Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

Cikadele ,gal pabandykit tokį senovinį vaistą sausą mikstūrą nuo kosulio ,ją reikia sumaišyti su Pertusin .Tik ne visose vaistinėse yra jos pirkt ,reikia prieš važiuojant pabandyt pasiskambint ,nes bent jau mūsų mieste tai keliose vaistinėse pasakė ,kad jos jau pusmetį nėra ,o kitose vaistinėse buvo .Mes patys nenaudojom ,nes išsikosėjo per masažus ,bet girdėjau daug gerų atsiliepimų apie ją .
Ir kaip jums su adenoidais ? Juk kosuliukas gali būti vien tik nuo jų ax.gif
Atsakyti
Mano dukružei taip pat bjaurus kosulys nepraeina jau kelinta savaitė. Gėrė stodal, umcalor bei prospan. Taip pat bandžiau duoti juodojo ridiko sultis su medumi- išvis jokio poveikio. Atrodo pagerėjo, bet po savaitės darželyje vėl susirgo verysad.gif
Dabar geria Actifed, bei paimtas kraujukas tyrimams. Kad tik nereiktų antibiotikų....
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 04, 15:34)
Ir kaip jums su adenoidais ? Juk kosuliukas gali būti vien tik nuo jų ax.gif

su adenoidais reikalai tokie doh.gif Klaipėdoje apsilankėm pas LOR- liepė pjauti kuo greičiau, nes adenoidai ir tonzilės labai paburkę ir tarp jų labai mažas tarpelis, nuolat trūksta oro, anksčoiau tai ant nugaros negalėdavo mažė mano gulėt, karkdavo, šnarpšdavo...dabar pasitaisė reikalai...birželį turėjom operuotis, bet susirgom ir neoperavomės. Paskui dėl karkimo pagerėjo ir nebedėjau pastangų dėl tos operacijos, nes norėčiau konsultacijos dar su kitais medikais, nes klaipėdiečiai labai jau skuba viską pjauti g.gif
o dabar tai truputį kas- gerklė...bet va šitą paskutinį kartą gerklė laikosi, bet kosulys ima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 11 04, 20:41)
su adenoidais reikalai tokie doh.gif Klaipėdoje apsilankėm pas LOR- liepė pjauti kuo greičiau, nes adenoidai ir tonzilės labai paburkę ir tarp jų labai mažas tarpelis, nuolat trūksta oro, anksčoiau tai ant nugaros negalėdavo mažė mano gulėt, karkdavo, šnarpšdavo...dabar pasitaisė reikalai...birželį turėjom operuotis, bet susirgom ir neoperavomės. Paskui dėl karkimo pagerėjo ir nebedėjau pastangų dėl tos operacijos, nes norėčiau konsultacijos dar su kitais medikais, nes klaipėdiečiai labai jau skuba viską pjauti g.gif
o dabar tai truputį kas- gerklė...bet va šitą paskutinį kartą gerklė laikosi, bet kosulys ima verysad.gif

Na ,Kaune kai mes buvom dėl adenoidų ,tai mus irgi patarė pjauti ax.gif Tai gal visur čia taip pataria? Gal tikrai reikia naikinti infekcijos židinį ?
Mano mažiuko tai nesakė ,kad labai ten kažkas užburkę ,o tonzilės normalios ,kirpt nereikia ,bet aš kažkaip linkstu link operacijos ,nes tas deguonies stygius prie gero nepriveda doh.gif Ir kiekvienos slogos bijau kaip didžiausio košmaro ,nes nežinau kuo jis baigsis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 04 lapkričio 2008 - 21:00
Siandien nuvaziavom pas pediatre-tai ir mums israse ENTOLIN. tIK VA NEZINAU KAIP JI TAISYKLINGAI SUPURKSTI, KAD JIS IKVEPTU. tAI PASIDARIAU IS MINERALINIO BUTELIUKO ANTGALI. Viena gala prie burnytes ir nosyte apeme, o pro kita purskiau, bet dabar galvoju, o kazin pro ta purskiama gala vaistukai neisgaruoja? GAl ipurskus ir ta gala su delnu uzdengti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 11 05, 11:08)
Siandien nuvaziavom pas pediatre-tai ir mums israse ENTOLIN. tIK VA NEZINAU KAIP JI TAISYKLINGAI SUPURKSTI, KAD JIS IKVEPTU. tAI PASIDARIAU IS MINERALINIO BUTELIUKO ANTGALI. Viena gala prie burnytes ir nosyte apeme, o pro kita purskiau, bet dabar galvoju, o kazin pro ta purskiama gala vaistukai neisgaruoja? GAl ipurskus ir ta gala su delnu uzdengti g.gif

man atrodo ,kad tau turėjo išrašyti kompensuojamą kažkokią tarpinę ,per kurią tuos vaistukus reikia supurkšt g.gif Bent jau mums taip gydytoja buvo sakiusi ,tik mes pasveikom ir nereikėjo.
Tu čia turbūt turėjai omeny Ventolin ,o ne Entolin? Ar yra ir tokių vaistukų? Ir kodėl negalima Ventolin pasigarint paprastu inhaliatorium? Gal tas įkvepiamas efektyvesnis?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 05, 12:17)
man atrodo ,kad tau turėjo išrašyti kompensuojamą kažkokią tarpinę ,per kurią tuos vaistukus reikia supurkšt g.gif Bent jau mums taip gydytoja buvo sakiusi ,tik mes pasveikom ir nereikėjo.
Tu čia turbūt turėjai omeny Ventolin ,o ne Entolin? Ar yra ir tokių vaistukų? Ir kodėl negalima Ventolin pasigarint paprastu inhaliatorium? Gal tas įkvepiamas efektyvesnis?


