Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

QUOTE(Lera @ 2009 01 21, 23:52)
tik žinokit su vaistais nepasveiksit jie tik nuslopins simptomus o liga lieka kaip ir psichologine priklausomybė vaistams ..laikykitės brangiosios ir žinokit viskas viena diena ims ir pradings ( būtent taip buvo man) pasveikau aš ir mano pvz vedima pasveiko ir mano draugė ..to linkiu ir jums wink.gif tik nenukabinkit nosyčių smile.gif


tu negaletum placiau apie ta pagijimo be vaistu metoda papasakot? juk kazka reikejo daryt, ar savaime praejo? gal ir mum pravers tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas panikuojancios, taip si liga nera isgydoma tik vaistais , reikia labai dideles savikontroles.Mano PA jau pradeda aprimti, tiesiog pati sau iteigiu , kad nesergu jokia pavojinga liga, kad nemirsiu nuo galvos skausmo, ar menko pykinimo po netinkamu pietu, kad zeme siubuoja po kojom nuo nuovargio ir galbut netinkamos mitybos (labai mazai valgau )kartais dar pagalvoju, kai galvoj kas nors suspaudzia, o gal kresuliukas ir jau insultas bus, sirdis pradeda dauzytis, gal jau plys , bet gi su ja viskas gerai ir juk ne pirmas kartas ir vis praeina.
As rimtai nusprendziau issigydit, vaikstau pas psichologe , siandien trepsesiu pas psichiatre, kad paskirtu vaistukus, nes atlikau psichologini testa ir pagaliau prisiruosiau i SPA centra.Labai laukiu vakaro, kada galesiu pabegti is namu, pailseti nuo verkencio vaikucio ir tiesiog parelaksuoti clap.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 01 22, 09:22)
Labas rytas panikuojancios, taip si liga nera isgydoma tik vaistais , reikia labai dideles savikontroles.Mano PA jau pradeda aprimti, tiesiog pati sau iteigiu , kad nesergu jokia pavojinga liga, kad nemirsiu nuo galvos skausmo, ar menko pykinimo po netinkamu pietu, kad zeme siubuoja po kojom nuo nuovargio ir galbut netinkamos mitybos (labai mazai valgau )kartais dar pagalvoju, kai galvoj kas nors suspaudzia, o gal kresuliukas ir jau insultas bus, sirdis pradeda dauzytis, gal jau plys , bet gi su ja viskas gerai ir  juk ne pirmas kartas ir vis praeina.
As rimtai nusprendziau issigydit, vaikstau pas psichologe , siandien trepsesiu pas psichiatre, kad paskirtu vaistukus, nes atlikau psichologini testa ir pagaliau prisiruosiau i SPA centra.Labai laukiu vakaro, kada galesiu pabegti is namu, pailseti nuo verkencio vaikucio ir tiesiog parelaksuoti clap.gif


