Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Veislinio kačiuko pardavimas sterilizacijai (PET)
Supermamų klubas > Mūsų namai > Fauna > Katės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
zyle2
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 23, 22:22)
Todel butu nelogiska, jei pakeisciau savo nuomone  mirksiukas.gif
*

Atsiprasau, bet skaitant tavo rasliava, tai logikos jau seniai neberandu g.gif g.gif
kiekvienam poste pati sau priestarauji blink.gif
Elektraaa
QUOTE(zyle2 @ 2008 11 23, 22:26)
Atsiprasau, bet skaitant tavo rasliava, tai logikos jau seniai neberandu  g.gif  g.gif
kiekvienam poste pati sau priestarauji  blink.gif
*

Zinoma, cia kaip visada - jei tik kitokia nuomone - tai durna doh.gif ACIU thumbup.gif
zyle2
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 23, 22:34)
Zinoma, cia kaip visada - jei tik kitokia nuomone - tai durna  doh.gif  ACIU  thumbup.gif
*

Kaip pasakysi, nedristu gincytis, nes ne daktare esu lotuliukas.gif

bet vadinasi mano pasakyme tiesos buvo, kad net i AZ zinute gavau mirksiukas.gif
Zinai, kartais tiesa akis bado, o pripazinti ja yra sunku ax.gif
Elektraaa
QUOTE(zyle2 @ 2008 11 23, 22:42)
Kaip pasakysi, nedristu gincytis, nes ne daktare esu  lotuliukas.gif

bet vadinasi mano pasakyme tiesos buvo, kad net i AZ zinute gavau  mirksiukas.gif
Zinai, kartais tiesa akis bado, o pripazinti ja yra sunku  ax.gif
*

poster_offtopic.gif

Seterių_mama
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 23, 21:50)
Su tuo pasisakymu apie dauginimosi "malonuma" nenusisnekejau, o ironiskai paziurejau i visa sita reikala  ax.gif  (gal netaip supratot mano "juoka")
*

O tai gal tuomet be ironijos galėtumėt pareikšti argumentuotą nuomonę, kodėl PET klasės gyvūnas neturėtų būti kastruotas. Iki šiol vienintelis iš Jūsų išgirstas "argumentas" buvo - "gaila, kad nepatirs dauginimosi malonumo".. Nežinau kuo mano prieš tai parašyyti postai Jus taip prajuokino, kad puolėte ironizuoti. Tvirtinat, kad turit kitokią nuomonę..Kol kas apart diletantiško nusišnekėjimo, nieko neišgirdom. Tai kur gi ta NUOMONĖ?

Papildyta:
Dziaugiuosiu, kad ne visi elgiasi taip kaip jus, nes supratingu zmoniu deka turiu savo turteli  wub.gif  kuris jei butu pakliuves i tokiu veiseju kaip jus rankas - butu buves iskastruotas  doh.gif  O kol kas mano sibiriukas puikiai populiarina sia veisle Lietuvoj, o galbut kada veliau ir atves i si pasauli dar perspektyvesniu kaciuku  rolleyes.gif
*

Jeigu Jūsų turtelis yra PET klasės, tai jis neturi būti veisiamas ir taškas. Beje veislę populiarinti pvz. parodose gali ir kastruoti gyvūnai. Jie beje, daug geriau populiarina veislę, nes skirtingai nuo kergiančių katinų nėra kamuojami hormonų audrų ir visada yra fantastiškos kondicijos.
Beje, jeigu Jūsų katinas buvo pirktas kaip PET'as, pigiau, tai veisdama jį, Jūs tuos supratingus žmones, kurie Jumis pasitikėjo, išdūrėte ir apvogėte. mirksiukas.gif
Elektraaa
QUOTE(Elektraaa @ 2008 10 31, 20:16)
Tuo labiau neisivaizduoju, kaip galima butu sterilizuoti ar kastruoti sveika gyvuna  doh.gif

Ir apskritai kaip jus nusprendziat, kurie kaciukai bus "apipjaustyti"? Pagal ju "geruma" ar kaip? Ar paprasciausia pagal tai, kiek pirkejas moka? Esu macius daug kastruotu katinu, kurie buvo labai geri ir kastracija siuo atveju tiesiog ateme galimybe "tobulet tam tikrai veislei".

As turiu tokia nuomone apie kaciuku pardavima sterilizacijai - veisejai neparduoda veisimui kaciuku todel, kad nenori konkurencijos arba bijo, kad katinelis paklius i blogas rankas (pvz daugintojus, ar siaip neatsakingus asmenis), arba kaciukas ar kate yra netinkama(s) veisimui, neatitinka veisles standartu (tik tokius atvejus dar galeciau pateisinti). Gal yra ir kitokiu priezasciu?

Taciau, jeigu zinotumet (100%), kad visi parduodami kaciukai bus veisiami atsakingai, nejaugi vis tiek parduotumet tik sterilizacijai?

Ir apskritai nejaugi taip blogai leisti tureti vaikuciu ir pet klases katems ar kaciukams?

As esu pries piktybini dauginima ir bandyma is naminiu gyvunu darytis "bizni", bet kol kas man labai sunku suprast, kodel norint isvengti situ visu dalyku, reikia imtis tikrai baisiu dalyku (tokiu kaip kaciuku sterilizacija ir pan.). Gal paprasciau butu - kuo reciau kergti savo augintinius ir tiesiog atsirinkti busimus savo kaciuku seimininkus.
*

Papildyta:
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 11 23, 23:14)
Jeigu Jūsų turtelis yra PET klasės, tai jis neturi būti veisiamas ir taškas. Beje veislę populiarinti pvz. parodose gali ir kastruoti gyvūnai. Jie beje, daug geriau populiarina veislę, nes skirtingai nuo kergiančių katinų nėra kamuojami hormonų audrų ir visada yra fantastiškos kondicijos.
Beje, jeigu Jūsų katinas buvo pirktas kaip PET'as, pigiau, tai veisdama jį, Jūs tuos supratingus žmones, kurie Jumis pasitikėjo, išdūrėte ir apvogėte. mirksiukas.gif
*

Mano katinas nera PET klases, bet tame ir esme, kad nesuprantu, kaip jus nustatot tas PET klases? Pagal jusu aprasyma, taip supratau, kad jusu visos kaciuku vados buvo PET klases g.gif Nejaugi visi 27 kaciukai nebuvo tinkami veisimui?
Papildyta:
Kol kas as jo neveisiu, noriu dar daugiau igyt patirties (daugiau supratimo tureti apie pacia veisle, apie veisima ir kitus dalykus).

