Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(Rashkyte @ 2008 12 10, 05:23)
TYN, as atsimenu ta geri  thumbup.gif  esu cia darius  biggrin.gif  pirkau saldainiu poka  g.gif  Kraft traditional caramels ( individualiai supakuota mazais gabaleliais)..... aishku, ne tas pats bet panashu  thumbup.gif


Aciu aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
jau trys saldumynai laukia iskepimo kada nors, ir kaip dabar alkanai eiti miegoti ir dar su varvancia seile blink.gif blink.gif lotuliukas.gif

ir dar apie ta trupinini - cia tesla su mikseriu kai kurios sukat? ar ka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TYN: 10 gruodžio 2008 - 04:28
QUOTE(TYN @ 2008 12 09, 20:26)
Aciu aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


ir dar apie ta trupinini - cia tesla su mikseriu kai kurios sukat? ar ka?

4u.gif
as tokio gerio - mixerio, savo namuose gyvenime neturejau schmoll.gif matyt, nenusipelniau g.gif pas mama budavo, bet anais lakais svorio reguliavimu uzimta buvau, nebuvo kada pragu kept blush2.gif as ir cheesecake'us ir tiramisu ir obuoliu ir visokius kitus pyragus , rankom makaluoju blush2.gif blush2.gif nu bet gaunasi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 12 09, 00:48)
Maverick, man paolo per gatve budavo tai daznai varydavom alucio su kepta duona pagurksnoti rolleyes.gif va dar ko noreciau -tai ju keptos duonos

Klaipedoj ar Kaune? bigsmile.gif

QUOTE(doviliushka @ 2008 12 09, 14:56)
Maverick, klausimas ir tau...  blush2.gif  kazkada buvo kalbeta apie lavasa, ir sakei kad radai ji...  ar radai pati lavasa, ar tuos "wraps"  g.gif  aciukas ir tau  4u.gif

naudojau tuos wraps mirksiukas.gif . tik kad neprisimenu firmos dabar doh.gif blush2.gif . isbandziau keliu rusiu tai kai kurie man nepatiko del teksturos, nes taip idomiai tarp dantu trynesi, o as net negaliu valgyt jei man dantys shimpa doh.gif - primine situos girgzdancius cotton balls (tas pats pojutis, kai su nagais per lenta ar stikla brezi). keista as, kas liecia tokius dalykus blush2.gif
man rodos wheat lavash buvo nekokie. skaniausi wraps man - cheddar skonio, va ju ir tekstura normali buvo - tarp dantu negrieze, ir skanus buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 12 09, 21:26)

Kaune 4u.gif
Atsakyti
Maverick, aciu 4u.gif
Atsakyti
Panos , patrauke ant keistu sriubu gal kas mokat kaip daryti?
Duonyne , Bulvyne, Agurkiene arba " Kunigaiksciu" Grybiene??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(odetele @ 2008 12 04, 21:18)
pasidalinsiu ir as savo recepciuku blush2.gif , ne kokia is manes kepeja, bet sitas pyragiukas tikrai skanus smile.gif .
obuoliu pyragas:
12 obuoliu
6 kiausiniai
1,5 stiklines cukraus
2 stiklines miltu
1 arbatinis saukstelis nugesintos sodos
cinamono (pagal skoni)
ismaisyti cukru su kiausiniais, suberti miltus, nugesinta soda, ismaisyti. i tesla sukresti nuluptus ir plonom riekelem supjaustytus obuolius, ismaisyti (teslos gaunasi mazai joje obuoliai tik apsivolioja, cia taip turi but). cinamona galima i vidu arba pabarstyti ant virsaus. sukresti tesla i skarda ir kepti apie pusvalandi.
skanaus ax.gif


thumbup.gif . Radau senai pamesta recepta. Man jis dar anais laikais labai patiko. Reiks issikepti. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pifukas @ 2008 12 10, 15:04)
Panos , patrauke ant keistu sriubu gal kas mokat kaip daryti?
Duonyne , Bulvyne, Agurkiene arba " Kunigaiksciu" Grybiene???  doh.gif


as i agurkiene dedu daug stambiai tarkuotu morku, taip pat tarkuotu raugintu agurkeliu (mano mama megsta pjaustyti kubeliais tongue.gif ), butinai verdu su perlinemis kruopomis ir bulvemis. visi ingredientai - vistienos sultinyje. megstu trupuciuka grietines isideti valgant (nors su kitom sriubom sito poreikio nera man biggrin.gif ). dar papipirinu verdant. vien zo, viskas pagal skoni 4u.gif

Doviliusha, ner uz ka 4u.gif juk nieko nepagelbejau blush2.gif

Rashkyte, man Kaunas - kaip svetima salis blush2.gif . nuvaziavus ten nieko nezinociau doh.gif . kazkaip budavo arba Klaipeda, arba Vilnius tongue.gif . (na, aisku, Kaune esu buvus ne viena karta - puske ten gyvena... bet kazkaip as niekada ten nesigaudziau nors tu ka doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maverick: 11 gruodžio 2008 - 05:40
QUOTE(Pifukas @ 2008 12 10, 14:04)
Panos , patrauke ant keistu sriubu gal kas mokat kaip daryti?
Duonyne , Bulvyne, Agurkiene arba " Kunigaiksciu" Grybiene???  doh.gif

pirmos dvi tik girdetos, antros dvi- populiarios, bet kad nesikartoti, nueik i Kulinarijos tema, rasi tiek sriubu receptuku, kad nezinosi kuria virt smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 12 10, 21:39)
as i agurkiene dedu daug stambiai tarkuotu morku, taip pat tarkuotu raugintu agurkeliu

Rashkyte, man Kaunas - kaip svetima salis  blush2.gif .

as agurkiene visada verdu tik su inkstais thumbup.gif apsivalgymas rolleyes.gif
biggrin.gif
Atsakyti
Kaip tik perlines kruopas uzmerkiau, ryt agurkiene nusimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 12 10, 21:39)
as i agurkiene dedu daug stambiai tarkuotu morku, taip pat tarkuotu raugintu agurkeliu (mano mama megsta pjaustyti kubeliais  tongue.gif ), butinai verdu su perlinemis kruopomis ir bulvemis. visi ingredientai - vistienos sultinyje. megstu trupuciuka grietines isideti valgant (nors su kitom sriubom sito poreikio nera man  biggrin.gif ). dar papipirinu verdant. vien zo, viskas pagal skoni  4u.gif


ir cia visi ingridientai? g.gif
MB megsta agurkine sriuba... galeciau kada jam isvirti... lai dziaugiasi.... hihihi.gif
Atsakyti