Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

noriu ju jumis pasidziaugti 4u.gif kad mums nera taip blogai kaip gydytojai penktadieni pasirode mirksiukas.gif pakostim dar bet retai paliko mums gerti dar hedeliksa.
o karkalu visai jokiu nesigirdi, bet kad nosis labai bega doh.gif ir tokios torstos gleives kad vos istraukiu, tai ir yra musu kosulio priezastis.na ziuresim kaip bus iki savaitgalio.
vis galvoju kaip gerai butu, jei butu elektriniai atsiurbejai, viskas greiciau gautusi... lotuliukas.gif
galvoju kokius mums homeopatinius vaistukus pagerti kad imuniteta pastiprinti po ligos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 12 08, 20:54)
Mes siandien (po 2 men. kosejimo) pasidarem mikoplazmos ir chamidiju tyrimus-tai sumokejom 130 lt.Atsakymas po savaites

sveika ,kaip jūsų sveikatėlė? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 12 10, 00:41)
sveika ,kaip jūsų sveikatėlė? biggrin.gif


Labutis, na manau kad neisisirgsime i9s naujo . Esu blogwa mama, vaikas kosi, o as ji vedu i drzeli. Bet galvoju kol nera temperaturos tegul grudinasi su tuom bacilom. Sia nakti jau nebekosejom, ryte kazkaip pakosejom sausai , po to prasimuso slapias kosulys. Siek tiek pavarva nosyte thumbup.gif -tai galiu jau kazkiek ta balta skysta vandeneli atsiurbti, o kartu su juo dar retkarciais pasirodo ir klambu baltas liuliukas thumbup.gif -tai ir ji prigiriebiu. Zodziu nera labai blogai (arba as jau apsipratau), bet ir gerai tikrai nera. Tas kosejimas mus abu pribaigs. O kaip jusiskiui?
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 12 10, 09:28)
Labutis, na manau kad neisisirgsime i9s naujo . Esu blogwa mama, vaikas kosi, o as ji vedu i drzeli. Bet galvoju kol nera temperaturos tegul grudinasi su tuom bacilom. Sia nakti jau nebekosejom, ryte kazkaip pakosejom sausai , po to prasimuso slapias kosulys. Siek tiek pavarva nosyte  thumbup.gif -tai galiu jau kazkiek ta balta skysta vandeneli atsiurbti, o kartu su juo dar retkarciais pasirodo ir klambu baltas liuliukas thumbup.gif -tai ir ji prigiriebiu. Zodziu nera labai blogai (arba as jau apsipratau), bet ir gerai tikrai nera. Tas kosejimas mus abu pribaigs. O kaip jusiskiui?

Tikrai blogai darai, kad vedi kosintį į darželį. Manot, kad jūsiškis taip grūdinsis, o kiti vaikai per tokius iš ligų neišbrenda ir dėl to darželio lankyti negali verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2008 12 10, 10:31)
Tikrai blogai darai, kad vedi kosintį į darželį. Manot, kad jūsiškis taip grūdinsis, o kiti vaikai per tokius iš ligų neišbrenda ir dėl to darželio lankyti negali verysad.gif

Tik nereikia moralizuot wink.gif kiti su snargliais iki kelių veda wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 12 10, 09:28)
Labutis, na manau kad neisisirgsime i9s naujo . Esu blogwa mama, vaikas kosi, o as ji vedu i drzeli. Bet galvoju kol nera temperaturos tegul grudinasi su tuom bacilom. Sia nakti jau nebekosejom, ryte kazkaip pakosejom sausai , po to prasimuso slapias kosulys. Siek tiek pavarva nosyte  thumbup.gif -tai galiu jau kazkiek ta balta skysta vandeneli atsiurbti, o kartu su juo dar retkarciais pasirodo ir klambu baltas liuliukas thumbup.gif -tai ir ji prigiriebiu. Zodziu nera labai blogai (arba as jau apsipratau), bet ir gerai tikrai nera. Tas kosejimas mus abu pribaigs. O kaip jusiskiui?

Sėkmės ,nenukabink nosies ,gal čia toks mažiukas peršalimukas? Gal ,kad sloga neįsisiautėtų duok Umcalor arba kokį Cinabsin?
Mes OK ,tik vakar pradėjom eit į darželį ,nes prieš tai neturėjom galimybių eiti ,tėtis nenuvešdavo ,nes anksti išvažiuodavo ,o aš pėškom nenorėdaavu tempti toloką kelią ,nes man baisu ,kad visas vaikutis toks šiltutėlis ,o aš jį iškart į šaltį ,brrr.
tik bėda ,kad po pertraukos nelabai nori eit kažkodėl šįsyk ,vakar vakare verkė ,nes norėjo 22 val eit maudytis ,o mes neleidom ,nes norėjom ,kad jau eitų miegot ,tai vistiek neužmigo ,įsiverkė ,paskui išsiprašė žiūrėt 'biči' Mažylius ,paskui 'biči' aviuką Šoną ,na ir nulūžo žiūrėdamas thumbup.gif O rytą vėl verkė ,neleido atitraukt roletų ,ėjo per visus namus ir išjunginėjo šviesas ,kad tipo jam trukdo miegot lotuliukas.gif Specialiai kosėjo ,sakė ' matai segu ,negaliu į vaikų darželį eit' lotuliukas.gif bet kai aprengiau nuotaika pasitaisė ,išėjo su bučkiais ir šypsena ,lauke ,pro langą mačiau jau išvis čiauškėjo ir straksėjo kol ėjo iki mašinos bigsmile.gif Blogai tos pertraukos nuo daržo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ledas @ 2008 12 10, 11:31)
Tikrai blogai darai, kad vedi kosintį į darželį. Manot, kad jūsiškis taip grūdinsis, o kiti vaikai per tokius iš ligų neišbrenda ir dėl to darželio lankyti negali verysad.gif

