Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

QUOTE(Anaksunamun @ 2010 09 20, 15:36)
Manes zoliniai vaistukai visai neveikia  4u.gif  Visgi isgeriau,  bent viena diena tikiuosi nuims ta baime ir nerima,itampa. Laukiu drauges ir keliausiu.. Tiesa, toks ir tas prasiblaskymas, kaip kiekvienam zingsnyje drebi ...

Dekui, uz sarasiuka  4u.gif


Na taip, pažįstama ta būsena... doh.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 09 20, 10:55)
monikaie, kaip keista skaityti, kad metus tave gydė vien xanax ir bromazepamu... O AD neskyrė? Nes tavo paminėti vaistukai, tik slopina, bet negydo...

Dėl galvos svaigimo, tai sunku taip atsakyti, nes galva gali svaigti ir nuo depresijos, nuo tų vadinamų PA, nuo gryno oro trūkūmo, na aš ne medikė, bet kiek teko skaityti, kad kas yra susidūrę su PA, tai galvos būna neaiškios...
Man pirmi priepuoliai buvo žiemą, prieš viską irgi jaučiau galvos kažkokį svaigimą... Tada viskas praėjo be nieko, va rudeniop vėl užėjo PA, o prieš tai vėl ta galva... Sunku pasakyti, nenoriu tavęs nuliūdinti, kad va būtinai atsinaujina tau, gal tiesiog pervargus esi, tuo labiau, kad laukiesi, kaip tavo kraujo tyrymai ar netrūksta geležies?

ne kitokiu vaistuku neskyre ir nevartojau verysad.gif na nieko kaip nors gal..... kraujas geras kai ligoninei tyrimus dare,o ji svaiksta jau anksciau nei kad pastojau.ir naktim kol uzmiegu tai kosmaras kazkoks,atrodo imk sauja vaistu isgerk kad tik uzmiktum kaip zmogus.bet negaliu..... o dar tie daktarai cia airijoi-viskas turi buti ir pasveikstama savaime blush2.gif dabar tik belieka laukti kada pasigimdysiu,(o tas dar bus negreitai tik po 7men) ir skristi i lietuva pas daktaru.....
Atsakyti
QUOTE(monikaie @ 2010 09 20, 13:40)
Sveikutes  4u.gif 
po to karto man kiekviena diena nuo pacio ryto galva plaukioja tokia kaip apsinesusi.....vaistuku nevartoju visiskai (nes gyvenu uzsienyje,cia ju taip neduoda kaip lietuvoi)ir beje laukiuosi nestuke.gif  man tik idomu ar yra taip kamnors su tuo galvos plaukiojimu istisai???? man labai neramu,nes prisimastau kad man gal cia visai ne nuo tu PA verysad.gif

Labas visoms mirksiukas.gif
monikaie galvos svaigimai glaudžiai susieti su nervų sistemos disbalansu. Aš irgi ankščiau galvojau kad man koks auglys galvoje,man kaip ir tau ji svaigdavo ištisai,ypač antro nėštumo metų ( negalėjau vartoti vaistų dėl nestuke.gif )bet pagimdžius svaigti pradėjo dar stipriau. Rašiau apie save ankščiau ,todėl nelabai noriu kartotis. Bet patikėk tavo svaigimai nuo nerimo sutrikimo. Laikykis 4u.gif
Norėjau paklausti,o jeigu pyktis užeina dėl nuovargio ,ypač kai mano du berniukai pradėda man ant galvos lipti ,bet toks pyktis kad iki negaliu,atrodo toj PA užeis ,nors porą metų kol geriu vaistus nieko tokio nejutau,atrodo susinervinu ir praėina,o dabar vėl toks įspūdis kad oro truksta kai pradėdu pykti arba nervintis. Gal man ad jau nepadėda arba reikia didinti vėl mg.? Ką likimo draugės galvojat? g.gif
Atsakyti
Mergaites, o jus kurios ilga laika geriat vaistus(ir ne tik tos kurios geriate), jus lankotes pas psichoterapeutus?
Atsakyti
Na sveikutes mergaites ir moterys:)
as vartoju jau 9 metus AD, perejau lb daug psichologu ir net pati juo tapau, nes zinau ka jie pasakys kaip klaus ir pan. Bet nieko... vis dar su tais nelemtais PA, o baisiausias tai nerealybes jausmas. Vaistais pasideti sau reikia tuomet kai esi metaforiskai kalbant dugne, o kai atsigauni tuomet bandyti "draugauti" su protu ir realybe. Siaip tie psichologiniai aspektai yra lb slidus, nes yra beeeeeegalo daug budu kaip iveikti tam tikras psichologinbes busenas, juk net fiziniai negalavimai (atrodantys is sono vienodi) gali buti gydomi visiskai skirtingai. Todel skelbiu uzduoti smile.gif Ieskom savo budu kaip susidraugauti su protu:)
Blyn patiko man JACINTA333 komentaras, kad kazkaip net paveike g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2010 09 20, 20:53)
Mergaites, o jus kurios ilga laika geriat vaistus(ir ne tik tos kurios geriate), jus lankotes pas psichoterapeutus?

