Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija

QUOTE(Cabby @ 2009 03 17, 09:25)
Labai noreciau pas chirologe is Klaipedos nueit  blush2.gif  o ar ji priimineja taip zmones is gatves, ta prasme nepazystamus ?
gal butu galima jos kontaktus i az, jei nenorit viesai skelbti  blush2.gif

Manau,kad priims-visokiu periodu gyvenime buna...Ji ne pacioj Klaipedoj gyvena-jei sutiks priimti-pati pasakys.O tel. paieskosiu ir parasysiu i az. Ji idealiai ligas diagnozuoja....Nors ka as zinau,su klijentais gal apie ligas net nekalbes g.gif (neturintiems aukstojo medicininio issilavinimo griestai draudziama uzsiimti diagnozem...BIOENERGETIKAMS TAIP PAT)
Atsakyti
QUOTE(AlioNcik @ 2009 03 16, 23:12)
Vilniuje noreciau, gal gali pasakyt numeriuka, ir kiek kainuoja wink.gif



ir dar toks klausymas kom skiriasi chromante nuo chirologe?
Atsakyti
yra skirtumas tarp psichopato ir psichologo?


oi, chiromante, 4u.gif nepagavok nieko. tiesiog nuo liezuvio palyginimas nukrito lotuliukas.gif
Atsakyti
Chiromante, noriu paklausti, kokie zenklai ant rankos rodo, kad butu tikslinga kreipti save i okultizmo mokslus? Siaip labai idomu man chiromantija, esu isanalizavusi visas knygynuose esancias knygutes apie tai, bet kuo toliau, tuo labiau truksta man ziniu ir bendro supratimo g.gif Kazkaip mastau, kad ateity visai noreciau rimciau pasigilint i sia sriti. Gal galetumei patart, nuo ko pradet? Be to, pas mane velyva antroji likimo linija, kazkaip smalsu, gal cia su ezoterika susije. Beje, turiu lb stipria intuicija ir per sapnus ohoho kiek info gaunu. Lauksiu tavo, kaip visada, protingu minciu ir patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AlioNcik @ 2009 03 17, 18:08)
ir dar toks klausymas kom skiriasi chromante nuo  chirologe?

Atsakau rimtai,nes dazniausiai tikrai zmones labai maiso bigsmile.gif

Chiromantija-tai tam tikra aiskeriagystes forma,kai pagal delnu linijas ir zenklus numatoma zmogaus ateitis bei dvasines ir fizines jo savybes....

Chirologija-mokslas(pseudomokslas),tiriantis delno formos,liniju bei zenklu tarpusavio rysi ir ju itaka zmogaus individualioms fizinems bei dvasinems savybems,o taip pat zmogaus talentus bei galimybes.


Papildyta:
QUOTE(cangoroo @ 2009 03 17, 21:13)
Chiromante, noriu paklausti, kokie zenklai ant rankos rodo, kad butu tikslinga kreipti save i okultizmo mokslus? Siaip labai idomu man chiromantija, esu isanalizavusi visas knygynuose esancias knygutes apie tai, bet kuo toliau, tuo labiau truksta man ziniu ir bendro supratimo  g.gif Kazkaip mastau, kad ateity visai noreciau rimciau pasigilint i sia sriti. Gal galetumei patart, nuo ko pradet? Be to, pas mane velyva antroji likimo linija, kazkaip smalsu, gal cia su ezoterika susije. Beje, turiu lb stipria intuicija ir per sapnus ohoho kiek info gaunu. Lauksiu tavo, kaip visada, protingu minciu ir patarimu  4u.gif

Cangoroo,mano nuomone visgi reiketu eiti mokytis pas profesionala (as ejau irgi keleta metu pries tai savarankiskai pasimokius).....Nezinau is kur tu,bet auksciau mano pamineti profesionalai turbut neatsisakytu mokiniu bigsmile.gif

