Įkraunama...
Įkraunama...

Dzūkų g. 1 statomas namas

Sveiki. 4u.gif Ieškau, tikiuosi, būsimų kaimynų, įsigijusių butus Dzūkų g. 1. Labai norėčiau susipažinti, pabendrauti, išgirsti mintis apie projektą, gal kas ką girdėjote. Ar jis bus kada pastatytas? Ar pasirašėte sutartis dėl statybos termino pratęsimo? Labai lauksiu žinių (būtų gerai ir per AZ) mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekada nepirkciau busto Naujininkuose schmoll.gif Bjaurus rajonas schmoll.gif
Atsakyti
Keisti komentarai schmoll.gif Aš juk nuomonės neklausiau, tik prašau atsiliepti žmones, pirkusius butus blink.gif Man Naujininkai vienas geriausių rajonų, o gyvenau ir Baltupiuose, ir Pašilaičiuose. Daugiau ten negrįžčiau, gyvenimas per trumpas, kad po 2 valandas per dieną kamščiuose praleistum.
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hexe @ 2008 10 27, 11:48)
Keisti komentarai  schmoll.gif  Aš juk nuomonės neklausiau, tik prašau atsiliepti žmones, pirkusius butus blink.gif Man Naujininkai vienas geriausių rajonų, o gyvenau ir Baltupiuose, ir Pašilaičiuose. Daugiau ten negrįžčiau, gyvenimas per trumpas, kad po 2 valandas per dieną kamščiuose praleistum.

Atsiprasau, kad ilindau cia su savo nuomone biggrin.gif Svarbiausia, kad jums tiktu ir patiktu. O komentaras buvo skirtas ne jums asmeniskai, bet tiems, kas dar masto, negali apsispresti del sito projekto, gal daugiau nevilnieciams skirtas, nes vilnieciai tai jau tikrai zino Naujininku reputacija schmoll.gif ... Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Nepyk Hexe, bet tai juk Dzuku g. 1 visai salia gelezinkelio... Ar nebijot, kad pastoviai girdesite bildancius traukinius?
Atsakyti
Ar čia tas Atkirtos statomas namas netoli taxi parko?
Dėl vietos blogumo tikrai nepritariu...Esu gyvenusi Fabuose, Justiniškėse, Lazdynuose, Viršuliškėse, senamiesty, tai man ši vieta antra po senamiesčio pagal gyvenimo kokybę...
Centras arti, traukiniai vargu ar girdėsis...Nebent vasarą, kai visi langai praviri ( pati gyvenu panašiu atstumu)- nei velnio nesigirdi...
Man tik klausimas ar tikrai šitas ojektas bus pabaigtas... labai jau lėtai darbai juda... g.gif
Yra ir minusų- pats namas tokioj tarsi duobėj...Dariau Girėno gatvėje eismas intensyvus...O smogas gi leidžiasi, o ne klyla... g.gif Belieka tikėtis , kad neužilgo atidaromas pietinis aplinkelis tarnsporoto srautus nuo Naujininkų nuims...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2008 11 05, 15:19)
... traukiniai vargu ar girdėsis...Nebent vasarą, kai visi langai praviri ( pati gyvenu panašiu atstumu)- nei velnio nesigirdi...

Tikrai girdesis doh.gif
Idedu is Atkirtos puslapio sio projekto vieta
user posted image
doh.gif
Atsakyti
as esu isigijusi buta Dzuku g. - bet jau pradesiu daryti kokius zygius. juk jau nukele statybu pabaiga is fruodzio i birzeli - nebepatinka man tokie dalykai. del vietos - Naujininkai man ta puse patinka, o del gelezinkelio - nemanau kad girdesim. siaip as esu gyvenusi visa laika prie gelezinkelio - net negirdedavau. o vieta strategiskai patogi - kaifuoju vaziuodama ryte i ir is darbo - JOKIU KAMSCIU.

idomu butu sulaukti daugiau kaimynu isigijusiu buta - kaip reagavote i statybu pabaigos nukelima, kokiu naujienu turite siaip.
Atsakyti
Sveikos, aciu iz patarimus. Jei rimtai, Dzukuose gyvenu nuo 2000 metu, gyvenu uz poros namu nuo 1 namo. Traukiniu negirdziu, nes jie letai juda. Del smoko... Ir apie tai galvojau - prie Akropolio tikrai liudniau, nes ten masinu... Bet ir Dzukuose ne Turniskes schmoll.gif Tai radau oro valytuva, kuris isvalo kambario ora nuo sunkiuju metalu, kitu tersalu. Planuou ta dalyka isirengti. Taciau ne tai man rupi, o tai - ar pastatys kada ta nama. Negeros kalbos apie Atkirta sklaido. Bijau, kad ir inasus prarasim. Nezinau, ka daryti. Noriu zmones surasti, kirie butus ten pirko, kartu kazka galvoti, gal i teisma kreiptis... Na nezinau, ka daryti g.gif Situo klausimu patarimu laukciau smile.gif
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveiki, esu rezervaves busta Dzukū g., taip pat neaišku ka daryti. Galime susisiekti jei yra norincių. schmoll.gif
Atsakyti