Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija

QUOTE(Fille @ 2009 02 08, 18:59)
Gal galetu kas ivardinti ka reiskia apgamas kairiajame delne (plastakos apacioje). Tai klausimas, kuris man senai ramybes neduoda, ar gali kas pagelbeti?  4u.gif

drinks_cheers.gif labai ir man įdomu, nes senai turiu apgamą kairės rankos delno pačioje, per vidurį, šalia likimo linijos (tai gal Neptūno). Supratau kad Fille gavo atsakymą į AŽ, man irgi būtų Labai įdomu 4u.gif
Ačiū Chiromante 4u.gif
P.S. buvo toks pat apgamas atsiradęs ir dešinėje rankoje toje pačioje vietoje, bet jau baigia išnykt... bet dar matomas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mc Lovin @ 2009 06 12, 20:12)



Ačiū už nuorodą, nes niekaip nesupratau kokia čia linija, bet mano viena ryški santuokos linija eina į apačią ir sudaro sveikatos liniją (susijungusios), tartum tai viena linija, žinoma ji tokia tarsi iš dar mažų juostelių sudaryta, bet vis tiek man keista... Gal mano vyras ar širdies draugas tiesiogiai įtakos mano sveikatą? g.gif
Atsakyti
Gal kas galetu kazka pasakyti apie mano ranka, labiausiai domintu meiles santykiai. Buciau labai dekinga ax.gif Parasykite jei galyte i el.p. persiusciau atspauda. martionak@gmail.com Cia nesigauna ikelti failo. Lauksiu... smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pas mane ant delno atsirado kazkokia (bent jau man) nepazistama linija. As pameginau ja pavaizduoti...

user posted image
Gal kas galetu pasakyti kas cia per linija... Ir ka ji tokioje kombinacijoje reiskia?

Labai dekui!
Atsakyti
Viena is pagrindiniu liniju-Likimo arba kitaip-Saturno.Besidomint chirologija,bent jau pagrindines linijas reiketu skirti....
Papildyta:
QUOTE(Sidharta @ 2009 06 13, 14:26)
viena ryški santuokos linija eina į apačią ir sudaro sveikatos liniją (susijungusios), tartum tai viena linija, žinoma ji tokia tarsi iš dar mažų juostelių sudaryta, bet vis tiek man keista... Gal mano vyras ar širdies draugas tiesiogiai įtakos mano sveikatą?  g.gif

Greiciausiai...Buk apdairi...ypac jeigu ant liniju pastebesi kryziuku,zvaigzduciu,taskiuku.....
Papildyta:
QUOTE(Paukšte @ 2009 06 12, 21:29)
drinks_cheers.gif labai ir man įdomu, nes senai turiu apgamą kairės rankos delno pačioje, per vidurį, šalia likimo linijos (tai gal Neptūno). Supratau kad Fille gavo atsakymą į AŽ, man irgi būtų Labai įdomu  4u.gif
Ačiū Chiromante  4u.gif
P.S. buvo toks pat apgamas atsiradęs ir dešinėje rankoje toje pačioje vietoje, bet jau baigia išnykt... bet dar matomas  bigsmile.gif

Juodas apgamas,kaip jau ne karta minejau,-apie joki geri,zinoma,nekalba.....Neptunas-ezoterika bei visokie netiketi ivykiai....interpretuok pati.....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 06 14, 18:14)
Viena is pagrindiniu liniju-Likimo arba kitaip-Saturno.Besidomint chirologija,bent jau pagrindines linijas reiketu skirti....


O likimo linija kartais ne ta kuri eina is vidurio delno? As visada galvojau, kad ta linija yra mano likimo linija. Isskyrus ta viduriniaja, 3 likusios linijos yra lygiagrecios tik prasideda skirtingose delno vietose... Kaip suprantu viena is ju yra gyvenimo... Visai susipainiojau. doh.gif
Atsakyti
Ka galetu reiksti apgamelis ant Veneros kalvos kairiajame delne?
Atsakyti
o tai man kas gali paiskinti ta V raide ar ne ?? bigsmile.gif bigsmile.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
pasiziurjeu Ta V raide yra pas mane veneros kalvoje, desines rankos ?? gal kas zinot ar numanot ka tai galetu reiksti?smile.gif dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selena7: 15 birželio 2009 - 12:27
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 15, 12:25)
o tai man kas gali paiskinti ta V raide ar ne ?? bigsmile.gif  bigsmile.gif  verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:
pasiziurjeu Ta V raide yra pas mane veneros kalvoje, desines rankos ?? gal kas zinot ar numanot ka tai galetu reiksti?smile.gif dekui

Selena,profesionalas tau i toki klausima tikrai neatsakys...Tau jinai V raide,o gal ten visas tinklas smulkiu itakos liniju,kurioms tu neteiki jokios reiksmes.Galu gale jeigu tau paciai tai idomus mokslas,tai pasiskaityk,uz ka atsakinga Veneros kava ir ka galetu reiksti ivairus zenklai ant jos.
Atsakyti
hmm na idomu 4u.gif na is liniju yra v raide didele per visa veneros kalva
na nemanau , kad tai nieko nereiskia smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 15, 12:44)
hmm na idomu  4u.gif na is liniju yra v raide didele per visa veneros kalva
na nemanau , kad tai nieko nereiskia smile.gif ax.gif

Kiekvienas zenklas delne (kaip ir horoskope) turi savo reiksme,bet ju negalima istraukti is konteksto ir traktuoti kaip kazkoki ivyki ar bruoza...Juk reikia ziureti daug kitu rodikliu ir kartu visuma.....Viena galima sakyti-taskai,apgamai,kryziukai yra kaip horoskope juodosios jungtys,ta prasme-neigiami zenklai...Kiti zenklai-buna ir taip ir taip,-ziurint kurioje vietoje randasi.....
Atsakyti
aaaa nu aiskutis tada 4u.gif
Atsakyti