Jeigu tave traukia "sitie reikalai",tai greiciausiai ir tai patvirtinancius zenklus atrasi delne biggrin.gif Bet tai tikrai nebutinai.....Ziurek Intuicijos linija (abejose rankose),Mistini Kryziu, Saliamono Zieda,trikampi Neptuno kalvoje,isreiksta Menulio kalva,Galvos linija kinksta i Menulio kalva......Velyva antra likimo linija vargu ar turi ka nors bendro su okultizmu.....Jeigu dar kylantis menulio mazgas Skorpione(gali buti ir besileidziantis) ir dar pora momentu asmeniniame horoskope,tai......jau gali kreipti save i okultizmo mokslus:D O jei rimtai,tai tas kam lemta-vienokiu ar kitokiu keliu ateina ten kur skirta-be jokiu kreipimu 4u.gif
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, ar turi kokią nors reikšmę apgamai ant delnų?
Pas mane ant kairiojo delno išorinio šono (nežinau kaip vadinasi ta vieta, tame šone, kur mažasis pirštas, arčiau riešo) neseniai atsirado apgamėlis. Tiesiog smalsu, ar tai turi reikšmę, ar ne ax.gif
Atsakyti
[quote=Chiromante,2009 03 18, 00:46]
Atsakau rimtai,nes dazniausiai tikrai zmones labai maiso bigsmile.gif

Chiromantija-tai tam tikra aiskeriagystes forma,kai pagal delnu linijas ir zenklus numatoma zmogaus ateitis bei dvasines ir fizines jo savybes....

Chirologija-mokslas(pseudomokslas),tiriantis delno formos,liniju bei zenklu tarpusavio rysi ir ju itaka zmogaus individualioms fizinems bei dvasinems savybems,o taip pat zmogaus talentus bei galimybes.
Papildyta:


Aciu labai uz atsakyma smile.gif
Atsakyti


Cangoroo,mano nuomone
[/quote]


Dekoju, Chiromante 4u.gif Traukia mane kazko tai labai tie dalykai. Na bet pora meteliu reikia palaukt, pabaigt savo studijas. O po to bus matyt. Gal jau ir noras bus praejes biggrin.gif Vis delto pasilaikysiu tokia minti, kad kada nors zygiuosiu mokytis pas Asta Svirkiene. Nors su tais planais rizikinga biggrin.gif Nes kartais viskas ima ir apsivercia, o cia, zmogeli, gali buti prisiplanaves visko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, nagrinėju savo delną ir man kyla šiek tiek neaiškumų. Žinoma gal kas gali būti ir neaišku , bet šiaip iš tikrųjų pasisekė atvaizduoti gana tiksliai.
user posted image

Labiausiai neaiškias vietas pažymėjau skaičiukais, šiaip smalsu , įdomu sužinoti ką tai reiškia. Ačiū iš anksto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letmeknow: 04 balandžio 2009 - 16:51
na pati mėginau suprasti apie visas linijas ir pan. bet matyt man tiek neduota biggrin.gif Susipainiojau visiškai.
Na reikės keliauti pas ką nors, kas tokius dalykus išmano.

Tik kilo vienas klausimas, gal kam teko matyti, ar žinot ką galėtų reikšti ant didžiojo pirštoje viršutiniame narelyje, maždaug per vidurį piršto atsirado blankus apgamėlis g.gif
na skaičiau aš čia apie apgamus ant linijų, o štai tokio atvejo neradau ir nežinau ar kreipti dėmesį į jį ar ne ax.gif

tiesiog smalsumas, nes šiaip tos mano delnų linijos tokios nuobodžios, nieko aš jose nematau biggrin.gif
Atsakyti
mergaites, kurioje dalnu puseje esantys randai yra neigiami ?
Atsakyti
Parašiau ir ištryniau smile.gif Suklydau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnių_mergaitė: 15 balandžio 2009 - 11:34