Uz tai cia jusu ir klausineju, ar priestarauju blush-anim-cl.gif + dar ir nusisneku....
Seterių_mama
Kazkaip netikiu, kad visi zmones, turintys veislynus, isigijo pirma kate ar katina, zinodami visas subtilybes apie kaciu sveikata, mityba, auklejima, dalyvavima parodose ir t.t.  g.gif  ir nebutinai perspektyvus katinas turi buti pirktas uz 3-4 tukst. litu  schmoll.gif
*

Nežinau, kaip kiti, bet aš nepuoliau veisti, neturėdama bent minimalaus žinių bagažo. Be to ir katę įsigijau ne PET klasės, nes numačiau tokią galimybę, kad norėsiu veisti.
Gyvūno kaina - tai kiekvieno veisėjo teisė parduoti gyvūną už tiek, už kiek jis nori ir atsakingas, rimtas pirkėjas pirmiausia renkasi NE KAINĄ, o veislyną ir veisėją, konkrečią gyvūnų porą, nuo kurios norėtų kačiuko ir jeigu pirkėjas nenori veisti ir dalyvauti parodose, jam pasiūlomas atitinkamos kokybės kačiukas. Gyvūnas kainuoja tiek kiek jis kainuoja. Tai nėra būtinybė, tai prabanga, todėl jeigu įsigeidėte konkrečios išvaizdos, temperamento ir garantijų, už tai reikės susimokėti. Jeigu tai nesvarbu ir reikia šeimos nario - pilnos prieglaudos, nereikės tūkstančių pakloti.
Vėlgi, pirkimo dieną nustatyta kačiuko klasė tėra tai dienai išsakyta veisėjo nuomonė apie konkretaus kačiuko perspektyvas. Tačiau visko pasitaiko, būna siurprizų ir PET'ukai išauga į tikrai aukštos klasės gyvūnus. Tuomet nematau problemos peržiūrėti sutartį ir pakeisti gyvūno klasę, aišku pirkėjas , jeigu jis nusprendė, kad norės dalyvauti parodose ir veisti, turėtų sumokėti veisėjui tą nesumokėtą skirtumą tarp PET ir SHOW klasės gyvūno, su sąlyga, jei veisėjas sutinka su ta nuomone, kad katinas iš tiesų labai pasikeitė ir bklasė pardavimo dieną buvo klaidingai nustatyta.

QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 23, 23:21)
Papildyta:
nesuprantu, kaip jus nustatot tas PET klases? Pagal jusu aprasyma, taip supratau, kad jusu visos kaciuku vados buvo PET klases  g.gif  Nejaugi visi 27 kaciukai nebuvo tinkami veisimui?
*

O ko čia nesuprasti? PET klasės kačiukas yra toks kačiukais kuris parduodamas NE VEISIMUI. Šiuo atveju nesvarbios priežastys dėl ko jis buvo priskirtas šiai klasei. Priežasčių gali būti labai daug ir įvairių.
Elektraaa
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 11 23, 23:33)
*

Pan. ir galvojau, kad galima nekastruoti/nesterilizuot savo kaciuku, o vadovautis sutartim, nes kaip pries tai pora zmoniu sake - Lietuva nera didele salis ir visi viska zino vieni apie kitus. O del kainos - tai visada galvojau, kad geri veisliniai kaciukai brangiai kainuoja del to - kad tai ne tik prabanga, bet ir garantija, kad zmogus savo augintiniu gales atitinkamai pasirupint g.gif Nes nemanau, kad apskritai, normaliai rupinantis savo augintiniais kada nors gali atsipirkti ju islaikymas...

O del PET ir SHow klases kaciuku, pastebejau, kad ir del veisles populiariumo skiriasi kainos, jei veisle yra populiari - tai PET klases kaciukas kainuot gali tiek pat kiek kitos - nepopuliarios, veisles Show klases kaciukas g.gif Taigi cia jau prasideda marketingas schmoll.gif
KatinoUsai
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 23, 22:50)
Dziaugiuosiu, kad ne visi elgiasi taip kaip jus, nes supratingu zmoniu deka turiu savo turteli  wub.gif  kuris jei butu pakliuves i tokiu veiseju kaip jus rankas - butu buves iskastruotas  doh.gif  O kol kas mano sibiriukas puikiai populiarina sia veisle Lietuvoj, o galbut kada veliau ir atves i si pasauli dar perspektyvesniu kaciuku  rolleyes.gif

Kazkaip netikiu, kad visi zmones, turintys veislynus, isigijo pirma kate ar katina, zinodami visas subtilybes apie kaciu sveikata, mityba, auklejima, dalyvavima parodose ir t.t.  g.gif  ir nebutinai perspektyvus katinas turi buti pirktas uz 3-4 tukst. litu  schmoll.gif
*

Labas 4u.gif ,

neveiskite savo katuko, jei jis netinka veislei. as nesu veiseja, ar atsovauju kokiems veisejams... tiesiog kartais padedu vietiniai gyvunu prieglaudai ir prisiziuriu " atsakingo veisimo" pasekmiu. labai daznai prieglaudoje buna sibiriuku, buvo abysinu, minx, persai... dazniausiai sibiriukai, tai gana populiari veisle.

mano bengale taip pat is prieglaudos. turiu jos dokumentus, bet ji netinka veisimui. tevas kazkos cempionas, bet matyt savo genu jai neperdave. domiuosi sia veisle ir galiu pati pasakyti, kad ji netika veisles pratesimui vien del kailiuko margumo. ji islepinta, labai mylima ir turi nuostabu gyvenima, nesirupindama savo veiles pratesimu.

va tame ir yra tragedija... todel ir prieglaudos pilnos veisliniu katuku. nusiperka PET kaciuka, grazutis, noriu veisti... bet apie veisima nieko nezinau... bet labai, labai noriu. reikia susirinkti zinias apie veisle, parodas ir t.t susirasti gera reputacija turinti veiseja ir nusipirkti veisimui tinkama kaciuka.

o jus kada turejote nescia katyte namie? arba kruva kaciuku? tai sunkus darbas... tikrai nera lenga... kartais katyte nenori savo vaiku maitinti, tada pas su buteliuku kas kelias valandas maitini. o kaip i tuoleta pradeda mokinti eti.. nevisi dar i dezute pataiko. o uzuolaidos kaip kencia ... zinau ka sakau... padedu prieglaudai su nesciom katytem, nes jie nevisada gali pasirupinti.ypatingai kai motina nenori nieko bendra su kaciukais tureti... nescia katyte pagyvena pas mus kol pagimdo ir dar apie 2 men. kol kaciukai uzauga, kartais ilgiau. po to atiduodu atgal i prieglauda mama ir kaciukus... tada jie iesko jiems pastoviu namu. per du metus turejau 6 mamas ir 36 kaciukus. kai kurie kaciukai buvo be mamos, per ankti atskirti neatsakingu seimininku...kai kurios mamos buvo vien sonkauliai ir didelis pilvas....
pinigu is prieglaudos negaunu, jiems ir taip striuka.

gerai pagalvokite, jie ne zaisliukai
Papildyta:
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 11 24, 00:33)
*

kad daugiau zmoniu galvotu, kaip Jus.... prieglaudose butu maziau katuku ir suniuku.

vien JAV yra sunaikinama milijonai nereikalingu sunu ir kaciu...vien del to, kad kazkas kaciukais ar suniukais pasidziaugti norejo... o jie paime ir uzaugo... tada jau nebereikia.
LaiLaa
QUOTE(KatinoUsai @ 2008 11 24, 02:52)
Labas  4u.gif ,

neveiskite savo katuko, jei jis netinka veislei. as nesu veiseja, ar atsovauju kokiems veisejams... tiesiog kartais padedu vietiniai gyvunu prieglaudai ir prisiziuriu " atsakingo veisimo" pasekmiu. labai daznai prieglaudoje buna sibiriuku, buvo abysinu, minx, persai... dazniausiai sibiriukai, tai gana populiari veisle.

