Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

QUOTE(priklausomybe @ 2008 02 10, 15:45)
O kaip mergaites manot, jei baznyciojs nestu pagalvele berniukas 12 m.? Cia visos tik apie mergytes sneka, o pas mane giminej tokiu nera sad.gif. Ir ar 12 metu ne per didelis? Kaip galvojat?


Mums nes berniukas smile.gif Tik jam 7 metukai, bet siaip koks skirtumas berniukas ar mergaite ir amzius manau neturi prasmes
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2008 02 09, 01:37)
Aš taip ir dariau, nusipirkau pagalvėlę (padėvėtų rūbų pardėj), audinių pardėj įsigijau baltos medžiagytės, aptraukiau ir dekoravau. Va cia  nuoroda, kur matosi pagalvėlė, tik fotkinta tokiu kampu, kad nelabai matosi forma.



Nuostabi pagalvele, daug grazesne uz tas kur siulo parduotuvese! Saunuole 4u.gif
Atsakyti
Mums taip pat nes berniukas ir jam taip pat 12 metuku, ir mes del to visai nesukom galvos... koks skirtumas berniukas ar mergaite ir kiek metuku... svarbiausia kad isvis yra kam tai patiketi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2008 02 10, 15:45)
O kaip mergaites manot, jei baznyciojs nestu pagalvele berniukas 12 m.? Cia visos tik apie mergytes sneka, o pas mane giminej tokiu nera sad.gif. Ir ar 12 metu ne per didelis? Kaip galvojat?


mums irgi nes berniukas, jam bus 8 m.
tik dar pagalveles nepasiuvau ax.gif
Atsakyti
Tai nudziuginot mergaites, tada viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aganiute @ 2008 02 10, 17:13)
Mums taip pat nes berniukas ir jam taip pat 12 metuku, ir mes del to visai nesukom galvos... koks skirtumas berniukas ar mergaite ir kiek metuku... svarbiausia kad isvis yra kam tai patiketi 4u.gif

vienos forumietes foto maciau, kur panasaus amziaus berniukas nese. Ir fainai buvo, viskas ciki.
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2008 02 08, 23:37)
Aš taip ir dariau, nusipirkau pagalvėlę (padėvėtų rūbų pardėj), audinių pardėj įsigijau baltos medžiagytės, aptraukiau ir dekoravau. Va cia  nuoroda, kur matosi pagalvėlė, tik fotkinta tokiu kampu, kad nelabai matosi forma.

Dabar tik pamaciau, kaip gerai sugalvojusi pritvirtinti ziedukus be jokiu kilpeliu ir mazgeliu. Saunuole! Gal ir man reikes pasisavinti sia ideja...
Atsakyti
QUOTE(aganiute @ 2008 02 09, 11:13)
Kokiu cia grozybiu 4u.gif
Noreciau ir as jums parodyti savaja, bet nemoku ideti nuotraukytes  blush2.gif

o štai ir aganiutes pagalvėlės grožis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ablydute: 12 vasario 2008 - 08:35
O kam reikalingos tos pagalveles, nejau neuztenka dezuteje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xerotsx @ 2008 02 12, 12:29)
O kam reikalingos tos pagalveles, nejau neuztenka dezuteje?  g.gif

nes jos yra grožis, bent jau man smile.gif Aš pati pasigaminau nusižiūrėjusi iš forumietės blush2.gif
o dėl žiedų pritvirtinimo - kadangi jų nieks neneš, o tik bus padėti, tai ir nerišiu žiedukų ax.gif
ablydute, o tau nesigauna pamažint foto? labai jau puslapį ištampė wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maidala: 12 vasario 2008 - 11:44
QUOTE(maidala @ 2008 02 12, 11:42)
nes jos yra grožis, bent jau man smile.gif Aš pati pasigaminau nusižiūrėjusi iš forumietės  blush2.gif
o dėl žiedų pritvirtinimo - kadangi jų nieks neneš, o tik bus padėti, tai ir nerišiu žiedukų  ax.gif
ablydute, o tau nesigauna pamažint foto? labai jau puslapį ištampė wink.gif


Na grazu, bet kazkaip nemanau, kad tai yra labai reikalinga. Jei nieks nenesa, tai kam reik. Yra tam pareigos pulke, kas atsakingas uz ziedukus ir viskas. Na cia mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(xerotsx @ 2008 02 12, 12:45)
Na grazu, bet kazkaip nemanau, kad tai yra labai reikalinga. Jei nieks nenesa, tai kam reik. Yra tam pareigos pulke, kas atsakingas uz ziedukus ir viskas. Na cia mano nuomone.

jei tau ji nereikalinga, tai jos tavo vestuvėse ir nebus. O man gražu, malonu buvo ją gamintis, ir žiedukai gulės ne ant metalinės lėkštės o ant mano siūtos paglvėlės. Čia kiekvienam pagal norus, tam ir planuojamės patys wink.gif
Atsakyti