Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Maistas užsienyje
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rashkyte
QUOTE(pupa999 @ 2008 11 03, 21:25)

Turiu dried shiitake mushrooms.
*

o tai gal su jais reikejo kaip su pvz. dziovintas baravykais g.gif pamirkyt, ishvirt ir tada jau g.gif jau kaip laiku Kaledu rolleyes.gif vien del pyrageliu su baravykais kvapo rolleyes.gif ir makaru mishraines su baravykais rolleyes.gif
Hip
Pas mus darbe su sitais grybais vistienos balta siuba virdavo,,,dieve kaip skanu thumbup.gif gaila ta vireja nebedirba, o recepto as nezinau verysad.gif
Rashkyte
QUOTE(Hip @ 2008 11 03, 23:57)
Pas mus darbe su sitais grybais vistienos balta siuba virdavo,,,dieve kaip skanu thumbup.gif gaila ta vireja nebedirba, o recepto as nezinau verysad.gif
*

as tai kai restorane dirbau, pamenu, darydavo cream base - tipo, miltai svieste kepinti, pienas, grietinele, priskoniai, ir tada jau pagal dienos meniu, ar tai cream of brocolli, ar tai cream of chauder, ar tai cream chicken&rice soup g.gif suversdavo i puoda dienos ingridientus ir vuooola rolleyes.gif man tai visos labai skanios rolleyes.gif bet kai mano break'as budavo 10-11 pm, tai 6 kg uzsimeciau mygam doh.gif mano pamaina buvo nuo 5pm iki 5am, nebuvo kur dingt doh.gif
gytene
[quote=pupa999,2008 11 03, 19:25]
Aaa, zinosim tada mirksiukas.gif O kaip vadinasi tie kur Dominick's yra ir kur jie buna uzslepti ?
As visada storas zarnas perku tokias :
user posted image
pupa999,tokios ir Dominicks parsiduoda,o jos buna,kur priesais sv.mesa buna saldutuvai "laivai'' sudeti saldyti gaminiai ir joms kampuki atsirade vietos biggrin.gif
6663
QUOTE(pupa999 @ 2008 11 03, 20:25)

Turiu dried shiitake mushrooms. Paskaiciau, kad jie tas pats kaip sviezi, tik reikia ismirkyti siltam vandenyje ir pirmyn. Ismirkytsu supjausciau, i keptuve, biski to vandens kuriame mirkinau ir heavy whipping cream (skaiciau internete, atseit labai skanus padazas turi gauti prie pastos pvz). Nu nieko panasaus, man ju skonis, tekstura viskas kitaip...... gal ka ne taip supratau ar ne taip gaminau ? 
Fe dabar reikia eiti ko nors kito valgyti, kad ta skoni "nuplauciau".....
*

ir ash juos naudoju, labai skanus, bet:
arba mirkyk ilgai ir tada kepk truputyje aliejaus, gritinele tik priesh gala..
arba apvirk priesh kepant..

niam..
doviliushka
merginos,

kaip gaminti scallops? g.gif
pupa999
QUOTE(gytenis @ 2008 11 05, 08:01)
pupa999,tokios ir Dominicks parsiduoda,o jos  buna,kur priesais sv.mesa buna saldutuvai "laivai'' sudeti saldyti gaminiai ir joms kampuki atsirade vietos biggrin.gif
*

O geras, aciu 4u.gif

QUOTE(6663 @ 2008 11 05, 16:43)
ir ash juos naudoju,  labai skanus, bet:
arba mirkyk ilgai ir tada kepk truputyje aliejaus, gritinele tik priesh gala..
arba apvirk priesh kepant..
*

Ir apvirimas pades tam specifiniam skoniui ir kvapui isgaruoti ? Tikrai juos visur galima naudoti ir skonis toks pat bus(apvirus pirmiau arba aliejuj pakepinus) ?
Pvz ant picos galima deti ? Kazko labai ant picos pasinesiau paskutinem dienom, tik apie ja tepajegiu galvoti doh.gif