Kaip dziugu skaityti tokias optimistines zinutes rolleyes.gif
Dziaugiuosi uz tave, TUKUTI, kad randi sirdziai mielu uzsiemimu ir gali juos realizuoti - kazkur iseiti, pasimegauti masazais smile.gif
Man irgi jau zymiai geriau, PA atsitrauke, taciau niekaip neiveikiu saves del isejimo kur nors vienai - kol kas galiu isvesti i lauka tik suni ir tai per daug nenutolstant nuo namu, turiu tokia saugia zona verysad.gif
Kai einu su kuo nors - viskas daugiau ar maziau kontroliuojama, tai mano vyras kaip kokia "podruske" - ir prie gydytoju laukia, ir nuveza, ir parveza jei reikia ir masazuotis kartu einam doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Man didžiosios panikos baigėsi tada, kai viena išvažiavau kelioms dienoms į užsienį. Aš čia taip save "nusibaudžiau" biggrin.gif, nes bijojau viena kur nors iš namų išeiti... Iš pradžių atrodė, kad nualpsiu, numirsiu ar dar kas atsitiks... po to pradėjo gerėti, o grįžau jau padrąsėjus. Manau, jei nuo tiek nenumiriau, tai dar ilgai gyvensiu! Nesakau, kad viskas gerai, vartoju antidepresantus, na bet galiu jau normaliai gyventi, nes nebijau savo būsenos, ji man nepavojinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherry pie: 22 sausio 2009 - 22:32
QUOTE(Skorpix @ 2009 01 22, 17:53)
Kaip dziugu skaityti tokias optimistines zinutes rolleyes.gif
Dziaugiuosi uz tave, TUKUTI, kad randi sirdziai mielu uzsiemimu ir gali juos realizuoti - kazkur iseiti, pasimegauti masazais smile.gif
Man irgi jau zymiai geriau, PA atsitrauke, taciau niekaip neiveikiu saves del isejimo kur nors vienai - kol kas galiu isvesti i lauka tik suni ir tai per daug nenutolstant nuo namu, turiu tokia saugia zona verysad.gif
Kai einu su kuo nors - viskas daugiau ar maziau kontroliuojama, tai mano vyras kaip kokia "podruske" - ir prie gydytoju laukia, ir nuveza, ir parveza jei reikia ir masazuotis kartu einam doh.gif

Labutis, o vyras nepyksta? Mano vyras ir geriausia mano drauge visur kartu keliauja ir pas gyditojus ir pas masazistus biggrin.gif Kazkaip su juo jauciuosi labai saugiai.
Tik maniskis tai pabamba , kada as baigsiu per gyditojus vaiksciot biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, neseniai tik prisiregistravau prie sio forumo, taciau manau turiu labai daug kuom pasidalinti... Kadangi mano tevelis turejo hipertenzija, bei hipertonija, todel buvo itarta ir man, nes tai paveldima. Taciau veliau issiaiskinau, kad man vegetacine nervu sistemos disfunkcija, mane kamuoja panikos atakos. Simptomai vare is proto: stiprus sirdies plakimas, aukstas spaudimas, is pradziu garsai pasidaro per stiprus, viskas per daug greita, lyg suktumeisi karuseleje, tada ima viskas ir apsivercia, vaizdai suleteja, liejasi, balasai nutolsta, aplinka nutyla, pradeda suktis galva, nupila prakaitas, isbalu ir jeigu greitai nesureaguoju - tiesiog nualpstu... buna , kad mane apima tiesiogine panika, pradedu nervuotis, jeigu tas zmogus, kuris issauke mano pykti buna salia, tai uz savo veiksmus nebegaliu atsakyti, tiesiog nekontroliuoju, bunu labai agresyvi... taciau tfu tfu tfu... pradejus dometis sia liga ir visa nervu sistema, jau pora metu, kaip sekmingai visa tai nuslopinau... kol kas, man buvo tik viena stipresne ataka... prirase man vaistu begales, bet nei vieno is ju nevartoju, gydau savo prota, nes viskas ten ir prasideda... nenoriu daug rasyti, nes atsibos skaityti, jeigu domins, galesiu papasakoti daugiau smile.gif
Atsakyti
green_eyes, sveika 4u.gif Žinoma papasakok, kaip nugalėjai paniką smile.gif
man irgi panašiai - širdies plakimas, svaigsta galva.

Dar įdomu, ar jaučiate paniką dėl aiškios priežasties, ar tai atsitinka tiesiog bet kada ir bet kur...? Man keista, kad sėdint ramiai ir jaučiantis visai gerai, staiga prasideda visi širdies šokinėjimai.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 01 23, 09:48)
Labutis, o vyras nepyksta? Mano vyras ir geriausia mano drauge visur kartu keliauja ir pas gyditojus ir pas masazistus biggrin.gif Kazkaip su juo jauciuosi labai saugiai.
Tik maniskis tai pabamba , kada as baigsiu per gyditojus vaiksciot biggrin.gif