*

Elektros sibiriukas nera PET klases. Jis yra nuostabus katinas, jau dalyvaves daugelyje parodu ne tik Lietuvoje. Nors jam tik 1 metukai bigsmile.gif Jeigu neklystu jau tarptautinis cempionas arba pakeliui link jo mirksiukas.gif Mano patarimas: isigyti gera katyte sibiryte mirksiukas.gif

O pas mus sibiro veisles katinai labai nepopuliarus g.gif Lietuvoje juos ant vienos rankos pirstu galima suskaiciuoti. doh.gif Ir tie yra tu paciu tevu vaikai. cool.gif

Cia tik pas lietuvius, jeigu katino plaukas ilgesnis tai jis jau sibiras arba persas doh.gif
Elektraaa
QUOTE(KatinoUsai @ 2008 11 24, 02:52)
Labas  4u.gif ,

*

Deja, Sibiriukai isvis nepopuliari veisle Lietuvoje verysad.gif poster_offtopic.gif Jei pas jus prieglaudoj bus bent vienas grynaveislis Sibiriukas - praneskit man, paimsiu visus smile.gif 4u.gif

Mane ne taip suprantat dauguma doh.gif tikriausiai nemoku aiskiai destyti savo minciu blush-anim-cl.gif

Mano nuomone tokia: kad nesutinku, jog grynaveisliu kaciu perspektyvus vaikuciai butu kastruojami (nes esu macius pora TOKIU geru kastratu, kad tais atvejais 90% buvo atimta galimybe tobulet tam tikrai veislei), o alternatyva galetu buti - sutartys ir kruopsciai atsirinkineti, kam parduodi kaciukus 4u.gif

sutinku, kad kastracija 100% apsaugo, nuo beprotisko kates kergimo, nuo busimu kaciuku ismetymo i visas puses, taciau man tai - paskutinis budas kaip tvarkytis su tokiom problemom.
Papildyta:
QUOTE(LaiLaa @ 2008 11 24, 10:40)
Elektros sibiriukas nera PET klases. Jis yra nuostabus katinas, jau dalyvaves daugelyje parodu ne tik Lietuvoje. Nors jam tik 1 metukai  bigsmile.gif Jeigu neklystu jau tarptautinis cempionas arba pakeliui link jo  mirksiukas.gif Mano patarimas: isigyti gera katyte sibiryte  mirksiukas.gif
*

Aciu uz pagyras 4u.gif wub.gif

Tarptautini cempiona tikimes uzdaryti Rygoje, Kovo menesi blush-anim-cl.gif O dabar tegu Pushkinas pailsi ir auginas dideli kaili, kad veliau visus suzavetu biggrin.gif

O del kates - jau svajojam, tik viskam reikia pasiruost smile.gif Nes Alytuj tikrai labai truksta veislynu ir zmoniu, kurie butu pamise del kaciu
AnAngel
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 14:33)

Mano nuomone tokia: kad nesutinku, jog grynaveisliu kaciu perspektyvus vaikuciai butu kastruojami (nes esu macius pora TOKIU geru kastratu, kad tais atvejais 90% buvo atimta galimybe tobulet tam tikrai veislei), o alternatyva galetu buti - sutartys ir kruopsciai atsirinkineti, kam parduodi kaciukus 4u.gif

sutinku, kad kastracija 100% apsaugo, nuo beprotisko kates kergimo, nuo busimu kaciuku ismetymo i visas puses, taciau man tai - paskutinis budas kaip tvarkytis su tokiom problemom.

Veislynas ne guminis ir visu perspektyviu veisimui kaciu pasilikti negali. Veislyno darbas, tai nuolatinis tobulejimas ir nauju krauju pirkimas, todel nematau tikslo dirbti su tais paciais gyvunais... Manau su tokiu pasakymu sutiks dauguma veiseju...
Kodel pardavimas kastracijai? Ogi viskas yra zymiai paprasciau negu galima isivaizduoti!
Tarkim gime labai perspektyvus katinas, kuris tikrai galetu testi savo veisle (kergti kitas kates), bet LT nera tiek daug veislynu (kalbu apie sfinkso veisle), kuriems sio metu reikia katino ir jie pasiruose investuoti, t.y. moketi pilna gyvuna kaina, nes jis bus veisiamas.
Savo veislyne as jo palikti negaliu, nes tada man specialiai jam reikes pirkti kate, juk negali jis kergti savo mamkos? O lipti ant jos jis jau gali nuo apytiksliai 5 menesiu ir dar jis tikrai gales ja pakergti... Kam man to reikia? Teisingai...
Paprastieji zmones, kurie sau noretu gyvunelio, kaip sakoma ant pagalves, arba sako, kad jie nori butent sito katinelio namams, jie negali moketi tiek babkiu ir tikrai nemokes, o veisejas niekada neparduos gyvuno uz kapeikas vien tik del to, kad parduot. Arba tie paprastieji zmones nera patikimi, t.y. pakalbejus su jais susidaro ispudis, kad geriau jau jiems neparduoti veisimui, nes bus bedu!
O dabar klausimas tau... Kaip supratau tu turi perspektyvu katina, o kate ar turi? O kur ieskosi? O tu domejaisi kiek kainuoja perspektyvi kate veisimui? Tai ka darysi? Pirksi kate, ar ieskosi kokia nors kuria tavo katinas galetu kergti? Tada bus didziule tikimybe, kad kuri nors kate kuom nors serga ir apkres tavo katina... Arba dar paprasciau, dauguma veislynu LT yra uzdaro tipo, t.y. neduoda savo katinu/kaciu kergimui i sona...
Sorry, bet jeigu tu turi tik katina ir neturi jam tinkancios kates, ir galvoji pagyvensim - pamatysim tada cia neveisimas, o sh... malimas, nes jeigu nori veisti, uzregistruok veislyna, nupirk kate, o tada jau paziuresim kaip kalbesi kai gims kaciukai ir tu nenoresi ju parduoti neaisku kam...
Elektraaa
QUOTE(AnAngel @ 2008 11 24, 14:39)
O dabar klausimas tau... Kaip supratau tu turi perspektyvu katina, o kate ar turi? O kur ieskosi? O tu domejaisi kiek kainuoja perspektyvi kate veisimui? Tai ka darysi? Pirksi kate, ar ieskosi kokia nors kuria tavo katinas galetu kergti? Tada bus didziule tikimybe, kad kuri nors kate kuom nors serga ir apkres tavo katina... Arba dar paprasciau, dauguma veislynu LT yra uzdaro tipo, t.y. neduoda savo katinu/kaciu kergimui i sona...
Sorry, bet jeigu tu turi tik katina ir neturi jam tinkancios kates, ir galvoji pagyvensim - pamatysim tada cia neveisimas, o sh... malimas, nes jeigu nori veisti, uzregistruok veislyna, nupirk kate, o tada jau paziuresim kaip kalbesi kai gims kaciukai ir tu nenoresi ju parduoti neaisku kam...
*