su tuo kosuliu ne visai taip ,aš šiaip irgi piktinuos kai matau kosinčius arba apsisnargliavusius vaikus darže ,bet man homeopatė paaiškino ,kad vaikas po ligos gali kosėti iki 2 mėn ,taip valosi ,tai negi tokiu atveju ir nevesti 2 mėn į daržą ? Juk jam tuo metu nereikia nejokių vaistų ,anei gydymo ,tai gal ir tas kosuliukas neužkrečiamas? g.gif Tiesiog atsikrenkščia ir tiek .
Ir dar vaikutis mano vakar bajerį užskėlė ,jis vakare verkė ir jam išbėgo permatomas vandenukas iš nosytės ,aš sakau neverk snargliukas išbėgo ,sako kur ,sakau pažėk į veidrodį ,jis pažiūrėjo sako baltas ? Sakau niu taip ,baltas ,jis sako 'o mūsų auklytė žalią turi ',mes su MB sakom kaip turi? Niu sako mačiau ėjo ėjo ir išbėgo jai žalias lotuliukas.gif doh.gif Tai klausiu ar pūtė ,nusivalė ,sako ne ,ėjo toliau blink.gif ,išpūtė maniškis akytes ir sako 'Negalima ,reikia pūsti nosį ' Tai va tau ir išvada ,kad dėl pasigaunamų ligų ne vien vaikučiai kalti ,įsivaizduokit juk auklytė savo rankom ir veidukus vaikų šluosto ,ir indus plauna ,stalą dengia ,maistą dalina ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 10 gruodžio 2008 - 10:48
QUOTE(Avocetė @ 2008 12 10, 11:33)
Tik nereikia moralizuot wink.gif kiti su snargliais iki kelių veda wink.gif

Aš nemoralizuoju, bet man liūdna, kad taip yra. Nes mano dukros net savaitės neišbūna darželyje ir suserga ir tik per tokius kosinčius snargliuojančius ar net karščiuojančius verysad.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as. Po bendro skiepo (vaikui 1m ir 3 men.) praejus savaitei uzkilo tempratura. Tik sausai pakosedavo, bet neslogavo. Laikesi mazdaug tris dienas, po to nekilo daugiau. Nuo kosulio daviau Stoptusin, tai pradejo atsikoseti slapiai, bet gausiai. Bet tas atsikosejimas nemazeja, koseja daug, ir nakti buna tokie kaip priepoliukai, nezinau kaip pavadinti, is miegu pradeda koseti labai daug, atrodo kad tuoj vems, bet nevemia. Taip kelis kartus pakoseja. Galvojau nuo to sirupo vis tiek turi mazeti kosulys, bet nemazeja. Diena daug koseja - atsikoseja. Ir dar vienas idomus dalykas, kad ciaudi gal kas pusvalandi po kelis kartus, bet slogos siaip nera, nosis nebega, bet labai daug ciaudi. Uzsirasem penktadieniui pas pediatre. Cia paskaiciau kad nuo kosulio padeda Salpusnio, gyslocio arbateles. Pabandyisu nulekt i vaistine, bet ar galima maziu vesti i lauka, nes ner kam pabuti.
Gal kas is patirties kokiu patarimu gali pasiulyti?
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2008 12 10, 10:55)
Aš nemoralizuoju, bet man liūdna, kad taip yra. Nes mano dukros net savaitės neišbūna darželyje ir suserga ir tik per tokius kosinčius snargliuojančius ar net karščiuojančius verysad.gif

Tokia darželio realybė unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(svetelis @ 2008 12 10, 10:58)
Pasidalinsiu ir as. Po bendro skiepo (vaikui 1m ir 3 men.) praejus savaitei uzkilo tempratura. Tik sausai pakosedavo, bet neslogavo. Laikesi mazdaug tris dienas, po to nekilo daugiau. Nuo kosulio daviau Stoptusin, tai pradejo atsikoseti slapiai, bet gausiai. Bet tas atsikosejimas nemazeja, koseja daug, ir nakti buna tokie kaip priepoliukai, nezinau kaip pavadinti, is miegu pradeda koseti labai daug, atrodo kad tuoj vems, bet nevemia. Taip kelis kartus pakoseja. Galvojau nuo to sirupo vis tiek turi mazeti kosulys, bet nemazeja. Diena daug koseja - atsikoseja. Ir dar vienas idomus dalykas, kad ciaudi gal kas pusvalandi po kelis kartus, bet slogos siaip nera, nosis nebega, bet labai daug ciaudi. Uzsirasem penktadieniui pas pediatre. Cia paskaiciau kad nuo kosulio padeda Salpusnio, gyslocio arbateles. Pabandyisu nulekt i vaistine, bet ar galima maziu vesti i lauka, nes ner kam pabuti.
Gal kas is patirties kokiu patarimu gali pasiulyti?

