Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

tom, kurias kankina PA ir labai sunku atrasti savo vidini as, kai bijote buti laimingos ar jauciates saugios tik kartu su savo liudesiu, kai galvoje tamsu, siulyciau paskaityti Aleksandro svijaso knyga - Ismintingas pasaulis... Tom, kuriom pasirodys nelabai idomi, resikias turite stipria savo nuomone ir galite kelti aukstyn galva ir pamirsti visus PA, jum puikiai sekasi... o tos, kurios atras ten teisybes 80 proc, prades gyvenima is naujo... svarbiausia yra ne perskaityti, o suprasti ir pastiprinti save is vidaus, sudelioti mintis... silpnesnem patarciau ir su psichologu pasitarti, aisku turinciu objektyve nuomone, kuris padetu, o ne neigtu... jum paciom reikia atrasti tiesa... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(green_eyes @ 2009 01 26, 09:25)
tom, kurias kankina PA ir labai sunku atrasti savo vidini as, kai bijote buti laimingos ar jauciates saugios tik kartu su savo liudesiu, kai galvoje tamsu, siulyciau paskaityti Aleksandro svijaso knyga - Ismintingas pasaulis... Tom, kuriom pasirodys nelabai idomi, resikias turite stipria savo nuomone ir galite kelti aukstyn galva ir pamirsti visus PA, jum puikiai sekasi... o tos, kurios atras ten teisybes 80 proc, prades gyvenima is naujo... svarbiausia yra ne perskaityti, o suprasti ir pastiprinti save is vidaus, sudelioti mintis... silpnesnem patarciau ir su psichologu pasitarti, aisku turinciu objektyve nuomone, kuris padetu, o ne neigtu... jum paciom reikia atrasti tiesa...  ax.gif

Na va, mano psichologas man pasake - nu tu ir uzsispyrusi doh.gif Jis man argumenta - as jam desimt atgal. Jis sake, kad as per daug prisiskaiciusi protingu knygeliu. Ir sunkiai mane kuo nors itikint verysad.gif

Net nezinau, vaikstau dabar i grupine terapija ir galima sakyt stumiu ten laika, vis i laikrodi ziuriu, minutes skaiciuoju. Vos laikausi, kad neuzmigciau. Kiti kalba, o as tyliu. Nes nieko naujo neisgirstu, ka bepasakyciau viskas jau milijona kartu apsneketa. Man ten nuobodu... Ir kai matau zmones jau metu metais ten vaikstancius ir tebevargstancius, vilti pasveik prarandu...
Atsakyti
vovere74, jei tau terapija nepadeda, juk gali nebelankyti? Aš irgi negalėjau eiti pas psichologą, nieko naujo ten... Eidama jausdavaus dar blogiau, nes prieš tai dar galvodavau apie ką reikės kalbėti, tai visai kaip einant į egzaminą doh.gif Tiesiog kai kuriems žmonėms to reikia, dėl to jie ir eina ne vienus metus..
Mes visi skirtingi. Jei nepadeda jiems, tai nereiškia, kad ir tau tai liks visam gyvenimui.
Vieniems užtenka tik psichologo, kitiems tik vaistų, dar kiti patys kažkaip susitvarko.
Tiesiog nedaryk to, kas tau nemalonu.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 01 24, 21:09)
Svekos,panikuojancios labai norejau paklausti ar pradejus gert vaistukus, kam nors buvo salutinis poveikis?
Man israse asentra gyditoja, tai puse dienos su tualetu bendradavau visokiom pozom sad.gif

Labukas TUKUTIS mirksiukas.gif Man šalutiniai buvo ,ir pykino ir galva svaigdavo ir panios atakos užėidavo. Bet tikrai ne vemiau schmoll.gif dar žiovaujau . O tu kaip suprantu AD geri? O tau neišraše dar raminančiu? Tu žiurėk jeigu taip blogai bus,gal geriau pas gydytoja nueti? g.gif
Atsakyti
teisingai, Ksena, sakai...man pirma karta kia israse aplamai AD gerti tai ir raminancius paskyre kartu, nes daznas atvejis, kad buna salutinis poveikis ir paskiriami kartu taminantys. Man pradzioj vartojimo pamenu dar kaip tik reikejo pas dantista lankytis, tai jei ne raminantys butu istisa diena buvusi PA, tada dantisto kedeje, kad isedeti reikejo 1 su puse xanax isgerti, o jei db jauciu, kad nerimas pareina uztenka ir ketvirtadalio, nors ir tai db labai retai jau buna. ir gydytojas turejo tau pasakyti, kad gali buti salutinis poveikis, koks jis, ka daryti tokiu atveju, gerti, mazinti ar nutraukti.gal vis del ko pasiskambink savo gyd. ir pasitark del to.
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 01 26, 09:14)
Labas rytas panikuojancios smile.gif , oi kokias as vakar panikos atakas isgyvenau, nebezinjau ka ir bedaryti , norejau net greitaja kviestis kaip blogai buvo (maniau pasveiksiu nuo vaistu o cia atvirksciai), ir purciaus , oro truko, krutine spaude , vidurius ir galva plese, sirdis permusinet pradejo , o jau pykinimas sad.gif Dar ir siandien virpu.


