Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija

QUOTE(Chiromante @ 2009 09 29, 10:34)
Jadziune,jis asmeninis chirologu 10 metu darbas...Be abejo niekam kitam jis ir neidomus biggrin.gif
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 29, 10:36)
Chyro, aš apie žinomus, legalius archyvus.
Va čia vėl - iš paslapčių serijos. Niekas negali patikrinti, ar teiginys teisingas.
Aš irgi galiu pareikšti, kad egzistuoja Chiromantės privataus gyvenimo aprašymai ir iliustracijos (foto ir videomedžiaga). Privačiame archyve. Ir dar yra dublikatas - privačioje kolekcijoje. Įrodyk, kad taip nėra. biggrin.gif
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 29, 10:36)
Mititėja, Chyro babkių nerenka iš veiklos, aš renku  cool.gif Bugalteris aš ant pusės etato, krizė, psio takoje...  rolleyes.gif
Chiromantei pagal tarnybinę instrukciją tik miglą pūst ir markę kelt priklauso?
O babkes tai ir aš renku - hobis toks. Gal nerinkčiau, bet patogiai gyvent tai norisi. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 29 rugsėjo 2009 - 10:43
QUOTE(Chiromante @ 2009 09 29, 11:34)
Mielai dalinuosi tuo,ka zinau

A jakžė - ant pusės Ezoterikos putojaisi, kai kokia tai moteriškė paprašė kokios tai kitos moteriškės kokios tai paslaptingos tavo metodikos ar kažko ten... laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 09 29, 10:43)
A jakžė - ant pusės Ezoterikos putojaisi, kai kokia tai moteriškė paprašė kokios tai kitos moteriškės kokios tai paslaptingos tavo metodikos ar kažko ten... laugh.gif
Nu to tak panovie. O ko tu norėjai? Maža informacijos gavai? Juk pasakė, kad ilga linija visai nereiškia ilgo gyvenimo. Ir nieko bendro su ilgu gyvenimu neturi.
Protingas supras - jeigu ilga neturi, tai vadinasi trumpa turi. Ieškok trumpų linijų. Aiškutis?
P.S. O kur toji Ezoterika, ant kurios pusės pasiputota buvo? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 29 rugsėjo 2009 - 10:46
QUOTE(mititėja @ 2009 09 29, 11:45)
Aiškutis?
P.S. O kur toji Ezoterika, ant kurios pusės pasiputota buvo?  blush2.gif

Aiškutis. O aš maniau, kad jei linija ilga ir aiški (ir išvis tų linijų daug ir visos aiškios) - tai žmogus pragyvenimo šaltinis yra žemės ūkio darbai... unsure.gif Kaip vienas lietuvių poeta rašė - "pūslėtosios rankas, delnai prakaituoti..."
P.s. Atsiminei vakarykštės dienos ieškot doh.gif Ezoterika dabar geriau nei koks bankas valoma beigi blizginama. Čia nieko vakarykščio jau neberasi, o kad ten kada prieš pusmetį buvo - irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 29 rugsėjo 2009 - 10:53
QUOTE(Urartu @ 2009 09 29, 10:50)
Aiškutis. O aš maniau, kad jei linija ilga ir aiški (ir išvis tų linijų daug ir visos aiškios) - tai žmogus pragyvenimo šaltinis yra žemės ūkio darbai... Kaip vienas lietuvių poeta rašė - "pūslėtosios rankas, delnai prakaituoti..."
Ką apie tas poeto apdainuotas rankas tau pasakyt galiu?.. Nugi nieko joje per pūsles ir prakaitą nematys Chiromantė. Šakutės.
QUOTE(Urartu @ 2009 09 29, 10:50)
P.s. Atsiminei vakarykštės dienos ieškot  doh.gif Ezoterika dabar geriau nei koks bankas valoma beigi blizginama. Čia nieko vakarykščio jau neberasi, o kad ten kada prieš pusmetį buvo -  irnesakyk.gif
Tai čia biezpridielas. Praleidau. Nu bet nieko, prisiminiau, kad egzistuoja privatus archyvas (kuris niekam kitam neįdomus), su visa rašytine, spausdintine, foto ir videomedžiaga, tai aš tame archyve paskaitysiu. Ir dar fotkes pažiūrėsiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 09 29, 12:42)
O babkes tai ir aš renku - hobis toks. Gal nerinkčiau, bet patogiai gyvent tai norisi.  biggrin.gif

Šita... mumi, babkių rinkėjus, liaudies kalba vadina verslinykais, o pensinykai beigi pavyduoliai - vagimis, kaip pavadinsi, taip nepagadinsi, bo ar iš Chiromantės linijų, ar iš Vaižgantės Reiki, ar iš Apolonijos nuo Babtų cebūlių man babkes darytis, anei jokio skirtumo schmoll.gif Kam tai darbas, kam užklasinė veikla, kam gyvenimo būdas... gyvent visiems reikia cool.gif

Pavydas Jumi, Mielosios, veido odą raukšlėja biggrin.gif , krikščionio priedermė džiaugtis kito sėkme, o ne šakėmis badyti umn.gif
Atsakyti
Smagiai plepat, matau...Nuo rytdienos pradėsiu mokytis chirologijos, tai, matyt, ir aš šioje temoje retkarčiais pasirodysiu...
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 29, 12:44)
Šita... mumi, babkių rinkėjus,  liaudies kalba vadina verslinykais,

O pas mumi - reketioršais rolleyes.gif Nes verslinykai dirba kaip darbiniai arkliai dieną-naktį...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 09 29, 13:49)
Smagiai plepat, matau...Nuo rytdienos pradėsiu mokytis chirologijos, tai, matyt, ir aš šioje temoje retkarčiais pasirodysiu...

Maloniai prašom, tik... unsure.gif kaipgi Tamstos Reiki, limfodrenažai? Ar užteks viskam aprėpti kūrybinės potencijos, energetinės valios, Mokytojau? rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 29, 11:44)
Pavydas Jumi, Mielosios, veido odą raukšlėja  biggrin.gif , krikščionio priedermė džiaugtis kito sėkme, o ne šakėmis badyti  umn.gif
Čia temutė apie raukšles ant delnų, ne ant veido. Prašom neofftopinti. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 29, 11:59)
Maloniai prašom, tik...  unsure.gif kaipgi Tamstos Reiki, limfodrenažai? Ar užteks viskam aprėpti  kūrybinės potencijos, energetinės valios,  Mokytojau?  rolleyes.gif


Mano dirvonai gerokai platesni nei Reiki ir masažai...
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 09 29, 14:05)
Čia temutė apie raukšles ant delnų, ne ant veido. Prašom neofftopinti.  cool.gif

Aj. rolleyes.gif Siauras pas Tamstą suoprotis apie kiromantiją, taigi pagal reikšmę, pagal vagelių kiekį, vagelių formą veide galima spręsti apie žmogų ir neatlikus net rankų linijyčių apžiūros... ypatingą informacinę reikšmę turi taip pat randai, pigmentinės, depigmentuotos, purvo ir kitos dėmės, nagų dryžiai, lūpdažių pėdsakai, spuogai, votys, apgamai bei pan. ... visa tai labai informatyvu beigi turi diagnostinę reikšmę rolleyes.gif
Atsakyti