Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sveikos,
Aminat nuostabūs darbai clap_1.gif
Aš jau kiek laiko siuvinėju, bet vis dar nedrįsdavau siuvinėti pilnai
bet sūnus privertė, žiūrėsim kas gausis rolleyes.gif

turiu klausimėlį katinėlių siuvinėtojoms ax.gif
user posted image
mano katinėlis dar neužbaigtas
ar ūsams ir gėlei reikia prisiūti karoliukus, ar daryti prancūziškus mazgelius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jola987 @ 2008 11 05, 21:19)
turiu klausimėlį katinėlių siuvinėtojoms  ax.gif

mano katinėlis dar neužbaigtas
ar ūsams ir gėlei reikia prisiūti karoliukus, ar daryti prancūziškus mazgelius  g.gif


Puikiai padirbėjai thumbup.gif
Paaiškinimuose buvo parašyta: ūsai - prancūziškas mazgas, gėlė - raudoni karoliukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 05 lapkričio 2008 - 21:01
QUOTE(milka@ @ 2008 11 05, 21:00)
Puikiai padirbėjai  thumbup.gif
Paaiškinimuose buvo parašyta: ūsai - prancūziškas mazgas, gėlė - raudoni karoliukai  mirksiukas.gif


ačiū milka@ 4u.gif
su šia katyte į mūsų gretas prisiviliojau dar vieną,
neatsilaikė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giege @ 2008 11 03, 11:54)
Gal yra siuvinėjusių šį paveiksliuką:
http://picasaweb.goo...390812002277810
Mane domina, kokius metalizuotus siūlus naudoti?
Ir norėčiau pamatyti baigto darbelio nuotrauką (ar ne per daug blizga tie metalizuoti siūlai).


QUOTE(winia @ 2008 11 03, 13:30)
aš jį siuvinėju, pirkau rinkinį, siūlai ten buvo pridėti, tokie plonyčiai tie metalizuoti.
dar metalizuotais nesiuvinėjau, bet esu mačius išsiuvinėtą tokį irgi originalų rinkinį - labai gražus rezultatas buvo, nepastebėjau jokio blizgesio, kai nusipirkau, net nustebau, kad ten buvo to aukso įdėta smile.gif


Pasirodo ne aš viena šį darbelį siuvineju biggrin.gif Jau į pabaigą eina - bet kaip tik metalizuotais siūlais dar nesiuvinėta... Realiai darbo jau nedaug likę, bet su mano tempais blush2.gif Jei nebus per vėlu - po kokios savaitės jau turėtų matytis kaip tas metaliukas atrodo, galėsiu nufotografuot ax.gif
Atsakyti
Labutis Chanuma,
Pribloskei tokiu kiekiu darbeliu!!! Darbai nuostabus tiek tavo tiek tavo drauges Aminat thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Darbstuoles jus bis.gif bis.gif bis.gif
Sekmes jums ir toliau toki grozi kurti 4u.gif

Papildyta:
[quote=kiskiene,2008 11 05, 19:58]
Saunuoles, merginos, labai labai grazu...o mano rankos niekaip neprieina prie siuvinejimo, nes kai ne LT, tai siulus turiu nuolat prasyti nupirkti konkreciam darbui, paskui kol perduoda...

Idedu savo daryta dovana septintu vestuviu metiniu proga savo vyriskiui blush2.gif

Kiskiene, tavo dovanele su klaustuku mirksiukas.gif Linksmai tu cia prigalvojai! Grazi dovanele thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolės, darbštuolės, kokių gražių darbų pridėjote 4u.gif
Chanuma ir Aminat, gražūs jūsų darbeliai, įspūdingi, tiesiog trūksta žodžių. Chanuma, kaip matau, gera mokytoją turi mirksiukas.gif
Papildyta:
Kiskiene, subtilu ir šilta. Mieli meškučiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 06 lapkričio 2008 - 09:55
bis.gif bis.gif bis.gif
Labai ačiu už visus šiltus žodžius. Stengsius ir ateityje nustebinti jus savo naujais darbeliais. Chanumos deka galesiu jos dabar talpinti forume.
Atsakyti
Sveikutes,
oj, kiek grozybiu wub.gif
as tai vat norejau pasigirti - pradejau siuvineti melyna rozyte - darbelio daug, bet ir smagiai kazkaip siuvinejasi, kai bus jau rezultatas pasizadu parodyti bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, kryžiukų mylėtojos,
Aišku, pirmiausiai reiktų pasakyti, kad esu sužavėta Jūsų visų darbais wub.gif
Matyt, ir aš užsikrėčiau šiuo virusu. Po to, kai Paukščiukas išsiuvinėjo mūsų krikšto vaikeliui metriką, tik apie siuvinėjimą ir galvoju smile.gif Vieną darbelį jau turiu, bet dar neįrėminau. Jau turiu surikiuotą eilutę darbelių, kuriuos norėčiau išsiuvinėti, tik kiekvieną kartą vis problema su siūlais- neturiu dar sukaupusi...
Norėjau paklausti, ar tos merginos, kurios daug siuvinėjate, perkate siūlus iš pard., ar žinote, kur galima nusipirkti pigiau (aš pirkau iš kasiulai.lt)?
Gal kuri turite Klimto darbų schemų? Aš lyg ir radau kažkokią, bet ji man pasirodė truputi primityvoka. Jei turite, labai prašyčiau pasidalinti. 4u.gif
Atsakyti
nepavyko ankstesnej zinutej prisegti blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(yume @ 2008 11 06, 12:41)
nepavyko ankstesnej zinutej prisegti  blush2.gif

Šaunuolė, labai gražu, dailūs kryželiai, matosi, kad krupštus darbas 4u.gif
Atsakyti
yume, labai graži rasota rožė thumbup.gif
Atsakyti