Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

QUOTE(Iloncikas @ 2009 01 17, 20:46)
Sveikos mamos. Mano dukrytei buvo laringitas. Praejo, bet dar vis truputi pakosti. Ir dar truputeli sloga. Gydytojas nuo kosulio tik Hedelix pasiule. Geriam ta hedelix ir galo nesimato. O gydytojas sako, kad turetume kantrybes, kad vaikas isikoses ir viskas bus gerai...bet kad dykryte nemoka tu skrepliuku isspjauti ir atsikosejus vel viska nuryja...man toks vaizdas kad cia pasaka be galo.........dabar per tas ligas dar ir apetitas dingo.....nebezinau net ka daryti...

Tai gerai,kad atsikoseja,nemanau,kad kurios vaikas atsikoseja is karto spjaudosi biggrin.gif ,kad nurija tai nieko blogo,svarbu issikoseja smile.gif
Mano dukryte koseja trecia menesi jau su pertraukom,bet gydytojai nieko nesako,atceit nieko cia blogo doh.gif ,pati nebezinau ka daryti,sloga baisi,taip ir vargstam unsure.gif
Atsakyti
mums tai kai savaite pakosejam antibiotiku israso ir aisku greit praeina bet kaip nenoriu as ju vaikui kisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2009 01 17, 21:44)
mums tai kai savaite pakosejam antibiotiku israso ir aisku greit praeina bet kaip nenoriu as ju vaikui kisti doh.gif

blink.gif o tai kam tu duodi doh.gif ,reikia tureti ir savo nuomone,nes gydytojams aisku lengviausia israsyti antibiotiku,yra ir kitu budu vaika gydyti,juk vaiko organizmas greitai prie antibiotiku gali priprasti,ir reikia nepamirsti,kad geriant antibiotikus ir po to vaiko organizmas dar labiau nusilpsta,uz tai paskui ir vel vaikuciai greitai suserga doh.gif ,as jau pasimokiau,nebeduodu jokiu antibiotiku,o vitamina C ir kitus vitaminus,stiprinu vaiko organizma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2009 01 16, 17:16)
Šiaip tai aš kai su mažiuku gulėjau ligoninėje, tai girdėjau tokią kalbą. Rentgenas- šešėlių mokslas. Žiūrint į tą pačią nuotrauką, vienas gydytojas mato karkalus, kitas- ne. Na, čia turbūt kalbėjo apie mažesnį kiekį karkalų  g.gif Tai aš išgirdusi tą kalbą pilnai tais rentgenais, o tiksliau tais, kurie juos skaito, nepasitikiu. Čia aš turiu tuos atvejus, kai kraujas uždegimo nerodo. Taip buvo ir su mano mažiaus nuotrauka- vienas gydytojas matė karkalus, pereinančius jau į plaučius, o kitas- ne.

Karkalų rentgeno nuotraukose nemato joks gydytojas doh.gif Karkalai girdimi arba ne auskultuojant(klausant) plaučius.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 01 17, 21:09)
Karkalų rentgeno nuotraukose nemato joks gydytojas  doh.gif Karkalai girdimi arba ne auskultuojant(klausant) plaučius.

rentgene daro del plauciu uzdegimo ,kiek zinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iloncikas @ 2009 01 17, 19:46)
Sveikos mamos. Mano dukrytei buvo laringitas. Praejo, bet dar vis truputi pakosti. Ir dar truputeli sloga. Gydytojas nuo kosulio tik Hedelix pasiule. Geriam ta hedelix ir galo nesimato. O gydytojas sako, kad turetume kantrybes, kad vaikas isikoses ir viskas bus gerai...bet kad dykryte nemoka tu skrepliuku isspjauti ir atsikosejus vel viska nuryja...man toks vaizdas kad cia pasaka be galo.........dabar per tas ligas dar ir apetitas dingo.....nebezinau net ka daryti...

Mano vaikui niekada nepadejo Hedelixas, liga tik dar labiau pazegdavo, tai simaciau lauk as ji. ax.gif
As pabandziau savo dukra kosejant pasodinti ant didelio kamuolio ir pasokdinti, pastebejau, kad greiciau karkalus atkoseja. Taip pat padeda sokinejimas ant lovos. Aisku is lovos gali ne kas likti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 01 17, 21:09)
Karkalų rentgeno nuotraukose nemato joks gydytojas  doh.gif Karkalai girdimi arba ne auskultuojant(klausant) plaučius.