Kates kol kas neturiu, nes neturiu tam tinkamu salygu (kai turesim savo nuosava nama, tada bus ir kate, zinoma noriu tureti daugiau ziniu apie veisima ir Sibiro veisles kates). Taciau, kate isigyti - ne problema mirksiukas.gif Jau per toki trumpa laika spejom susirasti draugu, rimtu veiseju, su kuriu pagalba ir rekomendacijom is kaimynu lenku gautumem neblogu pasiulymu (ir nebutinai uz tukst eu). Visi sitie reikalai netgi buvo jau aptarti smile.gif O siom temom kalbu ne tik lietuviskuose forumuose, turiu keleta draugu ir is kitu valstybiu mirksiukas.gif
Bet dar karteli sakau, kad nenoriu skubet....
Negalvojau, kad isigydama katina, prisikursiu tiek daug visokiu planu... galvojau - nueisiu i kelias parodas, pasiziuresiu kaip ten viskas vyksta ir tiek... Taciau susipazinus su daug nuostabiu zmoniu, uzsivedziau ir as - noriu buti tokia profesionale kaip jie, noriu tiek daug zinoti kaip jie, noriu, kad mano katinai butu tokie garsus kaip ju wub.gif
O del to, kad mano nuomone iki to laiko dar gali pasikeisti drinks_cheers.gif Bet siandien, ji vis delto yra tokia, kokia yra mirksiukas.gif
AnAngel
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 16:17)
O del to, kad mano nuomone iki to laiko dar gali pasikeisti  drinks_cheers.gif  Bet siandien, ji vis delto yra tokia, kokia yra  mirksiukas.gif
*

Tai tada ir pakalbesim... 4u.gif
Monoceros Devi
Seni, patyrę veisėjai sako, kad jeigu katė dar gali būti breed klasės, tai katinas turi būti idealus. Ir tik tokius katinus laiko vertais būti reproduktoriais.

Taigi mano nuomonė tokia, katinas yra perspektvus tada, kai jis laimi daugiau negu pliką titulą.
Jei katinas turi tokius pasiekimus kaip IC titulą, tai čia nėra daug. Jei katinas turi laimėjęs Jaunimo nugalėtoją, ar daugiau negu kelis BIV titulus, arba BOB arba kelis BIS, tada jau gali vertinti, kad tai tikrai neblogas ir perspektyvus katinas.

Aš pati turiu veislyne 3 katinus, du iš jų turi GIC ir IC titulus, aš jais didžiuojuos, bet niekada nevadinau jų show klasės katinais ar perspektyviais.

Kažkada viena gera mano bičiulė pasakė, kad visi perserga liga su tam tikrom stadijom:
1. Mano katinas pats gražiausias, visi kiti debilai nieko nesupranta. Tame tarpe ir teisėjai.
2. Dieve mano aš niekada nelaimėsiu, kitų katinai geresni.
3. Aš privalau gerinti veislę ir įsigyti puikių augintinių, tada galėsiu užsiimti veisimu.

Taip kad perlipkite per savo nepamatuotas ambicijas.

pridėsiu dar vieną dalyką.
Manote kačiukai yra gėris ir lengvai užauginamas....Patikėkit....vargas tai dar vargas, o kiek skausmo palieka širdyje, kai juos tenka užkasti. o paskui žiūrėti į katės paklaikusias akis.

IMHO veisimas sunkus dalykas.
AnAngel
QUOTE(Monoceros Devi @ 2008 11 24, 16:41)
Seni patyrė veisėjai sako, kad jeigu katė dar gali būti breed klasės tai katinas turi būti idealus. Ir tik tokius katinus laiko vertais būti reproduktoriais.

Taigi mano nuomonė tokia, katinas yra perspektvus tada, kai jis laimi daugiau negu pliką titulą.
Jei katinas turi tokius pasiekimus kaip IC titulą, tai čia nėra daug. Jei katinas turi laimėjęs Jaunimo nugalėtoją, ar daugiau negu kelis BIV titulus, arba BOB arba kelis BIS, tada jau gali vertinti, kad tai tikrai neblogas ir perspektyvus katinas.

Aš pati turiu veislyne 3 katinus, du iš jų turi GIC ir IC titulus, aš jais didžiuojuos, bet niekada nevadinau jų show klasės katinais ar perspektyviais.

Kažkada viena gera mano bičiulė pasakė, kad visi perserga liga su tam tikrom stadijom:
1. Mano katinas pats gražiausias, visi kiti debilai nieko nesupranta. Tame tarpe ir teisėjai.
2.  Dieve mano aš niekada nelaimėsiu, kitų katinai geresni.
3.  Aš privalau gerinti veislę ir įsigyti puikių augintinių, tada galėsiu užsiimti veisimu.

pridėsiu dar vieną dalyką.
Manote kačiukai yra gėris ir lengvai užauginamas....Patikėkit....vargas tai dar vargas, o kiek skausmo palieka širdyje, kai juos tenka užkasti. o paskui žiūrėti į katės paklaikusias akis.

*

pilnai thumbup.gif drinks_cheers.gif
Elektraaa
QUOTE(Monoceros Devi @ 2008 11 24, 15:41)

2.  Dieve mano aš niekada nelaimėsiu, kitų katinai geresni.
3.  Aš privalau gerinti veislę ir įsigyti puikių augintinių, tada galėsiu užsiimti veisimu.

*

drinks_cheers.gif

Del perspektyvaus katino, tai pati taip nedristu sakyti, nes sitoj srity dar daug vandens turi nubegti mirksiukas.gif Bet jau is 3ju teiseju esam girdeje tokius atsiliepimus blush-anim-cl.gif Mano akimis - tai buvo didziausias pagyrimas musu turteliui ax.gif Ir visada visiems sakiau, kad didziausia svajone musu - gauti BIS... Netgi esam nustate sau tokia salyga, kad 100% pirksim mergyte tik tokiu atveju, jei musu berniokas surinktu Europos Cempiono titula rolleyes.gif O jei iki sio titulo ne musu nosiai - vadinas dar reikia pagalvot geriau apie viska g.gif

O del isvardintu punktu, galiu duoti ranka nukirsti, kad nei 1, nei 2 punktas man netinka, netiko ir netiks mirksiukas.gif

Arven
Niu paskaiciau as tuos punktus ir labai jau jie panasus i tiesa, ar mes tai pasirenge priimti ar ne...
Elektraaa
Sorry ir vel poster_offtopic.gif

Jau ne viena karta pastebejau, kad nelabai kam idomu (o kartais net ir pikta), kai savo nuomone ima reiksti nepatyres kaciu augintojas ax.gif Pripazistu, kad gal uz kai kurias ismanau maziau, taciau labai megstu diskutuot ir gauti kuo daugiau info 4u.gif

