Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tapetai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
dia10
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 20, 15:23)
Labai didelis tapetu pasirinkimas Domus galerijoje Vilniuje. 
*

o kokios mazdaug kainos, ir kiek laiko laukti reikia ax.gif
buvau siandien toje olandu makses pardeje, bet nieko neissirinkau schmoll.gif
gelsvos kambario sienos ir noriu tik viena siena kur lova stovi istapetuoti, bet jau taip sunku kazka nusipirkti doh.gif
Rasytee
QUOTE(nerine @ 2011 11 03, 20:25)
Pabandykit purkštuvu su vandeniu juos padrėkinti, palikti pabinkti ir bandyti plėšti g.gif gal pavyks...

O aš noriu paklausti, gal kas kur Kaune esate matę kamštinių tapetų? Jie būna ant popierinio ar flizelininio pagrindo plonai paklijuota netaisyklingi gabaliukai kamščio, o tarpeliai tarp jų nudažyti kokia nors spalva. Esu kažkada mačiusi Senukuose, bet dabar jau nėra...
*

ermitaze maciau

ir tu namuku kur toliau ideti irgi ermitaze yra tik nespalvoti o pilki
Mivida
QUOTE(dia10 @ 2012 01 20, 20:35)
o kokios mazdaug kainos, ir kiek laiko laukti reikia  ax.gif
buvau siandien toje olandu makses pardeje, bet nieko neissirinkau  schmoll.gif
gelsvos kambario sienos ir noriu tik viena siena kur lova stovi istapetuoti, bet jau taip sunku kazka nusipirkti  doh.gif
*

Kainos nemazos. I miegamaji ir i svetaine mes issirinkome prancuziskus, 480Lt - 1 rulonas, laukti reiketu nuo 1 menesio iki 2, bet kaip minejau LT tik issirinkome su dizainere, o pirkome FR (ir pigiau ir greiciau), o pvz tie nameliai i vaiku kambari yra anglu gamybos, tai 1 rulonas Domus 180Lt kainuoja. smile.gif
Pasirinkimas ten istikruju didziulis bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2012 01 20, 20:35)

ir tu namuku kur toliau ideti irgi ermitaze yra tik nespalvoti o pilki
*

Gal pastebejote kiek kainuoja? bigsmile.gif Bet vistiek nebus to paties gamintojo, nes mano parodytu nameliu gamintojas turi 2 versijas, melyna-zalia ir melyna-raudona, jokiu bespalviu nera. schmoll.gif Tai bus arba panasus arba kopija g.gif Idomu butu pamatyti kaip atrodo g.gif smile.gif
dia10
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 20, 20:51)
Kainos nemazos. I miegamaji ir i svetaine mes issirinkome prancuziskus, 480Lt - 1 rulonas,  laukti reiketu nuo 1 menesio iki 2, bet kaip minejau LT tik issirinkome su dizainere, o pirkome FR (ir pigiau ir greiciau), o pvz tie nameliai i vaiku kambari yra anglu gamybos, tai 1 rulonas Domus 180Lt kainuoja. smile.gif
Pasirinkimas ten istikruju didziulis  bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif
Papildyta:

*

480 lt ispudinga kaina blink.gif 180 dar normaliai thumbup.gif
isdykusS
Elitis pirkot internetinej parduotuvej FR? as labai ieskojau, bet neradau ju online pirkt..
Rasytee
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 20, 21:51)
Kainos nemazos. I miegamaji ir i svetaine mes issirinkome prancuziskus, 480Lt - 1 rulonas,  laukti reiketu nuo 1 menesio iki 2, bet kaip minejau LT tik issirinkome su dizainere, o pirkome FR (ir pigiau ir greiciau), o pvz tie nameliai i vaiku kambari yra anglu gamybos, tai 1 rulonas Domus 180Lt kainuoja. smile.gif
Pasirinkimas ten istikruju didziulis  bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif
Papildyta:

Gal pastebejote kiek kainuoja?  bigsmile.gif Bet vistiek nebus to paties gamintojo, nes mano parodytu nameliu gamintojas turi 2 versijas, melyna-zalia ir melyna-raudona, jokiu bespalviu nera.  schmoll.gif Tai bus arba panasus arba kopija  g.gif Idomu butu pamatyti kaip atrodo  g.gif  smile.gif
*

kainos nepastebejau bet ten visi jie gan pigus ! zinau jie ne is tos kolekcijos , pati kazkada juos ziurejau retroformoj galvojau sunui klijuoti , tai dar kito gamintojo yra juoda balta ir pilku atspalviu . tai tie is ermitazo lygiai tokie pat kaip retroformoj pilkieji bigsmile.gif
Mivida
QUOTE(dia10 @ 2012 01 20, 20:53)
480 lt ispudinga kaina  blink.gif  180 dar normaliai  thumbup.gif
*