Doviliushka, scallops niekada negaminus, bet man atrodo panasus principas kaip shrimp ju butu gal g.gif
Rashkyte
QUOTE(doviliushka @ 2008 11 05, 16:29)
merginos,

kaip gaminti scallops?  g.gif
*

pati nebandzius nieko su scallops, bet greitu metu ishbandysiu shitus http://ezinearticles.com/?Scallop-Pasta-Re...s&id=759331 4u.gif
doviliushka
ai, dar vienas klausimas... kaip darot Asparagus? ar tik keptuvej ant sviesto pakepat, ar ant grill'iaus ar dar kaip? aciu 4u.gif

pupa, dekui 4u.gif
wicked
QUOTE(doviliushka @ 2008 11 05, 21:47)
ai, dar vienas klausimas...  kaip darot Asparagus?  ar tik keptuvej ant sviesto pakepat, ar ant grill'iaus ar dar kaip?  aciu  4u.gif
*

as tai dar taip darau.... vasara ant griliaus, ziema orkaiteje.... i folija pridedu asparagus..... svoguno, supjaustyto gana stambiai, tada sviesto ir kepam..... thumbup.gif kepti iki kol shparagai ir svogunai bus minksti... nu skanumelis, pirstus nusilaizyt galima..... bigsmile.gif
doviliushka
QUOTE(wicked @ 2008 11 05, 22:04)
as tai dar taip darau.... vasara ant griliaus, ziema orkaiteje.... i folija pridedu asparagus..... svoguno, supjaustyto gana stambiai, tada sviesto ir kepam.....  thumbup.gif kepti iki kol shparagai ir svogunai bus minksti... nu skanumelis, pirstus nusilaizyt galima..... bigsmile.gif
*

aciu 4u.gif reiks jauciu taip pabandyti sestadieni. ziuresim kas gausis, kai is manes tokia vireja blush2.gif
wicked
QUOTE(doviliushka @ 2008 11 05, 22:13)
aciu  4u.gif  reiks jauciu taip pabandyti sestadieni.  ziuresim kas gausis, kai is manes tokia vireja  blush2.gif
*

kad cia nera kam nesigauti... mirksiukas.gif ant folijos sudedi asparagus.. nepjaustytus, nieko.... tada ant virsaus dedi supjaustyta svoguna, sviesta... uzlankstai folija ir i orkaite/ant griliaus.... 4u.gif kepa tikrai neilgai.... ir visas darymas..... jokiu paslapciu.... biggrin.gif
kovinukė
ai, dar vienas klausimas...  kaip darot Asparagus?  ar tik keptuvej ant sviesto pakepat, ar ant grill'iaus ar dar kaip?  aciu  4u.gif

pupa, dekui  4u.gif
*

as dazniausiai ant garu paverdu, paskui sviestuko ir niam....
Rashkyte

pupa, dekui  4u.gif
*

as tai apverdu ir tada su dziuveseliais i svietuka keptuvej + prieskoniai 4u.gif
wicked
QUOTE(Rashkyte @ 2008 11 05, 22:52)
as tai apverdu ir tada su dziuveseliais i svietuka keptuvej + prieskoniai  4u.gif
*

as taip kalafijora darau.... 4u.gif tik dar pries apvoliojant dziuveseliuose, o kiausini imerkiu.... biggrin.gif

o klausykit, dabar jau kelios dienos kaip uzsimaniau idarytu pomidoru... esu kazkur kazkada valgius su suriu ir cesnaku idarytus.... g.gif gal kas ka konkreciau zino? g.gif ar as cia 'sapnuoju' eilini karta? hihihi.gif
Ode
Scallops: įvynioti į šoninę, persmeigti dantų krapštuku ir pakepti orkaitėj ar ant griliaus. Tada - į kokį nors šiltą ala-pomidorinį padažą švediškam stalui.

Šparagai: ant stiprios ugnies, ant keptuvės, svieste trumpai, uždengus dangčiu ir keletą kartų pajudinus, kad vienodai apskrustų. Tada druskytės ir niam. (Lietuvoj toookie jie brangūs, kad net nervuoja... Teks patiems augintis hihihi.gif Po 30 metų sužinojau, kad pas bobutę augantis vienas augalas-krūmas, kurio šakeles mes naudojam puokštėm pagražinti, yra peraugęs šparagas. lotuliukas.gif )
doviliushka
aciu mergaites 4u.gif
sanda
Gal kas zinot kas per prieskonis yra cilantro? ir kur jis naudojamas? dekui 4u.gif
kovinukė
QUOTE(sanda @ 2008 11 06, 07:28)
Gal kas zinot kas per prieskonis yra cilantro? ir kur jis naudojamas? dekui 4u.gif
*

daugiausia ji naudoja Meksikieciu, Azijieciu patiekaluose. salsoms, tacos, sriuboms, avocado salotoms, padazams ir t.t.
daug kam nepatinka biggrin.gif
user posted image
Ode
QUOTE(kovinukė @ 2008 11 06, 17:30)
daugiausia ji naudoja Meksikieciu, Azijieciu patiekaluose. salsoms, tacos, sriuboms, avocado salotoms, padazams ir t.t.
daug kam nepatinka biggrin.gif
user posted image
*