Aš vartoju Seroxatą ,dabar po 30 mg. kas rytą 2 metus ir 9 mėn. Bandžiaus nutraukti ,nepavyko. Kol kas be vaistų bijau gyventi. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tėtsi: 20 rugsėjo 2010 - 21:12
QUOTE(MadCost @ 2010 09 20, 21:49)
Vaistais pasideti sau reikia tuomet kai esi metaforiskai kalbant dugne, o kai atsigauni tuomet bandyti "draugauti" su protu ir realybe.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Visiskai sutinku drinks_cheers.gif , vaistukai turetu tik duoti pailseti , kad kaip esi "dugne" neisprotetum doh.gif
As dabar rimtai uzsiimsiu darbu su savimi, knygu skaitymu, nes ligi siol , kaip gerai pagalvoju, nieko is tikruju ir nedariau, apart stengimosi neuzsisedeti namuose (nes kuo ilgiau sedziu, tuo man blogiau buna) . Manau mes viska galime kontroliuoti, o galiausiai ir net uzmirsti , ka reiskia PA. Tik reikia labai labai daug su savimi dirbti, o tai tikrai nera lengva...

Tetsi - geriau stenkis dabar kol nevelu, nes kazkus skaiciau , kad moterys geria AD ir raminancius virs 10 metu, jos tiesiog jau neisivaizduoja gyvenimo be vaistu, del to neturi vaiku ir t.t. As geriau lexotanili 2 menesius diena is dienos, ir kaip reikejo mesti tikrai buvo sunku, pirmas dvi naktis negalejau uzmigti isvis, ir pora dienu itampa tokia jauciau , kad maniau sprogsiu, bet po biski susitvarke viskas. Isivaizduoju, kad kuo toliau , tuo sunkiau... Juk tikrai yra psichoterapeutu profesionalu, kurie daro stebuklus...

As irgi apsilankyti kaupiuosi pas psichoterapeuta, bet kolkas tam neleidzia finansai. Bet kiek veliau tikrai apsilankysiu. Nepades tai nepades, bent busiu pabandziusi.

Maciau kalbejote apie tamsa, as tamsoje gerai jauciuosi 4u.gif Net buna , kad visa diena vaikstau apspangus, o kokia 7-8 val. vakaro atsiranda jegu, jokio nerimo, tikrai gerai jauciuosi, idomu, kuo tas laikas man toks ipatingas. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anaksunamun: 20 rugsėjo 2010 - 22:29
QUOTE(JACINTA333 @ 2010 09 19, 10:41)

Kartais pagalvoju, kodel as susirgau...Atrodo, kad nesu siuo metu tokia jau nelaiminga.O ir ta laime didele dalimi patys sau susikuriam.
*****, gyvenciau sau ramiai, o cia dabar priversta uzsiimti saves nagrinejimu, "kapstymu"...Dar ir pasamone reikia ismokt valdyti,ir isvis uzsiimti velniai zino kuo.Tie, kas nesirgo psich. ligomis, net nesuprastu, kokias mes cia problemas sprendziam  doh.gif .Jei sveikam zm pasakyciau , kad mano ligos probelma,tai  nemokejimas " valdyti pasamone", paziuretu i mane labai kreivai  lotuliukas.gif O ir man paciai kartais atrodo, kad man "ne visi namie", eiciau jau  geriau grindu plauti...

