neturi. Esu issituokusi. Sakykit, ar realu, kad galeciau bandyti gauti viza vaikui? Nes tiesa sakant tenai nuvaziavusi noreciau keisti statusa, tai viza tuo tiklsu reikalinga smile.gif
Beje, jav virs metu gyvena mano brolis su ZK. Bet as neturiu darbo siuo metu ir saskaita banke tuscia. Tik viza 10 metu turiu pase biggrin.gif bet gal kas girdejote, ar realu gauti viza vaikui ar geriau net nebandyti. Busiu dekinga jei kas pakomentuos tokia situacija 4u.gif
MichGirl
o koks pas suneli pasas? jei ne biometrinis tai realu viza gaut. bet jeigu naujas, tai tada manau sunkoka, nes yra bevizis ir kils daug klausimu kodel jam reikia butent vizos, o bevizis netinka.
Lialondra
QUOTE(MichGirl @ 2012 05 04, 17:11)
o koks pas suneli pasas? jei ne biometrinis tai realu viza gaut. bet jeigu naujas, tai tada manau sunkoka, nes yra bevizis ir kils daug klausimu kodel jam reikia butent vizos, o bevizis netinka.
*

tai vat butent, kad biometrinis. Cia ir beda. O ar nebutu neblogas argumentas, kad pas krikstatevius nori pabuti 4 menesius pavyzdziui? nes jam dar tik penkeri vasara bus.
D.H.
QUOTE(Lialondra @ 2012 05 04, 15:59)
tai vat butent, kad biometrinis. Cia ir beda. O ar nebutu neblogas argumentas, kad pas krikstatevius nori pabuti 4 menesius pavyzdziui? nes jam dar tik penkeri vasara bus.
*

Saziningai, nepatikes smile.gif
MichGirl
jo, manau sunkoka butu itikint, kad 5 metu vaikui vaikui svecioj sali 3 menesiu neuztenka ir reikia 4 kad pas kazka pasisveciuot. laime aisku galima bandyt, tiesiog tiksliai cia niekas nepasakys.
Eglantina
labas, as cia pasiklausiau del ZK, o kiek kainavo visi dokumentu tvarkymai? dokumentu vertimai, dar ten gal kokie mokesciai. bandau isivaizduoti kiek pinigu tam reikalui reikes.
Rashkyte
QUOTE(Eglantina @ 2012 05 05, 01:29)
labas, as cia pasiklausiau del ZK, o kiek kainavo visi dokumentu tvarkymai? dokumentu vertimai, dar ten gal kokie mokesciai. bandau isivaizduoti kiek pinigu tam reikalui reikes.
*

visa info rasite tam skirtoj temoj 4u.gif Zalia Korta
Lialondra
Tai kaip sakoma geriau nebandyti gauti vizos vaikui, nes neturiu konkreciu argumentu sad.gif gaila, nes galvojau, kad gal imanomas dalykas. Bet siaip kiek zinau tai jei kreipciausi vizos vaikui, tai mano vizos vistiek jie neatimtu, juk tam pagrindo nera, ar ne?
Riher
Sveiki smile.gif

Planuoju išvykti į JAV, turiu ESTA leidimą, bet norėčiau gauti H1B vizą. Esu vet. gydytoja, turiu patirties LT ir užsienyje. Kaip manote ar realu gauti H1B vizą?

Gal kas iš gyvenančių JAV galėtų parekomenduoti kokių rimtesnių skelbimų psl. kur galėčiau pasiieškoti normalaus darbo? (Galima ir a.ž.) Būčiau labai dėkinga smile.gif))

Planuoju vykti į Chicago arba CA. smile.gif
MichGirl
o jus domejotes ar galit praktikuotis cia kaip vet gydytoja? Pirmiausia nuo to reiktu pradet. As speciau - ir tai tik spejimas - kad reiks vistiek issilaikyti kazkokius egzus ir licenzija gauti, o be ju H1b turbut neduos. Zodziu, reiktu pirma issiaiskint ko reiks, kad konkrecioj valstijoj dirbti galetumet.

O paskui reiktu susirasti klinika, kuri jus samdytu ir padarytu H1b.