Oi, kai nešiojau Vaivą, tai vien nuo minties purtė, o kai Vytuką - specialiai visur padaugindavau - taip ji (kalendra) mane vežė. bigsmile.gif lotuliukas.gif

Man skaniausia - salotose, salsose (mango pvz), pico de gallo. Ir į sriubas labai skanu šviežių paplėšyt. essen.gif:
kovinukė
man skaniausia avokado salotose arba tacos'e, sriubose tai vis isrenku biggrin.gif
avokadas, pomirodas, svoguniukai, citrinos (arba lime) sultys, cilantro ir siek tiek astraus padazo (tobasko ar kokio kitokio). viskas smulkiai supjaustyta, niam niam su meksikietiskais traskuciais... smile.gif
6663
QUOTE(kovinukė @ 2008 11 06, 10:56)
man skaniausia avokado salotose arba tacos'e, sriubose tai vis isrenku biggrin.gif
avokadas, pomirodas, svoguniukai, citrinos (arba lime) sultys, cilantro ir siek tiek astraus padazo (tobasko ar kokio kitokio). viskas smulkiai supjaustyta, niam niam su meksikietiskais traskuciais... smile.gif
*

mm, skamba kaip pico de gallo...niammmmm...

cilantro labai skanu man (aplamai megstu zoles visokias), o kazkada nepatikdavo..Skonis kazkaip keiciasi..

Wicked- pomidorus gali idaryti su ivairiais idarais: ishgremzhti, pasudyti, papipirinti ir idaryti su:

tuna, kiaushiniais, majonezu
kiaushiais, suriu, cesnaku, majonezu
kalmarais su kiaushiniais, majonezu
grybukais su darzovem
silkute
ir dar milijonas variantu..

galima taip pat idaryti ir kepti okaitej..
man shalti gal skaniau..
kovinukė
QUOTE(6663 @ 2008 11 06, 13:22)
mm, skamba kaip pico de gallo...niammmmm...

ne, cia skamba kaip paco ...-ero hihihi.gif

naturalu, kad skonis keiciasi. as ir po biskiuka suaugu, krevetes pradejau valgyti, nors tik pagal viena recepta, dabar prie sushi bandau pratintis tongue.gif
6663
QUOTE(kovinukė @ 2008 11 06, 13:39)
ne, cia skamba kaip paco ...-ero  hihihi.gif

naturalu, kad skonis keiciasi. as ir po biskiuka suaugu, krevetes pradejau valgyti, nors tik pagal viena recepta, dabar prie sushi bandau pratintis tongue.gif
*

biggrin.gif
drinks_cheers.gif
Ode
QUOTE(kovinukė @ 2008 11 06, 18:56)
*

UUUU... tacos... ir kaip galėjau pamiršti... patys skaniausi buvo Mexico City gatvėje. Aga, ten kur šiukštu turistams negalima valgyti. Ryškiai gaila (pavydas?)... mad.gif lotuliukas.gif
kovinukė
QUOTE(Ode @ 2008 11 06, 14:28)
UUUU... tacos... ir kaip galėjau pamiršti... patys skaniausi buvo Mexico City gatvėje. Aga, ten kur šiukštu turistams negalima valgyti. Ryškiai gaila (pavydas?)... mad.gif  lotuliukas.gif
*

taip taip, kaip tik siandien vakareinei teko tacos kirsti biggrin.gif
tik be cilantro.
o ko ten siukstu?
wicked
QUOTE(6663 @ 2008 11 06, 13:22)
Wicked- pomidorus gali idaryti su ivairiais idarais: ishgremzhti, pasudyti, papipirinti ir idaryti su:

tuna, kiaushiniais, majonezu
kiaushiais, suriu, cesnaku, majonezu
kalmarais su kiaushiniais, majonezu
grybukais su darzovem
silkute
*

sita ir pasidariau..... siandien pusryteliams suejo.... biggrin.gif

QUOTE(kovinukė @ 2008 11 06, 19:39)
o ko ten siukstu?
*

tacos? Mexico City? toooookiam mieste? is gatves? tu ka??? unsure.gif hihihi.gif
Ode
QUOTE(kovinukė @ 2008 11 07, 03:39)
o ko ten siukstu?
*

