Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Ciocė @ 2008 10 28, 17:10)
Moterytės, gal kuri turit ką nors įdomaus siuvinėti ant juodos kanvos? Turiu gabalą, tai kol nenusipirkau baltos Kalėdinei kojinei, pasiuvinėčiau ant juodos, nes baisiai jau rankas niežti, kaip norisi adatos griebtis  biggrin.gif

va tokia turiu, jeigu idomu parasyk meila, kur siusti, nes po poras valandu isvaziuoju atostogauti vacation1.gif ir savaitike nebusiu prie kompiuterio 4u.gif
user posted image
Atsakyti
aguonos, lyg tiesiog3 ieškojo
http://ingulja.galle...s=1&parent=bp8V
Atsakyti
etaeta, jei butu galima ir as tokio paveikslo grazaus noreciau schemutes ax.gif forrne@yahoo.com, koks fainas wub.gif
Atsakyti
labas merginos,
gal kuri turite abstrakciju schemu? jeigu turite pasidalinkite... blush2.gif , noriu kazka suvinet, bet nenoriu nei geliu, nei gyvunu, nei kalediniu... aciu smile.gif 4u.gif

norkiene.r@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saridonaa: 28 spalio 2008 - 16:54
QUOTE(Rne @ 2008 10 28, 17:48)
etaeta, jei butu galima ir as tokio paveikslo grazaus noreciau schemutes ax.gif forrne@yahoo.com, koks fainas wub.gif

Ju yra ir daugiau sios serijos, tiesiog laikinai neprieinu prie savo archyvu 4u.gif Schemas issiunciau 4u.gif Ten siuliuku kodai DMC
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 28 spalio 2008 - 17:07
QUOTE(paukščiukas @ 2008 10 28, 11:29)


Pauksciuk, aciu tau labai. Cia daug graziu mazu paveiksiuku thumbup.gif Jie tokie mieli . Perziurejau ir kaledene nuotaika apeme mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 10 28, 15:02)
buciau dekinga uz schema,forrne@yahoo.com, labai jau ji man grazi rolleyes.gif bet man neskubu, nes i ateiti jau 4 paveikslai laukia, siuliukai ir medzega jau paruosta visu, belieka is kur nors "laiko"nusipirkti  lotuliukas.gif

Aš žinok irgi turiu tik tą paprastesnę schemą kur fonas tik viena spalva ir tik pusė jo - siuvinėta. Nes mamai tik atspausdinau iš kažkokio kiniško puslapio ir pratryniau. Schemų, kurias siuvinėja mama, pas save nesaugau doh.gif
Jei domina ta paprastesnė, galiu įmest kur nors.
Paprastesnė atrodo TAIP
bet toj schemoj Dimensions siūlai ir konvertavimo lentelė į DMC ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saridonaa @ 2008 10 28, 18:53)
labas merginos,
gal kuri turite abstrakciju schemu? jeigu turite pasidalinkite...  blush2.gif , noriu kazka suvinet, bet nenoriu nei geliu, nei gyvunu, nei kalediniu... aciu smile.gif  4u.gif

norkiene.r@gmail.com

Yra nemažai čia
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 10 28, 19:18)
Aš žinok irgi turiu tik tą paprastesnę schemą kur fonas tik viena spalva ir tik pusė jo - siuvinėta. Nes mamai tik atspausdinau iš kažkokio kiniško puslapio ir pratryniau. Schemų, kurias siuvinėja mama, pas save nesaugau  doh.gif
Jei domina ta paprastesnė, galiu įmest kur nors.
Paprastesnė atrodo TAIP
bet toj schemoj Dimensions siūlai ir konvertavimo lentelė į DMC  ax.gif

Jei galima,-ir man mestelk juratere@zebra.lt Reiks pasiziureti,ka as turiu,vis laiko stoka...Aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(papuga @ 2008 10 28, 16:31)
Yra nemažai čia



aciu, bet man reikia sukramtyti ir ikisti i burna 4u.gif , nemoku schemu parsisiust, nors tu ka, o viena labai patinka 12A6, kas galite padeti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2008 10 28, 18:33)
Jei galima,-ir man mestelk    juratere@zebra.lt    Reiks pasiziureti,ka as turiu,vis laiko stoka...Aciukas mirksiukas.gif

Padėjau ČIA

saridonaa, spaudi "skačiat schemu" ir parsisiunti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sizike: 28 spalio 2008 - 18:41
QUOTE(sizike @ 2008 10 28, 19:39)
Padėjau ČIA



Aciu,jau isisaugojau mirksiukas.gif
Atsakyti