Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

QUOTE(ingulka_uk @ 2006 03 10, 10:57)
labai grazu.....ir as noreciau,kad man kas nors nestu ziedukus ant pagalveliu,tik gaila,kad nera kam.......mano mazasis dar per mazas bus....  verysad.gif
bet pati ideja,tai labai grazi...

Jeigu vaikscios tai ne per mazas smile.gif
Atsakyti
labukas, turiu klausimuka: kada, is kur ir kaip iki jaunuju atnesa ziedukus mazieji pagalbininkai. Mudu turime 4 m. krikstadukre, kuri galetu atlikti tokia misija, tik neisivaizduoju, koki atstuma (nuo kurios vietos - ar nuo iejimo i baznycia ar kaip) atnesa tuos ziedus? Ar tiesiog is sono paeina penkis zingsniukus ir paduoda.. Gal galetume placiau papasakoti apie ziedu nesimo ceremonija (kaip suprantu, juos atnesa tuomet, kai reikia jau ziedais keistis, ar anksciau?) ax.gif
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad_girl_777 @ 2006 03 10, 11:55)
labukas, turiu klausimuka: kada, is kur ir kaip iki jaunuju atnesa ziedukus mazieji pagalbininkai. Mudu turime 4 m. krikstadukre, kuri galetu atlikti tokia misija, tik neisivaizduoju, koki atstuma (nuo kurios vietos - ar nuo iejimo i baznycia ar kaip) atnesa tuos ziedus? Ar tiesiog is sono paeina penkis zingsniukus ir paduoda.. Gal galetume placiau papasakoti apie ziedu nesimo ceremonija (kaip suprantu, juos atnesa tuomet, kai reikia jau ziedais keistis, ar anksciau?) ax.gif
Aciukas  4u.gif

niu situaciju buna ivairiu, taciau dazniausiai visi ateina vienu metu... t.y. tarkim geliu mergaite priekyje, tada nuotaka su jaunikiu, tada paskui mergyte su ziedais, ir ji stovi salia jaunuju, sone, kol reikia tuos ziedus panaudoti, bet tai galima padaryti ivairiai, gali ji ir visalaika stoveti salia (kartu neiti), taciau tada gi niekas jos ir nematys, lyg nebera esmes is viso taip daryti. Viduryje ceremonijos eiti per visa baznycia nemanau, kad butu gerai, vis gi - reiktu laukti ir t.t. ir gal per didele atsakomybe ir bus nedrasu jai, kai visi i ja viena ziures. .. tikiuosi padejau smile.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Daili adatu pagalvele vietoj ziedu pagalveles, galima naudotiir pliusinius zaislus smile.gif
Atsakyti
dabar saugau kaip relikviją - savo sesės darytą dovaną man - pagalvėlę žiedams bigsmile.gif (tiesiog apvilkite medžiaga didesnę tuščią kremo dėžutę)

kadangi ją nešė mano dukterėčios ir sūnėnas, žiedus dėl viso pikto surišome kaspinėliu (kad netyčia po kokiu suolu nepariedėtų doh.gif ). Vyras laukė prie altoriaus, atėjau su abiem tėvais, o tik kunigui paprašius žiedų, grojant muzikai, 3-tukas iškilmingai juos atnešė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovė: 13 kovo 2006 - 12:00
As bandysiu kalbint kad kas pasiutu kazka panasaus mirksiukas.gif
Atsakyti
o ka man daryti, jei as noriu tokios pagalveles, ir pati tikrai noreciau ir sugebeciau ja pasisiuti ir pati, taciau nera giminiu tarpe jokios mazos mergaites ar berniuko, kuris ar kuri galetu nesti ta pagalvele su ziedais? verysad.gif tai negi padeti kunigui tik laiminti ziedus su ta pagalvele ir viskas? nebus jokio akcento, niekas net demesio neatkreips i ja... verysad.gif ka tada tokiu atveju daryti? g.gif pagalvele butu, bet nesiko nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaka @ 2005 07 11, 22:00)
Šiaip mačiau, kad jų yra pirkti Vilniaus CMB. Paskambinau is smalsumo paklausti kiek kainuoja. Ir pasakė, kad 35 Lt. Oho blink.gif
Man tai sesute pasius. As nupirkau pagalvele (4 Lt), medziagele aptraukti (4 Lt), juostele ziedams (1 Lt), Ir dekorui sesuo parinks karoliuku permatomu is savo skryneles stebuklingos (megsta rankdarbius  biggrin.gif ) Ir turesiu puikia pagalvele.

Siulau ir Jums kazka panasaus padaryti, o ne moketi pinigelius, kurie taip nelengvai atkeliauja i musu kisenes, ar ne?


Sveika, as truputi ne i tema...ziurejau tavo vestuviu foto, labai grazu viskas buvo! labai suzavejo baznycios ir masinos papuosimas, gal gali isduoti paslapti kiek kainavo tau papuosti masina ir baznycia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 03 13, 17:02)
o ka man daryti, jei as noriu tokios pagalveles, ir pati tikrai noreciau ir sugebeciau ja pasisiuti ir pati, taciau nera giminiu tarpe jokios mazos mergaites ar berniuko, kuris ar kuri galetu nesti ta pagalvele su ziedais?  verysad.gif tai negi padeti kunigui tik laiminti ziedus su ta pagalvele ir viskas? nebus jokio akcento, niekas net demesio neatkreips i ja...  verysad.gif ka tada tokiu atveju daryti?  g.gif pagalvele butu, bet nesiko nera  doh.gif


ta beda ir mane kamuoja....taip noretusi,kad kas nors ir man nestu ziedeliu ,bet deja...manasis zuikutis permazas.... tongue.gif
Atsakyti
as norejau paklausti blush2.gif
mokeciau pati pasisiuti uzvalkala silkini grazu ir isiuvineti tik va beda net nenutuokiu ka deti i tos pagalveles vidu, visas savas pagalveles issiurejau visos per dideles ax.gif blush2.gif
Atsakyti
o man pagalvele pasius mama, va kazka tokio sampanines spalvos, tik gal be tu siuvinejimu sone (nes mano sveciu palinkejimu kgyga bus is sios kolekcijos - ta mazesne, kaireje)..pagalvelej bus isiuvineti musu pirmos vardu raides
Atsakyti
O as jau pasiuvau pagalvele, veliau galesiu ikelt foto biggrin.gif
Atsakyti