Aciu, kad ne ignoruojat, o bandot paaiskint thumbup.gif 4u.gif (isskyrus tuos atvejus, kai prasideda "varymas")
Monoceros Devi
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 15:14)
Sorry ir vel  poster_offtopic.gif

Jau ne viena karta pastebejau, kad nelabai kam idomu (o kartais net ir pikta), kai savo nuomone ima reiksti nepatyres kaciu augintojas  ax.gif  Pripazistu, kad gal uz kai kurias ismanau maziau, taciau labai megstu diskutuot ir gauti kuo daugiau info  4u.gif 

Aciu, kad ne ignoruojat, o bandot paaiskint  thumbup.gif  4u.gif  (isskyrus tuos atvejus, kai prasideda "varymas")
*

Jūs taip nesureikšminkite savęs. čia daugiau yra žmonių, kurie augina tik po vieną augintinį, jie nėra veisėjai. ir jiems iš karto tampa aišku kas kodėl ir už ką.
Berods prieš tris puslapius Seterių mama aiškino, kad ne visi gyvūnai verti būti reproduktoriais, net jeigu jie yra puikūs ir jie puikiai gali reprezentuoti savo veislę parodose kaip kastratai.
Jūsų kalbos skamba ne tik kaip profanės, bet kaip tyčinis noras sakyti viską atvirkščiai. Argumentų trukūmas neleidžia šiai diskusijai būti normaliai.
Neturiu nieko prieš, kad norite mokytis ir pažinti veisėjo darbo ypatumus. Sveikinu, kad pasirinkote retą veislę ir taip reikalingą entuziastų.
Tačiau turite suvokti, kad pirmiausia reikia mokytis, antra kartais geriau patylėti ir paklausyti labiau patyrusio nuomonės. trečia nebūti kategoriškai dėl vienų ar kitų dalykų [yra banali patarlė, neperšokęs upelio nesakyk op].
Jei jūs vieną dieną subręsite kaip veisėjas, bijau kad tapsite viena iš šalininkių kastracijos ir dar ankstyvos.
Va tada jums turėtų būti gėda, kad čia mums akis draskėte.

Nenoriu, kad tai pereitų į asmeniškumus, nes mes bandome jums duoti protingus patarimus, o jūs juos atstumiate. pasižiūrėkite į save iš kitos medalio pusės.

su pagarba
Brigita
Elektraaa
QUOTE(Monoceros Devi @ 2008 11 24, 16:28)
Jūsų kalbos skamba ne tik kaip profanės, bet kaip tyčinis noras sakyti viską atvirkščiai. Argumentų trukūmas neleidžia šiai diskusijai būti normaliai.
Tačiau turite suvokti, kad pirmiausia reikia mokytis, antra kartais geriau patylėti ir paklausyti labiau patyrusio nuomonės. trečia nebūti kategoriškai dėl vienų ar kitų dalykų [yra banali patarlė, neperšokęs upelio nesakyk op].
Jei jūs vieną dieną subręsite kaip veisėjas, bijau kad tapsite viena iš šalininkių kastracijos ir dar ankstyvos.
Va tada jums turėtų būti gėda, kad čia mums akis draskėte.
*

Del tokiu dalyku nesigedinu, nes "akiu niekam nedraskau", cia juk internetas - kur galima laisvai bendrauti mirksiukas.gif Nei vienos is jusu spec. neizeidinejau ir niekur nesiuntinejau.

O mano argumentai: mano pacios katinas (gal jis ir nera geriausias pvz, bet jei jis butu iskastruotas neturetu jokios galimybes buti perpektyviu katinu, o dabar - laikas parodis), bei pora kitu kastratu katinu, kuriu kastracija buvo visiskai nereikalinga g.gif

Mano ziniomis, yra ir daugiau patyrusiu veiseju, kurie yra pries kastracija/sterilizacija savo augintiniu mirksiukas.gif
Monoceros Devi
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 15:43)

O mano argumentai: mano pacios katinas (gal jis ir nera geriausias pvz, bet jei jis butu iskastruotas neturetu jokios galimybes buti perpektyviu katinu, o dabar - laikas parodis), bei pora kitu kastratu katinu, kuriu kastracija buvo visiskai nereikalinga  g.gif

*

Retorinis klausimas. Tada atsakykite, kas jums svarbiau:
1. veislės populiarinimas
2. katino reprodukcija
3. protingas požiūris į veislę, atsakingai parenkant katėms katinus, darant susitarimus su kitais veislynais, stipriai reguliuojat kačiukų kokybę veisimu.

p.s. prašau pasakyti bent trijų veislynų pavadinimus, kurių veisėjai yra prieš kastraciją.
Elektraaa
QUOTE(Monoceros Devi @ 2008 11 24, 16:50)
Retorinis klausimas. Tada atsakykite, kas jums svarbiau:
1. veislės populiarinimas
2. katino reprodukcija
3. protingas požiūris į veislę, atsakingai parenkant katėms katinus, darant susitarimus su kitais veislynais, stipriai reguliuojat kačiukų kokybę veisimu.
p.s. prašau pasakyti bent trijų veislynų pavadinimus, kurių veisėjai yra prieš kastraciją.
*

Sorry, bet nesu is tu zmoniu, kurie "rodo pirstais" smile.gif Zinau, kad yra pora zmoniu, kurie yre PRIES, ir man paciai butu labai idomu suzinoti dar daugiau argumentu, kodel jie yra PRIES sterilizacija/kastracija, progai pasitaikius butinai padiskutuosiu ir su jais mirksiukas.gif Bus proga sugrizti i sia tema, daugiau "apsisvietusiai".

Retorinis klausimas - mano atsakymas nr. 3. "protingas požiūris į veislę, atsakingai parenkant katėms katinus, darant susitarimus su kitais veislynais, stipriai reguliuojat kačiukų kokybę veisimu", cia manau, kievienam sitas punktas yra svarbiausia drinks_cheers.gif Bet nejaugi is, sakykim 30 kaciuku, tik keli yra tinkami veisimui? (vat sito tai nesuprantu)

AnAngel
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 17:59)
Sorry, bet nesu is tu zmoniu, kurie "rodo pirstais"  smile.gif  Zinau, kad yra pora zmoniu, kurie yre PRIES, ir man paciai butu labai idomu suzinoti dar daugiau argumentu, kodel jie yra PRIES sterilizacija/kastracija, progai pasitaikius butinai padiskutuosiu ir su jais  mirksiukas.gif Bus proga sugrizti i sia tema, daugiau "apsisvietusiai".

