Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija

Merginos, ar galit pakomentuoti truputi.
Mano abieju mergyciu abiejose rankose gyvenimo linija eina ne zemyn i riesa, o i menulio kalva. beveik per visa ranka.
kas tai? ir dar keista linija yra:is galvos linijos pradzios eina ryski saka ir susijungai su gyvenimo linija ties delno viduriu. ir tai yra pas abi mergaites, nors mano rankos visai kitokios(idomu, bet sita saka maciau pas princese Diana, aisku, per telika biggrin.gif )
Aciu is karto... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristule666: 31 liepos 2009 - 12:17
Kristule666 gyvenimo linija,besibaigianti menulio kalvoje greiciausiai rodo,kad tavo dukros bus itin neramios bei nenustygstancios vietoje naturos (beje,visa gyvenima bus tokios),trokstancios pastoviu permainu....Toliau- svarbu kokio tipo ranka.Jei minksta ir glebi (nezinau kiek metu mergaitems,bet tai jauciasi net pvz.sveikinantis uz rankos),tai rodys,kad prie viso savo neramaus budo,bus pakankamai tingios ir nesugebes igyvendinti savo kuriamu planu (o ju bus labai nemazai biggrin.gif ),del ko kyla vidiniai konfliktai tarp "noriu,bet nesugebu".Jei ranka tvirta ir lanksti,tai viskas gerai-keliaus po platuji pasauli ir jausis laimingos bei ivykdziusios savo svajones biggrin.gif
Papildyta:


Antraja klausimo dali komentuoti sunku,nes pvz. as pagal aprasyma,isivaizduoju didziule sala,suformuota is galvos linijos atsakos ant gyvenimo linijos....Kas,savaime suprantama,nėra gėris.....
Atsakyti
Noriu pasakyti,kad labai atsakingai "matykite" negerus zenklus,nes Kristute 666 prirase apie dukru rankas nebutu dalyku.Nieko panasaus jose nera,ka jinai rase temoje.Sitaip prisigazdinate pacios ir -kas dar blogiau-prigazdinate kitus.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 31, 18:07)
Noriu pasakyti,kad labai atsakingai "matykite" negerus zenklus,nes Kristute 666 prirase apie dukru rankas nebutu dalyku.Nieko panasaus jose nera,ka jinai rase temoje.Sitaip prisigazdinate pacios ir -kas dar blogiau-prigazdinate kitus.

Smagu dėl Kristutės mergaičių, kad nėra blogų ženklų smile.gif Vat ir aš visada žiūrinėju savo delnukus, į kitų užmetu akį, bet niekada neapsiimu spręsti vienareikšmiškai, nes čia reikia patirties ax.gif
Atsakyti
Na ka, as jau taip uzsivezdiau su ta chiromantija, prisipirkau knygu , tai bandysiu mokytis biggrin.gif raso kad geriau mokytis is ne savo rankos, idomu tai tiesa ?
Atsakyti
QUOTE(samyy @ 2009 08 01, 21:58)
Na ka, as jau taip uzsivezdiau su ta chiromantija, prisipirkau knygu , tai bandysiu mokytis biggrin.gif raso kad geriau mokytis is ne savo rankos, idomu tai tiesa ?

Idomiai atrodo mokymasis,pirmiausiai neistyrinejus savo rankos biggrin.gif Idomu,kokius argumentus sugalvoja tokie rasytojai? bigsmile.gif
Atsakyti
"Praktinė chiromantija" - labai vykusi knyga. Gerokai ja studijavau ir vis dar pasistudijuoju kai reikia ka pasitikslinti. Tikrai labai vykusi knygele. Viskas taip metodiskai surasyta, tarsi kokiose paskaitose...laipsniskai.........nesimetant nuo vienu dalyku prie kitu........si knygele - geras apsirinkimas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 08 03, 10:14)
Idomiai atrodo mokymasis,pirmiausiai neistyrinejus savo rankos biggrin.gif  Idomu,kokius argumentus sugalvoja tokie rasytojai? bigsmile.gif


na vat as ir taip galvoju, juk pats zinai savo visa praeiti, tarkim ten kazkokios nesekmes ar didele sekme ir t.t ir pagal savo rankos zenklus gali juos atpazinti geriau.
Atsakyti
as turiu klausima,man labai idomu suzinoti,kodel mano sirdies linija eina stipriai is pradziu,o i gala nutrukineja i 3 galiukus,ka tai galetu reiksti? g.gif ir taip abejose rankose beveik.. ir dar,kodelvienoj rankoj vienos linijos,o kitoj nera,arba skirtingu ilgiu,arba atvirksciai..aciu iz atsakymus! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isimylejus: 04 rugpjūčio 2009 - 21:52
Kairiajam delne gyvenimo linija eina zemyn ir (maziau nei) ties viduriu susikerta su kita is apacios i virsu kylancia linija. Kai kas sake, kad tai trumpo gyvenimo zenklas.
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2009 08 05, 10:59)
Kairiajam delne gyvenimo linija eina zemyn ir (maziau nei) ties viduriu susikerta su kita is apacios i virsu kylancia linija. Kai kas sake, kad tai trumpo gyvenimo zenklas.

doh.gif pasiusk ta "kai ka" sunims šėko pjauti.....
Atsakyti
O ar vedybu linijas reikia ziureti is sono ar is delno priekio? Pas mane ziurint is sono dar virsuj ir apacioj galima iziureti neryskias dvi linijas, taciau jos eina ne link delno, o i isorine rankos puse. O tarp tu dvieju yra ryski linija ir po ja, labai arti kaip dvyne dar viena, bet trumpesne. ka tai galetu reiksti?
Atsakyti