Kaip bebutu ESTA yra tik turizmo tikslams skirtas leidimas ir jo pakeisti i kita statusa negalima. Netgi jei randat kas jums sutinka sponsoriaut H1b, jus turit tos vizos prasyti ambasadoje LT.
Papildyta:
del skelbimu psl, tai www.monster.com turbut didziausias butu.
Losa
Sveikos!
Norėjau pasiteirauti apie namų nuomą - benaršant namų susidarė įspūdis, kad JAV dauguma namų išnuomojami tušti, nebent su virtuvės baldais. O kur gauti baldų? Nuomotis ar per kažkokius dėvėtus ieškotis pirkti? Mūsų situacija tokia, kad turėtume išvykti ribotam laikui (keliems metams).
*NYC*
QUOTE(Losa @ 2013 01 03, 05:21)
Sveikos!
Norėjau pasiteirauti apie namų nuomą - benaršant namų susidarė įspūdis, kad JAV dauguma namų išnuomojami tušti, nebent su virtuvės baldais.  O kur gauti baldų? Nuomotis ar per kažkokius dėvėtus ieškotis pirkti? Mūsų situacija tokia, kad turėtume išvykti ribotam laikui (keliems metams).
*

yra ir su baldais,bet buna brangiau,taciau cia zmones nelabai nori ant kazkieno guletu lovu miegoti. Susiperka viska,nes tikrai milijonu nekainuoja 4u.gif Ir taip dazniausiai tik virtuve buna irengta tai yra spintutes,mikrobangine,indaplove,ne visur,saldytuvas,irgi ne visur,nes kai kurios valsijos istymai leidzia isnuomuoti buta/nama be saldytuvo. Stala su kedem ir indus reik isigyti patiems biggrin.gif
Losa
QUOTE(*NYC* @ 2013 01 03, 16:24)
yra ir su baldais,bet buna brangiau,taciau cia zmones nelabai nori ant kazkieno guletu lovu miegoti. Susiperka viska,nes tikrai milijonu nekainuoja 4u.gif Ir taip dazniausiai tik virtuve buna irengta tai yra spintutes,mikrobangine,indaplove,ne visur,saldytuvas,irgi ne visur,nes kai kurios valsijos istymai leidzia isnuomuoti buta/nama be saldytuvo. Stala su kedem ir indus reik isigyti patiems biggrin.gif
*

Dėkui 4u.gif Pažiūrėjau Ikea - brangu US (su Lenkija palyginus). Iš tiesų tik vieną namą dominančiame rajone radome su baldais, tūkstančiu dolerių brangesnė nuoma negu panašių be baldų - paskaičiavus tikrai verta įsigyti. Tik ant smūgio svetimoje vietoje gana sudėtinga unsure.gif
*NYC*
QUOTE(Losa @ 2013 01 03, 08:29)
Dėkui 4u.gif Pažiūrėjau Ikea - brangu US (su Lenkija palyginus). Iš tiesų tik vieną namą dominančiame rajone radome su baldais, tūkstančiu dolerių brangesnė nuoma negu panašių be baldų - paskaičiavus tikrai verta įsigyti. Tik ant smūgio svetimoje vietoje gana sudėtinga  unsure.gif
*

i kuria valstija jus vaziuojat? siaip nauju tai tik matrasu reik,o remus juk ir panaudotus galima susuipirkti. Yra craigslist puslapis kur zmones pardavineja 4u.gif
Losa
QUOTE(*NYC* @ 2013 01 03, 16:39)
i kuria valstija jus vaziuojat? siaip nauju tai tik matrasu reik,o remus juk ir panaudotus galima susuipirkti. Yra craigslist puslapis kur zmones pardavineja 4u.gif
*

Jei išvažiuosim (na, juk visko gyvenime pasitaiko), į Virginia. Reik pažiūrinėti, nesu girdėjusi tokio dalyko.
*NYC*
QUOTE(Losa @ 2013 01 03, 08:42)
Jei išvažiuosim (na, juk visko gyvenime pasitaiko), į Virginia. Reik pažiūrinėti, nesu girdėjusi tokio dalyko.
*

