Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

Mintibute,o kokias proporcijas dedi druskos ir cukraus,nes amžiais persūdau verysad.gif O taip dievinu lašišą 4u.gif
Atsakyti
o jau kiek skanumynu bigsmile.gif
salotos su figom, lasisa, riesutai, salotos su tunu, vistiena, sumustiniai, ojejajeja, kaip viskas\skanu rolleyes.gif saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 10 07, 15:54)
Makaronu ir saldytuvo likuciu misraine : makaronai i viskas,ko yra saldytuve
user posted image

Karaliene Lasisa


niam kaip mėgstu tokias salotas iš visko ir nieko essen.gif puikios! thumbup.gif
o lašiša visada puiki wub.gif
Atsakyti
Sveikutes
Kiek cia visko skanaus thumbup.gif Man patiko sumustiniai su pievagrybiais ir suriu (kepti) reiks vakare pabandyti smile.gif
O misraines is visko kas yra saldytuve turbut gaunasi skaniausios wub.gif Man pazystami sako ka tu dejai i kokia nors misraine. Ka as zinau. Ta, kas buvo tuo metu saldytuve lotuliukas.gif Svarbu nujausti kas gali tikti, o kas gali sugadinti patiekala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 10 10, 21:40)
Siandien pasidariau idomiu tuno salotu,man laaaabai patiko thumbup.gif
Indelis tuno savo sultyse (galima ir aliejuje,tik reikia gerai nuvarvinti)
gabalelis kalafioro,
gabalelis brokolio,
mazas raudonas svogunas,
1 saliero stiebas,
majonezo,pipiru.
darzoves smulkiai supjaustyti,sudeti tuna,sumaisyti su majonezu,pipirais.Ir skanaus!!!Pameginkit!!

sakykit, o darzoves zalios? na, kalafioras, brokolis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 14 spalio 2008 - 16:44
QUOTE(brashke77 @ 2008 10 14, 17:43)
sakykit, o darzoves zalios? na, kalafioras, brokolis...

Aš ne autorė, bet pasisakysiu, kad man laaabai skanu traškūs žiedinio kopūsto gabaliukai salotose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 10 12, 11:41)
Mintibute,o kokias proporcijas dedi druskos ir cukraus,nes amžiais persūdau verysad.gif O taip dievinu lašišą 4u.gif

nezinau... visad is akies dedu unsure.gif ismaisau cukru su druska ir nukloju zuvi is abieju pusiu - ryte,nupurtau ta misini ir viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 10 15, 15:07)
nezinau... visad is akies dedu unsure.gif ismaisau cukru su druska ir nukloju zuvi is abieju pusiu - ryte,nupurtau ta misini ir viskas ax.gif


o tai užtenka tik per naktį palaikyt? bigsmile.gif
Atsakyti
Seip lasisa valgosi ir zalia smile.gif ,bet jei nori su skoniu,tai palaikyk kokia para pavartydama,nes issiskiria sultys,tai kad vienodai pamirktu mirksiukas.gif
Atsakyti
ojei, o aš kai sūdytą lašišą dariausi, tai 3 paras laikiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2008 10 15, 17:22)
ojei, o aš kai sūdytą lašišą dariausi, tai 3 paras laikiau doh.gif

Ilgiau laikant su druska,lasisa truputi kieteja,nieko blogo aisku neatsitiko biggrin.gif ,bet uztenka ir paros smile.gif
As dar sudant prie druskos ir cukraus,krapu pridedu,man taip skaniau tongue.gif ,o druskos ir cukraus dedu santykiu mazdaug 3:1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 16 spalio 2008 - 10:37
Neryte kitą kart prieš pati eksperimentuodama su tavim pasitarsiu 4u.gif
Atsakyti