Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 12 15, 17:57)
tikrai Klaipėdoj daro ,teisiog paklausk savo vaiko daktarės kur nuvažiuot .
Labai stiprų antibiotiką jums skyrė ,LOR sakė ,kad jei jau išgėrei Klacid ,tai paskui 4 -5 metus jo gert nebegalima doh.gif Niu ,bet gal pagaliau pasveiksite 4u.gif

Pirma karta tokia nesamone isgirdau cool.gif Klacidas stiprus antibiotikas, taip, bet teko gerti ir stipresniu, pvz Sumameda. O Klacida kazkada gere mano vaikai net 8 kartus per metus. Nugi gyvi, sveiki, normalus bei gabus... unsure.gif Gal neisgirdot, gal ne 5 metus, o 5 menesius? Tada patikeciau.
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 12 15, 15:30)
KArkalai bronchuose, o masaza mes juk neseniai dareme,(dar menuo net nepraejo) paskyre gerti Klacid. Dar girdejau, kad padeda drusku kambariai gal reikes  isiprasyti ir i juos. g.gif

Mums drusku kambarys nepadejo, nes ten atveda sergancius vaikus ir apsikrete manoji ten besededama. Galit dar daugiau ligu prisirinkti drusku kambary.
Mano dukra daznai serga obstrukciniu bronchitu, issivaikscioti karkalams padeda sokinejimas ant lovos biggrin.gif Aisku is lovos greit nieko neliks, bet vaikas pasveiksta be antibiotiku. Beje, yra pirkti ajurvedinis kremas su vaistazolem ir aliejais, labai padeda nuo kosulio ir kitokiu ligu. Kainuoja 12 lt su centais. Naudojam visa seima. Mazajai tepu padukus, krutinyte ir nugaryte. Kosulys buna trumpiau nei gydant kitais vaistais, taipogi antibiotikais.
Atsakyti
dar vienas geras receptas, nezinau cia jau rase kas ar ne, bet jei rase dar karta parasysiu blush2.gif imat viena galvute svoguno, smolkiai supjaustot, idedat 1 valgomaji sauksta medaus, viska sumaisot tegul pastovi kazkur apie 3 val ir po arbatine sauksteli 3-5 kartus i diena duokit, tikrai padeda, as net ant saves isbandziau thumbup.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz patarimus, o sianakt mums buvo dar vienas siurprizelis-sukilo temperatura verysad.gif doh.gif . Na dar aciu Dievuliui kad tik iki 38.1 (nes visada kyla beveik iki 40).
Neringiux, o koksai tas ajurverdinis kremas, nu juk lekciau pirkti (zodziu viska bandau kas ka pasiulo).
Jurgutele, pora kartu ,,paleistuve " suveike.Na ciaudejo gal kokius 5 kartus, bet truouti turinio radau isciaudeto ant megztuko biggrin.gif . Nors viena karta ji isvis nesuveike , mat maniskiui nuslinko i burna, o kai itraukia jis ja tai ir efektas yra
Atsakyti
mes kosejom sausai, tada gerem stoptusina 4 dienas, tada pralaisvino ir pradejo slapiai koseti, labai gausiai, net su priepoliais beveik ik vemimo, tai daktare israse sirupa Clenbuterol Actavis 2 kartus per diena ir Umcalor po 10 lasiuku. Jau po poros kartu kosulio kaip ir neliko, sake gerti keturias dienas, tai mes po 3 dienu pasveikom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 12 16, 12:16)
Aciu mamytes uz patarimus, o sianakt mums buvo dar vienas siurprizelis-sukilo temperatura verysad.gif  doh.gif . Na dar aciu Dievuliui kad tik iki 38.1 (nes visada kyla beveik iki 40).
Neringiux, o koksai tas ajurverdinis kremas, nu juk lekciau pirkti (zodziu viska bandau kas ka pasiulo).
Jurgutele, pora kartu ,,paleistuve " suveike.Na ciaudejo gal kokius 5 kartus, bet truouti turinio radau isciaudeto ant megztuko biggrin.gif . Nors viena karta ji isvis nesuveike , mat maniskiui nuslinko i burna, o kai itraukia jis ja tai ir efektas yra

