Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

QUOTE(dzestina @ 2011 06 30, 21:12)
*Siandien gavau ir arbatas, Pukka cleanse,tad is ties malonaus skonio,nors bijojau kad teks sunkiai ja pratintis del saldymedzio doh.gif
** tiesiog geriau per prievarta,nes labai noriu grazios odos,tad ko nepadarysi del grozio smile.gif

* Aš irgi jos laukiu, gal jau rytoj pasieks ji mane smile.gif
** drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2011 06 30, 21:12)
Geriu apie savaite B-skin,bet dar jokio pagerejimo nematau,bet ir nesitikiu kad taip greitai turetusi matytis efektas smile.gif
Siandien gavau ir arbatas, Pukka cleanse,tad is ties malonaus skonio,nors bijojau kad teks sunkiai ja pratintis del saldymedzio doh.gif
O Pukka Detox tai is ties man labai neskani, nes jauciasi anyzius ,saldymedis,tai tiesiog geriau per prievarta,nes labai noriu grazios odos,tad ko nepadarysi del grozio smile.gif

O koks skonis Pukka cleanse arbatos, įtariu ryt irgi nusipirksiu, taip noriu nuo kavos atprasti doh.gif būtų gera pradžia su organizmo valymu smile.gif

dzestina, o kas tavo odai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 30 birželio 2011 - 21:14
Aš jau išgėriau abiejų po pusę dėžutės, tai stebuklingo poveikio jau nebejaučiu. Pirmas kelias dienas oda ypatingai pagražėjo, o dabar kaip ir apsitvarkė, bet sustojo.

Pirmas keturias dienas visai negėriau kavos, o dabar jau išgeriu kasdien po puodelį. doh.gif Bet visas pirmas keturias dienas ir galvą baisiai skaudėjo (gal sutapimas?).

Detox arbata tikrai stipraus anyžinio skonio. Cleanse skanesnė, jaučiasi pipirmėtė, nors MB šiandien ryte netyčia gurkštelėjo, sako: "Fui, čia ta tavo valanti". lotuliukas.gif Kartais pasaldinu medumi, bet šiaip abi galiu gerti ir nesaldintas.
Atsakyti
Oi kaip negerai dėl to galvos skausmo, visai jo nenorėčiau unsure.gif
Atsakyti
Mano oda labai riebi,su issipletusiomis poromis,beria spuogai doh.gif
ir taip visa gyvenima,isskyrus per nestuma oda buvo tokia grazi lygi ir poros kazkur buvo dingusios,niekaip negalejau patiketi kad taip stipriai oda gali pasikeisti,na visad galvodavau kad spuogai gali dingti,bet kad poras sutrauktu iki minimumo tai jau niekas nepades schmoll.gif del ko labiausiai ir pergyvenu kad ta oda kaip krokodilo stora lotuliukas.gif
Cleance svelnaus skonio,truputi jauciasi pipirmete ,o labiausiai tai dilgeles tad jos be skonio kaip zole,tikrai nera slykstaus skonio smile.gif
o va DETOX pagalvoju kad reik isgert ir man net saldu burnoje pasidaro,na man tas anyzius nu negaliu as jo pernest schmoll.gif kas megsta tas gales ja gert su pasigardziavimu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2011 07 01, 13:21)
Mano oda labai riebi,su issipletusiomis poromis,beria spuogai  doh.gif
ir taip visa gyvenima,isskyrus per nestuma oda buvo tokia grazi lygi ir poros kazkur buvo dingusios,niekaip negalejau patiketi kad taip stipriai oda gali pasikeisti,na visad galvodavau kad spuogai gali dingti,bet kad poras sutrauktu iki minimumo tai jau niekas nepades schmoll.gif del ko labiausiai ir pergyvenu kad ta oda kaip krokodilo stora lotuliukas.gif


O nebandei pas dermavenerologę nueiti, man kadaise taip buvo, tai nustatė kad hormonai sudurniavę, pagėriau vaistus apie mėnesį ir dabar daugiau mažiau jau stabili odos būklė rolleyes.gif
Atsakyti
Kazkaip vis galvoju kad turi itakos genai,nes pas Teva ir mama oda jaunysteje buvo riebi tik va nezinau ar poreta nes ant senatves matyt poros susitrauke smile.gif
Bet aisku neatmetu,kad gali buti ir hormonai g.gif nes kaip ir minejau nestumo metu pasikeitus hormonu disbalansui oda buvo superine wub.gif
Atsakyti
smile.gif Merginos ar teko pirkti iš rojusmoterims.lt? Įdomu ar patikima parduotuvė g.gif ?
Atsakyti
Sveikos,
gal galetumete patarti, kokiu vitaminu duoti 3 m. vaikui gelezies kiekiui kraujyje padidinti?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raneri @ 2011 07 04, 14:51)
Sveikos,
gal galetumete patarti, kokiu vitaminu duoti 3 m. vaikui gelezies kiekiui kraujyje padidinti?
Aciu 4u.gif


yra floradix su geležimi, jei neturite problemų su alergijomis.
Atsakyti
naudojancios, gal galetumete parasyti kas sertifikuoja Organic India papildus ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 07 05, 15:41)
naudojancios, gal galetumete parasyti kas sertifikuoja Organic India papildus ?  4u.gif


"Control Union".
Atsakyti