Na, gal aš čia taip kvailai išsireiškiau. Tai tuomet reikia sakyti, kad vienas gydytojas nustatė uždegimą, pereinantį į plaučius, o kitam taip neatrodė.

Na, bet vis tiek, aš įsivaizduoju, kad jei jau yra plaučių uždegimas, tai juose yra ir karkalų...

Tai man dabar įdomu pasidarė, ką gydytojas mato rentgenogramoje, jei nustato plaučių uždegimą? Galvojau, kad karkalus, bet jei ne, tai ką?
Atsakyti
pas mus kai yra karkalų šokinėjam, dūkstam, juokiamės, masažuojamės kaip mokam ir esam išsikapstę nuo tų karkalų.
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2009 01 18, 17:12)
Tai man dabar įdomu pasidarė, ką gydytojas mato rentgenogramoje, jei nustato plaučių uždegimą? Galvojau, kad karkalus, bet jei ne, tai ką?

Vakar daktare sunui pagal rentgena nustate plauciu uzdegima verysad.gif Nei jokiu karkalu isklause, nei ju mato toj nuotraukoj. Kiek man rode-tai tiesiog pajuodavimai ties plauciais, ir viskas. Matyt, ne karkalai ten, o gal sulipe(?) plauciai(Dange, nepyk, neismanau toj srity).
Is pradziu itariau as astma. Daktare isklause-nerado pozymiu del astmos, o ir bronchai svarus. Pradejo ji klausineti vaiko, o jis guostis, kad jam sunku ikvepti, sunku kvepuoti, kad spaudzia jam krutine... Tuo remdamasi ir padare rentgena.
Sedim dabar namie, geriam Clacida...
Atsakyti
Sveikos,kaip vaikuciai gyvena,ar sveiksta?O mes gulim ligoninej verysad.gif ,del uzsitesusios slogos,ir kosulio mums ausu uzdegimas verysad.gif ,labiausiai bijau,kad grisim namo,ir jei slogos neisgydysim,vel gali buti ausu uzdegimas,jau net nezinau kaip kosuli ir sloga gydyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltoji feja @ 2009 01 21, 13:33)
Sveikos,kaip vaikuciai gyvena,ar sveiksta?O mes gulim ligoninej verysad.gif ,del uzsitesusios slogos,ir kosulio mums ausu uzdegimas verysad.gif ,labiausiai bijau,kad grisim namo,ir jei slogos neisgydysim,vel gali buti ausu uzdegimas,jau net nezinau kaip kosuli ir sloga gydyti doh.gif

na uz tai as ir bijau vaika ilgai pati gydyt , na duodu visokiu arbatu ,garinu kai kosti ir dar taisau toki marmala blush2.gif citrina , medus spanguoles ir imbiero biski ax.gif maziukas tai tik palaizo ir bega o didziajai tai duodu kai kosti blush2.gif bet jei nepraeina nuo siupiuku kosulys gyd antibiotiku israso , bet jei neduosi bijau tu visokiu komplikaciju ,negi laikysi menesi vaika kostinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2009 01 25, 12:17)
na uz tai  as ir bijau vaika ilgai pati gydyt , na duodu visokiu arbatu ,garinu kai kosti  ir dar taisau toki marmala blush2.gif  citrina , medus  spanguoles ir imbiero biski  ax.gif  maziukas tai tik palaizo ir bega o didziajai tai duodu kai kosti blush2.gif  bet jei nepraeina nuo siupiuku kosulys  gyd antibiotiku israso  , bet jei neduosi bijau tu visokiu komplikaciju ,negi laikysi menesi vaika kostinti blush2.gif

Aisku menesio nereikia laukti,kol vaikas koses,bet is karto jau po savaites kosulio kiekviena karta duoti antibiotikus tai irgi nieko gero schmoll.gif ,reikia nepamirsti,kad tais antibiotikais dar labiau nusilpninam vaikucio imuniteta mirksiukas.gif ,as niekada pati ir negydziau vaiko,visada lekdavau pas gydytojus smile.gif
Beja paaiskejo musu ligu kaltininkas,tai padideja adenoidai doh.gif
Atsakyti