Įkraunama...
Įkraunama...

Įspūdingiausiais vaiko gimtadienis

QUOTE(Gazelė @ 2008 08 19, 11:40)
Kadangi mano merginai jubiliejus 10 metų 4u.gif , tai nutarėme suorganizuoti jai super šventę ax.gif . Pradžioje užsakiau pas vieną super mamą pakvietimus ir saldainių popieriukų maketus drinks_cheers.gif . Saldainiai jau supakuoti ir atrodo įspūdingai. Toliau, aš tiek fantazijos neturiu, tai pasamdžiau aktorių, kuris dvi valandas žais su vaikais ir minėjo kad tėvelius nepaliks nuošalyje mirksiukas.gif . Aktorius mamytei labai patiko lotuliukas.gif . Užsakyti du batutai + atsiveš daugiau žaidimų atributikos bigsmile.gif . Vaikų pasikvietėm apie 15 + mano dvi ziuzės (mažiukas bus tik žiūrovas). O kaip mums seksis (kad tik oras geras būtu doh.gif ), aš parašysiu po šventės. Pažadu įkelti ir nuotraukų  pioneer.gif .

kur batutus nuomuojat ax.gif
Atsakyti
Iš pradžių buvau užsisakiusi per batutai.lt, tačiau atšaukiau, nes mano aktoriukas turi visą savo batutų arsenalą bigsmile.gif ir gavau didesnę nuolaidą . Gyvai nemačiau, tačiau man parodė nuotraukas iš renginio ir pasirinkau. Veiksmas vyksta Klaipėdoje mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gazelė: 21 rugpjūčio 2008 - 13:37
QUOTE(Gazelė @ 2008 08 21, 13:35)
Iš pradžių buvau užsisakiusi per batutai.lt, tačiau atšaukiau, nes mano aktoriukas turi visą savo batutų arsenalą bigsmile.gif ir gavau didesnę nuolaidą . Gyvai nemačiau, tačiau man parodė nuotraukas iš renginio ir pasirinkau. Veiksmas vyksta Klaipėdoje mirksiukas.gif .

ar galetumete i az parasyti aktoriuko kontaktini numeri bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2004 08 20, 19:14)
Mes švęsim dukros gimdienį Prospere, ten galima užsakyt programėlę arba jodinėt poniais  wink.gif , mes josim poniais, o vietoj programėlės užimsim vaikus rašydami palinkėjimus ant kamuolio, klijuosim ant kūno lipdukus  wink.gif , dar padovanosim dukrai tokius muilo burbulus su daug formelių (Akropoly balionų šaly yra įvairių ), bus atrakcijos vaikams, manau, dar gi aikštelė ten su supynėm yra, kas nuobodžiaus, pažiūrės, kaip kiti jodinėja, manau-vykusi idėja  wink.gif

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ir Guste @ 2005 11 25, 10:09)
Na va, ir mums jau ateina, dienos skaiciuojamos  biggrin.gif
Zurnale "Vaikyste" reklamuojasi Stauskaites studija ir galerija, jie siulo svesti ir gimtadieni. Skambinausi ten, sake, gali, pavyzdziui, vaikai su keramikos destytoju lipdyti jubiliatui dovanele, veliau kitoje patalpeleje pasvesti. Kainos labai lankscios, nes vaises leidziama nestis patiems arba uzsakineti, taip pat dar nuo laiko, kiek uzsiims su vaikais, vaiku kiekio priklauso. Bandysime tartis:)
O sakykit, su poniais nuo kokio amziaus vaikai gali bandyti jodinet?

as taip pat masciau apie sia ideja labai puiki, bet manau man su dvimetuku dar anksti verysad.gif vyresniems vaikuciams ideja bigsmile.gif puiki
Papildyta:
QUOTE(nerko @ 2007 10 11, 12:41)
gal galit patart kokiu idomiu vietu kur svest dvieju metuku gimtadieni ir apie personazus labai butu idomu suzinoti. Galvojam apie vaiku kambari, bet i populiariuosius nesinori, gal kas zino kur vilniuje dar yra be akropolio ir europos, mes dar naujokai sioje srityje, vaikas mazas, tai nelabai dar zinom smile.gif

boruzeles salis
zaidimu kambarys malvina 4u.gif butent siame savaitgali bus mazulio 2 metuku gimtadienis ispudzius parasysio po jo 4u.gif
Atsakyti
sveikutes man skubiai reikia zmogaus kuris man padarytu saldainiu popieriukus su vaiko nuotrauka.Girdejau kad kaskuri super mamyte daro.Atsiuskit i az kontaktus,didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
noriu mamychiu pasiteirauti- gal kas Vilniuje i namus kvietetes aktoriukus vaikams linksmint???? yra kurie skelbias- bet tai zinok ka jei ten pridarys issikvietus g.gif
Atsakyti
Labas visiems smile.gif

Norėjau pasiteirauti, gal kas žinote. Vilniuje Akropolio Euroopoje dirbo meškinas. jis minėjo, jog išeina ir vaikščios privačiai į gimtadienio šventes. Minėjo jog bus lyg www.meskis.lt jo svetainė, dabar neprisimenu. Gal kas ką nors žinote?
Dėkoju iš anksto už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2008 10 11, 20:15)
noriu mamychiu pasiteirauti- gal kas Vilniuje i namus kvietetes aktoriukus vaikams linksmint???? yra kurie skelbias- bet tai zinok ka jei ten pridarys issikvietus g.gif




man ir labai reik 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

reikia pagalbos. Sausio menesi griztame is Airijos i Lt ir noreciau surengti dukrai gimtadieni su jos draugais. Bet jau nezinau kur ir kaip.... Jai patinka sokti, dainuoti...Zaidimu kambariai jau atsibode...
Tikiuosi Jusu pagalbos ax.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Egluzele @ 2008 11 26, 10:29)
Sveikos mamytes,

reikia pagalbos. Sausio menesi griztame is Airijos i Lt ir noreciau surengti dukrai gimtadieni su jos draugais. Bet jau nezinau kur ir kaip.... Jai patinka sokti, dainuoti...Zaidimu kambariai jau atsibode...
Tikiuosi Jusu pagalbos  ax.gif
Aciu

galima i gimtadienio vakareli pasikviesti sokiu mokytoja,kuris mokys sokiu ir tuo paciu tai bus puiki gimtadienio atrakcija mirksiukas.gif
Atsakyti
atsventem jau, pasirinkimas 2 metu jubiliatui nekoks smile.gif
norejome kviest teletabi, kad dovana iteiktu, bet vaikas kategoriskai atsisake lotuliukas.gif
iki kitu metu tai paliksime smile.gif
Atsakyti
Visos žadat po gimtadienių įspūdžius parašyti ir nuotraukų įdėti, bet kažkodėl savo pažadų netęsit g.gif
Atsakyti