Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

Aha, aš 2007 metais irgi ėjau pas tą gydytoją Gedimino pr, prie Katedros tam gale smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 25, 17:24)
Apie visa šita dar nieko neinformuoti - kur tas Vilniuje JAV gydytojas? MEs iš KAuno.


Tas gydytojas reikalingas, kai eini medicinines pazymos del zalios kortos. Jei teisingai suprantu, jus ne su zalia korta vaziuojat, tai pas jus gal kiti reikalavimai.
Atsakyti
QUOTE(pita @ 2013 03 25, 18:12)
Tas gydytojas reikalingas, kai eini medicinines pazymos del zalios kortos. Jei teisingai suprantu, jus ne su zalia korta vaziuojat, tai pas jus gal kiti reikalavimai.


Ne su žalia. Bet kažkaip JAV reikia vėjaraupių skiepų, o kadangi vaikai sirgę, reikia kažkokios pažymos, kad jie sirgę, kad nereiktų skiepyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 25, 10:25)
Ne su žalia. Bet kažkaip JAV reikia vėjaraupių skiepų, o kadangi vaikai sirgę, reikia kažkokios pažymos, kad jie sirgę, kad nereiktų skiepyti  g.gif

issiimk tarptautini skiepu pasa ir tiek,ten tureu buti visi skiepai,tuo paciu ir lietuviska skiepu knygele pasiimk su skiepais,nes teminologija medicinoj nelabai daug kuo ir skiriais mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 03 25, 20:03)
issiimk tarptautini skiepu pasa ir tiek,ten tureu buti visi skiepai,tuo paciu ir lietuviska skiepu knygele pasiimk su skiepais,nes teminologija medicinoj nelabai daug kuo ir skiriais mirksiukas.gif  4u.gif


Taip, tarptautinį skiepų pasą vešimės. Bet man reikia ir kažkokios tarptautinės pažymos, kad vaikai sirgę vėjaraupiais. Mokykla reikalauja vakcinos, o prasirgus nevakcinuojama. O LT visi nieko nežino wacko.gif
Skambinausi į tą Gedimino pr., irgi nieko nežino... Beliko paskutinė viltis, kad pažįstama susiras savo seną informaciją, kur ji gavo vaikams tą pažymą...
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 27, 05:19)
Taip, tarptautinį skiepų pasą vešimės. Bet man reikia ir kažkokios tarptautinės pažymos, kad vaikai sirgę vėjaraupiais. Mokykla reikalauja vakcinos, o prasirgus nevakcinuojama. O LT visi nieko nežino wacko.gif
Skambinausi į tą Gedimino pr., irgi nieko nežino... Beliko paskutinė viltis, kad pažįstama susiras savo seną informaciją, kur ji gavo vaikams tą pažymą...

pasakysi ,kad prasirgo mirksiukas.gif jei dar "spardysis" ir vistiek lipeps skiepytis,tada uzpildysi forma ,kad atsisakai ir nebebus problemu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 03 27, 14:16)
pasakysi ,kad prasirgo mirksiukas.gif  jei dar "spardysis" ir vistiek lipeps skiepytis,tada uzpildysi forma ,kad atsisakai ir nebebus problemu 4u.gif


Ačiūūūūū oro_buckis.gif aš pasiimsiu pažymas iš savo gydytojos apie sirgimą ir tikėsiuos, kad JAV biurokratai nelietuviški...
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 27, 06:22)
Ačiūūūūū oro_buckis.gif aš pasiimsiu pažymas iš savo gydytojos apie sirgimą ir tikėsiuos, kad JAV biurokratai nelietuviški...

blogiausiu atveju padarysi kraujo tyrima ir baigsis visa balachita,bet is esmes cia viskas paprasciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 27, 06:19)
Taip, tarptautinį skiepų pasą vešimės. Bet man reikia ir kažkokios tarptautinės pažymos, kad vaikai sirgę vėjaraupiais. Mokykla reikalauja vakcinos, o prasirgus nevakcinuojama. O LT visi nieko nežino wacko.gif
Skambinausi į tą Gedimino pr., irgi nieko nežino... Beliko paskutinė viltis, kad pažįstama susiras savo seną informaciją, kur ji gavo vaikams tą pažymą...


i kokia valstija vaziuojat? gal isviso uztenka tik parasiuko jusu ir nereiks jokiu pazymu is nieko pristatyti...
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2013 03 27, 20:55)
i kokia valstija vaziuojat? gal isviso uztenka tik parasiuko jusu ir nereiks jokiu pazymu is nieko pristatyti...


Virginia
Atsakyti
tai ten kaip ir daugumoj kitu valst, galite pasirasyti mokykloje forma, kad del religiniu priezasciu neskiepijat ir daugiau niekas nieko neklausines, nereikes net jokiu formu is gydytojo LT. Lengviausias budas.
Atsakyti
Sveikos, triju metu begyje ir mes planuojame isvykti i JAV,dar turime nebaiktu reikalu Lietuvoje ir kelsime sparnus smile.gif Mano sesuo JAV piliete,tad visa seima norime buti kartu mes su vyru,tevai,brolis visi planuojame isikurti vienoje vietoje Cikagos mieste.
Atsakyti