Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

Ačiū 4u.gif
Bandysiu užleist saviškiui, gal parelaksuos nors trupučiuką.
Niekad nemaniau, kad taip sunku gali būt turint tokią problemą verysad.gif
Maniškis jau net pas psichologę ir psichiatrę buvo, dabar vaistus pumpuoja (cipralex, xanax). Jau kokias 2-3 sav. geria, bet nesakyčiau, kad daug geriau..
Kiek jums maždaug laiko praėjo kol pradėjo veikt vaistai?

Man tik 1 leido parsiust, daugiau moket reikia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillly: 28 lapkričio 2008 - 12:15
QUOTE(lamella @ 2008 11 28, 12:51)
Vovere74, dėkui labai, parsisiunčiau, reiks išbandyti. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tai, kad nėr už ką. Svarbiausiai, kad padėtų. Bent kažkiek.
Atsakyti
QUOTE(kornellita @ 2008 11 27, 11:08)
Sveikutes 4u.gif Ksenos postai visada tokie silti,ramus,palaikantis,nuosirdus wub.gif Super zmogutis wub.gif

Labutis kornellita mirksiukas.gif Ačiū tau už tokius gražius žodelius , šiandien tik perskaičiau tai vos ne cray.gif Ačiukas . Kažkaip niekada negalvoju kaip ir ką rašyti ,savaime išeina. Manau todėl kad pati viska patyriau ir PA,nerima,depresija,neaiškus gasdinančius skausmus,dusulio priepuolius,galvos svaigimus doh.gif Ir labai gerai suprantu žmogu kuris jau pamiršo apie savo ligas ,gyvena ,džiaugėsi o čia tik op ir vėl kaip iš giedraus dangaus PA ,po jos baime laukiant naujo priepuolio o nuo viso to ir depresija atsiranda.Prisipažinsiu kad ir pati labai bijau viso to š...Bet galvoju kad niekada nekentiesiu ir lieksiu pas gydytoją. Geriau gražus laimingas turintis daug planų gyvenima su AD nei niūrus,liudnas,su visokiom baimem gyvenimas bet be vaistukų. Galiu palyginti kaips jaučiosi dabar o kas buvo prieš metus doh.gif Dar karta tau ačiukas aciuks.gif Gero savaitgalio mirksiukas.gif
lauryte21 geriu Seroxata30 mg. Biškuti padidinom dozė.pradėjau jausti kad AD nepakankamai veikia. Gydytoja nusprende dozė padidinti. Bet perspėjo jeigu padidinta dozę ne duos reikiamu rezultatu tada skirs kitas AD. Bet po porą savaičiu pajutau kad man viskas gerai ,tai dabar sustojom prie 30 mg Seroxato.Geriu AD 11 mėn. ir manau dar jos iki vasaros gersiu. O pavasarį gal reikės mažinti ir palaipsniui nutraukti. Ir dar, jau bandčiau nutraukti AD vasara ,bet po keturiu dienų vyras kvietę greitaja,galvojau numirsiu nuo šalutinio poveikio. Ko greičiau pradėjau nup pusę Seroxato o veliau grįžau prie visos tabletes. Aš jau daug rašiau apie savo AD nutraukima ir dar daug apie ką. smile.gif Laikykis ,žinai kad vaistai pradės veikti po dviejų savaičių o gal ir anksčiau. Tau irgi gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 28 lapkričio 2008 - 15:52
QUOTE(vovere74 @ 2008 11 28, 15:29)
Tai, kad nėr už ką. Svarbiausiai, kad padėtų. Bent kažkiek.


Perklausiau pirmą dalį.Praėjus penkioms minutėms labai miego užsinorėjau. biggrin.gif Taip gerai atpalaidavo, šaunu. thumbup.gif
Atsakyti
geras dalykas, voveryt, aciu wink.gif
Atsakyti
Man patiko tai ir sugalvojau pasidalinti ax.gif Siaip ir pats zurnalas visai patiko, jame apie baimes nemazai rasoma.
Atsakyti
jei dar rasi kokiu dalykeliu, pranesk mums, voveryt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 11 28, 22:39)
jei dar rasi kokiu dalykeliu, pranesk mums, voveryt. smile.gif

Butinai, kad tik butu kuo daugiau tu radybu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 11 28, 13:09)

Man tik 1 leido parsiust, daugiau moket reikia unsure.gif


Ta pacia diena leidzia tik viena kuri nors parsisiusti. Bandyk dar kart, jau turetu siustis nemokamai smile.gif
Atsakyti
gal kam nors buna rytais negera, man daznai rytais toks mazytis nerimas, o po to visa diena gera,,,sako drauge, kad nescia, bet nesu nescia :)ar tik man vienai cia buna taip?
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 01, 14:35)
gal kam nors buna rytais negera, man daznai rytais toks mazytis nerimas, o po to visa diena gera,,,sako drauge, kad nescia, bet nesu nescia :)ar tik man vienai cia buna taip?

Man taip būna. Net pykina kartais baisiai ir silpna, bet tikrai nesilaukiu schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 01, 15:35)
gal kam nors buna rytais negera, man daznai rytais toks mazytis nerimas, o po to visa diena gera,,,sako drauge, kad nescia, bet nesu nescia :)ar tik man vienai cia buna taip?


aha ir man kartais buna, ir papykina taip pat... nors dazniausiai vistiek negerumas sukyla velai vakare arba nakti unsure.gif

beje, gintek, jau gavau zurnala - parasyk AZ kur siust mirksiukas.gif
Atsakyti