Na ir kokybes skirtumas. Tie uz 480 labiau prabangus, kailiuko imitacija, kokybiski, o uz 180 paprastesni, popierius visai kitoks smile.gif
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 20, 21:00)
Elitis pirkot internetinej parduotuvej FR? as labai ieskojau, bet neradau ju online pirkt..
*

Gamintojas tiesiai klientui neparduoda, tik per atstovybes. Mes FR gyvename, kreipemes i viena dekoratore, ji dirba su Elitis, tai ji tiesiai mums namo atveze. Online as irgi nemaciau ju pirkti g.gif bet manau nelabai apsimoketu siustis, nes LT jie kainuoja 480, o FR, jei skaiciuoti litais 370. Nedaug pigiau, plius dar siuntimas, rulonai sunkus g.gif
dija480
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 20, 22:51)

Gal pastebejote kiek kainuoja?  bigsmile.gif Bet vistiek nebus to paties gamintojo, nes mano parodytu nameliu gamintojas turi 2 versijas, melyna-zalia ir melyna-raudona, jokiu bespalviu nera.  schmoll.gif Tai bus arba panasus arba kopija  g.gif Idomu butu pamatyti kaip atrodo  g.gif  smile.gif
*

sveiki,norejau paklausti del tu tapetu su nameliais,ar juos ir jau uzsakete?gal butu imanoma prisijungti prie uzsakymo 4u.gif ,labai man jie wub.gif
Mivida
QUOTE(dija480 @ 2012 01 20, 21:56)
sveiki,norejau paklausti del tu tapetu su nameliais,ar juos ir jau uzsakete?gal butu imanoma prisijungti prie uzsakymo  4u.gif ,labai man jie  wub.gif
*

Tai kad nereikia jungtis, vaziuojate i Domus ir uzsisakote mirksiukas.gif jie turi tik katalogus, tapetai ne pigus ir pasirinkimas didelis, todel iskarto nenusipirksite, reikia laukti.
Kai jais domejausi, tai dar yra UK internetinese parduotuvese, 1 rulonas apie 28£, bet ten jau reikia dometis kiek kainuoja siuntimas ir ar siuncia i LT. As planavau juos FR pirkti, tai del siuntimu nezinau smile.gif o firma ju HARLEQUIN. UK gamintojas. Galite pasidometi daugiau internete. Gal pavyks pigiau gauti mirksiukas.gif
Kava&arbata
QUOTE(ispanija650 @ 2011 10 09, 20:19)

www.color24.eu
Papildyta:
QUOTE(uItra @ 2011 11 04, 00:21)
Cia va radau tapetu skaiciuokle  4u.gif
skaiciuokle

O mane domina Marburg tapetai. Kazin, kur ju geriausia kaina - ziurinejau katalogus Ermitaze, gal kas lygino, o gal uzmatete nuolaidu... Patiko "La Veneziana" kolekcija  ax.gif
*

Domus galerijoje, antrame aukste (nezinau parduotuves pavadinimo blush2.gif ) berods siu tapetu kaina 140 Lt uz rulona 4u.gif
Kava&arbata
http://www.#######/MARBURG-TAPE...apete::438.html

4u.gif puiki kaina thumbup.gif
ra2ga
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 20, 23:23)
Kai jais domejausi, tai dar yra UK internetinese parduotuvese, 1 rulonas apie 28£, bet ten jau reikia dometis kiek kainuoja siuntimas ir ar siuncia i LT.
*

siunciausi tapetus is UK (per siuntu vezejus) daug pigiau nei is Domus pirkti. tapetus gavau kazkur per 10 dienu, o Domus zadejo po 1-2 men. biggrin.gif
dia10
QUOTE(ra2ga @ 2012 01 22, 11:03)
siunciausi tapetus is UK (per siuntu vezejus) daug pigiau nei is Domus pirkti. tapetus gavau kazkur per 10 dienu, o Domus zadejo po 1-2 men.  biggrin.gif
*

o is kur siuntetes is kokio psl? blush2.gif
ra2ga
QUOTE(dia10 @ 2012 01 22, 14:46)
o is kur siuntetes is kokio psl?  blush2.gif
*

is cia http://www.juliaclare.co.uk/
Mivida
QUOTE(ra2ga @ 2012 01 22, 11:03)
siunciausi tapetus is UK (per siuntu vezejus) daug pigiau nei is Domus pirkti. tapetus gavau kazkur per 10 dienu, o Domus zadejo po 1-2 men.  biggrin.gif
*

drinks_cheers.gif
Labai geras puslapis is kurio suntetes, graziu tapetu yra bigsmile.gif As FR ju firmos vaikams issirinkau, bus idomu palyginti kainas (dar nepaskaiciavo musu kambariui) g.gif
mausiuke
QUOTE(Kava&arbata @ 2012 01 21, 18:25)