Labai geras puslapis ten pagal valstijas irgi ir netgi palei rajonus gali atrasti. Daug zmoniu pardavineja baldus,vaiku rakandus ,zodziu viska,tikrai pasiziurinekit 4u.gif
Losa
QUOTE(*NYC* @ 2013 01 03, 16:46)
Labai geras puslapis ten pagal valstijas irgi  ir netgi palei rajonus gali atrasti. Daug zmoniu pardavineja baldus,vaiku rakandus ,zodziu viska,tikrai pasiziurinekit 4u.gif
*

Dėkui, ieškosim kažkaip. Kol kas ir gyvenamojo ploto neturim, kol nėra šimtaprocentinės garantijos, tik žiūrinėjamės. Pavasarį galutinai paaiškės, jau tada lavina rūpesčių bus, tad žiūrinėjam po truputį ir dabar.
B.Jones
Laba diena,
norėčiau pagalbos, nes nlb žinau kur kreiptis, kad gaučiau tinkamą info.
Žodžiu, 2007-2008 m mamai buvo JAV, 3 menesiams, nes tokiam laikui tik gavo vizą, dabar nori vėl išvažiuoti, tačiau sunerimo, nes pas ją, išvažiuojant neįdėjo antspaudo (nors nlb -inau ar reikia) o paliko kokį tai lapelį, kurį paprastai išima išvykstant iš JAV. Tai ji dabar prisikaitė, kad reikia turėti senus bilietus kaip įrodymą, kad ji laiku išvyko. Ambasadoje nekialia ragelio, tai net nžn kur klausti, ar čia stresuoti, ar ieškoti senų bilietų, na žodžiu ... jei galite suteikti koką info, būčiau dėkinga
pita
QUOTE(Losa @ 2013 01 03, 16:29)
Dėkui 4u.gif Pažiūrėjau Ikea - brangu US (su Lenkija palyginus). Iš tiesų tik vieną namą dominančiame rajone radome su baldais, tūkstančiu dolerių brangesnė nuoma negu panašių be baldų - paskaičiavus tikrai verta įsigyti. Tik ant smūgio svetimoje vietoje gana sudėtinga  unsure.gif
*

I kuria vieta Virdzinijoj planuojat vaziuot? Virdzinijoj kainos, priklausomai nuo vietoves, labai smarkiai skiriasi. As Virdzinijoj gyvenu, gal galeciau kiek patart, jei reikes.

Kaip NYC ir sake, is nauju daiktu, matracas svarbiausias. As, kai reikejo, pirkau uz $ 350 is www.amazon.com, nesitikejau stebuklo, bet visai geras pasitaike, nesiskundziam kol kas. Remu taip pat galima online pasiuziuret arba is craigslist pirkt. Tik craigslist reikia labai atidziai ziuret, nes kartais ten kai kurie baldai gali daugiau uz naujus is parduotuves kainuot. Ta pati IKEA nera brangi, kokias kedes, lentynas ar stalus tikrai pigiai galima rast. Jei laikinai zadat gyvent, nereikes gi kazkokiu ypatingai geru ar labai patvariu.
Losa
QUOTE(pita @ 2013 01 04, 03:01)
I kuria vieta Virdzinijoj planuojat vaziuot? Virdzinijoj kainos, priklausomai nuo vietoves, labai smarkiai skiriasi. As Virdzinijoj gyvenu, gal galeciau kiek patart, jei reikes.

Kaip NYC ir sake, is nauju daiktu, matracas svarbiausias. As, kai reikejo, pirkau uz $ 350 is www.amazon.com, nesitikejau stebuklo, bet visai geras pasitaike, nesiskundziam kol kas. Remu taip pat galima online pasiuziuret arba is craigslist pirkt. Tik craigslist reikia labai atidziai ziuret, nes kartais ten kai kurie baldai gali daugiau uz naujus is parduotuves kainuot. Ta pati IKEA nera brangi, kokias kedes, lentynas ar stalus tikrai pigiai galima rast. Jei laikinai zadat gyvent, nereikes gi kazkokiu ypatingai geru ar labai patvariu.
*

Kaip minėjau, dar nesame visiškai garantuoti, kad išvažiuosim. Jei išvažiuosim, tai prie vandenyno - namų žiūrinėjamės trulia.com, moderniausias tinklalapis pasirodė.
Dalį baldų pirksime ne pačius prasčiausius, parsivešim į Lt. Turbūt mastau.gif Dar sunkiai įsivaizduoju, kaip aklai vištai grūdas ta Amerika būtų - niekada nei galvojau, nei svajojau.