Galvoju, kad kai kas is manes atimta - galimybe gyventi pilnaverti gyvenima, megautis, dziaugtis ir jaustis pilnaverciu zmogumi, taciau turiu neikainojama dovana - mane be proto mylinti ir atsidavusi vyra thumbup.gif
Nepaisant visko, as jam pati pati biggrin.gif
Zinoma, as ir pati stengiuosi, kad mums kartu butu gera, kad ir jis jaustusi mylimas ir suprastas rolleyes.gif
Na, o kad paburba kartais, tai visai naturalu - juk as net masinos nevairuoju, todel jis ir mano asmeninis vairuotojas cool.gif
Bet visa tai smulkmenos wub.gif
Atsakyti
Oi mamytes zinokit vakar buvau masaze, tai galiu pasakyt , kad panikos priepuoliai palyginus niekis, kaip as jauciuosi dabar sad.gif
Jau taip ismasazavo mano nugaryte , ataugas kakle, kad vos paeinu, galva plysta, pykina nezmoniskai, ir svaigstu. Kojos kaip medines, trepsiu , trepsiu ir vis vietoj blink.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 01 23, 13:19)
Oi mamytes zinokit vakar buvau masaze, tai galiu pasakyt , kad panikos priepuoliai palyginus niekis, kaip as jauciuosi dabar sad.gif
Jau taip ismasazavo mano nugaryte , ataugas kakle, kad vos paeinu, galva plysta, pykina nezmoniskai, ir svaigstu. Kojos kaip medines, trepsiu , trepsiu ir vis vietoj blink.gif

Tukutis, kaklą prašyk masažuoti atsargiai. Aš irgi dabar lankau masažus. Tai vyresnės moterys nori stipraus masažo, kad "ataugas aplaužytų", o aš prašau silpno, nes žinau, kad po stipresnio svaigs galva, nes vis tik man ten kažkas dar ir su kraujagyslėmis yra...
Sveik... 4u.gif pasikonsultuok su neurologu dėl to, kaip jautiesi po masažo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lanėja: 23 sausio 2009 - 12:41
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 01 23, 13:19)
Oi mamytes zinokit vakar buvau masaze, tai galiu pasakyt , kad panikos priepuoliai palyginus niekis, kaip as jauciuosi dabar sad.gif
Jau taip ismasazavo mano nugaryte , ataugas kakle, kad vos paeinu, galva plysta, pykina nezmoniskai, ir svaigstu. Kojos kaip medines, trepsiu , trepsiu ir vis vietoj blink.gif


O tave pirmą kartą masažavo? unsure.gif Aš irgi planuoju eiti į masažus, išgąsdinai dabar biggrin.gif Nes nesu niekada buvus...
Atsakyti
QUOTE(Skorpix @ 2009 01 23, 13:00)
Galvoju, kad kai kas is manes atimta - galimybe gyventi pilnaverti gyvenima, megautis, dziaugtis ir jaustis pilnaverciu zmogumi, taciau turiu neikainojama dovana - mane be proto mylinti ir atsidavusi vyra thumbup.gif
Nepaisant visko, as jam pati pati biggrin.gif 
Zinoma, as ir pati stengiuosi, kad mums kartu butu gera, kad ir jis jaustusi mylimas ir suprastas rolleyes.gif
Na, o kad paburba kartais, tai visai naturalu - juk as net masinos nevairuoju, todel jis ir mano asmeninis vairuotojas cool.gif
Bet visa tai smulkmenos wub.gif

Mano vyras irgi geras... mirksiukas.gif Tik aš pati norėjau visur eiti, nes man anksčiau po pardes vaikščioti buvo tikras malonumas...be vyro, nes jis pralekia kaip vėjas..Taigi vaikščiojau, nors ir su PA. Įsikaliau į galvą, kad nuo to nemirsiu, o jei mirsiu, tai malonioje man vietoje doh.gif
Atsakyti