Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

QUOTE(maliootka @ 2008 12 15, 17:53)
Kad ne tik giliai kapstom bet dar ir giliai i sirdi viska imam  doh.gif , tikrai abejoju ar koks naglas zmogus serga pa. Todel ir as noreciau nagla buti  rolleyes.gif

As nagla tongue.gif (taip mano mama sako)bet sergu PA tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 15, 09:06)
O dabar tai prasides PA, issiskyriau su vaikinu... verysad.gif

Oi mazute verysad.gif Pasakysiu is savo patirties, as ir ta pa isigijau per nelaiminga meile. Ir jei dabar galeciau laika atsukti atgal, tikrai taip nebesinervuociau kaip tada.. raminanciu pagerciau geriau. O dabar grauziu save prisiminus kad tuomet del neverto manes vaikino nervavausi sitaip, asaras liejau ir is proto krausciausi blush2.gif
Nezinau net kaip ir paguosti tave, ot dovanele kaledu proga blink.gif
Buk stipri, tai tik dar vienas atsiustas isbandymas tau, neliudek del niekshu nono.gif
Papildyta:
QUOTE(kornellita @ 2008 12 15, 17:02)
As nagla tongue.gif (taip mano mama sako)bet sergu PA tongue.gif

biggrin.gif ech.. namuose ir as nagla biggrin.gif visa drasa baigiasi kai reikia kur nors iseiti doh.gif
Atsakyti
pa serga dazniausiai aktyvu gyvenima gyvenantys, knygoje turiu si uzrasa, kokie zmones dazniausiai suserga. dazniausiai gyvenimo aktyvumu trykstantys zmones, nz ar gerai issireiskiau, esu truputi isgerusi, geriu aluti, lengviau nuo jo sirdelei, zinau, akd nuo to mes tik grudinames, bet kaip per daug visko ir lenda visokie pa, bet ar taip ar taip, zinai kad zmogus esi ir turi buti stiprus. tokia ir stengiuosi buti.
Atsakyti
drinks_cheers.gif ir as su tavim isgersiu. ziurek i visa tai kaip i nereikalingu santykiu atsikratyma - pries kaledas reik siuksles is namu issimest. viskas bus gerai. laikykis! mes su tavim. 4u.gif
Atsakyti
tik prisimink, kad daug negalima, nesiderina alkoholis su AD. svarbiausia nepakenkti sau ax.gif
Atsakyti
su mano ad galima viskas, o dar ne daznai gi isgeriu, ir lb maza dozyte, ir tokiu atveju galima, tik aluti gurksnoju, atpalaiduoja jis mane smile.gif viskas ok, apsivalau :)aciu uz palaikyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 15, 17:50)
su mano ad galima viskas, o dar ne daznai gi isgeriu, ir lb maza dozyte, ir tokiu atveju galima, tik aluti gurksnoju, atpalaiduoja jis mane smile.gif viskas ok, apsivalau :)aciu uz palaikyma smile.gif

Labas rytas, kaip laikaisi? kaip sveikatele? Duosiu patarima, geriau nevartok alkoholio kai geri AD, turiu pazystama kuris taip dare, sake nieko tokio, tai kai susimaise viena kart tai primuse ziauriai zmona, o dabar jau Klinikose guli verysad.gif
Atsakyti
na mano Zoloft pakuoteje parasyta, nera nustatyta, kad sitie vaistai kazkaip saveikauti su alkoholiu smile.gif na bet as isgeriu po 0.5l alucio, cia manau nedaug smile.gif
bet aciu uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 05, 15:20)
http://video.google....164291444052003
patarciau visosm paziureti sita filma, tikrai pasikeis viskas arba bent jau stipriai susimastysite, gero ziurejimo smile.gif


Nėra nuorodos. g.gif Gal gali atnaujinti?
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=_b1GKGWJbE8 cia agliskai
Atsakyti
Patarciau issinuomoti, kad butut lietuviu kalba,(nebent super kerti anglu kalba ) tikrai vertas demesio psichologinis filmas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 17, 16:13)
Patarciau issinuomoti, kad butut lietuviu kalba,(nebent super kerti anglu kalba ) tikrai vertas demesio psichologinis filmas  thumbup.gif


As ziople, kai buvo nuoroda i lietuviska varianta, neuzsiseivinau filmuko, o angliskai taip gerai nesuprantu, tad teks nuomotis.
Koks tikslus pavadinimas ? ( ar tai meninis filmas ? )
ACIU is anksto ! wink_3.gif
Atsakyti