pita
QUOTE(Losa @ 2013 01 04, 09:39)
Kaip minėjau, dar nesame visiškai garantuoti, kad išvažiuosim. Jei išvažiuosim, tai prie vandenyno - namų žiūrinėjamės trulia.com, moderniausias tinklalapis pasirodė.
Dalį baldų pirksime ne pačius prasčiausius, parsivešim į Lt. Turbūt mastau.gif Dar sunkiai įsivaizduoju, kaip aklai vištai grūdas ta Amerika būtų - niekada nei galvojau, nei svajojau.
*

Nemanau, kad baldus veziot apsimoka, nei pirmyn, nei atgal. Nebent jau kazkokios ypatingos vertes pirktumete.

Prie vandenyno Virdzinijoj armija arba kurortai, nesu ten gyvenus, tik atostogavus trumpam.
Losa
QUOTE(pita @ 2013 01 04, 17:19)
Nemanau, kad baldus veziot apsimoka, nei pirmyn, nei atgal. Nebent jau kazkokios ypatingos vertes pirktumete.
*

Į ten vežtis turbūt, bet per kelerius metus prisikaups daiktų, tikrai didelę dalį įsigytų daiktų vešimės namo smile.gif
Losa
Dar iškilo klausimas - ar JAV labai griežtai žiūri, kad mokykla atitiktų gyvenamąjį adresą? Dabar žiūrime nuomas ir prie kiekvieno namo, apartamentų ir pan. rodo artimiausias mokyklas. Bet įvedus gyvenamosios vietos adresą į publicschools tinklalapį jau rodo tik kurią nors vieną mokyklą ir būtinai ne tą, į kurią norėtume leisti vaikus g.gif
*NYC*
QUOTE(Losa @ 2013 01 12, 02:00)
Dar iškilo klausimas - ar JAV labai griežtai žiūri, kad mokykla atitiktų gyvenamąjį adresą? Dabar žiūrime nuomas ir prie kiekvieno namo, apartamentų ir pan. rodo artimiausias mokyklas. Bet įvedus gyvenamosios vietos adresą į publicschools tinklalapį jau rodo tik kurią nors vieną mokyklą ir būtinai ne tą, į kurią norėtume leisti vaikus  g.gif
*

tai ziuri ir gan grieztai ax.gif ir kur mokyklos geros ten ir nuoma iskart aukstesne 4u.gif jei leistumet i privacia tada adresas nesvarbu,kitu atveju turit buti tinkamos mokyklos zonoj 4u.gif
Losa
QUOTE(*NYC* @ 2013 01 12, 15:42)
tai ziuri ir gan grieztai  ax.gif ir kur mokyklos geros ten ir nuoma iskart aukstesne 4u.gif  jei leistumet i privacia tada adresas nesvarbu,kitu atveju turit buti tinkamos mokyklos zonoj 4u.gif
*

Dėkui 4u.gif Nu, bet labai įdomiai su trulia - atrodo, kad pageidaujama mokykla lyg ir arčiausiai, o įvedu adresą - vis netinka, vis kitą rodo g.gif
D.H.
QUOTE(Losa @ 2013 01 12, 09:20)
Dėkui  4u.gif Nu, bet labai įdomiai su trulia - atrodo, kad pageidaujama mokykla lyg ir arčiausiai, o įvedu adresą - vis netinka, vis kitą rodo g.gif
*

Kartais buna, net kad vienos gatves vaikai eina i skirtingas mokyklas. doh.gif As kai registravau vaika i mkla ziurejo koks musus namu numeris, kad patektume i teisinga mkla biggrin.gif
Losa
QUOTE(D.H. @ 2013 01 12, 16:45)
Kartais buna, net kad vienos gatves vaikai eina i skirtingas mokyklas.  doh.gif As kai registravau vaika i mkla ziurejo koks musus namu numeris, kad patektume i teisinga mkla  biggrin.gif
*

Košmaras doh.gif Bent jau tas trulia nerodytų visų aplinkinių mokyklų, o konkrečią.