O tų paskaityk kelionių į Meksiką atsiliepimus: nevalgyti nieko gatvėje, net dantų nevalyti su krano vandeniu, nekalbant apie šviežių vaisių ir daržovių valgymą (nes jie greičiausiai plauti tuo vandeniu), nevažiuoti žaliu taksi, pastoviai gerto Pepto Bismol (profilaktiškai), nevaikščioti gatvėmis, nes užpuls garantuotai... Nu, esmę supratai. biggrin.gif
Na, bet MB nebūtų MB. Po sočios vakarienės restorane išsiruošėm į pasivaikščiojimą po naktinį City ir buvo nuspręsta, kad ragausim "uždrausto vaisiaus". Išsirinkom patį krūčiausią, berniukas net į gretimą parduotuvę alaus subėgiojo. Sakau - skanesnių tacos neesu valgius essen.gif:

Beje, tas pats su UZ buvo. Tokia jau tų 'trečiojo pasaulio valstybių' dalia... doh.gif
kovinukė
uupss...as ne taip supratau, galvojau tu siaip kaip bajeri Meksikos kokia gatve TX turejai omeny doh.gif lotuliukas.gif nu ir vepla doh.gif
Yummy_Mummy
QUOTE(MichGirl @ 2008 10 31, 20:03)
tai kokosu pienas geriausiai ir tinka i ivairiu azijietishku saliu karius ir sriubas, kaip marinatas ir t.t. nemanau, kad jis kokio poveikio, ar skonio,labai turetu biggrin.gif
*

nu zinok skoni tai tikrai turi - kokoso mirksiukas.gif taipogi gali buti naudojamas ir padazui, suteikia labai svelnu kokoso skoni ir kvapa patiekalams.
Labai skanu vishtiena troshkinta kokosu piene thumbup.gif
Ant aliejaus apkepinam vishtos krutineles (ash ir kulsheles taip darau), pabarstom prieskoniais, veliau ipjaustom svoguna, cesnako skiltele ir kepam kartu iki kol graziai apskrunda, tiek mesa, tiek svogunai. Ash dar pashlakstau sojos padaziuku, po to supilu kokosu piena ir patroshkinu dar kokia 10-15 min.. Per ta laika vishtiena igauna egzotishka kokoso skoni, padaziukas shiek tiek sutirshteja, ir labai skanu su virtais ryziais.
Ir shiaip retsykiais kai verdu ryzius, imetu shaukshteli kokosu kremo - gera aromata suteikia thumbup.gif tinka valgyti su bet kokia mesyte.
Linea...
QUOTE(**chatterbox** @ 2008 11 07, 20:12)
nu zinok skoni tai tikrai turi - kokoso  mirksiukas.gif  taipogi gali buti naudojamas ir padazui, suteikia labai svelnu kokoso skoni ir kvapa patiekalams.
Labai skanu vishtiena troshkinta kokosu piene thumbup.gif
Ant aliejaus apkepinam vishtos krutineles (ash ir kulsheles taip darau), pabarstom prieskoniais, veliau ipjaustom svoguna, cesnako skiltele ir kepam kartu iki kol graziai apskrunda, tiek mesa, tiek svogunai. Ash dar pashlakstau sojos padaziuku, po to supilu kokosu piena ir patroshkinu dar  kokia 10-15 min.. Per ta laika vishtiena igauna egzotishka kokoso skoni, padaziukas shiek tiek sutirshteja, ir labai skanu su virtais ryziais.
Ir shiaip retsykiais kai verdu ryzius,  imetu shaukshteli kokosu kremo - gera aromata suteikia thumbup.gif tinka valgyti su bet kokia mesyte.
*

kai pagalvoji, kad ir tas pats grynas kokosas yra labai svelnaus skonio, drozlese, kreme, manau yra didesne koncentracija artificial flavour, atitinkamai ir skonis turetu keistis.
Yummy_Mummy
QUOTE(Linea... @ 2008 11 08, 16:39)
kai pagalvoji, kad ir tas pats grynas kokosas yra labai svelnaus skonio, drozlese, kreme, manau yra didesne koncentracija artificial flavour, atitinkamai ir skonis turetu keistis.
*

