Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(wicked @ 2008 12 14, 05:46)
kodel?  g.gif nebeikandamas jau?  ax.gif


suvalgiau antra gabaleli ir taip saldu patapo blink.gif , ir uzteko patenkinti savo smalsuma ir padaryti ji pagaliau tongue.gif pas mane namie kai kuriu desertu toks likimas biggrin.gif noriu padaryti, bet valgyt paskui jau nebe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 12 13, 21:52)
šventėme namie gimtadienį. Tortas buvo pirktas iš parduotuvės. Mėlynos spalvos biggrin.gif. Nuo torto vaikams mėlynos rankos, dantys... Savo mergaitėm mėlynumą nukrapsčiau. Baisūs ir neskanūs tortai. Kalėdoms kepti reikia. Gal žinot kokį naminį receptą, kas gal kepėte?


tortus reikia ne parduotuvej, o kepyklose pirkt. bus ir vaizdas ir skonis ir visa kita. parduotuvese ten ne tortai, o pyragai (sokoladinis arba vanilinis) su bais saldziu cukriniu glajum ir tiek. Fu! Bet kepyklu tai oi geru yra, aisku siek tiek brangiau nei parduotuvej, bet 100 kartu skaniau. Pasiziurek savo miestelio ar aplinkiniu yellow pages listingus, ieskok "bakery" ir gali skambtelt ir paklaust ar daro tortus ir kokius (nes buna kepyklu, kur tik sausainius kepa, arba tik duonas ir bandeles, arba tortus tik pagal spec uzsakymus - siaip atvaziaves nenusipirksi bet kuria diena), gali ir reviews internete pasiskaityt, ka zmones sako. Parduotuviniai "tortai" tai pasityciojimas ir torto pavadinimo ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2008 12 13, 15:32)
"zaidziu"as su tais inkstais  doh.gif  paverdu, nupilu, nuplaunu ir vel verdu  blush2.gif  gal kokius 6-8 kartus...... tada smulkiais gabaliukais supjaustytus i sriuba metu  4u.gif


oi kiek darbo doh.gif biggrin.gif
QUOTE(*PM* @ 2008 12 13, 16:08)
mane nuo inkstu purto vos tik i juos paziuriu  doh.gif bet cia matyt delto kad  nezinau kaip juos paruost ir ta mintis kad ten inkstas  doh.gif  nu bet gi valgau vistu skrandukus, kepeneles visokias, sirdis... o va inkstas man kazko nee  doh.gif  gal suvalgyciau rashkytes agurkines ir pakeisciau savo poziuri i inkstus nezinau biggrin.gif

man irgi patinka skrandukai, kepeneles, sirdutes drinks_cheers.gif . MB tai cia atrodo kaip fear factor lotuliukas.gif , sako, kaip tu organus gali valgyt?! tai del to ir negaminam ...
noreciau Rashkyte tavo sriubos paragauti pries nusprendziant, ar gaminsiu as ar ne blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 12 14, 15:25)

noreciau Rashkyte tavo sriubos paragauti pries nusprendziant, ar gaminsiu as ar ne  blush2.gif  biggrin.gif

tai prashom i svecius mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
m, man irgi ta inkstu sriubke patiktu..Ash paprasciau verdu, reikes kada pgl Raskyte pabandyt..

TYN- o galima smulkiau apie tas pankoliu salotas? sudomino..

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2008 12 14, 21:10)
tai prashom i svecius  mirksiukas.gif  biggrin.gif

buciau arciau, tikrai atlekciau tavo maziuku paniurkyt wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 12 15, 22:11)
TYN- o galima smulkiau apie tas pankoliu salotas? sudomino..


Tai kad kaip ir raisau, supjaustai riekelem (jie dar ir pabyram, kaip kad svogunas), uzpili vienos citrinos sulciu isspaustu, truputi al.aliejaus druskos, pipiru, ir basil lapeliu, viskas biggrin.gif thumbup.gif siandien dar nusipirkom joms, darysim ryt poryt, idesiu foto, kai padarysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 12 15, 17:15)
Tai kad kaip ir raisau, supjaustai riekelem (jie dar ir pabyram, kaip kad svogunas), uzpili vienos citrinos sulciu isspaustu, truputi al.aliejaus druskos, pipiru, ir basil lapeliu, viskas  biggrin.gif  thumbup.gif siandien dar nusipirkom joms, darysim ryt poryt, idesiu foto, kai padarysiu  4u.gif

skamba paprastai labai, mmm, jauciu turetu but skanu..Lauksim foto.
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 12 15, 14:45)
buciau arciau, tikrai atlekciau tavo maziuku paniurkyt  wub.gif  blush2.gif

visad prashom tongue.gif tk klausimas ar mano vyresnelis pacios nepaniurkytu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2008 12 15, 22:51)
visad prashom  tongue.gif  tk klausimas ar mano vyresnelis pacios nepaniurkytu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Panos ka planuojat gaminti is karstu Kaledom? newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Pifukas @ 2008 12 17, 14:54)
Panos ka planuojat gaminti is karstu Kaledom? newyear.gif

ash tik shaltu planuoju, mat i svecius vaziuosim..
O ka kitos shiaip planuoja? gal kokiu nauju ideju prisigaudysiu smile.gif ..
Atsakyti