Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: BMW X5
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai > Markės ir modeliai
adra
sugalvojo MB nupirkti man bmw x5 .ar yra kas vairuoja.kokie atsiliepimai ?
dingdong
QUOTE(adra @ 2008 10 06, 16:27)
sugalvojo MB nupirkti man bmw x5 .ar yra kas vairuoja.kokie atsiliepimai ?
*

Mašina kaip mašina - atrodo gerai, varikliai sudėti gana padorūs. Aišku po purvus su tokia mašina nepavažinėsi, nes yra ratų kontrolė, nors, kita vertus, ne tam ji yra skirta. Kas liečia techninę pusę, tai nežinau... Genda kaip ir visi automobiliai. Tik kad priežiūra kainuoja nemažai. Bet jei gali sau tai leist - kodėl gi ne bigsmile.gif
charisma
as vairuoju ir geresnes, saugesnes masinos neturejau cool.gif labai ja patenkinta wub.gif wub.gif
Ingakalnis
as neturejau, bet draugas vairuoja, tikrai labai komfortiska,patvari, negenda tfu tfu tfu...

pati rinkciausi x3, bet jei pajamos leidzia X5 naujasniu metu - tikrai vienas is geresniu variantu si auto.
justa23
na MB vazineja su X5, o as su 3 klases siu metu, bet kai tik turiu galimybe visada pirma nusiciumpu jo masiniuka. nes X5 geriausia pasaulyje masina (bent jau musu seimai)

beje maniskis su ja vazineja antrus metus ir jokiu rimtu gedimu nebuvo, na tik techninis privalomas aptarnavimas
Ingakalnis
2008metu X5 jau du metus vairuoja?

Šiandien čiupinėjau X6 nu ten tai gėėėėris brunette.gif
kucaka7
Graži ir komfortiška mašina, BMW yra BMW, jie jau žino ką daro, pilnai išpildyta smile.gif Genda kaip ir visos, stebuklų nebūna smile.gif
patrakusi
Jo, žiūrėjomės ir mes X5, ir info rinkom,ir klausinėjom tų kurie važinėja...Ir vis dėl to, buvo atsisakyta tos minties jį imtis...Ir pažystamas irgi atsisakė...Atsisakymo priežastys:
1. Labai smarkus nuvertėjimas automobilio (čia aplamai liečia visus Bmw). Pažystamas nusipirko už 140000Lt beveik prieš metus X5, naudotą (tiesa geros būklės), dabar tokį patį gali paimti už 60000Lt...Tada kainos prasidėdinėjo maždaug nuo 90-100tūkst., dabar jau nuo 30...Tai yra didžiulis minusas...
2. Draudimas brangus, auto labai vagiamas.
3. Aptarnavimas (detalės, remontas) irgi gan brangios.
4. Jei imti, tai tada nuo kažkur '03-'04m variantus, na tuos jau naujesnius su 4,4 varikliu...Šie jau yra patvaresni, ir pakaba, ir varikliai, išspręstos kelios buvusios problemos...
O šiaip tai man jie irgi labai gražūs, smagiai važiuojantys automobiliukai... wub.gif Kai pravažiavau su 4,4 varikliu, tai tikrai įspūdį paliko, labai judrus, kaip sakant šustras auto... biggrin.gif Bet deja, tikrai daug minusiukų turi... doh.gif ax.gif Tai vat... 4u.gif
Subjektyvi
Dėl nuvertėjimo esi šiek tiek neteisi, nes daugiausia proc. nuvertėja tik tada, kai tais metais išeina toks pats, tik naujesnio modelio automobilis. 4u.gif
ahaa
iš dalies taip. tačiau tai nėra vienintelė priežastis . toks spartus nuvertėjimas per pirmuosius dvejus-trejus metus būdingas prabangesnių klasių automobiliams, kadangi jų pradinė kaian būna nesveikai užlaužta, vien už vardą. vis tik jei žmogus perka tokios klasės auto naują, tai jam paprastai būna tie +- 10000 EUR vienodai. taigi gamintojas/dyleris ir užsimeta kainelę. o po poros metų automobbilis kainuoja tiek, kiek iš tiesų vertas.