Retorinis klausimas - mano atsakymas nr. 3. "protingas požiūris į veislę, atsakingai parenkant katėms katinus, darant susitarimus su kitais veislynais, stipriai reguliuojat kačiukų kokybę veisimu", cia manau, kievienam sitas punktas yra svarbiausia  drinks_cheers.gif  Bet nejaugi is, sakykim 30 kaciuku, tik keli yra tinkami veisimui? (vat sito tai nesuprantu)
*

Kai turesite vada, ivertinsite kiek kaciuku toje vadoje yra tinkami tolimesniam veismui... 4u.gif
Elektraaa
QUOTE(AnAngel @ 2008 11 24, 17:03)
Kai turesite vada, ivertinsite kiek kaciuku toje vadoje yra tinkami tolimesniam veismui...  4u.gif
*

Tai va iki to - dar reikia daaaug padirbet (skaityti, klausineti ir diskutuoti) doh.gif mirksiukas.gif
AnAngel
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 18:07)
Tai va iki to - dar reikia daaaug padirbet  (skaityti, klausineti ir diskutuoti) doh.gif  mirksiukas.gif
*

Tik beda tame, kad jus cia nediskutuojate, o bandote kitiems ipirsti savo pacios sudaryta neteisinga ir nekuom nepagrista nuomone... doh.gif
Monoceros Devi
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 15:59)
Sorry, bet nesu is tu zmoniu, kurie "rodo pirstais"  smile.gif  Zinau, kad yra pora zmoniu, kurie yre PRIES, ir man paciai butu labai idomu suzinoti dar daugiau argumentu, kodel jie yra PRIES sterilizacija/kastracija, progai pasitaikius butinai padiskutuosiu ir su jais  mirksiukas.gif Bus proga sugrizti i sia tema, daugiau "apsisvietusiai".

Retorinis klausimas - mano atsakymas nr. 3. "protingas požiūris į veislę, atsakingai parenkant katėms katinus, darant susitarimus su kitais veislynais, stipriai reguliuojat kačiukų kokybę veisimu", cia manau, kievienam sitas punktas yra svarbiausia  drinks_cheers.gif  Bet nejaugi is, sakykim 30 kaciuku, tik keli yra tinkami veisimui? (vat sito tai nesuprantu)
*

aš gi ir neprašau rodyti pirštais, aš klausiu kokie tie veislynai? tame nieko blogo nėra, kad jų požiūris toks, galite atsakyti ir man asmeniškai. aš tik noriu žinoti, kad tie veislynai yra.

ir tikrai taip iš 30 kačiukų tik keli yra tinkami veisimui. Nes veisėjas geriausia žino, mato tuos kačiukus nuo gimimo, mato kai jei vystosi, į ką jie auga, koks jų temperamentas, charakteris, pagaliau standartas, kaip jis kinta auga. čia tiek daug subtilybių.
Aš šiuo metu turiu kačiukus ir kol kas nematau nė vieno verto tęsti veislinį darbą.
Papildyta:
QUOTE(AnAngel @ 2008 11 24, 16:03)
Kai turesite vada, ivertinsite kiek kaciuku toje vadoje yra tinkami tolimesniam veismui...  4u.gif
*

Labai teigiamas pavyzdys kai žmogus turi vieną katę. Teisinga linkme mąstai Ana thumbup.gif
Elektraaa
QUOTE(AnAngel @ 2008 11 24, 17:08)
Tik beda tame, kad jus cia nediskutuojate, o bandote kitiems ipirsti savo pacios sudaryta neteisinga ir nekuom nepagrista nuomone... doh.gif
*

O man atrodo atvirksciai - kad visos esat labai PRIES kitokia nuomone, nes temos aprasyme, tai parasyta "Argumentai UŽ, PRIEŠ ..."
Pasakiau savo PRIES, tai likau durna, akiplesa, bandanti "primesti" sav valia ir t.t.

Priimkit mano "rasliavas" taip kaip jums patogiau 4u.gif Man jusiske info buvo idomi ir naudinga (bent tiek gerai) smile.gif
zyle2
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 16:59)
*

Nu ir panagrinekime tavo situacija:
1. pati sakei, kad Sibiriukai LT nera populiarus, vadinasi jur yra keli vienetai.
2. tu sukergi savo katina su viena is Sibiriukiu, esanciu LT, tada su kita... viskas ok
3. siu dvieju vadu katinukai negali buti kergiami tarpusavyje, nes jus tevas vienas
4. Ok, atsiranda dar vienas katinas ar kate su kuo siu vadu katinukai gali buti kergiami.
5. o su kuo kergti 2ros vados kaciukus/katytes??? jei esi veisejas, tai pasirysi vaziuoti i uzsieni ir ieskoti partneriu, bet jei esi paprastas zmogus, kuris neturi nei laiko, nei noro del kaciu vazineti??? ka daryt -
a) leist gyvunui kankintis,
b: kergti neatsizvelgiant i imbridinga, nes tau labai gaila, kad katinas/kate gali buti kastruotas, nes tau jis atrodo labai geras,
c) pasilikti kaitina pas save veislyne (veislynas neguminis)
d) parduoti kaciuka kastracijai

Ka rinksies?
AnAngel
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 18:18)
O man atrodo atvirksciai - kad visos esat labai PRIES kitokia nuomone, nes temos aprasyme, tai parasyta "Argumentai UŽ, PRIEŠ ..."
Pasakiau savo PRIES, tai likau durna, akiplesa, bandanti "primesti" sav valia ir t.t.

Priimkit mano "rasliavas" taip kaip jums patogiau  4u.gif  Man jusiske info buvo idomi ir naudinga (bent tiek gerai) smile.gif
*

Teisingai pamatet, kad tema is tiesu vadinasi Argumentai Uz ir Pries... Tai, kad Jus PRIES mes jau visi supratome, tik liko neissprestas vienas vienintelis klausimas - kur ARGUMENTAI?!?!?!? lotuliukas.gif
Irish Cool
QUOTE(AnAngel @ 2008 11 24, 18:21)
Teisingai pamatet, kad tema is tiesu vadinasi Argumentai Uz ir Pries... Tai, kad Jus PRIES mes jau visi supratome, tik liko neissprestas vienas vienintelis klausimas - kur ARGUMENTAI?!?!?!?  lotuliukas.gif
*

drinks_cheers.gif , as ir labai noreciau isgirsti, nors itariu kas?. g.gif
AnAngel
QUOTE(zyle2 @ 2008 11 24, 18:18)
Ka rinksies?
*

Man atrodo, kad pasirinkimas sio atveju yra akivaizdus... Jus manote, kad ji zino kas yra Inbreedingas? lotuliukas.gif
Koks gi skirtumas ka pakergs mano katinas, svarbiausia, kad gausiu babkiu uz kergima ir psio!
Nes jeigu ji galvotu kitaip, nerasytu cia visokiausiu nesamoniu... Nes kai jos katinas pakergs viena, antra .... desimta sibiriuke cia bus ne jos problema pardavineti tuos kaciukus, o kates... thumbup.gif
Elektraaa
QUOTE(zyle2 @ 2008 11 24, 17:18)
Nu ir panagrinekime tavo situacija:
Ka rinksies?
*

Jei turesiu kate, tai ja kergsiu labai retai, uztai ir salygos jai turi buti idealios, kad patinas gyventu atskirai, arba ten kur vienas kito nejaustu, nematytu, o vaikucius parduociau tik ilgai atsirinkinedama zmones...

