Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

idedu ir as savo pagalvele. istorija jos buvo tokia, nuejom i baze, kur siuva tas pagalveles, tai man ten ziauresniu nebuna, su tom spalvotom rozem, todel paprasiau, kad man pasiutu paprasciausia balta ir su tiuliu per vidury, tada nusipirkau akuciu, jas priklijavau, o mama dar is kazkur iskniso tokius karolius paplysusius, tai juos prisiuvo na ir stai kas gavosi ax.gif Pagalvele
Atsakyti
QUOTE(Mija25 @ 2007 07 24, 10:13)
idedu ir as savo pagalvele. istorija jos buvo tokia, nuejom i baze, kur siuva tas pagalveles, tai man ten ziauresniu nebuna, su tom spalvotom rozem, todel paprasiau, kad man pasiutu paprasciausia balta ir su tiuliu per vidury, tada nusipirkau akuciu, jas priklijavau, o mama dar is kazkur iskniso tokius karolius paplysusius, tai juos prisiuvo na ir stai kas gavosi  ax.gif  Pagalvele

Wajetau kokia faina thumbup.gif
Papildyta:
Bet cia ziurau nemazai siuveju yra biggrin.gif Ir dar kokias fainas pagalveles pasiuva thumbup.gif
Reiks kada issirinkt jau ir uzsisakyt ,kad pasiutu ir man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2007 07 24, 09:12)
nuostabus grozis!!! nepaprasta!!!!

man ti8k vienas klausimukas iskilo: o kaip tuos ziedus nuimt nuo pagaveles, jei jie priristi? jaunieji ten stovi ir narplioja mazgelius ar kaip yra?

na man kazkaip irgi atrodo gana keblu su tais raistukais,bet kad nuotakos bijo,kad nesejai baznycioj ziedu neisbarstytu ax.gif
MIJA25,grazute pagalvyte 4u.gif
Atsakyti
rolleyes.gif grazu ziureti i tokias grazias pagalveles thumbup.gif ,visos nuostabios thumbup.gif
Atsakyti
kitam forume perskaiciau ka tik, kad mano baznycioje negales barstyti ziedlapiu verysad.gif labai norejau, kad dukterecia taip darytu, o dabar turbut reiks ieskot pagalveles ir duot pagalvele nest. kazkaip ne del saves man to reikia, bet zinau, kad mano mergaite taip dziaugtusi, gavusi TOOKII svarbu vaidmeni mano vestuvese. ech..
Atsakyti
QUOTE(Chriupike @ 2007 08 01, 14:24)
kitam forume perskaiciau ka tik, kad mano baznycioje negales barstyti ziedlapiu verysad.gif labai norejau, kad dukterecia taip darytu, o dabar turbut reiks ieskot pagalveles ir duot pagalvele nest. kazkaip ne del saves man to reikia, bet zinau, kad mano mergaite taip dziaugtusi, gavusi TOOKII svarbu vaidmeni mano vestuvese. ech..

tikrai kaip gaila verysad.gif kokia ta baznycia kad negalima?na o del pagalveles tai tikrai labai labai bent man kad mergytes kaip princeses nesa tuos ziedukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ferral @ 2007 08 01, 19:15)
tikrai kaip gaila verysad.gif kokia ta baznycia kad negalima?na o del pagalveles tai tikrai labai labai bent man kad mergytes kaip princeses nesa tuos ziedukus wub.gif

Jeruzales baznycioj, kur prie kunigu seminarijos. ai, tiek to, internete radau tiek graziupagalveliu nuotrauku, kad tikrai issirinksiu kuria ir pasisiusiu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif na va kaip faina pacios sugeba siutis, ax.gif
Atsakyti
Man viena forumiete pasiuvo tokia grozybe wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 08 08, 14:23)
Man viena forumiete pasiuvo tokia grozybe wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

[

laaabai gražu wub.gif
Aš tai planuoju arba mamos prašyti arba pati siūtis ax.gif
Atsakyti
Merginos sakykit o kai vaikuciai tas pagalveles atnesa, jas iskart turi kunigui paduot, ar laikyt ir laukt kol pasakys kad atnestu ziedus?
Atsakyti
QUOTE(indrulyte7 @ 2007 08 09, 20:13)
Merginos sakykit o kai vaikuciai tas pagalveles atnesa, jas iskart turi kunigui paduot, ar laikyt ir laukt kol pasakys kad atnestu ziedus?

Bent pas mus tai vaikai atnes pagalveles su ziedais ir laikys jas tol kol kunigas pasakys kad atnestu prie jaunuju.
Atsakyti