Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo maudimas nėštumo pradžioje

Sveikutes, nezinau nei ka galvoti, gal galesit kuri nors patart. Jau trecia diena veluoja mmm vakar ir siandien maudzia pilvo apacia. Pasiskaicius gal sakau esu nestuke.gif aisku butu labai smagu, testa dariausi pries dvi dienas bet nezinau ar man vaidenos ar ne, lyg kazkoki silpna bruksneli maciau bet gal tik isivaizdavau. Seip niekados man pilvo neskauda pries mmm tik nugara. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga_23 @ 2012 10 01, 19:51)
Sveikutes, nezinau nei ka galvoti, gal galesit kuri nors patart. Jau trecia diena veluoja mmm vakar ir siandien maudzia pilvo apacia. Pasiskaicius gal sakau esu nestuke.gif  aisku butu labai smagu, testa dariausi pries dvi dienas bet nezinau ar man vaidenos ar ne, lyg kazkoki silpna bruksneli maciau bet gal tik isivaizdavau. Seip niekados man pilvo neskauda pries mmm tik nugara.  unsure.gif

labukas, siulau kartoti testa o geriausiai butu pasidaryti kraujo tyrima hcg, jis tiksliai pasakys ar tu laukiesi ar ne, bei kokio laiko mazdaug yra nestumas..
Papildyta:
QUOTE(Rutele_S @ 2011 07 06, 16:10)
sveikos, man maude  maude pilvuka, o jau kelios d kaip nebemaudzia, nk jame nejauciu. ryt hcg atsakymas, zinosiu kiek savaiteliu, bet manau 4-5. kazin galejo dingt mauduliukas tas ir visvien viskas but gerai? nzn ar supratot klausimuka..... 4u.gif  rolleyes.gif

O, net nepamenu kad buciau cia rasius lotuliukas.gif thumbup.gif Na, kaip matot viskas buvo gerai su mano nestuke.gif kleckiukui jau greit 7 menesiai wub.gif
Atsakyti
reiks pabandyti dar karta, paziuresim kas bus, tikiuosi kad bus kasnors smile.gif
Atsakyti
Laikau kumscius, parasyk paskui smile.gif
O nenori pasidaryt hcg to tyrimo? nereikia jam nei siuntimo, nieko rolleyes.gif
o testa tai pirk easy cup thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,pries kelias dienas suzinojau kad nestuke.gif
Tai mano trecias nestumas.
1-Prieslaikinis gimdymas 30 sav.
2-persileidimas 10 sav.
Na o dabar trecias nestumas,tik mane labai neramina tas kad man strenas skauda ,dar tik pradzia apie 5 savaiteles,bet siandien uzteko namus truputeli pasitvarkyti ir va maudzia strenas,paranoja totali,vel persileisti verysad.gif
Atsakyti
Labas mergaitės, užsukau pas jus patarimo. Prasidėjo 6 nėštumo savaitė, tad echo dar nebuvau, laukiu kitos sav. pradžios, bet šią savaitę pradėjo skaudenti dešinį šoną. Nesmarkiai, bet jaučiu vis jį. Tepliojimų nėra, nebuvo ir nuo pradžių... sakykit, ar būtinai šono skausmas požymis negimdinio nėštumo? cray.gif gal kam yra taip buvę?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2012 10 01, 19:39)
Laikau kumscius, parasyk paskui smile.gif
O nenori pasidaryt hcg to tyrimo? nereikia jam nei siuntimo, nieko rolleyes.gif
o testa tai pirk easy cup  thumbup.gif


nieko gero verysad.gif pasidariau testa bet jis rode neigiama, mmm reiks tada laukt tikriausei usilaike ir tiek verysad.gif
Atsakyti
gal kas zinot ar tie pigieji testai tikrai yra patikimi ar nelabai? Ar geriau brangesnius pirkti
Atsakyti
aš pati dariausi ir pigų ir brangesnį ir tą puodelį vadinamą, visi vienodai rodė smile.gif nors tiesa vienas pigus nesigavo... sugadinau kažkokiu būdu.
Atsakyti
Man ir patys pigiausi rode ir puodelis. Jau kai yra nestumas tai yra. Tik sakoma, kad puodelis jautresnis ''uzciuopti'' ankstyva nestuma, kurio pigus, gali nerodyt, jei lb mazas nestumas. Bet jei jau dieneles veluoja, manau rodys tiek tas tiek tas rolleyes.gif o as isitikinimui kraujuka nusileidau ir ramu buvo, kad nemeluoja testai biggrin.gif
Smilga, Tavo atveju pasidaryciau krauja, gal dar testai nerodo...
Pregnancy, su tokiom istorijom laikyciausi daugiau gulimo rezimo, pasikonsultuok su gydytoja savo 4u.gif Saugot reikia ta zirniuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2012 10 04, 10:01)
Man ir patys pigiausi rode ir puodelis. Jau kai yra nestumas tai yra. Tik sakoma, kad puodelis jautresnis ''uzciuopti'' ankstyva nestuma, kurio pigus, gali nerodyt, jei lb mazas nestumas. Bet jei jau dieneles veluoja, manau rodys tiek tas tiek tas rolleyes.gif o as isitikinimui kraujuka nusileidau ir ramu buvo, kad nemeluoja testai biggrin.gif
Smilga, Tavo atveju pasidaryciau krauja, gal dar testai nerodo...
Pregnancy, su tokiom istorijom laikyciausi daugiau gulimo rezimo, pasikonsultuok su gydytoja savo 4u.gif  Saugot reikia ta zirniuka ax.gif


kita savaite reiks prie gines,tai ji pasakys tikriausei jei matys kanors o jei ne tai kraujo tyrima pasidarysiu tada, nes jau 6 diena veluoja tai kazkas yra, nebent dar koks uzdegimas bet jausciaus blogai nu nzn.
Atsakyti
QUOTE(mamainga339 @ 2012 10 03, 09:30)
Labas mergaitės, užsukau pas jus patarimo. Prasidėjo 6 nėštumo savaitė, tad echo dar nebuvau, laukiu kitos sav. pradžios, bet šią savaitę pradėjo skaudenti dešinį šoną. Nesmarkiai, bet jaučiu vis jį. Tepliojimų nėra, nebuvo ir nuo pradžių... sakykit, ar būtinai šono skausmas požymis negimdinio nėštumo?  cray.gif gal kam yra taip buvę?

Atsakau pati sau, gal kam irgi pravers... Mano atveju, tai nėštumas vietoje, bet kažko sureagavusi dešinė kiaušidė... nieko daugiau ir nepaaiškino, o aš iš to streso ir nepaklausiau... liepė daugiau gulėti ir gerti "duphaston" po dviejų sav. pasirodyti
Atsakyti