Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Papartis (2 dalis)

Papartis, lopšelis-darželis
Čiobiškio g. 17, LT-07187 Vilnius
Direktorė Marija Galiamovienė




tęsiam toliau...
senesnė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lialius: 16 spalio 2008 - 14:17
GARA,
nepergyvenk, ir Pelėdžiukuose ir Žvirbliukuose panaši situacija. Sėdi prie stalo ir nieka nesirodo, nesisveikina, info jei nori tai tik per dideles pastangas gali gauti, kartais neišsivėdina patalpų, tenka pastabas duoti, juk vaikai jau nebemaži ir gali rūbinės 5min. pasėdėti kol išsivėdins. Bet, man kaip mama labiausia pikta kad jos vaikšto su batais, su kurias ateina iš lauko, tai kur švara, juk mūsų vaikai su tapkutėm laksto. Vienu žodžiu man verysad.gif ...........
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2008 10 20, 11:32)
GARA,
nepergyvenk, ir Pelėdžiukuose ir Žvirbliukuose panaši situacija. Sėdi prie stalo ir nieka nesirodo, nesisveikina, info jei nori tai tik per dideles pastangas gali gauti, kartais neišsivėdina patalpų, tenka pastabas duoti, juk vaikai jau nebemaži ir gali rūbinės 5min. pasėdėti kol išsivėdins. Bet, man kaip mama labiausia pikta kad jos vaikšto su batais, su kurias ateina iš lauko, tai kur švara, juk mūsų vaikai su tapkutėm laksto. Vienu žodžiu man  verysad.gif ...........


na "Zuikučių" auklėtojoms neturiu jokių priekaištų, viskas tiesiog šaunu thumbup.gif Visada pateikia informaciją, pasisveikina, švaru ir gražu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gandriukų auklėtojoms ir aš jokių priekaištų neturiu. Puikios thumbup.gif
Atsakyti
Žvirbliuku ir Pelėdžiukų grupėse dirba tikrai puikios ir kūrybingos auklėtojos, o visa kita su kokiais auklėtoja vaikšto batais ir tt. tai man atrodo yra smulkmenos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lota77: 20 spalio 2008 - 15:25
QUOTE(Lota77 @ 2008 10 20, 16:24)
Žvirbliuku ir Pelėdžiukų grupėse dirba tikrai puikios ir kūrybingos auklėtojos, o visa  kita su kokiais auklėtoja vaikšto batais ir tt. tai man atrodo yra smulkmenos.  smile.gif

Kokia čia smulkmena, juk namuose nevaikštote su batais kai iš lauko pareinate g.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2008 10 20, 11:32)
GARA,
nepergyvenk, ir Pelėdžiukuose ir Žvirbliukuose panaši situacija. Sėdi prie stalo ir nieka nesirodo, nesisveikina, info jei nori tai tik per dideles pastangas gali gauti, kartais neišsivėdina patalpų, tenka pastabas duoti, juk vaikai jau nebemaži ir gali rūbinės 5min. pasėdėti kol išsivėdins. Bet, man kaip mama labiausia pikta kad jos vaikšto su batais, su kurias ateina iš lauko, tai kur švara, juk mūsų vaikai su tapkutėm laksto. Vienu žodžiu man  verysad.gif ...........



QUOTE(goya @ 2008 10 21, 08:01)
Kokia čia smulkmena, juk namuose nevaikštote su batais kai iš lauko pareinate  g.gif


blink.gif blink.gif mamos - ar tik neperdedat?
Pernai lankem Zirbliuku grupe - neturejau ne vieno priekaisto. Ir tikrai nemaciau nei kad aukletoja nei kad aukletojos padejeja vaiksciotu su batais blink.gif Gal galit tada jau ir varda pasakyt?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
"Gandriukų" grupės kolektyvas thumbup.gif , smagu, nes draugaujam, bendraujam nuo lopšelio gr. laikų mirksiukas.gif
Atsakyti
labai norėčiau padėkoti visam personalui, kuris susijęs su tuo, kad mūsų grupėje vaikai gavo naujų žaisliukų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif vaikai vakar jautėsi kaip karaliai... visą vakarą namuose dalinosi įspūdžiais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialius @ 2008 10 16, 15:16)

Man ne tą nuorodą atidaro g.gif Čia pirmas dublis

QUOTE(goya @ 2008 10 20, 12:32)

nepergyvenk, ir Pelėdžiukuose ir Žvirbliukuose panaši situacija. Sėdi prie stalo ir nieka nesirodo, nesisveikina, info jei nori tai tik per dideles pastangas gali gauti, kartais neišsivėdina patalpų, tenka pastabas duoti, juk vaikai jau nebemaži ir gali rūbinės 5min. pasėdėti kol išsivėdins. Bet, man kaip mama labiausia pikta kad jos vaikšto su batais, su kurias ateina iš lauko, tai kur švara, juk mūsų vaikai su tapkutėm laksto. Vienu žodžiu man  verysad.gif ...........

Niu nežinau, pernai maniškė Žvirbliukus lankė, tai auklėtoja fantastiška, ir sveikindavosi ir apie viską pašnekėdavom. Jokių problemų nebuvo schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(ingušonkas @ 2008 10 21, 13:32)
blink.gif  blink.gif  mamos - ar tik neperdedat?
Pernai lankem Zirbliuku grupe - neturejau ne vieno priekaisto.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Labai buvau patenkinta tiek šeimininke, tiek auklėtoja
Atsakyti
O Aitvareliu aukletojos ir labai nuostabios thumbup.gif Gali ir pasisneketi, pasiklausti, priziurimi visi vaikuciai, vienu zodziu thumbup.gif Jokiu priekaistu biggrin.gif
Atsakyti
Pati lankiau šį darželį nuo 2 metukų, mano mama ten dirba, žvirbliukų grupėj.Ir man ten dirbti mėnesiuką teko. Praeitą vasarą dirbau Smalsučių grupėje su Irute, labai faina ji man, ir vaikai ją labai myli.
Tik kas nelabai man patinka kad yra neseniai dirbti pradėjusių merginų,tai kas pusvalandį rūkyt bėga...
Atsakyti