Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(maya @ 2008 12 02, 00:52)
Pasidariau tesla trupininiam pyragui, ziuresiu kas ten man gausis  ax.gif

pamatysi koks skanus, tas pyragas mano megstamiausias tik kondencovke as verdu ne viena valanda o 4H mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 12 02, 19:39)
kiek laiko ir kokioj tempoj kepei, noriu ir as sivakar bandyti  blush2.gif

jei gali, pasidalink savo bulviniu bandeliu receptu  4u.gif niekada nesu tokiu nei ragavus, nei darius  ax.gif

Sausainius man atrodo 350 F kepiau, nes dauguma saldumynu tokioj temp kepami. O kepiau kol iskepe. Vis ziurejau, kad per daug neparuduotu. Viena bleta tokiu "sokoladiniu" gavosi, tai i siuksline keliavo...

Bulvines bandele darau taip (aciu 6663, kad ismoke) rasau viska smulkiai, nes darosi kaip cepam, bet as ju tundra nedarius, tai gal as ne viena tokia ir tu irgi nemoki ju daryti blush2.gif :
bulves sutarkuoju, nusunkiu, i tarkius(taip lyg jie vadinasi) musu kiausini, dedu druskos, kad palaizius jaustusi, ne skitaip be skonio gaunasi. Nuspaustu tarkiu skystimui leidziu pastoveti 15 min, nupilu letai skysti, i susidariusi krakmola dadedu biski paprasto bulviu krakmolo, uzpilu verdanciu vandeniu ir ismaisius dedu i tarkius, ismaisau viska, formuoju bandutes ir dedu i pasudyta verdanti vandeni. Sako 5-7 min ir isverda, bet as del visa ko kokias 15-20 paverdu. O valgau su spirguciais. Skonis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 12 02, 21:47)

bulves sutarkuoju, nusunkiu, i tarkius(taip lyg jie vadinasi) musu kiausini, dedu druskos, kad palaizius jaustusi, ne skitaip be skonio gaunasi. Nuspaustu tarkiu skystimui leidziu pastoveti 15 min, nupilu letai skysti, i susidariusi krakmola dadedu biski paprasto bulviu krakmolo, uzpilu verdanciu vandeniu ir ismaisius dedu i tarkius, ismaisau viska, formuoju bandutes ir dedu i pasudyta verdanti vandeni. Sako 5-7 min ir isverda, bet as del visa ko kokias 15-20 paverdu. O valgau su spirguciais. Skonis  thumbup.gif

pupa o kam tu pili vandenio i krakmola? as tai zinok nupilu skysti krakmola isgremziu dedu i tarkius nededu net papildomai krakmolo, o dedu virtu bulviu dar 50/50 darau su tarkiais, isverda greitai ir tiesiog burnoj tirpsta , nes idaho bulves jos labai krakmolingos pacios is saves, jei deciau dar krakmolo but medines tos bandutes ar kukuliai 4u.gif o valgau ir as su spirguciais mmmm thumbup.gif
Atsakyti
aciu pupa 4u.gif

tai va sivakar pirma karta kepiau sausainius doh.gif . aisku, per ilgai kepiau, net smoke alarm pradejo cypti doh.gif blush2.gif , bet vis tiek valgomi isejo blush2.gif . tai kita karta bandysiu kaimiskus sausainius is SM bigsmile.gif

vaisinkites - nesudege, bet perkepe Chocolate Chip ir Peanut Butter sausainiai blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 12 02, 21:47)

Bulvines bandele darau taip (aciu 6663, kad ismoke)

Pupa, tu kaip pasakysi, jauciuosi kaip chef povar lotuliukas.gif .
ash pati jas tikriausiai pirma kart dariau blush2.gif (cia, sm, ir recepta nuziurejau..) ..senais laikais tik su mama darydavom biggrin.gif ..
bet smagu, kad gavosi skaniai..ash bulvinis zmogelis smile.gif ..
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 12 02, 23:47)
Sausainius man atrodo 350 F kepiau, nes dauguma saldumynu tokioj temp kepami. O kepiau kol iskepe. Vis ziurejau, kad per daug neparuduotu. Viena bleta tokiu "sokoladiniu" gavosi, tai i siuksline keliavo...

