Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneliautojų meet'as Kaune

Na štai nauji namučiai toms, kurios jau tiek spirga, kad forumo negana - REIKIA PAKALBĖTI gyvai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 23 spalio 2008 - 20:31
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 23, 21:30)
Na štai nauji namučiai toms, kurios jau tiek spirga, kad forumo negana - REIKIA PAKALBĖTI gyvai smile.gif
user posted image


Ir PASIRODYTI gyvai lotuliukas.gif
Atsakyti
wow bigsmile.gif , kokios kaunietes aktyvistes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kaip faina... 4u.gif
Atsakyti
man dar toli iki sukneliautojos, bet seku zvitriu zvilgsniu. dabar prisiminiau kad turiu gi nerta sukne, tik nesezonas jai....v.z. registruojuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 24, 09:23)
man dar toli iki sukneliautojos, bet seku zvitriu zvilgsniu. dabar prisiminiau kad turiu gi nerta sukne, tik nesezonas jai....v.z. registruojuos  biggrin.gif


svarbiausai ne buti nusimezgus ar nusinerus, o tureti didziaja svajone kada nors tai padaryti smile.gif
o siaip tai visos darbsciuju ranku burelio atstoves, kurios mezga neria, verpia ar dar kokiom nors raganystem uzsiima ir kurioms patogu susitikti Kaune Visos bus laukiamos smile.gif

Tai pirmai pradziai siulau nutarti kada gi mes ketiname susitikti wink.gif ko gero si savaitgali sunkiai iseis... o veliau sventes... tai siulau Lapkricio 4-19d. ir didysis klausimas yra ar mes renkames paprastos dienos vakara ar savaitgali???

Siulykite variantus.

P.S. Jei pirmas meetas nusiseks, tai gresia Kaledinis smile.gif Apie ji daug sukneliu temoje buvo kalbeta, tad galima ir cia bus toliau minti rutulioti smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 24 spalio 2008 - 08:35
suknele eilej stovi taip sakant ....
reik ir laika ir vieta iskart daugmaz primest.
vien zo as dar nedirbu man tinka ir kasdien ir savaotgali, tik savaitgali didesne tikimybe kad galiu but kur islekus...bet jei iskart laika suderinsim tai gal ir istaikysiu. tik man su auklem problema...t.y. reik irgi is anksto zinot ant kada uzsiprasyt ir ar jos gales.
galima ir vilnietes kviest i meeta, jei jos ratuotos - gal prisijungtu.... g.gif i viena masina ar kaip
Atsakyti
Uoj mergaites, kaip faina, as ir su jumis. O jei labai pasistenkciau ir prisiversciau namus susitvarkyt, tai gal net savo namus pasiulyt galeciau sussitikimui. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 24 spalio 2008 - 12:28
Na, as ne paciam Kaune gyvenu, o netoli. Tad irgi galeciau prisijungt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 24, 13:26)
Uoj mergaites, kaip faina, as ir su jumis. O jei labai pasistenkciau ir prisiversciau namus susitvarkyt, tai gal net savo namus pasiulyt galeciau sussitikimui.  bigsmile.gif

galiu padeti sutvarkyti biggrin.gif ax.gif blush2.gif galetume ir kokia vakaro temele su cinkelu sumastyti smile.gif blush2.gif
Atsakyti
gaila, kad jus ne Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 24, 14:40)
galiu padeti sutvarkyti biggrin.gif ax.gif  blush2.gif  galetume ir kokia vakaro temele su cinkelu sumastyti smile.gif blush2.gif


biggrin.gif, sugedinai tu mane blush2.gif blush2.gif

o del temeles, tai kad ir pati forumo tema visai gera, "kai forumo nebeuztenka" smile.gif
Susinesam kas ka turim, ar ka veikiam, ka naujo ismokom, ko nesupratom ir t.t.t.
Uoj, bus kaip mezgeju pizamu vakarelis biggrin.gif biggrin.gif , iki ryto smile.gif

Beje Zuviuk:), savo pasto dezute atlaisvink, nebepriima laisku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 24 spalio 2008 - 14:37
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 10 24, 15:12)
gaila, kad jus ne Vilniuje

yra musu ir ir Vilniuje smile.gif
stai cia prasom
Vilnietems

atsiprasau kaunieciu kad temele truputi uztersiau 4u.gif
Atsakyti