Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai 6

dėkui, atsisiunčiau iš 4shared assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2008 11 02, 16:40)

Ligvita,kodel Jūs šeimininkaujat su Mano žurnalais? Prašyčiau panaikinti savo postą.Aš su mergaitėmis jais dalinuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daliute: 02 lapkričio 2008 - 16:56
QUOTE(Daliute @ 2008 11 02, 17:47)
Ligvita,kodel Jūs šeimininkaujat su Mano žurnalais? Prašyčiau panaikinti savo postą.Aš su mergaitėmis jais dalinuosi.

Paprasčiausiai Ligvita taip užsidirba sau pinigelius ph34r.gif
Atsakyti
Iš asmeninio susirašinėjimo.
QUOTE
Labas vakaras ,Rasa.Na,kodel Jūs taip darote?Bet kokia kaina?
Gal čia Jūsų vienintelis pragyvenimo šaltinis? Juk ,jeigu aš viršelio nerodžiau,tai tam tikrais sumetimais.Juk nėra tai legalu.Galima labai
nukentėti ir tokią baudą gauti,kad ojojoi!
Na,daugiau žurnalų aš nebeskanuosiu.Bus sunkiau Jums juos rasti.
Sėkmės,Dalia.

Ligvitos atsakymas."nelabai supratau jusu pykcio protruki, istikruju nedekite i interneta medziagos, kurios negalima kitiems naudoti. Arba nurodykite autoryste. Nes as idejusi kazkokia informacija i interneta, jau net neseku kas ir kur ja poto naudoja, nes kaip tik tam ja ir dedu, kad kiti galetu naudotis. Gero vakaro "[QUOTE]

Man beliko tik paviešinti Ligvitos atsakymą.Gal vis tik katra matė nors vieną Ligvitos žurnalą?Taip kad,mano žurnalų tikrai daugiau nebebus.



Atsakyti
QUOTE(Daliute @ 2008 11 02, 22:52)
Man beliko tik paviešinti Ligvitos atsakymą.Gal vis tik katra matė nors vieną Ligvitos žurnalą?Taip kad,mano žurnalų tikrai daugiau nebebus.

mega_shok.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 02 lapkričio 2008 - 22:24
Nelabai supratau, bet kad situacija nemaloni-tai jau tikrai....O dėl žurnaliukų-labai gaila, nes paprasčiausiai net pinigų neužtektų visiems nusipirkti...Labai gaila..
Atsakyti
Nelabai supratau kas įvyko g.gif Nelabai moku su kompu ar internetu elgtis. Mes visos darom klaidų. Nesinori kišti savo snapo ten kur nereikia. Tačiau man gaila, kad dvi supermamų gyventojos susipyko. Būsiu savanaudė: jos pykstasi, o mes liksime be žurnaliukų. Gerai, kad Liepa dar yra. Ir kitos merginukės. Nors jūs nesipykit, prašau wub.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Be panikos,užeisiu aplankyti ir pasisveikinti mirksiukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
Labas vakaras.
Ir as uzejau pasisveikinti.
Kaip suprantu, norint kazka gauti, reikia ir duoti kazka. Aciu Daliutei uz zurnalus. 4u.gif
As irgi nelabai noreciau, kad uz mano pirktus zurnaliukus kazkas gautu pinigus.
Atsakyti
Anna 2008-11
user posted image
disk
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 11 03, 21:47)
Labas vakaras.
Ir as uzejau pasisveikinti.
Kaip suprantu, norint kazka gauti, reikia ir duoti kazka. Aciu Daliutei uz zurnalus. 4u.gif
As irgi nelabai noreciau, kad uz mano pirktus zurnaliukus kazkas gautu pinigus.

Aciu uz zurnalus aciuks.gif
Tik as nesuprantu apie kokius pinigus jus cia kalbat g.gif
Ar uz tai, kad idedat zurnalus kazkas moka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 03 lapkričio 2008 - 22:23
Anna 2008-10
user posted image
multi
Atsakyti