Parasysiu vakare jo pavadinima, nes dabar esu darbe. Ji pirkau parduotuveje Aistruole Vilniuje, nezinau ar toks bus Klaipedoje. Jei kartais nebutu ir noretum, galeciau atvezti. Planuojam per Kaledas vaziuoti i Klaipeda.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 15, 22:42)
Pirma karta tokia nesamone isgirdau cool.gif Klacidas stiprus antibiotikas, taip, bet teko gerti ir stipresniu, pvz Sumameda. O Klacida kazkada gere mano vaikai net 8 kartus per metus. Nugi gyvi, sveiki, normalus bei gabus... unsure.gif Gal neisgirdot, gal ne 5 metus, o 5 menesius? Tada patikeciau.

Gerai tikrai išgirdau ,sakė 5 metus ,čia LOR gydytojas ,Kauno apskrities ligoninės LOR skyriaus vedėjas .
Sako ,kad tokie stiprūs antibiotikai skiriami prie stipraus plaučių uždegimo g.gif
o gal dėl to ir sirgo tavo vaikai 8 kartus per metus ,kad gėrė tą Klacid? Gal jis šitaip ir nusilpnino organizmą ? gydytojas nesakė ,kad vaikas bus negabus ar dar kažkas ,tik juk visi žinom ,kad antibai labai silpnina imunitetą ,tai tą ir turėjo omeny ,o ne kad jausim poveikį po 10 metų .
Mano mažiukui buvo paskyrę Klacid ,tada aš nežinojau [nes aplamai nebuvo jokių kitų antibų gėręs ,tai nežinojau koks ten yra koks ] ,kad jis tokia bomba blink.gif ,tai ir davėm ,tiksliau močiutė sudavė pirmą porciją ,aš gal būčiau ir nedavus .tai irgi nesakau ,kad tam vaikučiui kažkas nutiko labai blogo ,bet jeigu jau suserga sloga ,tai serga 2-3 savaites ,dabar jau pradeda trumpėti liga dėka paleistuvės lašiukų thumbup.gif Tai ,va nesu garantuota ,kad ne dėl to Klacid ,tada[pavasarį ] išgerto dėl paprasto adenoidų uždegimo ,dabar taip ilgai maniškis sloguoja .Gal ,jei nebūtų gavęs Klacid ,gal užtektų pasloguot kokias 10 dienų ? aš čia tik taip mąstau ,nežinau kaip iš tikro .
Tarp kitko ,mūsų ligoninės vaikų skyriaus vedėjas irgi nesupranta daktarų ,kai prie paprasto peršalimo skiria kokį Augmentin ,Klacid? niu ,sako tai kuo paskui vaikus gydyti ,kai suserga plaučių uždegimu? Kas jį tada beveiks ,jei jau vaikas to Augmentin ar klacid gavęs kelis kartus nuo lengvesnių ligų?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 12 16, 14:21)
Tarp kitko ,mūsų ligoninės vaikų skyriaus vedėjas  irgi nesupranta daktarų ,kai prie paprasto peršalimo skiria kokį Augmentin ,Klacid? niu ,sako tai kuo paskui vaikus gydyti ,kai suserga plaučių uždegimu? Kas jį tada beveiks ,jei jau vaikas to Augmentin ar klacid gavęs kelis kartus nuo lengvesnių ligų?

