Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija

Na jo kai as ejau pas chiromante ir su tokiom linijom neryskiom tai taip tada as buvau ir krizej siokioj tokioj , tai jau susirupinau dabar ir savo mityba ir emocijm , kunu ir siela , nes tikrai matyt kuo zmogui blogiau tuo blyskesnes jo linijos ranku ....
Atsakyti
Tikriausiai niekam neįdomios tos mano linijos... O gal neaiškiai aprašiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 12 10, 19:00)
Tikriausiai niekam neįdomios tos mano linijos...
Ką tu, labai įdomios. Apie nieką kitą dabar negalvoju, tik apie tavo linijas. bigsmile.gif
Atsakyti
Geras puslapiukas ax.gif lotuliukas.gif bigsmile.gif

http://vimpautas.wor...3/chiromantija/
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 12 10, 20:26)
Ką tu, labai įdomios. Apie nieką kitą dabar negalvoju, tik apie tavo linijas.  bigsmile.gif


O, kokia pagerbta jaučiuosi, ačiū bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 12 10, 19:00)
Tikriausiai niekam neįdomios tos mano linijos... O gal neaiškiai aprašiau  unsure.gif

Ryt parasysiu,-tiesiog tavo klausimas labai paprastas,galima rasti kiekvienoj knygoj biggrin.gif
Atsakyti
as nesuprantu kaip ziurint i seimos zieda , aplink nyksty mato vyrus ...
Atsakyti
*****, kažką norėjau pasakyti, bet ėmiau galvoti apie Versmės linijytes, skaičiuoti kainas, tyrimo trukmę...ir pamiršau, ką norėjau doh.gif . Sanatvė ir nekitaip schmoll.gif
Atsakyti
O kur Klaipėdoje rasti gerą chiromantą? Ir kiek kainuoja tai? Ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 12 11, 20:47)
*****, kažką norėjau pasakyti, bet ėmiau galvoti apie Versmės linijytes, skaičiuoti kainas, tyrimo trukmę...ir pamiršau, ką norėjau  doh.gif . Sanatvė ir nekitaip  schmoll.gif

Jadziune,davai jau pasijung normaliai-ba be taves darbuojuos po 8 valanda per diena ir viskas veltui.....nu ta prasme - nemokamai....pradedu pergyventi....Esu isskirtinai bjauraus budo,bet visiskai nemoku elgtis su pinigais.....be gero vadybiniko-ne per kur verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 12 12, 02:39)
Jadziune,davai jau pasijung normaliai-ba be taves darbuojuos po 8 valanda per diena ir viskas veltui.....nu ta prasme - nemokamai....pradedu pergyventi....Esu isskirtinai bjauraus budo,bet visiskai nemoku elgtis su pinigais.....be gero vadybiniko-ne per kur verysad.gif
Jadziūn, dabar jau laužk kainą... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 12 11, 22:28)
O kur Klaipėdoje rasti gerą chiromantą? Ir kiek kainuoja tai? Ačiū labai.

Kainos nekinta. Viena linijytė- du oirai cool.gif

QUOTE(Chiromante @ 2009 12 12, 02:39)
Jadziune,davai jau pasijung normaliai-ba be taves darbuojuos po 8 valanda per diena ir viskas veltui.....nu ta prasme - nemokamai....pradedu pergyventi....Esu isskirtinai bjauraus budo,bet visiskai nemoku elgtis su pinigais.....be gero vadybiniko-ne per kur verysad.gif

Blogas būdas ne esmė šiuolaikinio verslo sėkmei, aš visokiems būdams turiu imunitetą, svarbiausia gera komanda, išmananti savo darbą, greitai suvedanti kaštus, apsidraudžianti, produkto pateikimas estetiniu ir etiniu požiūriu irgi ne paskutinėj vietoj... cool.gif Tai pagal senus tarifus dirbam? Matai, Chyro, juodieji varnai iš konkurencingų firmų skraido jau virš galvos... reikia kažkaip konfidencialiau smile.gif
Atsakyti