Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(kovinukė @ 2008 12 19, 21:43)
ech...kad as zinociau biggrin.gif
pries 100 metu dariau visai paprastai, obuolius nulupi, supjaustai skiltelėmis, apibarstai cukrumi ir cinamonu. Tešlą supjaustai kvardrato formos lakšteliais ir įvynioji į juos obuolius. Viršų aptepi plaktu kiaušiniu ir kepi įkaitintoje orkaitėje, kol gražiai pagels.


eik tu sau, pamaciau ta tavo fotke ir taip uzsimaniau.. doh.gif jei atvirai, pamirsus sita geri buvau.... hihihi.gif
idomu, kokia tesla cia pirkti? g.gif ir kurie obuoliai tinkami kepimui? bo zinau, jog ne visi.... blush2.gif taciau kai nedaznai darau kazka, pamirstu, kuri rusis geriausia.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2008 12 19, 21:43)
pupa, jau? o jie kieti, traskus gavos tau? as labai noreciau ir pati pabandyti, parasyk recepciuka, bet as noriu, kad minksti gautus, ka reikia daryti? tik nesijuok tongue.gif

o ko cia juoktis ir as ju nekepus, vis is lt kas pasiuncia dovanu kelis maisus sociai nei gana lotuliukas.gif ir dar tokius skanius bigsmile.gif o vat iskept ir as noreciau bet jei neskanus gausis, kur juos det tiek darbo idejus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *PM*: 20 gruodžio 2008 - 05:47
QUOTE(wicked @ 2008 12 19, 21:45)
eik tu sau, pamaciau ta tavo fotke ir taip uzsimaniau..  doh.gif jei atvirai, pamirsus sita geri buvau.... hihihi.gif
idomu, kokia tesla cia pirkti?  g.gif ir kurie obuoliai tinkami kepimui? bo zinau, jog ne visi....  blush2.gif taciau kai nedaznai darau kazka, pamirstu, kuri rusis geriausia....  blush2.gif

del obuoliu nezinau nieko. o tesla tai esu pirkus nepamenu gerai kaip vadinas, pillsburry ar kaip, melynoj skardinej kaskokia g.gif

PM, aga, as ir esu kaskada is LT gavus, bet senokai. noriu minkstu siais metais, o tai dantys neatlaikys biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
6663 , eik tu peklon doh.gif silpnu nervu zmones shitaip schmoll.gif tie shrimpsai bigsmile.gif shivakar turejom prisiryt to gerio, ale nepavyko doh.gif o visa diena skrand taupiau doh.gif
QUOTE(wicked @ 2008 12 19, 21:45)
eik tu sau, pamaciau ta tavo fotke ir taip uzsimaniau..  doh.gif jei atvirai, pamirsus sita geri buvau.... hihihi.gif
idomu, kokia tesla cia pirkti?  g.gif ir kurie obuoliai tinkami kepimui? bo zinau, jog ne visi....  blush2.gif taciau kai nedaznai darau kazka, pamirstu, kuri rusis geriausia....  blush2.gif

as tokius darau su crescent rolls teshla thumbup.gif ir su ivairiais obuoliais, dar ir uogu imaishau, ar su varshe thumbup.gif
taure, pabandyk mesos pyraga thumbup.gif kepinti, svogunai, cesnakas, farshas, grybukai, ant virshaus suris , pom. padazas thumbup.gif viska krauni ant skardos, ar indo ishtiesto tesla, ir kai jau sukrauni, dedi teshlos vel, patepi kiaushuku ir i orkaite thumbup.gif cia jau nuo fantazijos priklauso ka su ta teshla galima daryt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2008 12 19, 22:04)
PM, aga, as ir esu kaskada is LT gavus, bet senokai.  noriu minkstu siais metais, o tai dantys neatlaikys biggrin.gif  biggrin.gif

Nereikia geleziniu dantu turet biggrin.gif taigi aguonpienis tam yra ir taip minksti pasidaro biggrin.gif o siaip as kiek gavus nebuvo mediniai niekad , tokie traskus bet ne mediniai kaip kad buna neina ikast schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2008 12 19, 22:43)
pupa, jau? o jie kieti, traskus gavos tau? as labai noreciau ir pati pabandyti, parasyk recepciuka, bet as noriu, kad minksti gautus, ka reikia daryti? tik nesijuok tongue.gif

