Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija

QUOTE(linabalt @ 2009 07 21, 12:51)
Vadinasi as

...paimu dešinį pelės klavišą, ant paveiksliuko klink klink, tadum Properties - ir pasižiūriu adresą, iš kur tas paveiksliukas paimtas... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 07 22, 08:44)
...paimu dešinį pelės klavišą, ant paveiksliuko klink klink, tadum Properties - ir pasižiūriu adresą, iš kur tas paveiksliukas paimtas... bigsmile.gif

Ot nesugalvojau tokio dalyko, maniau kad cia jos pacios ar pazistamu kokiu ranka, ir hostinta per koki imageshack, uztai net nesivarginau tikrinti blush2.gif biggrin.gif
Nu bus pamoka negalvoti. Eilini karta. O tai turiu toki polinki daryti isankstines isvadas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 22 liepos 2009 - 08:46
nepatikėsit, bet ta ranka labai panaši į mano, tik kitokios spalvos.
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2009 07 21, 08:21)
Kas galit "perskaityti" sia ranka?  4u.gif Labai aciu!!!  4u.gif user posted image

Labai puiki praktika besimokancioms.Puiki del to,kad zinoma (Uratu deka) kieno tai delnas. Vertetu atkreipti demesi i antra galvos linija,kuri baigiasi tes Jupiterio kalva...Taip pat atsaka nuo gyvenimo linijos i Apolono kalva...Visiskai sipna ir neisraiskinga gyvenimo linija...I likimo linija,pasibaigiancia ties 50 metu...I isskirtinai ryskias priklausomybiu linijas....I nenormaliai stipru nyksti ir labai pasvirusius i nyksti Jupiteri bei Saturna,taip pat dominuojanti Jupiteri (jis kurkas stambesnis uz kitus pirstus)....Ir cia tik pati pirmine informacija,krentanti i akis is pirmo zvilgsnio......

Rozmarinai,to,ka turi tu savo delne,kolkas nemate nei vienas mano Mokytojas...Tik teoriskai apie tai zinojo....
Atsakyti
deja, deja, ir tai anaiptol ne tokie jau puikūs ženklai verysad.gif
Atsakyti
Pamąsčiau, kad gal visų, besilankančių šiam SM ezoterikos skyrelyje, delnai turi įdomesnių ženklų bigsmile.gif
Atsakyti
vitra, o tu irgi delnus tyrinėji?
Atsakyti
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 23, 08:42)
vitra, o tu irgi delnus tyrinėji?


Ne netyrinėju, tik savo nenoriu rodyt biggrin.gif Pas mane labai stiprus psichologinis bruožas - vengimas problemų ir neigiamų emocijų bigsmile.gif Todėl dažniausiai sėdžiu po akmeniu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 23 liepos 2009 - 07:46
a, o aš tai visiems viską rodau, galvoju mažum kas už ką nors pagirs.
Atsakyti
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 23, 08:48)
a, o aš tai visiems viską rodau, galvoju mažum kas už ką nors pagirs.


Aš tai labai gerai apie save pati galvoju, tai bijau, kad kas nors pasakys ne taip kaip aš galvoju bigsmile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Reikia is taves mokytis tokio poziurio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 07 23, 09:02)
thumbup.gif Reikia is taves mokytis tokio poziurio bigsmile.gif


Čia dar klausimas, ar tai yra gerai bigsmile.gif
Atsakyti