Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai 6

vasario 12-15 dienomis litexpo vyks knygu paroda, zadu ten apsilankyti, gal ka ivairesnio rasim nei maximose ir spaudos kioskeliuose, jau geriau uz kokia sena sussana sumokesiu tuos 7 litus, bet gal ten bus bent ka issirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 02 06, 12:53)
Apie visa tai turiu savo nuomonę ir ji ne kokia schmoll.gif Lietuviški rankdarbių žurnaliukai labai suprastėję. Labai. Jau kokie 8-9 metai, kai užsisakau Rankdarbiai plius visažinis. Šiais metais teko atsisakyti, mano poreikių jis jau nebeatitiko. Anksčiau visko buvo daugiau: mezgimo ir jų raštų, modeliukų... Dabar servetėlės ir modeliukai, kurie neatitiko gyvenimo būdo, arba labai paprasti arba tokie kolekciniai- į gatvę neisi, tik ant podiumo. Būčiau dar pasilikusi, bet kadangi krizė, pinigėlius visi taupom, tai tenka atsirinkti. Dar užsisakinėdavau Kraitę, toks nieko laikraštukas, pigus- vos 1,5 lito turbūt tekainavo, į mėnesį du kartus išeidavo. Man patiko, vienas numeris geresnis, kitas ne toks. Buvo iš ko rinktis. Sakiau tą pasiliksiu, bet šiais metais jo leidybą nutraukė verysad.gif Turbūt neatsipirko.


man irgi taip pat buvo, kraite prenumeravau arba pirkdavau ne vienus metus, pasitaikydavo ne kokiu numeriu o kiti budavo superiniai ir ideju visokiausiu... O uzdare todel, kad per mazai musu perkanciuju buvo ir neapsimokejo, atseit sukiso viska i seimininke, tik kad seimininkej labai jau nedidele skiltis skirta rankdarbiu myletojoms. O siaip zurnalai, brangus ir nelabai kas gero, jei numery vienas geras modeliukas pasitaiko... o kai reikia islaidas skaiciuoti, tai susilaikau nuo pirkimo, gerai, kad yra mamu, kurios ideda naujesnius numerius.
As dar pavyzdziui naudojuosi biblioteka, bet ten irgi tik viena rankdarbiu zurnala uzsako, ir paciu naujausiu nestis namo neleidzia...
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 01 24, 20:15)
Labutės 4u.gif
Ieškau "Rankdarbių kraitelės", tik nežinau kokių metų, bet jau iš senesnių. Ten buvo toks modeliukas: megztas paltukas iš plėšytos medžiagos juostelių. Buvo net dviejuose numeriuose: vienas toks elektrinės ar žydros spalvos, o kitas - pilkas. Gal kuri turite nors modeliuką ir jo aprašymą. Padėkite notworthy.gif

O man padėti niekas negali verysad.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 02 06, 19:09)
O man padėti niekas negali  verysad.gif  cry.gif



O čia ieškojai ?
http://picasaweb.goo...lt/Osinka.Litva
Atsakyti
QUOTE(regermo @ 2009 02 06, 22:51)

Ačiū už nuorodėlę, šauniai pasidarbuota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(regermo @ 2009 02 06, 21:51)

Ačiū 4u.gif 4u.gif Radau thumbup.gif
Atsakyti
mačiau internete pynių raštų mezgimo naują knygą. Kas ten įdomaus?
Atsakyti
QUOTE(Ona2008 @ 2009 02 09, 08:38)
mačiau internete pynių raštų mezgimo naują knygą. Kas ten įdomaus?



o kokiu dresu jūs randat tas knygas, labai norėčiau pasižiūrėti
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2009 02 09, 10:56)
o kokiu dresu jūs randat tas knygas, labai norėčiau pasižiūrėti

pyniu cia daug
http://picasaweb.google.ru/vilvarin68
Atsakyti
O gal kas jau turit nusipirke naujaji zurnaliuko "Pacios" numeri?
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2009 02 09, 17:56)
O gal kas jau turit nusipirke naujaji zurnaliuko "Pacios" numeri?

Siandien tiek IKI, tiek spaudakioskyje nemaciau naujausio PACIU nr, ir http://www.mezginiup...ezgimo-zurnalai nera pamineta naujo zurnalo isskyrus 'Rastai is mociutes skrynios 3', tai matyt dar nera prekyboje, nors jau ir galetu buti ax.gif
Atsakyti
as irgi siandien maciau tik pacios rastu 3 numeriuka.
Atsakyti