Bulvines bandele darau taip (aciu 6663, kad ismoke) rasau viska smulkiai, nes darosi kaip cepam, bet as ju tundra nedarius, tai gal as ne viena tokia ir tu irgi nemoki ju daryti  blush2.gif  :
bulves sutarkuoju, nusunkiu, i tarkius(taip lyg jie vadinasi) musu kiausini, dedu druskos, kad palaizius jaustusi, ne skitaip be skonio gaunasi. Nuspaustu tarkiu skystimui leidziu pastoveti 15 min, nupilu letai skysti, i susidariusi krakmola dadedu biski paprasto bulviu krakmolo, uzpilu verdanciu vandeniu ir ismaisius dedu i tarkius, ismaisau viska, formuoju bandutes ir dedu i pasudyta verdanti vandeni. Sako 5-7 min ir isverda, bet as del visa ko kokias 15-20 paverdu. O valgau su spirguciais. Skonis  thumbup.gif


mano mama labai skaniai bulvines bandutes daro... jas ne verda, o apkepa gerai keptuvej ir tada puode tusina su dziovintu grybu ir grietines padazu. apsiedimas, dar nepazistu ne vieno kas pas ja ragavo bet nepatiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 12 02, 23:00)
kita karta bandysiu kaimiskus sausainius is SM  bigsmile.gif

vaisinkites - nesudege, bet perkepe Chocolate Chip ir Peanut Butter sausainiai  blush2.gif

Greit nuorodele arba pati receptuka, as ir bandysiu bigsmile.gif

Labai skaniai atrodo, tik as chocolate chip imu, peanut butter nepatinka rolleyes.gif

QUOTE(6663 @ 2008 12 02, 23:27)
Pupa, tu kaip pasakysi, jauciuosi kaip chef povar lotuliukas.gif .

Tai, kad tokia ir esi, cia is musu pati vierchiausia (nzn net ar toks zodis yra) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*PM* @ 2008 12 02, 18:00)
pamatysi koks skanus, tas pyragas mano megstamiausias tik kondencovke as verdu ne viena valanda o 4H  mirksiukas.gif



O tai kaip geriau valanda ar 4 ax.gif . Ir ar karsta kondensovke pilti ant karstu sausainiu?
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 12 02, 23:32)
Labai skaniai atrodo, tik as chocolate chip imu, peanut butter nepatinka  rolleyes.gif
Tai, kad tokia ir esi, cia is musu pati vierchiausia (nzn net ar toks zodis yra) thumbup.gif

Pupa, nu..baik gedint..
neteisybe..ash tik laiko daugiau turiu, kol viena..
4u.gif
Atsakyti
Pas mus sia savaite grybai 10 for $10 biggrin.gif pries pora dienu pirkau, o ka su jais veiksiu kazkaip nebuvo kada pagalvot ax.gif Kadangi praeita savaite kazkaip nieks duonos nevalge, tai stovejo visas pokas, jau nesviezios tokios, sugalvojau daryt karstus sumustinius su grybais, panasiai kaip 6663 variantas, tik as grybus smulkiai pjaustytus pakepinau svieste su irgi smulkiai pjaustytais brokoliais, tada nuemus nuo ugnies imaisiau majonezo ir cesnaku, tepiau ant duonos, apibarsciau suriu, ir i orkaite. Niam skanu buvo thumbup.gif tik gal majonezo kiek per daug, nes riebu biski buvo.
O MB megstamiausi sumustiniai siuo metu yra duona, patepta majonezu (vos vos), tada cesnakai, pomidorai, ant virsaus suris, ir i orkaite thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 12 03, 13:19)
Pas mus sia savaite grybai 10 for $10 biggrin.gif pries pora dienu pirkau, o ka su jais veiksiu kazkaip nebuvo kada pagalvot ax.gif Kadangi praeita savaite kazkaip nieks duonos nevalge, tai stovejo visas pokas, jau nesviezios tokios, sugalvojau daryt karstus sumustinius su grybais, panasiai kaip 6663 variantas, tik as grybus smulkiai pjaustytus pakepinau svieste su irgi smulkiai pjaustytais brokoliais, tada nuemus nuo ugnies imaisiau majonezo ir cesnaku, tepiau ant duonos, apibarsciau suriu, ir i orkaite.  Niam skanu buvo thumbup.gif tik gal majonezo kiek per daug, nes riebu biski buvo. 
O MB megstamiausi sumustiniai siuo metu yra duona, patepta majonezu (vos vos), tada cesnakai, pomidorai, ant virsaus suris, ir i orkaite thumbup.gif

jeeeetau, nuskambejo superrr.. blink.gif

ka tik prikepiau pyrageliu su dziovintais grybais..
Atsakyti
QUOTE(*PM* @ 2008 12 02, 21:00)
pamatysi koks skanus, tas pyragas mano megstamiausias tik kondencovke as verdu ne viena valanda o 4H  mirksiukas.gif


mano irgi vienas megstamiausiu, tik tingiu knistis, kazkada darius esu su smulkiai kapotais dziovintais vaisiais (parduoda supermarketuose jau supakuotus i maisiuka ir smulkiai kapotus) tai irgi labai labai skanu buvo. Ale, kad sugundet, gal ir man apsidaryt rolleyes.gif
Atsakyti