Viska perskaiciau, ir labai su daug kuo sutinku . Man vienas zmogus pasake, kad Agorafobija yra sukauptas skausmas, neisverktas liudesys. Ir kaip gerai pagalvoju, cia tikrai yra tiesos. Su PA susipazinau tikrai sunkiu man metu. Gal viskas, kas per gyvenima kaupesi, pratruksta tokia forma.

Del to , kad kas nera susidure - nesupranta, tai tikrai tiesa. As net nelinkusi niekam apie tai pasakoti. Nebent cia. Dar vyrui papasakoju, klauso, ziuri buku zvilgsniu, bet nesuvokia, kaip taip gali buti, kad zmogus nesugeba nueiti i Akropoli ramiai apsipirkti. lotuliukas.gif

Kad ne visi namie man irgi taip kartais atrodo.O kartais pagalvoju, kad taip tikrai galima isproteti, na.. baltos minkstos sienos ir t.t. .. unsure.gif
QUOTE(JACINTA333 @ 2010 09 19, 10:41)
Nors, mergaites, jei mes tai ismoksim, manau, gyvenime daug kur galesim tuos igudzius panaudoti.Mes kazkiek ismoksim valdyti savo vidu. Juk sako, kad beveik visos ligos nuo nervu.
Gal tai nera taip jau blogai, kad susirgom. Sakykim, kad tai gyvenimo pamoka .Kai ja ismoksim, igysim daugiau, nei turejom....



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As apie tai irgi labai daznai pamastau ! Tikiu, kad PA mus ir daug ko ismokys !
Atsakyti
O as norejau lyg ir pasidziaugti...didelis cia dziaugsmas aiskus, nu bet visvien...nors siaip tai baisu dziaugtis, nes tik pasidziaugi, kad geriau, o cia ziurek ir parbega ataka... taigis...
Mes jau 7 diena ant AD - Cipralex ir Bromozepamo. Ir vakar vakare jau pasirode kad lyg ir geriau.... ax.gif nes kiekviena diena, jei ne viena, tai kelissyk, , jei ne kasvakar, tai kas antra budavo priepuoliai, poliklinikoj čiut ne prie kiekvieno kabineto tabletyte čiulpiam...zodziu...ir kaip tik vakaras, taip dar didesni blogumai....O čia vakar, kaip iš giedro dangaus man sako - ''...o tu zinai, man kazkoks geras jausmas parejo, nuotaika pagerejo....net keista...net nebepamenu kada taip buvo...''

Ir dar....kaip gaila, kad cia tik mes, moterytes, tupim...o kazi kaip vyrai jauciasi? Su moteriskem lengviau...jos ir knygutes paskaito, ir kas ta psichoterapija pasidomi., bet va ka daryt su vyrais?

QUOTE(Tėtsi @ 2010 09 20, 21:33)
....Gal man ad jau nepadėda arba reikia didinti vėl mg.? Ką likimo draugės galvojat? g.gif


Hm.. g.gif o gal geriau butu pasikonsultuot su psichiatru...kazkaip man sudetingas dalykas tu vaistu normavimas...cia padeda, cia ziurek jau nebepadeda.... g.gif


QUOTE(vovere74 @ 2010 09 18, 12:00)
1.  Dar vienas dalykas. Ligos.  Vaikystėje manimi rūpindavosi tik tada kai stipriai susirgdavau.

  2.  ...reik ir mažiau galvot ką tie kiti pagalvos. Nuo pat mažumės tik ir girdėdavau - o jetau ką kaimynai pasakys, oi ką žmonės pagalvos...


1. skaičiau apie toki dalyka Sinelnikovo knygoje...
2.ot bjaurus dalykas...nors manęs pačios mama taip ir neaugino, tačiau šią šlykštynę įskiepijo babytė doh.gif (baisiausias babos siaubas buvo, kad mano mamai būdavo nė motais - ką kaimynai pasakys...gyvenno ji sau atsipūtus, niekada nesiparindavo ir elgesi visada taip kaip jai atrode gerai, kaip man tada vaikysteje atrodydavo '' kitaip nei kiti''....ir rūkydavo dar tais 70-dešimtaisiais per langą galvą iškišus drasiai daugiabučio namo trečiame aukšte net nebandydama nuo ko nors sleptis...ka daznai daro net šiais laikais merginos) Bet man taip klaikiai tas atrode... unsure.gif O dabar kitaip galvoju....ot saunuole...
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 09 18, 17:40)
Pasiskaitymui smile.gif Netyčia aptikau, nieko naujo, bet daugelis matau tai pamiršta [color=darkviolet]Geros sveikatos 10 paslapčių