jo jo ventolin doh.gif . Matai tarpine skiria jau asmininkam, o mum neaisku ar veliau reikes jos,(tikiuosi, kad ne). O be kompensacijos sake ji labai brangi. O kaip suprasti pasigarinti paprastu inhaliatoriumi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 11 05, 14:44)
jo jo ventolin doh.gif . Matai tarpine skiria jau asmininkam, o mum neaisku ar veliau reikes jos,(tikiuosi, kad ne). O be kompensacijos sake ji labai brangi. O kaip suprasti pasigarinti paprastu inhaliatoriumi blush2.gif

Nesąmonė ,kad tarpinę skiria astma sergantiems ,man tikrai gydytoja pulmonologė sakė ,jei matysi ,kad vaikučiui reiktų pakvėpuot ,ateik su kompensuojamų vaistų knygele ,išrašysiu tarpinę ,galėsit kvėpuot namie .
O aš turiu omeny paprastą inhaliatorių ,kur su belekokiais vaistukais gali garintis ,ar neturit tokio? Nes Ventolin yra ir garinimui skirtas ,tai gal paprasčiau nei su ta mineralinio bonka vargt? N a,keista ,kad daktarė jums nesiūlė garintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 05, 18:50)
Nesąmonė ,kad tarpinę skiria astma sergantiems ,man tikrai gydytoja pulmonologė sakė ,jei matysi ,kad vaikučiui reiktų pakvėpuot ,ateik su kompensuojamų vaistų knygele ,išrašysiu tarpinę ,galėsit kvėpuot namie .
O aš turiu omeny paprastą inhaliatorių ,kur su belekokiais vaistukais gali garintis ,ar neturit tokio? Nes Ventolin yra ir garinimui skirtas ,tai gal paprasčiau nei su ta mineralinio bonka vargt? N a,keista ,kad daktarė jums nesiūlė garintis g.gif



Tai gal tas Ventolin yra keliu rusiu, nes mums israse grynai toki purskikli kur naudoja asma sergantys. Ir su tuo purskikiu jam purskiu i burnyte , o mineralinio bonka biggrin.gif tam , kad vaistukai patektu kai jis ikvepia.
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 11 05, 21:53)
Tai gal tas Ventolin yra keliu rusiu, nes mums israse grynai toki purskikli kur naudoja asma sergantys. Ir su tuo purskikiu jam purskiu i burnyte , o mineralinio bonka  biggrin.gif tam , kad vaistukai patektu kai jis ikvepia.

tai žinau ,kad yra kelių rūšių ,yra geriamas sirupas ,yra nebulės garinimui ,na ir matyt jūs dar kažkokį kitokį turit ,tai va aš ir galvoju kodėl jums skyrė tą purškiamą ,gal kad jis turi stipresnį poveikį nei geriamas ,ar garinamas ?
ar pagerėjo jums nuo jo?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 05, 18:50)
Nesąmonė ,kad tarpinę skiria astma sergantiems ,man tikrai gydytoja pulmonologė sakė ,jei matysi ,kad vaikučiui reiktų pakvėpuot ,ateik su kompensuojamų vaistų knygele ,išrašysiu tarpinę ,galėsit kvėpuot namie .

tarpine gali israsyti pulmonologas arba alergologas ( ir turi stoveti atitinkama diagnoze).
Aisku, jeigu gydytojas pazistamas, tai jam tai padaryti visiskai nesunku, bet ar del visu jisai taip stengsis?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 05, 23:21)
tai žinau ,kad yra kelių rūšių ,yra geriamas sirupas ,yra nebulės garinimui ,na ir matyt jūs dar kažkokį kitokį turit ,tai va aš ir galvoju kodėl jums skyrė tą purškiamą ,gal kad jis turi stipresnį poveikį nei geriamas ,ar garinamas ?
ar pagerėjo jums nuo jo?



Po triju dienu naudojimo purskiama Ventolin, gydytoja sake yra pagerejimas, bet dar sake papurksti 2 dienas. As kol kas pagerejimo nejauciu, kaip kosejo taip tebekoseja, gal su nosyte siek tiek geriau. Tas gerumas toks , kad uztenka tik is vakaro papurksti nosies lasiuku ir islaiko visa nakti (reikedavo dar vidury nakties purksti). Na uosviene sake , kad dienos metu visai neblogai su nosimi, ypac kai gryzta is lauko. Laukiu pirmadienio kaiprades masazuoti.
Atsakyti