Sveikos, o iš šio psl. siuntėtės į Lt tapetus? 4u.gif
Kava&arbata
QUOTE(mausiuke @ 2012 01 23, 16:26)
Sveikos, o iš šio psl. siuntėtės į Lt tapetus?  4u.gif
*

Galvoju is cia siustis 4u.gif (siuntimas 20 EU, bet vistiek iseina pigiau nei LT)
dia10
o kazi gal per kokia tarpininke galima, gal taip pigiau gautusi g.gif
Kava&arbata
QUOTE(dia10 @ 2012 01 23, 20:53)
o kazi gal per kokia tarpininke galima, gal taip pigiau gautusi  g.gif
*

Jei tapetu nusipirksiu uz 200 EU, tai gausis beveik brangiau g.gif 15% uz tarpininkavima + siuntimo islaidos g.gif
dia10
QUOTE(Kava&arbata @ 2012 01 23, 20:00)
Jei tapetu nusipirksiu uz 200 EU, tai gausis beveik brangiau  g.gif 15% uz tarpininkavima + siuntimo islaidos g.gif
*

man reikia tik ant vienos sienos, tai max 2 rulonai reikalingi, o jei platesni tai ir vieno uztenka, tai ir manau gal man pigiau gaunasi ne paciai, nes siuntimas vien tiek pat kiek tapetai rolleyes.gif na reikes dar jauciu ir cia pasizvalgyti, kaip sunku issirinkti nemacius ir neciupinus doh.gif
Kava&arbata
QUOTE(dia10 @ 2012 01 23, 21:10)
man reikia tik ant vienos sienos, tai max 2 rulonai reikalingi, o jei platesni tai ir vieno uztenka, tai ir manau gal man pigiau gaunasi ne paciai, nes siuntimas vien tiek pat kiek tapetai  rolleyes.gif  na reikes dar jauciu ir cia pasizvalgyti, kaip sunku issirinkti nemacius ir neciupinus  doh.gif
*

Dauguma yra Domus galerijoje, as nuvaziavau ir paciupinejau smile.gif
Vildis
Sveiki ir Sveikos.
Prisireikė ir man pagalbos smile.gif

Tapetus kokius norėjau radau, bet tokių neužsako...

Gal kartais netyčia kokioj Klaipėdoj, Kaune ar Vilniuj užmatėt tokius tapetus?

user posted image

Kodas: Jewel no.42065-10
Svajoniu tapetai rasti po 2 metų paieškų thumbup.gif Tik kur man jų nusipirkti? doh.gif
ra2ga
OMG biggrin.gif jus skaitot ir nematot, kad jums parasyta siustis is UK per tarptautiniu siuntu vezejus yra pigiau. kai registruojates nurodot savo varda pavarde, o adresa UK (vezeju). jie gauna siunta ir karta per savaite (bent jau maniskiai i kuriuos kreipiaus) vaziuoja i LT. Man buvo patogu atsiimti Kaune, bet gal yra ir kitu variantu. mano tapetu atvezimas kainavo 25 Lt, ne svarai, ne eurai.
as kreipias i situos 4u.gif

visada paskaitykit kas buvo rasyta pries tai drinks_cheers.gif
Kava&arbata
QUOTE(Vildis @ 2012 01 23, 23:11)
Sveiki ir Sveikos.
Prisireikė ir man pagalbos  smile.gif

user posted image

Svajoniu tapetai rasti po 2 metų paieškų  thumbup.gif  Tik kur man jų nusipirkti?  doh.gif
*

Tikrai maciau senukuose siaures miestelyje g.gif , gal jie ten ir ne sitos firmos, bet tokie patys 4u.gif
Rocsi
QUOTE(dija480 @ 2012 01 20, 22:56)
sveiki,norejau paklausti del tu tapetu su nameliais,ar juos ir jau uzsakete?gal butu imanoma prisijungti prie uzsakymo  4u.gif ,labai man jie  wub.gif
*