nesupratau ka cia norejai pasakyti apie ta skonio shvelnuma.. o del sintetiniu skonio priemaishu, tai reikia ziureti ir zinoti ka perki. Be to man atrodo tu maishai du skirtingus dalykus coconut cream ir creamed coconut. Pirmas yra tirshta dalis, kuris atsiskiria nuo kokosu pieno, antras - labai dideles koncentracijos kokoso ekstraktas, ish kurio taipogi galima gaminti kokosu piena arba krema ir dar yra coconut water tai sultys vaisiaus viduje smile.gif
Linea...
QUOTE(**chatterbox** @ 2008 11 08, 15:13)
nesupratau ka cia norejai pasakyti apie ta skonio shvelnuma.. o del sintetiniu skonio priemaishu, tai reikia ziureti ir zinoti ka perki. Be to man atrodo tu maishai du skirtingus dalykus coconut cream ir creamed coconut. Pirmas yra tirshta dalis, kuris atsiskiria nuo kokosu pieno,  antras - labai dideles koncentracijos kokoso ekstraktas, ish kurio taipogi galima gaminti kokosu piena arba krema ir dar yra coconut water  tai sultys vaisiaus viduje  smile.gif
*

aciu uz pamokele smile.gif na as naudojau canned coconut milk, sudetis nepatiko ax.gif ir skonio padaze kokoso nerasta smile.gif
Yummy_Mummy
QUOTE(Linea... @ 2008 11 08, 22:26)
aciu uz pamokele  smile.gif na as naudojau canned coconut milk, sudetis nepatiko ax.gif ir skonio padaze kokoso nerasta smile.gif
*

nu kad sudetis nepatiko, tai ash jau neprieshtarausiu, cia jau tavo biznis..nezinau koki ir kaip tu ta padaza darei, bet jau tikrai nesakyk, kad darant kokosini padaza, su kokoso pienu, jokio kokoso skonio nesijaucia.. doh.gif tikra melagyste, gal tave y svecius pasikviesti ir yrodyti, kad klysti? bigsmile.gif
TYN
Perkant aisku, kad reikia ziureti, ko prideta ten mirksiukas.gif Bet jei kas geret kokosu piena is pacio kokoso, tai nera ten kazkokio stebuklingo svelnumo ir saldumo schmoll.gif bent jau man (uzbegsiu uz akiu, kad pirkau ta kokosa kokiam walmart biggrin.gif ne, ne parduotuvej, o HI prie kokosu medziu).
Linea...
nu gal tada su mano receptoriais kas nors netvarkoj biggrin.gif dariau vistienos fahita, su fahita prieskoniais, o coconut milk pyliau at pacios pabaigos, na tikrai kokoso man nesijaute bigsmile.gif dar pazurejau sudeti mono, sulfo, etc, ir nusprendziau kad neverta , nebent butu super kazkoks ingridientas, niekandnenaudojau kremo, drozliu, negaliu lyginti, bet tas pienukas man pasirode beskonis ir tiek mirksiukas.gif
aciu uz pakvietima, turesiu omeny mirksiukas.gif idomu koki tu tacoconut milk naudoji, gal jis koks rich in flavour, visokiu ju buna ax.gif

Mes sivakar su sese prasinesem pro jewel osco, prisipirkom humuso , pirma karta ragauju, nu tikrai skanuuuu thumbup.gif
TYN
QUOTE(Linea... @ 2008 11 09, 05:03)
dariau vistienos fahita, su fahita prieskoniais, o coconut milk pyliau at pacios pabaigos,

na man atrodo esme buvo ta, kad fahita ir patiekalai su kokoso pienu yra du skirtingi dalykai. kokosu pienas kaip background mano nuomone tam tikriems prieskoniams isryskinti, troskinimui, o ne tiesiog uzpyliau ir voile g.gif
Linea...
QUOTE(TYN @ 2008 11 08, 21:07)
na man atrodo esme buvo ta, kad fahita ir patiekalai su kokoso pienu yra du skirtingi dalykai. kokosu pienas kaip background mano nuomone tam tikriems prieskoniams isryskinti, troskinimui, o ne tiesiog uzpyliau ir voile  g.gif
*

