Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

Sveikos super mamytes drinks_cheers.gif

Norejau pranesti labai gera zinia visoms- kurios norite isvykti i USA, bet del kazkokiu tai priezasciu negalite ar neduoda jums.
vakar per zinias sake, kad Adamkus viesejes USA kalbejo su Busu asmeniskai ir sutare kad Lietuviams bevizis ivaziavimas bus atidarytas siu metu spalio viduryje! tad galesite vaziuoti giminaicius aplankyti ir pan. tik dar neaisku kiek laiko tenai galima bus buti, tik kas be ko legaliai dirbti negalima bus thumbup.gif yahoo.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 30, 10:14)
Pagaliau galesim mes isvaziuoti ir pabaigti dokumentus tvarkytis tenai.Ir aisku pradeti normaliai kurtis gyvenima yahoo.gif
[


nenoriu sugadinti tavo dziaugsmo, bet man atrodo jeigu tavo vyras USA pilietis tai taves kaip turistes be vizos neileis... nes bevizis tai nereiskia, kad leis visus norincius, prisimink kaip is Londono kazkada puse autobuso atgal grizdavo nors irgi bevizis buvo, taip ir cia - leis tik tuos, kuriu immigration officers nematys kaip potencialiu imigrantu, o jei vyras pilietis tai jau intencijos aiskios.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 09 30, 19:12)
nenoriu sugadinti tavo dziaugsmo, bet man atrodo jeigu tavo vyras USA pilietis tai taves kaip turistes be vizos neileis... nes bevizis tai nereiskia, kad leis visus norincius, prisimink kaip is Londono kazkada puse autobuso atgal grizdavo nors irgi bevizis buvo, taip ir cia - leis tik tuos, kuriu immigration officers nematys kaip potencialiu imigrantu, o jei vyras pilietis tai jau intencijos aiskios.


Negazdink manes unsure.gif . O man atrodo, kad visus leis, tik kad ides stampa kiek laiko gali buti.Nu nzn nes vyro mama kaiptik buvo nuejusi pas musu advokata NY(jis tvarko mano ir dukrytes doc.) Tai jis sake,kad jaigu as ivaziuoju legaliai - t.y pvz su beviziu ir nors man duoda termina men ar kiek buti JAV, man gales padaryti kad as galeciau likti ten ir laukti doc.
Tai gerai kai padarys bevizi, nejau tu nuvaziuoji i status ir tau stampo neideda, nes veidelis nepatinka ir pan? g.gif kaip anksciau budavo turistam.As kazkaip nelabai tikiu g.gif O jie juk kekvieno zmogaus istoriju neturi. schmoll.gif
Atsakyti
Nezinau ar taip ziauriai dalina.Mes ZK vizas gavome lengvai, bet savo akim matem, kaip keleta keleta lietuviu jau kelinta karta issiunte kazka dar papildyti, o pora ir pramete.
Atsakyti
QUOTE(tingine121 @ 2008 10 03, 06:49)
Nezinau ar taip ziauriai dalina.Mes ZK vizas gavome lengvai, bet savo akim matem, kaip keleta keleta lietuviu jau kelinta karta issiunte kazka dar papildyti, o pora ir pramete.




Tai va zinok ir as taip galvoju kad ne visiem dalina.O viena giminaite- nuejo ir gavo.Tik reikejo vyro darbo uzmokescio , nesesi turto rodyti ka turi, issieme is banko kiek iplaukia pinigeliu parodyti,Bet sak beveik nieko netikrino, o tik klause ar turi cia vaiku,anuku, ko ten vaziuoja ir ar zada likti ir viskas- viza jos! biggrin.gif

As ir galvoju gal bandyti vaziuoti su dukrele.Bet vyras sako, kad neduos nes sako jie matys kad mes stovime eileje del dokumentu ir sakys sulauksit doc. ir tada vaziuokit.O tuo labiau juk as dabar neirbu(dukryte auginu), turto jokio neturiu ant saves, nes pvz masina ant tevo vardo pirkta(del draudimo biggrin.gif ) nu nebent tik vieas pliusas kad vyras Lt dabar dirba.Tai jai gavus is jo darbo atlygino lapa ar ko ten reikia.Ir bandyt irodyti kad tik vaziuojam uosviu Kaledom aplankyti ir grisim gl duotu.Nu net nzn .Gal jai niekas nepajudes tiek su doc. musu tiek su beviziu, gal reiks bandyti eiti? Kaip manot ar duotu tokiu atveju man viza? g.gif Ar verta bandyti? O dar uosviene sako vyras kad uzsiregistruotu- ar tiesiai vaziuotu(kaip pilietis ten) ir tiesiogiai su konsulu pasneketu ar imanoma tokiu atveju gauti viza.
Gal kasnors esat susidure su tokiu atveju? ax.gif Labai noreciau kad patartumet ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 10 03, 00:21)
Tai va zinok ir as taip galvoju kad ne visiem dalina.O viena giminaite- nuejo ir gavo.Tik reikejo vyro darbo uzmokescio , nesesi turto rodyti ka turi, issieme is banko kiek iplaukia pinigeliu parodyti,Bet sak beveik nieko netikrino, o tik klause ar turi cia vaiku,anuku, ko ten vaziuoja ir ar zada likti ir viskas- viza jos! biggrin.gif