tai būdinga aukštos klasės auto, tokiems kaip A6, Q7, A8, X5 ir t.t. tas pats bus ir su naujuoju X6. tokia jau gamintojo kainų politika - pirkdamas naują moki už vardą ir prestižą, ne tik už metalą
patrakusi
QUOTE(ahaa @ 2009 01 23, 21:04)
iš dalies taip. tačiau tai nėra vienintelė priežastis . toks spartus nuvertėjimas per pirmuosius dvejus-trejus metus būdingas prabangesnių klasių automobiliams, kadangi jų pradinė kaian būna nesveikai užlaužta, vien už vardą. vis tik jei žmogus perka tokios klasės auto naują, tai jam paprastai būna tie +- 10000 EUR vienodai. taigi gamintojas/dyleris ir užsimeta kainelę. o po poros metų automobbilis kainuoja tiek, kiek iš tiesų vertas.

tai būdinga aukštos klasės auto, tokiems kaip A6, Q7, A8, X5 ir t.t. tas pats bus ir su naujuoju X6. tokia jau gamintojo kainų politika - pirkdamas naują moki už vardą ir prestižą, ne tik už metalą
*

Na aš nekalbu apie naujų auto nuvertėjimą...Ten viskas aišku... mirksiukas.gif (bent jau man biggrin.gif ) Aš turiu A8, ne naujesnių metų, bet...Aš su ja jau 1,4 metų važinėju, ir dabar už tą pačią kainą ją laisvai parduočiau...Net buvo klientai... mirksiukas.gif Pridėsiu pvz Audi Allroud kaina laikosi stabiliai, kurios buvo prieš gerus 7-8mėn, (draugas turėjo ir pardavė, tai dabar vis pažiūri į kainas)...Dar žiūrėjausi Pajero, taip pat šis auto taip per metus nenuvertėjo...Draugas dabar parduoda 5 bmw už 10000lt, pirko prieš 1,5m už 27000lt... doh.gif Mes Passat'ą dabar pardavėme 2 tūkstančiais mažiau nei pirkome prieš 1,5m (sumažinom kainą nes draugui pardavėm ax.gif )...Tai sakyčiau skirtumai jaučiasi...Ir ne man vienai...Turiu pažystamų ir draugų kurie norėtų BMW nusipirkti (ne apie naujus kalbu), bet vat sėdėjom kalbėjom ir beveik visi vienodus minusus sudėjom..Ir beje nuvertėjimą pastebėjo visi... mirksiukas.gif
Subjektyvi
Jei kalbi apie senesnio modelio X5 , tai jis toks š, kad neveltui tiek nuvertėjęs. Nežinau nei vieno teigiamo atsiliepimo.
justa23
musu seimos draugas dirba Krastoj (gerose pareigose) tai sako kad X5 labai tecniskai gera masinyte, nebuvo ne viena grazinta, beje mano vyras irgi labai patenkintas. ir sake kad sita X5 keis tik i naujasni, bet taip pat X5 biggrin.gif

Subjektyvi
O taip, gal grąžinta nebuvo, bet kas turėjo naujas, tas kažkodėl labai sparčiai perpardavė biggrin.gif
patrakusi
QUOTE(justa23 @ 2009 01 26, 19:23)
musu seimos draugas dirba Krastoj (gerose pareigose) tai sako kad X5 labai tecniskai gera masinyte, nebuvo ne viena grazinta, beje mano vyras irgi labai patenkintas. ir sake kad sita X5 keis tik i naujasni, bet taip pat X5  biggrin.gif
*

Ne nu, nejaugi jis pasakys kad šūds X5... lotuliukas.gif Jei taip sakytų tikrai nedirbtų "gerose pareigose"... biggrin.gif 4u.gif
satanele
Siuo metu man pati pati masina thumbup.gif ,dar neteko su ja vaziuoti ,o veliau pasakysiu kaip praleksiu
Neox
QUOTE(ingakalnis @ 2009 01 19, 19:27)
2008metu  X5 jau du metus vairuoja?
*

tai pagal tave x5 pradejo gaminti 2008? blink.gif
lovely
QUOTE(vaidute2 @ 2009 02 20, 21:03)
tai pagal tave x5 pradejo gaminti 2008? blink.gif
*