Labutis, TUKUTI 4u.gif
Gal tu turi galimybe paskambinti savo psichiatrui ir trumpai nusakyti savo busena ?
Man rodos, stiproki tie pasaliniai reiskiniai g.gif , juolab, kad jau kelios dienos...
Svarbiausia, ramink save, kiek gali, juk jau viskas praejo, ir vakarykste sunki diena baigesi, manau, kad su gydytojo pagalba viskas susitvarkys. cool.gif
O kiek laiko tu vartoji AD ?
Atsakyti
Pritariu cherry pie, reikia daryti tai, kas malonu 4u.gif
Visi mes skirtingi, kiekvienam savo bėdos kaip liaudyje sako. Ir tik nuo kiekvieno ir priklauso, kaip mes elgsimės su jomis susidūrę - mėginsim suderinti vidinį "aš", nes liga parodo, kad reikia kažką tai keisti: gal save, gal aplinką, tik tuomet galima pasveikti.
Aš nemėgstu vartoti vaistų...nes žinau, kad jie kažkam tai kitkam dar kenkia.O aš tiek sveikatos neturiu, kad dar kažką tai gadinčiau...Todėl man patinka sveikos gyvensenos patarimai, mėginu kažką tai keisti, ar tai pailsėti, ar išvykti kur nors.Padeda mirksiukas.gif
Nors...kai buvo l. blogai būčiau griebusis ir vaistukų, trumpam, bet laiko nebuvo, ir taip pamažu, pailsėjus praėjo...
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif , negeriau siandien savo naujuju vaistu , tiesiog pasakiau, sau kad turiu be ju apseiti, o nekamuotis tris dienas ir ka jus sau galvojat?Vakar verkiau, o siandien jau vel galiu sypsotis,
jauciuosi daug geriau-susitvarkiau namucius, dabar planuoju i lauka su mazyliu iseiti pasivaiksciot.
Tiesa geriau arbatytes nervus raminancios tongue.gif
As tai taip manau, jei zmogui nereikia tu vaistu tai organizmas juos pats atmetineja, nes man taip buvo ir su B grupes vitaminais sad.gif Kai meciau juos gert is kart blogumai praejo, o dar patekau pas gyditoja, kuri sake laiku susiprotejai, o tai organizmui jau buvo sokas
blink.gif
Gyditojai priraso vaistu nepasitare su pacientu apie jo savijauta, apie jo alergines reakcijas o tik paskui suzinai kokie salutiniai poveikiai .
Papildyta:
Jei ne tie mano pasiubavimai ir sirdeles pastuksenimai tikrai jau nebeiciau pas jokius gyditojus, bet jie gyvenima gadina, nors zinau kad tai nerviniu pagrindu, bet vistiek nemalonu sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Skorpix @ 2009 01 26, 12:41)
Labutis, TUKUTI 4u.gif
Gal tu turi galimybe paskambinti savo psichiatrui ir trumpai nusakyti savo busena ?
Man rodos, stiproki tie pasaliniai reiskiniai g.gif , juolab, kad jau kelios dienos...
Svarbiausia, ramink save, kiek gali, juk jau viskas praejo, ir vakarykste sunki diena baigesi, manau, kad su gydytojo pagalba viskas susitvarkys. cool.gif
O kiek laiko tu vartoji AD ?

As tik tris dienas, bet vakar jau buvau pasiekus kritine riba
Atsakyti
Pasitark su gydytoju, gal deretu pamazinti doze, nemesk jei jau gydytojas israse, visada, kad ir ka bedarytum, mazintum, didintum, tarkis su savo gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(green_eyes @ 2009 01 26, 09:25)
tom, kurias kankina PA ir labai sunku atrasti savo vidini as, kai bijote buti laimingos ar jauciates saugios tik kartu su savo liudesiu, kai galvoje tamsu, siulyciau paskaityti Aleksandro svijaso knyga - Ismintingas pasaulis...


As taip galvoju, kad daugumos knygu, filmu turinys yra daug maz apie ta pati. Kitaip sakant, teorija jau zinoma, bet kaip ismokti praktiskai ja taikyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo truth: 26 sausio 2009 - 15:19
[As taip galvoju, kad daugumos knygu, filmu turinys yra daug maz apie ta pati. Kitaip sakant, teorija jau zinoma, bet kaip ismokti praktiskai ja taikyti doh.gif
[/quote]
Kiekviena diena praktikuojant joga ir meditacija. Kito kelio nematau..Gali 100 knygu perskaityt, bet tai tik zinios, zinios turi kartu "eiti" su patyrimu...tos ramybes...tik tada pavyks ja islaikyt viduje.
Atsakyti
Norėčiau praktikuoti jogą..bet bijau, kad ten reikės visaip lankstytis, o man
stuburo problemos unsure.gif
Tai ieškau stiprybės iš visur po truputį g.gif
Atsakyti