Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

QUOTE(ernesin @ 2010 12 19, 12:50)
Prastos kokybės ten aliejai. Laikomi peršviečiamuose stikluose, dideliais kiekiais, ir ne vėsiomis sąlygomis. Aš asmeniškai norėdama nusipirkti kokybišką aliejų ten nepirkčiau.

Vat man ir kyla klausimas, kur pirkti aliejus, kad kokybe ir kaina butu normaliai suderinta. Eko parduotuves siulo aliejus, bet gana aukstom kainom.
Papildyta:
Cia apie Rudugys.
Atsakyti
o sakykite, kazi ar buna ekologisku zuvu tauku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marisa @ 2011 01 31, 16:10)
Vat man ir kyla klausimas, kur pirkti aliejus, kad kokybe ir kaina butu normaliai suderinta. Eko parduotuves siulo aliejus, bet gana aukstom kainom.
Papildyta:
Cia apie Rudugys.

Aromanatural aliejai kokybiški ir neužkeltomis kainomis 4u.gif
Atsakyti
Nežinau kiek tos ekologijos, bet dabar papildus maisto GNLD perku.
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2011 01 31, 16:35)
o sakykite, kazi ar buna ekologisku zuvu tauku?  g.gif

O ne geriau juos dėl omega rūgščių pakeisti sėmenų aliejumi?
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 01 31, 20:06)
O ne geriau juos dėl omega rūgščių pakeisti sėmenų aliejumi?

dabar tai ir darau ax.gif
bet idomu gal buna smile.gif
Atsakyti
gal kas galit atsakyti ar tie gnld vitaminai cheminiai ar tikrai jie tokie svarus ir naturalus?
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2011 02 05, 09:03)
gal kas galit atsakyti ar tie gnld vitaminai cheminiai ar tikrai jie tokie svarus ir naturalus?

Daug paslapties su jais, greičiausiai cheminiai, tik labai puikiai besisukantys tinkliniame marketinge..
Atsakyti
siaip ant buteliu neraso jokiu cheminiu elementu raso is grudu, vat butu idomu kiek tame tiesos. ar nebus cia kaip amway?
Atsakyti
Apie GNLD produktus rašo, jog "Visi GNLD produktai yra natūralūs, organiški, netoksiški, nekenksmingi aplinkai, biologiškai suyrantys, efektyvūs ir kokybiški." Bet aš žiūriu į juos kaip į bet kurį tinklinio marketingo siūlomą produktą... be jokio pasitikėjimo.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 02 05, 19:07)
Apie GNLD produktus rašo, jog "Visi GNLD produktai yra natūralūs, organiški, netoksiški, nekenksmingi aplinkai, biologiškai suyrantys, efektyvūs ir kokybiški." Bet aš žiūriu į juos kaip į bet kurį tinklinio marketingo siūlomą produktą... be jokio pasitikėjimo.

Kur rašo, būtų įdomu pilnas jų sudėtis pasiskaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 05, 23:37)
Kur rašo, būtų įdomu pilnas jų sudėtis pasiskaityti 4u.gif

Tiek čia to ieškojimo, kaip yra visagalis gūglas: čia
Atsakyti