Isiskaityk i klausima!Dabar 2009m, o vairuoja du metus 2008m gamybos auto???!!!
Neox
QUOTE(lovely @ 2009 02 20, 20:42)
Isiskaityk i klausima!Dabar 2009m, o vairuoja du metus 2008m gamybos auto???!!!
*

nu as gerai perskaiciau klausima ax.gif viena parase kad mb vairuoja x5 antri metai, bet ji neraso kuriu metu gamybos schmoll.gif o kita paklause 2008 metu ir antri metai vairuoja rolleyes.gif tai ir parasiau g.gif nu jei nesupratau pasisakymo gal man gali paaiskint g.gif
lovely
QUOTE(vaidute2 @ 2009 02 20, 22:40)
nu as gerai perskaiciau klausima ax.gif viena parase kad mb vairuoja x5 antri metai, bet ji neraso kuriu metu gamybos schmoll.gif o kita paklause 2008 metu ir antri metai vairuoja rolleyes.gif tai ir parasiau g.gif nu jei nesupratau pasisakymo gal man gali paaiskint g.gif
*

Tikrai ne i tema g.gif klausimas, sorry blush2.gif
solomonas
daug labai problemu su x5 elektronika, mechanika, silpni visi pagrindiniai mazgai, isskyrus galinga motora, kurio uzpjaut nespeji nes baigiasi pinigai ant kuro....spreskit patys schmoll.gif
akiv0414
prisijungsiu,X5 mano svajoniu masinyte,nes dievinu BMW vairuoju 5klase,vairavau 3kl,,bet jei neisras x10 tai x5 bus mano sunglasses2.gif
vaidis
QUOTE(solomonas @ 2009 02 26, 11:25)
daug labai problemu su x5 elektronika, mechanika, silpni visi pagrindiniai mazgai, isskyrus galinga motora, kurio uzpjaut nespeji nes baigiasi pinigai ant kuro....spreskit patys  schmoll.gif
*

rasai cia visiskas nesamones! mazgai tai nebent tavo galvelei tik silpni. doh.gif
3xmamytė
drinks_cheers.gif Pritariu, važinėjam treti metai ir jokių problemų. Patogi, manevringa, saugi. Vienintelis minusas - didelė kaina.
panasi
QUOTE(3xmamytė @ 2009 04 19, 18:11)
saugi
*

Kuo galite pagristi sita teigini?
akiv0414
didele,todel saugi lotuliukas.gif
sandraandruske
QUOTE(solomonas @ 2009 02 26, 11:25)
daug labai problemu su x5 elektronika, mechanika, silpni visi pagrindiniai mazgai, isskyrus galinga motora, kurio uzpjaut nespeji nes baigiasi pinigai ant kuro....spreskit patys  schmoll.gif
*

netiesa,nebent neaisku is kur ir kokia nusiperki,dyzelinis 3.0 variklis pakankamai ekonomiskas,aisku neuztenka X5 nusipirkt reikia turet uz ka islaikyt
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 01 26, 15:29)
Jei kalbi apie senesnio modelio X5 , tai jis toks š, kad neveltui tiek nuvertėjęs. Nežinau nei vieno teigiamo atsiliepimo.
*

tu ji vairavai g.gif ?
mano darbas susiejes su automobiliais,apie X5 galiu pasakyt daug pliusu ir vieninteli minusa-gendancios automatiniu pavaru dezes,ir kaina jo nekrenta taip sparciai kaip kitu automobiliu.beje naujas X5 modelis pats neperkamiausias(2005) nes sudeta prasta vaziuokle.
sandraandruske
QUOTE(sandraandruske @ 2009 05 13, 13:34)
netiesa,nebent neaisku is kur ir kokia nusiperki,dyzelinis 3.0 variklis pakankamai ekonomiskas,aisku neuztenka X5 nusipirkt reikia turet uz ka islaikyt
Papildyta:

tu ji vairavai g.gif ?
mano darbas susiejes su automobiliais,apie X5 galiu pasakyt daug pliusu ir vieninteli minusa-gendancios automatiniu pavaru dezes,ir kaina jo nekrenta taip sparciai kaip kitu automobiliu.beje naujas X5 modelis pats neperkamiausias(2007) nes sudeta prasta vaziuokle.
*

Zenonas
Man visi BMW yra absoliučiai tuščia vieta.
O jau X5 tai išvis vagių patiekalas. !! nesamonė ir tiek

Tai daugumoj įžūlūs, chamiški, arogantiški, pasipūtę, tušti garbėtroškos,
paprastai gyvenimes "lipantys" kitiems per galvas...
Jau nekalbant apie mafijosus, banditus ir vagis...