mano tevas ejo va pries pora sav kazkas irgi dave be jokiu ten kabliuku(tiesa pasuko is ambasados mano mamaii darba make sure ka dji sugryzo is jav i lt tik tiek, ai dar sutikrino telefonu kokia jos mergautine pavarde, tipo gaude ar tas pats zmogus kitamragelio gale sneka, nes tevas pasake ta mergautine jiem , poto jie klause jos sako ok ir psio, ai dar sako ar buvo pase i-94 isegta slapelis ar ji jum iseme tiesiog gaude ar tai ta szmogus kuris tikrai skrido ir gryzo is jav t.y. mano mama ir mano tevo zmona biggrin.gif ) , sake visiem dalina kaip kojines tas vizas ten dabar biggrin.gif
Atsakyti
Jo, mano mama irgi gavo viza per 2min thumbup.gif Net nieko neziurejo - pasake kad vaziuoja dukros lankyti, o jie geros keliones palinkejo.

O del bevizio, pritariu kazkam, kas sake kad bus kaip su Anglija buvo. Tai jau geriau ambasadoj suzinoti, kad negali vykti, nei JAV buti issiustu sekanciu reisu atgal...
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 10 06, 02:34)

O del bevizio, pritariu kazkam, kas sake kad bus kaip su Anglija buvo. Tai jau geriau ambasadoj suzinoti, kad negali vykti, nei JAV buti issiustu sekanciu reisu atgal...


as taip sakiau, ir dar vienas dalykas, kad dabar einant i ambasada vizos ten konsulai lietuvishkai visai pusetinai kalba, be to yra vertejai ir t.t. O tiesiai atvaziavus, kaip musu tevai, kuriu dauguma nemoka anglishkai tarkim, susisneketu su imigraciniais pareigunais apie savo keliones tikslus. Ir dabar buna paklausineja ko cia atvykai, bet kai zmogus jau viza turi tai ir nesikabineja, o dabar su tuo beviziu bandys isiaiskint oro uoste, kuris cia saziningas turistas, o kuris potencialus imigrantas. Zodziu nesamone...
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Gal patarsite nuo ko reikia pradeti norint isvaziuoti dirbti i JAV? 4u.gif Gal zinote kaip gaunama darbo viza ar pan? Tiesiog jauciu kaip sirdis vis labiau linksta i gvenima uz Atlanto... ax.gif Gal kas susidurete? g.gif

Aciux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2008 10 17, 09:08)
Sveikos merginos  4u.gif 

Gal patarsite nuo ko reikia pradeti norint isvaziuoti dirbti i JAV? 4u.gif  Gal zinote kaip gaunama darbo viza ar pan? Tiesiog jauciu kaip sirdis vis labiau linksta i gvenima uz Atlanto... ax.gif  Gal kas susidurete? g.gif

Aciux 4u.gif

Jei pati esi susijusi su informatika arba jei tavo vyras, jei tokį turi, tai rašyk man AŽ, duosiu kontaktus žmonių, kurie tau gali padėti. Deja, turiu tik tos srities pagalbą.
Atsakyti

na o pas mus tai kaip suprantu nuo LAPKRYCIO men. vidurio jau bevizis i USA! Bet pries tai reikia uzklausima duoti emeilu i ambasada Vilniuje ir jie atsako per viena ar kelias dienas.Ar gali vaziuoti ar ne.Jeigu atraso , kad negali- tada norint isvaziuoti reiks eiti moketi pinigelius ir prasyti vizos VL ambasadoj, kaip ir anksciau.Pagrinde , kaip supratau, tai neigiamas emeilas ateis tiems- jeigu buvai teistas, prasei anksciau vizos ir jos negavai, esi nusikaltelis. Tai va.. tokios tokeles su tuo "beviziu"
g.gif
Atsakyti
O jei gyveni ne LT,tai reikia toj sali kreiptis i JAV ambasada,ar i Lietuvos? g.gif
Atsakyti