Zinodama kokia situacija Lietuvoj su Sibirais, ieskausi pazinciu Lenkijoj (o ju nemazai jau yra) mirksiukas.gif Jei kada tureciau kaciuku, kad ir jiems galeciau juos parduoti, su laiku manau, neapsiribosim vien Lenkija yra ir daugiau saliu 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(AnAngel @ 2008 11 24, 17:24)
Man atrodo, kad pasirinkimas sio atveju yra akivaizdus... Jus manote, kad ji zino kas yra Inbreedingas?  lotuliukas.gif
Koks gi skirtumas ka pakergs mano katinas, svarbiausia, kad gausiu babkiu uz kergima ir psio!
Nes jeigu ji galvotu kitaip, nerasytu cia visokiausiu nesamoniu... Nes kai jos katinas pakergs viena, antra .... desimta sibiriuke cia bus ne jos problema pardavineti tuos kaciukus, o kates...  thumbup.gif
*

Tik nereikia cia pradet savo "bla bla"... zinom kas yra Inbreeding'as ir dar daugiau doh.gif

Kur mano bent vienas zodis, kad zadeciau kergt savo katina su viena, antra ir t.t.?

Jus mokat skaityti, tai kas parasyta??????

zyle2
Bet tu i klausima tai neatsakei doh.gif
AnAngel
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 18:44)
Tik nereikia cia pradet savo "bla bla"... zinom kas yra Inbreeding'as ir dar daugiau  doh.gif

Kur mano bent vienas zodis, kad zadeciau kergt savo katina su viena, antra ir t.t.?

*

Kazkaip nemaciau nei vieno Jusu posto kur butu parasyta, kad Jus dabar ieskote savo katinui atitinkamos kates, kad ji uzgoztu Jusu katino trukumus ir t.t. ir tada gims geri kaciukai... biggrin.gif
Jeigu Jus neperkate sau kates vadinasi Jus kergsite kitu zmoniu kates ir uz tai imsite pinigus... O kaip gi kitaip? Ir tai normalu... Tik as to nepavadinciau veisimu, nebent kergimu na pravo i na levo... doh.gif
Beje Jus dar nesusidurete su tuom kaip LT (nekalbu apie kitas salis, ten dar sunkiau) sunku susirasti SVEIKA ir tinkama katineli savo katei! Jus to nezinote! O as zinau ir pagaliau prieinu tos minties, kad man reikia nuosavo katino su visais jo dziaugsmais... rolleyes.gif
Man labai idomu ka Jus darysite kai Jusu katinas prades REIKALAUTI kates, juk gamta saukia?!?!!?
zyle2
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 17:44)
Tik nereikia cia pradet savo "bla bla"... zinom kas yra Inbreeding'as ir dar daugiau  doh.gif

*

Ko cia parinies???
As tau sumodeliavau viena is galimu situaciju, bet kaip matau tu net nesugebi to suvokti ir pasakyti kas tavo manymu butu teisinga... o dar putojies, kad kur diskusija, noriu padiskutuot...

Zmogau, ismok pazvegti i situacija is ivairiu pusiu, nes dabar panasu, kad tau kaip arkliui uzdeta ant akiu, kad nesibaidytum ir krypties nepamestum... doh.gif
Elektraaa
QUOTE(zyle2 @ 2008 11 24, 17:50)
Bet tu i klausima tai neatsakei  doh.gif
*

Zmones siais laikais turetu daugiau skaityti ir praktikuotis teksto suvokime 4u.gif

Atsakymas toks - kaciukus gali parduoti ir lenkijos bei kitu saliu pirkejams (+ neparduociau bet kuriam), o kaip seksis igyvendint visus situs planus - jau cia kita kalba.

Isvis jus cia norit mane akmenim uzmetyt ar siaip kokia pries krizine depresija patiriat? biggrin.gif
zyle2
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 17:54)
Zmones siais laikais turetu daugiau skaityti ir praktikuotis teksto suvokime  4u.gif
*

Neuzmirsk pasiziureti i veidrodi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Juokias puodas, kad katilas juodas.
Elektraaa
QUOTE(AnAngel @ 2008 11 24, 17:52)
*

Atsiprasau, bet mes ryskiai nukrypom nuo temos doh.gif

Atsipeikek, nei as ruosiuosiu savo katina kergt, nei as ieskau jam panos schmoll.gif Gali nesijaudint - konkurentu tarp lietuvisku veislynu (ar daugintoju) nebus cool.gif tik ne artimiausius 1,5 metu ax.gif

Helenee
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 17:18)

Priimkit mano "rasliavas" taip kaip jums patogiau  4u.gif  Man jusiske info buvo idomi ir naudinga (bent tiek gerai) smile.gif
*

Elektraa, mieloji, nors sioje diskusijoje esu priesingoje puseje, bet zmogiskuju santykiu kontekste esu uz tave rankomis ir kojomis. Saunuole, jau trecia lapa kovoji viena pries kruva "priesininku" 4u.gif ir takto suvokimo nepraradai 4u.gif 4u.gif
As lygiai taip pat kaip ir t esu pries kastracija ir pries nenaturalia intevencija i kita organizma, ir patikek, taip dievinu gyvunus kad pries kokius desimt metu nustojau juos esti .. bet mano kuklute patirtis parode, kad zmonemis pasitiketi negalima... as niekuo nepasitikiu, todel as uz gyvunu pardavima jau kastruotais - "padaryt maza nusikaltima kad isvengti didelio".. ir uz tai, kad veisejas sprestu savo kaciuku likima, nes butent jis yra "kaltas" ir atsakingas tiek uz ju atsiradima, tiek uz viska, kas tam gyvunui per gyvenima nutiks.. va taip va.. o man nesinori uz kitus zmones atsakomybes prisiimti.. mano sprendimas yra ne pries gyvunus, bet pries zmones kuriais as nepasitikiu.. tik tiek.. labai zmogiska
LaiLaa
QUOTE(Helenee @ 2008 11 24, 18:13)
Elektraa, mieloji, nors sioje diskusijoje esu priesingoje puseje, bet zmogiskuju santykiu kontekste esu uz tave rankomis ir kojomis. Saunuole, jau trecia lapa kovoji viena pries kruva "priesininku"  4u.gif ir takto suvokimo nepraradai 4u.gif  4u.gif
*

Ko negalima pasakyti apie kai kurias oponentes biggrin.gif

Ir jau isvados kad padarytos doh.gif Pati Elektraa dar net pagalvojus apie tai nebuvo lotuliukas.gif
Ji niekur nerase, kad iesko savo katinui kates (juolab kad sibirai subresta labai velai) Lietuvoje. Ji ir neras, nes visos absoliuciai sibiro veisles kates Lietuvoje yra Elektros katino sesutes. Visi Lietuvos sibiriukai yra tu paciu tevu blink.gif
Ir jeigu bent vienas zmogus galvoja kazkada ateityje ATEITYJE populiarinti ir veisti Lietuvoje, tai jau ji akmenimis uzmetyti reikia doh.gif Galbut ji ir nuomone apie kastracija kada nors pakeis, pati to neneigia. schmoll.gif
Elektraaa
Aciu 4u.gif as galvojau, gal tikrai nemoku jau bendrauti (issigandau, kad nuo mokslu pamirsus busiu, kaip taisyklingai regzti sakinius) blush-anim-cl.gif