thumbup.gif

QUOTE(Anaksunamun @ 2010 09 20, 15:59)
Jacinta, Liepa dekui uz patarimus  4u.gif  wub.gif  Tiesa, gal kuri skaitete knyga "pamilk liga savo. Pasamones paslaptys" ketinu pirkti, girdejau nebloga.


As skaiciau. Labai gera knyga, superine.
Man be jos dar labai padejo Josepho Murphio knygos, nebelabai pamenu tiksliu pavadinimu, bet tai kazkas lyg ir ''Jusu pasmones galia'' ir dar daugelis kitu jo knygu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuktuk: 21 rugsėjo 2010 - 11:10
QUOTE(tuktuktuk @ 2010 09 21, 12:02)
O as norejau lyg ir pasidziaugti...didelis cia dziaugsmas aiskus, nu bet visvien...nors siaip tai baisu dziaugtis, nes tik pasidziaugi, kad geriau, o cia ziurek ir parbega ataka... taigis...
Mes jau 7 diena ant AD - Cipralex ir Bromozepamo. Ir vakar vakare jau pasirode kad lyg ir geriau.... ax.gif nes kiekviena diena, jei ne viena, tai kelissyk, , jei ne kasvakar, tai kas antra budavo priepuoliai, poliklinikoj čiut ne prie kiekvieno kabineto tabletyte čiulpiam...zodziu...ir kaip tik vakaras, taip dar didesni blogumai....O čia vakar, kaip iš giedro dangaus man sako - ''...o tu zinai, man kazkoks geras jausmas parejo, nuotaika pagerejo....net keista...net nebepamenu kada taip buvo...''



As jau geriu AD (veikl. medž. citalopramum) 10 dienų, vakar ryte irgi atsibudau lyg niekur nieko, GALVA NESVAIGSTA, dereal nėra, PA visą dieną neužėjo, pavyko nueiti ir vaiką iš mokyklos pasiimti ir į muz. mokyklą nuvesti ir už durų palaukti. Ryžausi gerti AD, nes buvo pasirinkimas, arba netekti gerai apmokamo ir mėgstamo darbo, kuriuo sekiau 10 metų arba AD. Visoms pavyks, geriau blogiau, bet pavyks. Jei šiuo metu nedirbate pasistenkite susitvarkyt, nes darbe ištverti tai baisu.
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2010 09 21, 12:33)
As jau geriu AD (veikl. medž. citalopramum) 10 dienų, vakar ryte irgi atsibudau lyg niekur nieko, GALVA NESVAIGSTA, dereal nėra, PA visą dieną neužėjo, pavyko nueiti ir vaiką iš mokyklos pasiimti ir į muz. mokyklą nuvesti ir už durų palaukti. Ryžausi gerti AD, nes buvo pasirinkimas, arba netekti gerai apmokamo ir mėgstamo darbo, kuriuo sekiau 10 metų arba AD. Visoms pavyks, geriau blogiau, bet pavyks. Jei šiuo metu nedirbate pasistenkite susitvarkyt, nes darbe ištverti tai baisu.


O jūs šalia Ad dar vartojate kokius raminamus? Nes kai man paskyrė Zoloft ir + 2 sav. Rudotel, tai jaučiausi gerai, bet kai nutraukiau Rudotelį ir likau tik su AD - prasidėjo košmaras... Net neįsivaizdavau, kaip gali būti TAIP blogai nuo vaistų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 21 rugsėjo 2010 - 11:54
QUOTE(SVT @ 2010 09 21, 12:33)
. Jei šiuo metu nedirbate pasistenkite susitvarkyt, nes darbe ištverti tai baisu.


Manau paciu laiku susigriebiau, nes dar metelius tikrai pabusiu namie su vaiku. 4u.gif Beto noriu susitvarkyti iki kitos vasaros, nes planuojam vykti i JAV. Tik klausimas, ar per metus tai imanoma doh.gif doh.gif
Atsakyti