Maciau ju kataloga SBA Ukmerges g. smile.gif Kainos nezinau, nes neklausiau smile.gif
Mivida
QUOTE(LittleMiracle @ 2012 01 31, 20:10)
Maciau ju kataloga SBA Ukmerges g. smile.gif Kainos nezinau, nes neklausiau smile.gif
*

Kaina jau rasiau, 180LT vienas rulonas, UK - 28£ smile.gif
dija480
labas,rasau cia ,nes domites tapetais,gal galesite man padeti 4u.gif ,gal kas kur matete tokius tapetus http://www.decorsave.co.uk/products/Rasch-...lis-232103.html dedu nuoroda,nes nemoku ikelti foto blush2.gif
rota
QUOTE(dija480 @ 2012 02 03, 21:19)
labas,rasau cia ,nes domites tapetais,gal galesite man padeti 4u.gif ,gal kas kur matete tokius tapetus http://www.decorsave.co.uk/products/Rasch-...lis-232103.html  dedu nuoroda,nes nemoku ikelti foto blush2.gif
*

Sveika,
Siuos tapetus maciau cia:
http://www.leroymerlin.pl/produkty/tapeta-...312541945.html#
Kiek zinau artimiausia ju parduotuve yra Bialystoke.Nesidomejau, bet gal galima ir internetu isigyti g.gif
dija480
dekui 4u.gif ,internetu jau radau kur uzsakyti,bet galvoju gal kas mate juos lietuvoje,bijau pirkti nepaciupinejusi,bet manau kad teks uzsisakyti g.gif
Kava&arbata
Galima uzsisakyti is cia http://www.krainabarw.pl, siuntimas i Lietuva 100 zlotu 4u.gif , tikrai yra geru kainu smile.gif ypac kai zlotas dabar nedidelis. Ka domina Malburg tai labai daug thumbup.gif
Gustyte
QUOTE(rota @ 2012 02 04, 15:37)
Sveika,
Siuos tapetus maciau cia:
http://www.leroymerlin.pl/produkty/tapeta-...312541945.html#
Kiek zinau artimiausia ju parduotuve yra Bialystoke.Nesidomejau, bet gal galima ir internetu isigyti g.gif
*

Mačiau vakar Kaune, Draugystes g. Senukuose.
Rrina
QUOTE(dija480 @ 2012 02 03, 20:19)
labas,rasau cia ,nes domites tapetais,gal galesite man padeti 4u.gif ,gal kas kur matete tokius tapetus http://www.decorsave.co.uk/products/Rasch-...lis-232103.html  dedu nuoroda,nes nemoku ikelti foto blush2.gif
*

yra ir Vilniuje, Senukuose Banginyje.
Vilienė
sveiki,
noriu pasakyti, kad kaži ar apsimoka pirkti per tarpininką UK jei už 15svarų parveža į namus, net pastato kur prašai 4u.gif

aš praeitą savaitę gavau savo tapetus iš wallpaper direct 17 rulonų, viskas labai šauniai ir profesionaliai - galiu rekomenduot 4u.gif
Juma81
QUOTE(dija480 @ 2012 02 03, 22:19)
*

Rasch tapetais prekiauja daugelis salonų, paieškokit, tikrai rasit. Kaune prekiauja Iris'e esantis tapetų salonas.
mausiuke
Kaip tik ieškojom Rash tapetų, Iris nebeturėjo, vis klausiau kada bus kada bus tipo nežino.. Parsisiuntėm iš Vokietijos (ačiū už nuorodas), siena jau ištapetuota, nerealiai gražu 4u.gif Labai patiko, kad tepti klijais reikėjo tik sieną, patogu ir mažiau betvarkės...
Jolete
Kaune Savanorių pr. Ferimpex didelė pasiūla tapetų. Pirkom karvės kailio imitaciją.
dzestina
QUOTE(Jolete @ 2012 03 16, 22:11)
Kaune Savanorių pr. Ferimpex didelė pasiūla tapetų. Pirkom karvės kailio imitaciją.
*

O kokios kainos,mazdaug?
Jolete
QUOTE(dzestina @ 2012 03 17, 17:11)
O kokios kainos,mazdaug?
*

Rulonas lyg 350. Nebeatsimenam jau kainos rolleyes.gif
agotas
QUOTE(dzestina @ 2012 03 17, 17:11)
O kokios kainos,mazdaug?
*

