Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(SuperTėtė @ 2008 11 04, 22:45)
Labas vakaras Supermamos, puikūs jūsų darbai. Noriu paklausti ar domintų jus galimybė siuvinėti pagal individualius užsakymus, aišku už sutartą atlygį.

Sudominot, prašom plačiau smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif ,

Turiu misija, 10 metu kai susituokusi mano sesuo - atrodo jog tai yra rozines vestuves, ta proga noreciau ka nors isiuvineti, kazka puosnaus, gal kas turit kokiu ideju, butu idomu suzinoti, nes kol kas net nenutuokiu, ka cia sugalvojus g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperTėtė @ 2008 11 04, 23:45)
Labas vakaras Supermamos, puikūs jūsų darbai. Noriu paklausti ar domintų jus galimybė siuvinėti pagal individualius užsakymus, aišku už sutartą atlygį.



Mane irgi domintų g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
gal kas turit ka nors panasaus i si paveiksleli tik su rozem? ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 11 05, 10:12)
sveikos mamytes 4u.gif ,

Turiu misija, 10 metu kai susituokusi mano sesuo - atrodo jog tai yra rozines vestuves, ta proga noreciau ka nors isiuvineti, kazka puosnaus, gal kas turit kokiu ideju, butu idomu suzinoti, nes kol kas net nenutuokiu, ka cia sugalvojus g.gif  doh.gif


kur tu radai, kad 10-tos vestuvių metinės yra rožinės? mastau.gif aš kiek žiūrėjau, visur parašyta alavinės arba aliuminės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 11 05, 12:05)
kur tu radai, kad  10-tos vestuvių metinės yra rožinės?  mastau.gif aš kiek žiūrėjau, visur parašyta alavinės arba aliuminės  4u.gif



radau visagaliam internete lotuliukas.gif o tai ne rozines g.gif doh.gif tai dar blogiau, ka tada isiuvineti ta proga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 11 05, 12:47)
radau visagaliam internete lotuliukas.gif o tai ne rozines g.gif  doh.gif tai dar blogiau, ka tada isiuvineti ta proga g.gif


tada galima issiuvineti koki sampleri, kuris yra labai simboliskas nuo zemes iki dangaus, nuo A iki Z mirksiukas.gif
Atsakyti
as radau kad aliumines yra 37 metai santuokoj, o cia neteisybe? g.gif
2 metai - popierinės vestuvės.
3 metai - odinės vestuvės.
5 metai - medinės vestuvės.
6 metai ir 6 mėnesiai - cinko vestuvės.
7 metai - varinės vestuvės.
8 metai - skardinės vestuvės.
10 metų - rožinės vestuvės.
15 metų - stiklinės vestuvės.
20 metų - porcelianinės vestuvės.
25 metai - sidabrinės vestuvės.
30 metų - perlinės vestuvės.
35 metai - lininės vestuvės.
37 metai ir 6 mėnesiai - aliumininės vestuvės.
40 metų - rubininės vestuvės.
50 metų - auksinės vestuvės.
60 metų - deimantinės vestuvės.
75 metai - karūnuotosios vestuvės.
80 metų - ąžuolinės vestuvės.
Atsakyti
as radau (is www.day.lt):

* 1 metai – popierinės vestuvės
* 2 metai – medvilnės vestuvės
* 3 metai – odinės vestuvės
* 4 metai – vaisinės vestuvės
* 5 metai – medinės vestuvės
* 6 metai – geležinės vestuvės
* 7 metai – varinės vestuvės
* 8 metai – bronzinės vestuvės
* 9 metai – molinės vestuvės
* 10 metų – alavinės vestuvės
* 11 metų – plieninės vestuvės
* 12 metų – šilkinės vestuvės
* 13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės
* 14 metų – dramblio kaulo vestuvės
* 15 metų – krištolinės vestuvės
* 20 metų – porcelianinės vestuvės
* 25 metai – sidabrinės vestuvės
* 30 metų – perlinės vestuvės
* 35 metai – koralinės vestuvės
* 40 metų – rubininės vestuvės
* 45 metai – safyrinės vestuvės
* 50 metų – auksinės vestuvės
* 55 metai – smaragdinės vestuvės
* 60 metų – deimantinės vestuvės
Atsakyti
ot tai ka dabar daryti lotuliukas.gif skirtinga informacija, o kuo tiketi, pasimeciau doh.gif man pirma karta tenka ka nors sveikinti 10 metu sukaktuvemis, tai net nenutuokiu ka daryti, dar ne taip pasveikinsiu tai juoku bus lotuliukas.gif

Cia truputi ne i tema, bet stipriai nepykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 11 05, 12:29)
ot tai ka dabar daryti lotuliukas.gif skirtinga informacija, o kuo tiketi, pasimeciau doh.gif man pirma karta tenka ka nors sveikinti 10 metu sukaktuvemis, tai net nenutuokiu ka daryti, dar ne taip pasveikinsiu tai juoku bus lotuliukas.gif

Cia truputi ne i tema, bet stipriai nepykit ax.gif


aš tokiuose dalykuose vienu šaltiniu nepasitikiu, ieškau daugiau įrodymų, tai kartais ir susibalamūtinu, jei informacija skiriasi hihihi.gif šiaip, skaitydama apie alavines vestuves, radau tokį patarimą, kad paprasčiausiai pasirinktą dovaną įpakuot į aliuminio foliją tongue.gif aš taip ir padariau broliui biggrin.gif taip kad gali siuvinėt bet kokį paveikslą, bet įpakuok jį į aliuminį lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 05 lapkričio 2008 - 12:35
QUOTE(astulia @ 2008 11 05, 13:32)
aš tokiuose dalykuose vienu šaltiniu nepasitikiu, ieškau daugiau įrodymų, tai kartais ir susibalamūtinu, jei informacija skiriasi  hihihi.gif šiaip, skaitydama apie alavines vestuves, radau tokį patarimą, kad paprasčiausiai pasirinktą dovaną įpakuot į aliuminio foliją  tongue.gif  aš taip ir padariau broliui  biggrin.gif  taip kad gali siuvinėt bet kokį paveikslą, bet įpakuok jį į aliuminį  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif gera ideja, labai aciu thumbup.gif
Atsakyti