O Helenee teisi 99%, kad labai sunku sukontroliuoti kitus asmenis, dar pirma vada gal ir imanoma perduoti tikrai patikimiems zmonems... Bet veliau gali buti sunkiau g.gif

Tikiuosiu, kad mano jaunatviskas maksimalizmas niekur nedings ir visoms irodysiu, jog imanoma tureti veislyna, kuriame visi sveiki, standarta atitinkantys kaciukai yra sekmingai palikti atsakingui auginimui ir galbut veisimui tongue.gif (cia jeigu ka, taip pat pusiau juokauju, pusiau rimtai hihihi.gif)
Monoceros Devi
QUOTE(Helenee @ 2008 11 24, 17:13)
Elektraa, mieloji, nors sioje diskusijoje esu priesingoje puseje, bet zmogiskuju santykiu kontekste esu uz tave rankomis ir kojomis. Saunuole, jau trecia lapa kovoji viena pries kruva "priesininku"  4u.gif ir takto suvokimo nepraradai 4u.gif  4u.gif
As lygiai taip pat kaip ir t esu pries kastracija ir pries nenaturalia intevencija i kita organizma, ir patikek, taip dievinu gyvunus kad pries kokius desimt metu nustojau juos esti .. bet mano kuklute patirtis parode, kad zmonemis pasitiketi negalima... as niekuo nepasitikiu, todel as uz gyvunu pardavima jau kastruotais - "padaryt maza nusikaltima kad isvengti didelio".. ir uz tai, kad veisejas sprestu savo kaciuku likima, nes butent jis yra "kaltas" ir atsakingas tiek uz ju atsiradima, tiek uz viska, kas tam gyvunui per gyvenima nutiks..  va taip va..  o man nesinori uz kitus zmones atsakomybes prisiimti.. mano sprendimas yra ne pries gyvunus, bet pries zmones kuriais as nepasitikiu.. tik tiek.. labai zmogiska
*

ne kovoje esmė mirksiukas.gif o žiniose thumbup.gif
čia kaip ir Tu pradėjusi aiškinti kas yra ankstyva kastracija susilaukei prieštaringų nuomonių, bet manau, kad šalininkų ratas tikrai didėja
KatinoUsai
QUOTE(Helenee @ 2008 11 24, 19:13)
.. bet mano kuklute patirtis parode, kad zmonemis pasitiketi negalima... as niekuo nepasitikiu, todel as uz gyvunu pardavima jau kastruotais - "padaryt maza nusikaltima kad isvengti didelio".. ir uz tai, kad veisejas sprestu savo kaciuku likima, nes butent jis yra "kaltas" ir atsakingas tiek uz ju atsiradima, tiek uz viska, kas tam gyvunui per gyvenima nutiks..  va taip va..  o man nesinori uz kitus zmones atsakomybes prisiimti.. mano sprendimas yra ne pries gyvunus, bet pries zmones kuriais as nepasitikiu.. tik tiek.. labai zmogiska
*

drinks_cheers.gif thumbup.gif

maniske bengale buvo parduota pirmiems jos seiminikams kastruota. dokumentuose aiskiai parasyta, jei seimininkas jos nenores turi grazinti ja veisejai... o ji ne pas veiseja atgal pateko, o i prieglauda. gerai, kad pateko i NO KILL prieglauda, taip butu sprica i uodega gavusi ir viso gero.... o jei nekastruota i kokio "kopetetingo veisejo" veislyna... nu vienu zodziu.
sunku kartais zmonemis pasitiketi...

Papildyta:
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 14:33)
Deja, Sibiriukai isvis nepopuliari veisle Lietuvoje verysad.gif  poster_offtopic.gif  Jei pas jus prieglaudoj bus bent vienas grynaveislis Sibiriukas - praneskit man, paimsiu visus  smile.gif  4u.gif

*

prieglauda ne Lietuvoje ir visi katinukai is prieglaudos, pagal valstijos istatymus, yra "ivaikinami" tik kastruoti....

jei jusu turtelis toks nuosabus cempionas... tai kodel gi ne... tik su ziniomis ir protu...pacius paciausius palikuonis veiskite, o kitus mazylius kastruokite... kaip Helenee sake "padaryt maza nusikaltima kad isvengti didelio"...
kavenska
QUOTE(LaiLaa @ 2008 11 24, 17:24)
Ji ir neras, nes visos absoliuciai sibiro veisles kates Lietuvoje yra Elektros katino sesutes. Visi Lietuvos sibiriukai yra tu paciu tevu  blink.gif
*

Ne visi ax.gif
Helenee
Mergaites, si nuostabi tema ikvepe mane ir paprasiau drauga man sukurti grazu mirksinti paveikliuka:

user posted image

jei kas noretu tureti si stebukla savo parase - prasom vaisintis. Manau, visos dalyvauujame ir kitose SM temose, tai po truputuka formuosim zmoniu mastysena badydamos akis smile.gif

paveikslas padetas stai cia:

http://orientalai.lt/PP/kastruok_v2.gif
Matolkina
...perskaiciau visa tema ... pasverusi visus uz ir pries.... palaikau namams, geriau kastruota katineli, veisimas tikrai labai didele atsakomybe... beeet, taip ir nesupratau... kada ji geriau kastruoti.... subrendus, ar dar maziuka? blush2.gif
Irish Cool
QUOTE(Helenee @ 2008 11 26, 22:58)
Mergaites, si nuostabi tema ikvepe mane ir paprasiau drauga man sukurti grazu mirksinti paveikliuka:
user posted image

jei kas noretu tureti si stebukla savo parase - prasom vaisintis. Manau, visos dalyvauujame ir kitose SM temose, tai po truputuka formuosim zmoniu mastysena badydamos akis smile.gif

paveikslas padetas stai cia:
http://orientalai.lt/PP/kastruok_v2.gif
*

Tikrai labai geras paveiksliukas thumbup.gif mirksiukas.gif , bus panaudotas rolleyes.gif
Semi Sweet
Labai gaila, kad si tema patapo kazkokiomis beprasmemis "pjautynemis" ... doh.gif
Redos
QUOTE(Matolkina @ 2008 11 27, 01:12)
...perskaiciau visa tema ... pasverusi visus uz ir pries.... palaikau namams, geriau kastruota katineli, veisimas tikrai labai didele atsakomybe... beeet, taip ir nesupratau... kada ji geriau kastruoti.... subrendus, ar dar maziuka?            blush2.gif
*

Čia vėlgi nerasi konkretaus atsakymo. Kadangi pati parsiveši nekastruotą, tai man patarė kastruoti 6-8 mėn. Jeigu tai būtų katė, tai po pirmo morčiaus. Kažkas pasakys, kad galima ankščiau. Nesiginčysiu tuo klausimu. Bet visgi manau, kad tegu paauga, o tada jau galima kastruoti. Tiesa, kastravau 5,5 mėn, kadangi vaikinas jau pradėjo žymėjimo akciją. Buvo keista, bet poto sužinojau, kad jo sesuo sumorčiavo tuo pačiu metu - ankstyva branda tos vados.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.