Man atrodo, kad nuo 350 iki 750 tu kailiu imitaciju kainos. Mes is ten pirkom kitokius tapetus, bet pasirinkimas tikrai didelis
Jolete
QUOTE(agotas @ 2012 03 18, 21:38)
Man atrodo, kad nuo 350 iki 750 tu kailiu imitaciju kainos. Mes is ten pirkom kitokius tapetus, bet pasirinkimas tikrai didelis
*

Man dar ten patiko šešėliniai tapetai.
Darius1
Pasiruosiau svetaines sienas, dazytojas sako viena tapetuok siena kitas dazyk, bet dar vienas variantas yra uzdet grubleta tapeta ir jy uzdazyt viso kambario spalva, kaip atrodytu realiai toks vaizdas, gal kas taip daret?
Upokšnis
QUOTE(Darius1 @ 2012 03 21, 09:41)
Pasiruosiau svetaines sienas, dazytojas sako viena tapetuok siena kitas dazyk, bet dar vienas variantas yra uzdet grubleta tapeta ir jy uzdazyt viso kambario spalva, kaip atrodytu realiai toks vaizdas, gal kas taip daret?
*

Galima dviem skirtingais tapetais tapetuoti. Dabar pilna kolekcinių tapetų: viena siena gėlėm, kitos vienspalviais. Kažkada turėjau viena tapetuota, kitos dažytos - gražiau skirtingais tapetais ištapetuota. Koridorių tapetavom ir dažėm. Irgi geras variantas.
sunshow
Vakar buvau Dubingiuose/stiliaus artelėje Klaipėdoje, tai ten tieeeek daug gražių katalogų su tapetais!!! thumbup.gif thumbup.gif
mes planuojam visus kambarius baltai dažyti ir tik vieną koridoriaus sieną ir miegamojo apklijuoti tapetais, kaip akcentą.
beje, jei kas varys į Dubingius (klaipėdoje) turiu nuolaidų kortelę visoms prekėms 5%, o tapetams 10% tongue.gif tongue.gif
PirmasKunigas
Gal kur matėt tokių http://www.decorsave.co.uk/products/Wallpa...ucia-33701.html g.gif
zzzzzvimt
QUOTE(PirmasKunigas @ 2012 03 21, 16:59)

tokiu ne, bet cia kazkas panasaus, tik tamsesni g.gif
Darius1
QUOTE(sunshow @ 2012 03 21, 15:04)
Vakar buvau Dubingiuose/stiliaus artelėje Klaipėdoje, tai ten tieeeek daug gražių katalogų su tapetais!!!  thumbup.gif  thumbup.gif
mes planuojam visus kambarius baltai dažyti ir tik vieną koridoriaus sieną ir miegamojo apklijuoti tapetais, kaip akcentą.
beje, jei kas varys į Dubingius (klaipėdoje) turiu nuolaidų kortelę visoms prekėms 5%, o tapetams 10%  tongue.gif  tongue.gif
*

Ar matei kur realiai kambarius balta isdazytus? as ir lyg sugalvojau svetaine isdazyt baltai, ir viena siena akcentuot tapetu
junera
Tiksliai nepasakysiu, bet manau kad panašius gamina SANDERSON arba ECO tapetu gamintojai. Jais prekiauja (užsakomi) Klaipėdoje JAUKUMAS NIC centre. Arba ieškokite Kaune TAPETU GALERIJA parduotuvėje.
P.S. PS INTERNATIONAL tapetais prekiauja LAIVIRA.

QUOTE(Vildis @ 2012 01 23, 23:11)
Sveiki ir Sveikos.
Prisireikė ir man pagalbos  smile.gif

Svajoniu tapetai rasti po 2 metų paieškų  thumbup.gif  Tik kur man jų nusipirkti?  doh.gif
*

Edičiuks
Labas,

gal kas naudojotės skystais dažomais tapetais? Norėčiau šiek tiek informacijos... smile.gif
zzzzzvimt
mes dar tik nusipirkom, tai kol kas pakomentuot negalim... ax.gif nors... kas konkreciai domina? g.gif
Edičiuks
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 24, 23:20)
mes dar tik nusipirkom, tai kol kas pakomentuot negalim...  ax.gif  nors... kas konkreciai domina?  g.gif
*

Iš kur pirkote ir kokia kaina? Truputį nesuprantu, kaip ten su ta spalva: ar perki baltus ir po to reikia įpilti dažų pigmentą ar jie jau iš karto su spalva. Pvz: aš norėčiau persikinės spalvos, tai man jau mišinys spalvotas bus ar reiks susimaišyti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.