Matau skaitančiųjų akys kvadratinės iš nustebimo !! O ką - ne taip yr ???
Aš vairuoju nuo 1970 metų ir matau kas aplink darosi..

Gaila, kad puikios Bavarijos auto kompanijos imidžas sugadintas negrįžtamai...

Atsiprašau visų vairuojančių bmw - deja taip manančių kaip aš yra daug...

Vienas iš automobio vertinimo kriterijų yra ir tai - kokia gi dalis visuomenės jį įsimylėję...
O aš nuo tos "bmw mylinčių" dalies aš bėgu kuo toliau biggrin.gif

Ir dar - aš visą gyvenimą matau Lietuvoj "nusižiūrėjimo" ligą..
Perkate jūs tas bmw dėl to, kad nu negražu - va draugė pirko - jos draugas turi
Nu kaip čia aš be "bumerio"..? Neee aš irgi nooriu- o kuo aš blogesnė.. ir tt

Dar kartą prašau nieko neužsigaut
Forumai tam ir yra kad visiems išsakyt savo nuomonę

Aš po Ziguliuku važinėju tik MB

gero kelio !

Kokopelli
Įkišiu ir aš savo trigrašį į šią temą. smile.gif

Kiek žinau apie šį automobilį, tai kad tai viena prasčiausių techniškai mašinų. Jeigu tenka daug važinėti, tai po metų už remonto pinigus galėtum visai neblogą kitą mašinytę nusipirkti. Vienintelis jos pliusas, kurį matau - tik kad geri ADAC crash testai.

Kas liečia jos įvaizdį, tai aš asmeniškai tkrai į tokią mašiną net nesėsčiau, nes būtų gėda. Matot, tiek aš, tiek mano aplinkos žmonės įsitikinę, kad visos mergos sėdinčios X5-ame - k...vos, o bernai zekai arba šiaip nelabai išsivystę.
Sonnne
QUOTE(Kokopelli @ 2010 02 24, 20:49)

Kiek žinau apie šį automobilį, tai kad tai viena prasčiausių techniškai mašinų. Jeigu tenka daug važinėti, tai po metų už remonto pinigus galėtum visai neblogą kitą mašinytę nusipirkti. Vienintelis jos pliusas, kurį matau - tik kad geri ADAC crash testai.

Kas liečia jos įvaizdį, tai aš asmeniškai tkrai į tokią mašiną net nesėsčiau, nes būtų gėda. Matot, tiek aš, tiek mano aplinkos žmonės įsitikinę, kad visos mergos sėdinčios X5-ame - k...vos, o bernai zekai arba šiaip nelabai išsivystę.
*

Jums ir jusu aplinkos zmonems su tokia mastysena reiktu pasigydyt wink.gif Tokius komentarus rasantys, tiesiog nesugebantys ipirkti tokios masinos pavydus zmogeliai smile.gif
Matomas
QUOTE(Kokopelli @ 2010 02 24, 19:49)

*

Zinok is naujo- X5 labai normalus automobilis, nesukeliantis daugiau problemu, nei jo konkurentai. Daug nuvaziavusios visos masinos reikalauja nemazai pinigu remontui. O kokia ta nebloga masina iseina uz remonto pinigus? Man butu isejes koks papuves antras golpukas. As turejau X5 kelerius metus, manes ji nesuzavejo, bet remontams nesukisau daug pinigu, taciau priziurejau ir pardaviau labai tvarkinga. Beje, ja is manes pirko labai zinomas zmogus, pries pirkima pasitikrino net keliuose servisuose ir pats dar iki siol vazineja be dideliu investiciju.
Tai tikrai ir nesesk i tokia masina. Net jei ir turesi pinigu tokia nusispirkti ir islaikyti. Kad kiti nieko blogo apie tave nepagalvotu smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.