Iš patirties galiu pasidalint dėl kopūsto lapo ant krūtinės ir juodo ridiko sulčių.
Tų vaistų nuo kosulio gali gert kibirais doh.gif mes pernai kai sirgom stipriai pamenu gal išgėrėm tris butelius vaistų nuo kosulio - poveikio nelabai pajutau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 12 10, 11:58)
Pasidalinsiu ir as. Po bendro skiepo (vaikui 1m ir 3 men.) praejus savaitei uzkilo tempratura. Tik sausai pakosedavo, bet neslogavo. Laikesi mazdaug tris dienas, po to nekilo daugiau. Nuo kosulio daviau Stoptusin, tai pradejo atsikoseti slapiai, bet gausiai. Bet tas atsikosejimas nemazeja, koseja daug, ir nakti buna tokie kaip priepoliukai, nezinau kaip pavadinti, is miegu pradeda koseti labai daug, atrodo kad tuoj vems, bet nevemia. Taip kelis kartus pakoseja. Galvojau nuo to sirupo vis tiek turi mazeti kosulys, bet nemazeja. Diena daug koseja - atsikoseja. Ir dar vienas idomus dalykas, kad ciaudi gal kas pusvalandi po kelis kartus, bet slogos siaip nera, nosis nebega, bet labai daug ciaudi. Uzsirasem penktadieniui pas pediatre. Cia paskaiciau kad nuo kosulio padeda Salpusnio, gyslocio arbateles. Pabandyisu nulekt i vaistine, bet ar galima maziu vesti i lauka, nes ner kam pabuti.
Gal kas is patirties kokiu patarimu gali pasiulyti?

toks čiaudulys turėtų rodyt alergiją ax.gif Bent jau manęs klausdavo gydytojas ,ar nečiaudi serijomis ,pvz iškart 2-3 kartus .Gal laikot namie kokį šunį ,katę ,gal patalai pūkiniai ? Gal pradėjo valgyt kažkokį kitokį maistą?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 12 10, 12:29)
toks čiaudulys turėtų rodyt alergiją ax.gif Bent jau manęs klausdavo gydytojas ,ar nečiaudi serijomis ,pvz iškart 2-3 kartus .Gal laikot namie kokį šunį ,katę ,gal patalai pūkiniai ? Gal pradėjo valgyt kažkokį kitokį maistą?


Man irgi panasu kaip alergija, nes nieko neisciaudi, bet daug ir daznai ciaudi. Nieko neturim: nei kaciu, nei sunu, jokiu gyvunu, maista koki valge toki ir valgo...net nezinau nuo ko gali. Kokie didziausi elergenai, gal kas pasakys, gal pagal tai atrinksiu? beje pries koki menesi pradejom drekinti kambari, nes labai mazius knarkia, nesvarbu kaip miegotu: ant pilvo, ant nugaros, ant sono - knarkia kaip suauges. Daktarai kol kas nieko nesiulo daryti, sako gal pertvarele, gal adenoidai, bet tipo per mazas dar kazkokiom operacijom. Ar gali ciaudulys buti del drekinimo, nors puse menesio neciaudejo, tik pries pora dienu pradejo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 12 10, 13:29)
Man irgi panasu  kaip alergija, nes nieko neisciaudi, bet daug ir daznai ciaudi. Nieko neturim: nei kaciu, nei sunu, jokiu gyvunu, maista koki valge toki ir valgo...net nezinau nuo ko gali. Kokie didziausi elergenai, gal kas pasakys, gal pagal tai atrinksiu? beje pries koki menesi pradejom drekinti kambari, nes labai mazius knarkia, nesvarbu kaip miegotu: ant pilvo, ant nugaros, ant sono - knarkia kaip suauges. Daktarai kol kas nieko nesiulo daryti, sako gal pertvarele, gal adenoidai, bet tipo per mazas dar kazkokiom operacijom. Ar gali ciaudulys buti del drekinimo, nors puse menesio neciaudejo, tik pries pora dienu pradejo... doh.gif

Alergija gali būti dulkių erkutėm. Jų yra ir pūkiniuose pataluose, lovų čiužiniuose, kilimuose. Dažniausiai šita alergija prasideda rudenį ir tesiasi iki vasaros. Nes sakė gydytoja, kad kambariai mažiau vėdinami
Atsakyti