O gal žinote dar kokių nors daugiau nuomos tinklalapių kaip trulia? Dar remax matėm, bet remax ir trulioj yra.
Papildyta:
Radau dar tinklalapių smile.gif
pita
QUOTE(Losa @ 2013 01 12, 18:15)
Košmaras doh.gif Bent jau tas trulia nerodytų visų aplinkinių mokyklų, o konkrečią.

O gal žinote dar kokių nors daugiau nuomos tinklalapių kaip trulia? Dar remax matėm, bet remax ir trulioj yra.
Papildyta:
Radau dar tinklalapių smile.gif
*

Kas del nuomos ir mokyklu, tai jus pradzioj geriau daugmaz rajona apsiziurekit, kuriam noretumet nuomotis, nes nebutinai ta nama, kur nusiziurejot internete ir gausit issinuomot. Nezinau kokiom salygom jus cia atvaziuojat, jei per vyro darba, tai gal ten kazkaip pagelbetu, jei situacija paaiskinsit. Norint issinuomot busta reikalaus irodyt, kad turit pakankamas pajamas JAV (dazniausiai praso pateikt paystubs bent jau uz 2 savaites), kai kuriais atvejais - kad nuoma nevirsytu 30 % menesiniu pajamu, taip pat domins jusu credit history, kurios tik atvaziave jus neturesit. Tokiu atveju gali prireikt palikt nemaza uztata arba reikalaus turet laiduotoja. Skirtingos agenturos kels skirtingus reikalavimus. Na, o jei per agenta namo ieskosit, tai galit jam pasakyt, kad ieskot nuomos butent tam rajone, kuris priskirtas konkreciai jusu issirinktai mokyklai, jei butent ta mokykla bus jums svarbi.
Losa
QUOTE(pita @ 2013 01 13, 04:14)
Kas del nuomos ir mokyklu, tai jus pradzioj geriau daugmaz rajona apsiziurekit, kuriam noretumet nuomotis, nes nebutinai ta nama, kur nusiziurejot internete ir gausit issinuomot. Nezinau kokiom salygom jus cia atvaziuojat, jei per vyro darba, tai gal ten kazkaip pagelbetu, jei situacija paaiskinsit. Norint issinuomot busta reikalaus irodyt, kad turit pakankamas pajamas JAV (dazniausiai praso pateikt paystubs bent jau uz 2 savaites), kai kuriais atvejais - kad nuoma nevirsytu 30 % menesiniu pajamu, taip pat domins jusu credit history, kurios tik atvaziave jus neturesit. .
*

aciuks.gif Esant Lietuvoj, sudėtinga rajoną apžiūrėti. Mes dar sąlygų irgi nežinom (kol kas nepadėtas galutinis taškas dėl važiavimo, bet kai bus padėtas, laiko bus siaubingai mažai, dėl to jau ir uostinėjuosi). Faktas, kad iškart visa šeima važiuosim, iškart reikės ir kažkur gyventi - arba išnuomotam būste, arba viešbutyje. Pastarasis variantas negalės ilgai trukti, nes ir vaikui į mokyklą (o jie mokslo metus ar ne nuo rugpjūčio vidurio pradeda?).
Dar radau vieną tinklalapį, kur parašyta, kad namas assigned kuriai nors mokyklai - palengvina paieškas thumbup.gif
D.H.
QUOTE(Losa @ 2013 01 14, 00:45)
aciuks.gif Esant Lietuvoj, sudėtinga rajoną apžiūrėti. Mes dar sąlygų irgi nežinom (kol kas nepadėtas galutinis taškas dėl važiavimo, bet kai bus padėtas, laiko bus siaubingai mažai, dėl to jau ir uostinėjuosi). Faktas, kad iškart visa šeima važiuosim, iškart reikės ir kažkur gyventi - arba išnuomotam būste, arba viešbutyje. Pastarasis variantas negalės ilgai trukti, nes ir vaikui į mokyklą (o jie mokslo metus ar ne nuo rugpjūčio vidurio pradeda?).
Dar radau vieną  tinklalapį, kur parašyta, kad namas assigned kuriai nors mokyklai - palengvina paieškas  thumbup.gif
*

Mokslo metu pradzia gali buti skirtinga pagal mokyklu districa. Pietinese valstijose dazniausiai prasideda rugpjucio vidury. Siauresnese (tarkime NY, NJ, PA ) po Labor day
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2015 Invision Power Services, Inc.