600gr. miltų tešlai+100gr.kočiojimui, 250gr.cukraus, 80gr.margarino arba sviesto, 70gr.aguonų, 40gr.mielių, druskos, vandens .
Į pašildytą vandenį (ne verdantį!) dėti sutrupintas mieles, margariną, druską ir cukrų, ištirpdyti ir ištrinti iki vientisos masės. Suberti miltus, aguonas ir užminkyti tešlą. Ji turi pakilti- kai pradės lipti per kraštus, perminkyti dar kartą. Ir taip kokius 2- 3 kartus. O paskui formuoti kūčiukus.
As tesla per kieta padariau tai kieti ir kuciukai gavosi, bet kadangi kazkokias be rysio mieles naudojau, tai tesla nekilo, galvojau, kad nesigaus, todel per daug galvos nesukau. As su kitchen aid tuo stovinciu dideliu mixeriu dariau, tai tik visus produktus sumeciau, ismaise, istaciau i inda su siltu vandeniu, uzdengiau ir nuejau ant sofkes paguleti. Kai atsiminiau atejau, atseit perminkiau tesla ir vel uzdengiau, kad pakiltu. Tada visa tesla ant lentos, iskociojau, su pizza roller pjaustymo tuo daikciuku supjausciau, suverciau i dvi skardas, pabarsciau miltais, sumakalalojau ir ta daaam. Kepiau kol iskepe. Istikruju biski pamirsus buvau, tai truputeli perkepe.
Man atrodo, kad butu minkstesni galima ne vien tik vandenio, bet ir pieno truputeli ipilti. Tesla ne tokia kieta daryti ir kepti trumpiau. Jei tesla gerai pakils, tai ir kuciukai automatiskai issipus ir bus minkstesni..
Cia sitas receptas ne tikruju paprastu kuciuku, nes tikrieji ten kazkaip is vis is vandens ir miltu tik daromi, be jokiu pribambasu(cukraus, pieno) ax.gif

QUOTE(*PM* @ 2008 12 19, 22:46)
o vat iskept ir as noreciau bet jei neskanus gausis, kur juos det tiek darbo idejus  blush2.gif

Tai, kad labai mazai darbo su jais ax.gif
Atsakyti
wow, Pupa..100 balu- ash tokiuose dalykeliuose visai zalia..pamatytu mb, priverstu kept lotuliukas.gif ..
thumbup.gif

Raskyt, megsti krevetkas? tongue.gif
Atsakyti
Pupeliu mishraine:

Jau pabodo duonos /pupeliu/surio arba burokeliu su pupelem mishrainytes, tad paieshkojus radau dar viena pupeliu salotu receptuka:

Virtos pupeles, bulve, kiaushinis ar du, - kubeliais, cesnako skiltele ar dvi, krapai, marinuotas ar raugintas agurkas (pgl recepta reikejo obuolio, bet ash nemegstu,tai pakeiciau..) , juodieji pipiriukai, galima truputi svoguniuko, majonezas:

user posted image
Atsakyti
gal galit merginos parasyt koki lengva aguonu pyraga blush2.gif ,taip uzsinorejau issikept kaledom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonata 1978: 20 gruodžio 2008 - 22:38
PM, nedarysiu as aguonu pieno, pernai dariau, nebuvo valganciu, tai siaip tik pakramsnoti kuciuku bandysiu kepti.
pupa, aciu tau labai. dar man "kulinarei" pasufleruokit, kur mieles pirkti? ar buna jewel, dominicks?
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2008 12 20, 17:00)
PM, nedarysiu as aguonu pieno, pernai dariau, nebuvo valganciu, tai siaip tik pakramsnoti kuciuku bandysiu kepti.


Aiskumelis, as dariau pernai tai tokias blogas aguonas nusiprikau, kad siaubas taip neskanu buvo kosmaras, kartu net doh.gif o as aguonpieni taip labai megstu megstu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sushi (naminis biggrin.gif )

Ryzius ishverdam, ishdedam i stiklini inda ir uzliejam mishiniu: cukrus, druska, ryziu actas, palaukiam, kol atves iki kambario temperaturos.

Musu idaras shi karta: parukyta lashihos file, avokadas, truputis agurko, wasabi majonezas (galima ideti ir kokio pipiriuko juosteliu, ikros ir pan-puikiai tiks..kiekviena karta truputi paexpermentuoju)..

user posted image

(kam tiksliai reikia info apie sushi, imesiu puslapius ish neto, nes pati darau dar pasiziuredama, kas kaip..naujoke kaip sakoma smile.gif )..
Atsakyti