na gal taip ir buvo, kad prieskoniai isryskejo, o to kokoso pieno pss nei skonio , nei aromato g.gif ,nes as troskinau jame, aisku, gera 15-20 minuciu, gal sakau per ilgai?
Isipyliau jo vieno paragauti, hm, man jis pasirode visiskai beskonis blush2.gif gal mano koks prstas buvo g.gif sakau, nepasitvirtino man tas eksperimentas g.gif
TYN
na manau, kad reiktu pabandyti receptu skirtu butent gaminimui su kokoso pienu, nes man kaip jau rasiau, jis irgi beskonis toks gana (o tu tiesa sumaisei ji pirma, nes ant dugno buna "nuosedos"), bet kai gaminu su juo, tai pasakiskai gaunasi, seile jau dabar varva doh.gif
Titia
Man kazkas irgi neisejo su kokoso pienu. Troskinau jame vistos krutinele su darzovem, gavosi toks svelnus , idomus skonis. Net nezinau i ka panasus g.gif Gal kokiu prieskoniu reikejo daugiau, nezinau g.gif
MichGirl
QUOTE(Linea... @ 2008 11 08, 22:09)
na gal taip ir buvo, kad prieskoniai isryskejo, o to kokoso pieno pss nei skonio , nei aromato g.gif ,nes as troskinau jame, aisku, gera 15-20 minuciu, gal sakau per ilgai?
Isipyliau jo vieno paragauti, hm, man jis pasirode visiskai beskonis blush2.gif gal mano koks prstas buvo g.gif sakau, nepasitvirtino man tas eksperimentas g.gif
*

amanau du variantai, arba tu nesukratei gerai skardines ir paragavai tik vandeneli nusistovejusi, o visas tirstumas nusedes liko, arba nusipirkau, ne coconut milk, o coconut water. skardinese parduodamas coconut milk tikrai turi daug kokoso skonio, ir kaip sakiau marinatams jis netinka, siuo atveju fajita's irgi ne.
TYN
Dar grisiu prie hummus temos - ka tik padariau , kaip skanuuuuu bigsmile.gif
Pagal Sita recepta

Anksciau arba sveciuose paragaudavau arba is parduotuves, bet sitas laimejo visus apdovanojimus bigsmile.gif thumbup.gif
VRed
Kur visos dingot? ax.gif
Titia
Musu vakariene : "craby patties" (cia is Sponbabe biggrin.gif ) Iskepiau zuvies kotletukus, patostinau english muffins , majonezo, pomidoras biggrin.gif
Linea...
QUOTE(TYN @ 2008 11 10, 13:27)
Dar grisiu prie hummus temos - ka tik padariau , kaip skanuuuuu  bigsmile.gif
Pagal Sita recepta

Anksciau arba sveciuose paragaudavau arba is parduotuves, bet sitas laimejo visus apdovanojimus  bigsmile.gif  thumbup.gif
*

Aciu, butinai kada nors pabandysiu 4u.gif
TYN
QUOTE(VRed @ 2008 11 14, 00:55)
Kur visos dingot? ax.gif
*

Valgyt darom biggrin.gif Dabar figas valgau, geeris thumbup.gif

QUOTE(Linea... @ 2008 11 14, 02:19)
Aciu, butinai kada nors pabandysiu 4u.gif
*

Ner uz ka 4u.gif
Rutti
as dar niekad hummus nevalgiau. Butinai bandysiu. Dekui uz recepta. thumbup.gif

Mes siandien darbe savo darbuotojams septyniu rusiu sriubas tiekem. Tai kelios tikrai labai skanios buvo.
pupa999
6663 parasyk kaip tas labai labai skaniai atrodancias bandeles darai ? Cepu as niekada nedarius, neisivaizduoju ax.gif
6663
QUOTE(pupa999 @ 2008 11 14, 21:05)
6663 parasyk kaip tas labai labai skaniai atrodancias bandeles darai ? Cepu as niekada nedarius, neisivaizduoju  ax.gif
*

zadejau veliau cia viska sudeti, bet dabar irgi galiu brukshteleti: shios butent bandutes vien tik ish virtu bulviu mases:

virtas bulves sumalam ar sutrinam, imusham 1 kiaushinio tryni. Pilam bulviu krakmolo (bulviu mase pirshtu padalinam i 4 dalis, viena dali atskiriam, i jos vieta- krakmola, tiek mazdaug ir reikia, paskui viska sumaishom- kopijuoju kitos mamytes zodzius, jei ka:)..)
Formuojam bandukes ir metam i uzvirusi padruskinta vandeni..ishverda per pora kelias minutes..Dar padariau padaziuka..Ir viskas
Jaskolka
atėjau pasigirti laugh.gif kokį gėrį radau, kaip skanu smile.gif tepamas sūris su ananasais rolleyes.gif
user posted image apsivalgymas, rytoj vėl važiuosiu pirkti blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.