Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

o nums daznai raso daktare antibiotikus? biski kas ir antibiotikus israso. mazyle kosti jau sawaite ir yra karkalu. labai gerai kosuli gydyt su dr. taiso tepalu. bet va, nuvezem pas daktare ir antibiotikai. tiesa sakant nzn duot ar nea... ka patarsit?
Atsakyti
QUOTE(mamysiukas @ 2009 11 13, 16:52)
o nums daznai raso daktare antibiotikus? biski kas ir antibiotikus israso. mazyle kosti jau sawaite ir yra karkalu. labai gerai kosuli gydyt su dr. taiso tepalu. bet va, nuvezem pas daktare ir antibiotikai. tiesa sakant nzn duot ar nea... ka patarsit?

jei yra karkalų tepalai nepadės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilganosė @ 2009 10 23, 13:44)
Gali būti ir toks variantas, bet stebėkit. maniškiui panašiai 2 kartus buvo-kosėjo tik naktį, bet žiauriai, su tampymais. Paskui 1 dienai užkilo temperatūra, ir vėl nukrito. Gydytoja nieko negirdėjo, bet dėl to, kad temperatūra buvo užkilusi trumpam, davė siuntimą rentgenui. Diagnozė- plaučių uždegimas. panašiai ir kitą kartą buvo su plaučių uždegimu-plaučiuose nieko nesigirdėjo, o nuotrauka jau rodė uždegimą... . Dabar turim BA, tai tų kosulių taipjau baisiai nebijau, bet jeigu tempa nors kiek šokteli taip kosint-rimtas signalas. bigsmile.gif

unsure.gif issigandau truputuka... Mano vaikinas (3 metukai) eme koset, pirma diena kilo temperatura iki 38, paskui jos nebuvo. Kosejo savaite labai slapiai, vartojom skirtus brontex - nieko nepadejo. Po savaites skyre antibijotikus, nors sake plauciai svarus. Po 4 dienu kosulys liovesi. Dar namie islaikem 5 dienas-del viso pikto, kad tikrai "neatkristu" - jokiu kosuliu. Nuejo i darzeli 2 dienas, siandien vel temperatura 37,6 ir slapias kosulys doh.gif Ryt vel pas gydytoja ir, manau, jau ryt prasysiuos kraujo tyrimu ir plauciu rentgeno. Beje, Šiauliuose ne vienas mazius serga nepastebimu, t.y. negirdimu plauciu uzdegimu.
Beje, maniskis iki puses rugsejo lakste basas po kiema, ziema miegam pravere orlaides, vartojam imuniteta stiprinancius preparatus, bet kai eme eit i darzeli prasidejo siaubas... unsure.gif Sveikatos maziukams, stiprybes mamytems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa 131: 17 lapkričio 2009 - 22:13

Maniskei tai itare astma, pulmunologe sake, kad tai parode plauciu nuotrauka. Antibijotiku niekada dar nera gavusi, , tik tais saltaisiais sezonais pasloguodavo ir pakosedavo. dabar jau koks menuo ne kiekviena nakti bet retsykiais labai trumpai sukoso, toks ispudis kad lyg atkoso skreplius ir ir toliau miega. ir nesuprantu kas cia jei yra. juk jeigu butu koks plauciu uzdegimas tai butu gi gydytoja pasakiusi, nuotrauka tai dare. As vis pamastau, gal tai del susiaurejusiu bronchu kartais pakoscioja,temperaturos nera. Bet drauges mergaite turi astma nuo gimimo, bet ji nekoso, tai ir nesuprantu kas cia ja dirgina. Kaip jus manot mamos, ar tai rimta kas gali buti? Gal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(Gera_zinia @ 2009 11 17, 16:52)
gydytojai vaikui priraso antibiotiku - as ju neduodu, o gydau naturaliu produktu Kordicepsu...
Zinote, apie stebuklus, kuriuos daro sis preparatas butu galima rasyti knygas. Jeigu domina placiau galiu pasidalinti informacija asmeniskai, kadangi pati esu sio produkto atstove. Atsiprasau, jeigu kam nors si informacija neaktuali. Tiesiog jauciu pareiga perduoti gera zinia jums  sveikite

siaubas doh.gif
kaip leidžia tokias žinutes doh.gif
tikuosi turi sveiko proto mamos doh.gif


o, jei į temą, tai mes ir turim tą problemėlę, kosulys, bronchai silpna vieta pas mus, jei nenusileidęs kosulys į bronchus padeda tiesiog atsikosėjimą lengvinantys vaistai, o jei jau bronchitas ir karkalai, tai jau be antibiotikų ir neišsiversi, kaip kad "stebuklingais" preparatais, nenoriu numarinti vaiko, per daug man jis brangus.
Atsakyti
Mano vaikas lyg ir sausai kosti. Gydytoja paskyrė inhaliacijas su čiobreliais ir FLUDITEC.
Atsakyti

Pritariu mamytei, kad kordicepsas yra puikus preparatas, mano vaikučiams ypač tam kuris eina į darželį. Imunitetas sustiprėjo, atsparumas padidėjo. Šimtą kartų vaikui geriau duoti kordicepsą, nei gydytojų skiriamus antibiotikus. Mano vaikui baigėsi laringitas, kas pernai būdavo ištisai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinukas: 18 lapkričio 2009 - 20:40
O mus kosulys kankino tik nakti, diena isvis nekosijo unsure.gif Kai tik paguldydavau miegot, iskarto pradėdavo tokiu net iki ziaugciojimo kosuliu kosyti doh.gif Gydytoja israsė tokiu lasu "Stoptussin".Nuo jų pradėjom kosyti karkaliukais tokiais jau, nera sauso kosulio.Nzn kaip dabar elgtis, gal tos salpusniu arbatos pabandyti arba juodojo ridiko su medum? g.gif Rytoj einam pas gydytoja, tai jauciu dar israsys kokio kito syrupo...Nenoriu tu vaistu kisti, dar toks mazas.. unsure.gif Kaip butent ta juodaji ridika su medum paruosti?dėkui 4u.gif
Atsakyti
mums labai padejo daktaro taiso eukaliptin tepalas. liux, pasveiko gal ne per savaite, bent jau nereikejo antibiotiku. labai geras vaistas. bent jau mums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linikė @ 2009 11 22, 13:00)
Nenoriu tu vaistu kisti, dar toks mazas.. unsure.gif Kaip butent ta juodaji ridika su medum paruosti?dėkui 4u.gif

Nupjauti nuo ridiko kepurėlę,išskopti vidų kuo giliau,pridėti porą trejetą šaukštų medaus,uždeti nupjautą kepurėlę ant viršaus ir palaikyti keletą valandų,paskui kai medus aptirpsta bei išsiskiria ridiko sultys reikia dažnai po arbatinį šaukštelį girdyti.
Man skonis tai baisus,bet rezultatai geri.Liaudiškas antibiotikas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2009 11 22, 13:55)
Nupjauti nuo ridiko kepurėlę,išskopti vidų kuo giliau,pridėti porą trejetą šaukštų medaus,uždeti nupjautą kepurėlę ant viršaus ir palaikyti keletą valandų,paskui kai medus aptirpsta bei išsiskiria ridiko sultys reikia dažnai po arbatinį šaukštelį girdyti.
Man skonis tai baisus,bet rezultatai  geri.Liaudiškas antibiotikas thumbup.gif

4u.gif Bandysim gydytis.
Atsakyti
O kazi ar parduotuvėse yra pirkti to juodojo ridiko?
Atsakyti