Tikra tiesa sako tas vedejas-nors as nesu pries antibiotikus, bet tikrai esu PRIES ju davima vos maziausias persalimas. Ir siaip, jei matau, kad persalimas mums baigesi komplikacijom-trahejitiniu kosuliu, laringitu, bronchitu-pirmiausia duodu lengva antibiotika-Ospamoxa. Tai 9 kartus is 10 prasisukom su juo thumbup.gif O va tokie stiprus antibiotikai, kaip Klacidas, Augmentinas, Sumamedas tikrai jau turetu buti skirti esant uzleistam bronchitui ar plauciu uzdegimui.
Ir ka tie daktarai sau galvoja, skirdami tokius stiprius antibus vaikams dar ju negavus doh.gif
Del nusilpusio organizmo-didele tikimybe, kad nuo tokio Klacido jis nusilpsta, nors mums labai padejo eiline adenoidu operacija, po jos sirgti pradejom tik pora karta i metus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 16 gruodžio 2008 - 13:31
QUOTE(jolax @ 2008 12 16, 13:16)
Aciu mamytes uz patarimus, o sianakt mums buvo dar vienas siurprizelis-sukilo temperatura verysad.gif  doh.gif . Na dar aciu Dievuliui kad tik iki 38.1 (nes visada kyla beveik iki 40).
Neringiux, o koksai tas ajurverdinis kremas, nu juk lekciau pirkti (zodziu viska bandau kas ka pasiulo).
Jurgutele, pora kartu ,,paleistuve " suveike.Na ciaudejo gal kokius 5 kartus, bet truouti turinio radau isciaudeto ant megztuko biggrin.gif . Nors viena karta ji isvis nesuveike , mat maniskiui nuslinko i burna, o kai itraukia jis ja tai ir efektas yra

ar daugiau nekilo tempa ?
Įtariu ,kad taviškiui reikėjo didesnio kiekio paleistuvės ,super ,kad nors dabar suveikė .Ar išpūtė daug po čiaudėjimo ,ar jam jau viskas apačion nuslinkę? Nes draugė kai lašino ligai įsisenėjus ,tai vaikutis nieko neiščiaudėjo ,nes jau buvo obstrukcinis bronchitas . Laiku negavo paleistuvės ,tai taip negerai išėjo verysad.gif
aš tai dabar galiu pasakyti ,kad mūsų slogos gydymo planas veiksmingiausias yra toks
1. Rytą ,vakarą lašinti paleistuvę.
2 .Garavimas prieš miegą su karštų bulvių garais .
3. Maudymasis prieš miegą vonioje su jūros druska.
4. Citrosept ir Umcalor lašiukai .
5. Euphorbium lašai į nosį pagal situaciją [jei nosis užsikemša]
6. Dūkimai ,siutimai ,šokinėjimai po lovą ,vaikučio mėtymas į viršų ,po visų šitų veiksmų atlaisvėja gleivės ,nuo juoko atsikosi ,atsikrenkščia thumbup.gif
7.Žaidimas ant žemės [dėlionės ,kaladėlės ir t.t .] ,kai vaikas pasilenkęs ,pareina liuliukai arčiau ,pats pradeda traukti nosiukę ,tada jau mama imasi darbo lotuliukas.gif
Tikiuosi ,kad kam nors pagelbės ,nes aš pati visai tai irgi atradau tik per laiką ,o bandėl labai daug visko .

Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 16, 14:28)
Tikra tiesa sako tas vedejas-nors as nesu pries antibiotikus, bet tikrai esu PRIES ju davima vos maziausias persalimas. Ir siaip, jei matau, kad persalimas mums baigesi komplikacijom-trahejitiniu kosuliu, laringitu, bronchitu-pirmiausia duodu lengva antibiotika-Ospamoxa. Tai 9 kartus is 10 prasisukom su juo thumbup.gif O va tokie stiprus antibiotikai, kaip Klacidas, Augmentinas, Sumamedas tikrai jau turetu buti skirti esant uzleistam bronchitui ar plauciu uzdegimui.
Ir ka tie daktarai sau galvoja, skirdami tokius stiprius antibus vaikams dar ju negavus doh.gif 
Del nusilpusio organizmo-didele tikimybe, kad nuo tokio Klacido jis nusilpsta, nors mums labai padejo eiline adenoidu operacija, po jos sirgti pradejom tik pora karta i metus thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Taip ,tas vedėjas sakė ,kas Ospamox idealiausias variantas .Aš irgi paskui, kai paskaičiu info apie tą Klacid ,buvau apakaus ,kad mano vaikui ,iki šiol negavusiam antibų ,paskirtas tokio stiprumo vaistas blink.gif juolab ,kad nebuvo didelės tempos ,tik sloga buvo labai užsitęsus [apie mėnesį laiko ]
Žodžiu ,gavau pamoką kitiems kartams doh.gif
Dar tas gydytojas minėjo ,kad Augmentin ir dar kažkoks vienas yra patys stipriausi pasaulyje antibiotikai ,o mano draugės vaikui gydytoja 2 kartus skyrė [per tą patį mėnesį berods ] Augmentin nuo bronchito doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2008 12 16, 10:12)
Mums drusku kambarys nepadejo, nes ten atveda sergancius vaikus ir apsikrete manoji ten besededama. Galit dar daugiau ligu prisirinkti drusku kambary.
Mano dukra daznai serga obstrukciniu bronchitu, issivaikscioti karkalams padeda sokinejimas ant lovos biggrin.gif Aisku is lovos greit nieko neliks, bet vaikas pasveiksta be antibiotiku. Beje, yra pirkti ajurvedinis kremas su vaistazolem ir aliejais, labai padeda nuo kosulio ir kitokiu ligu. Kainuoja 12 lt su centais. Naudojam visa seima. Mazajai tepu padukus, krutinyte ir nugaryte. Kosulys buna trumpiau nei gydant kitais vaistais, taipogi antibiotikais.


Aš su vaiku buvau druskos kambary jau keturis kartus, tai yra keturis kursus, nė karto neužsikrėtėme. Aš būdavau ištisai krekščianti, tai po tų druskų haloterapijos nustojau krenkšėti. Dar pastebėjau, kad oda prasivalo. Tačiau po seanso labai jau reikia saugoti savo gerklę net nuo švelnaus vėjelio, nes ji pasidaro labai jautri. Patyriau tai savo kailiu, kai grįžom namo po vieno seanso. Vaikui tai kaklą užsegiojau, o pati grįžau su atviru kaklu, nes buvo šilta, tik švenus vėjelis glostė. Jau, kad suėmė gerklę po to doh.gif
Ir negalima eiti ligos paūmėjimo metu, nes tada ji dar paūmėja, čia irgi savo kailiu patyriau.
Atsakyti
Kremo pavadinimas Narayani. Pagamintas Indijoje.
Atsakyti
Na va siandien jau pas mus buvo atvykusi bioenergetike. Tikrai likau patenkinta. Su svareliu apziurejo ir pasake , kad bronchitas labai uzleistas (juk kosim 2 men.) , net i kaktyte paejes, bet antibijotiku tikrai nereikia thumbup.gif . Ir isvis vaikas yra issibalansaves (siuo metu jis be galo piktas , nervuotas, grubus), ir aisku imunine sistema prasta.Zinoma cia gali tiketi gali ne, bet as kazkaip ja tikiu, nes girdejau kad ji 3 zmonius su veziu pagyde ir viena vaikiuka, kurio jau atsisake gydyti pastate ant koju. Sunkiausia yra nulaikyti vaika , nes ji rankom tan tikrose vietose sildo. Kadangi dazniausiai as ji laikiau ant keliu -tai ir man tos energijos kliuvo. Tai tikrai toks miegelis buvo apemes. Zinma ji dave savo vaistu (o kaip kitaip)...Nors sia firma as is anksciau jau zinojau ir kai ka naudojau (nutritionals). Labai noriu ja tiketi, nes stacionariais gydytojais nebepasitikiu. O kodel tas bronchitas apleistas? Juk ne as ji uzleidau, viska dariau , daviau (dar net daugiau) ka liepe. Na prasideda kitas gydymo etapas doh.gif
Atsakyti