Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

QUOTE(Lera @ 2008 12 11, 23:10)
perspėk kad sergi bet nemanau kad sutrukdytu , žinau kas yra kompiiuterine tomografija tik sutrumpinimą iškart neikirtau , sergu tai biški iš to paplaukymo lėtokai mastau biggrin.gif

gidykis kaip gali nes gerkle nejuokai kaip kai kuriems atrodo smile.gif va pati kankinuosi jau antra diena su temperatūra .

ar gali valgyt tavo vietoj ryte skambtelčiau ten kur darys ir paklausčiau . dėl visa ko ta diena mažiau valgyčiau ax.gif

sėkmes lauksim taves su naujienom - tikiuosi gerom smile.gif

Aciu, pranesiu kai jau zinosiu. Tik man rodos rytoj gal nepasakys, tik mano chirurgas kai gaus ta nuotrauka ir atsakyma.
Atsakyti
Na va, siandien pasidariau ta KT. Vargses mano rankos verysad.gif Ten turejo suleisti nemazai tokio tirsto skyscio, o mano venu net nesimato ir jos labai plonos. Tai buvo vargelio doh.gif
Pirmadieni bus atsakymas. Dar reiks su gydytoju del priemimo tartis.
O dabar lovoj guliu. Nes susirgau kaip reikalas. Nosis jau zaizdom nuejo nuo slogos verysad.gif Visus kaulus lauzo. Bent jau tiek, kad pilvas taip nebekankina. Tfu tfu tfu, priepoliu nebebuvo, o ir tie pastovus skausmai nebe tokie astrus. Gal vaistai siek tiek padeda. Geriu nakciai ranitidina ir pries valgi pangrolio.
Atsakyti
aš irgi sergu o nėra kada lovoj gulėt vis darbu milijonas sad.gif


tai tau matyt ta toki daiktą leido kad matytu geriau visus organus pamiršau kaip vadinasi tas vaistas. o tau nuo jo nieko nesidare? aš kažko prisibijau šito daikto ax.gif
o skausmu gal nėra nes organizmas prisitaiko prie naujos padeties platėja latakeliai bigsmile.gif

tu su pangroliu neprisižaisk negerk be reikalo , o kodėl ji geri prieš valgi? ji gi po valgio reikia g.gif negerai jis dažnai nepriprask..
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 12 12, 23:41)
aš irgi sergu o nėra kada lovoj gulėt vis darbu milijonas sad.gif
tai tau matyt ta toki daiktą leido kad matytu geriau visus organus pamiršau kaip vadinasi tas vaistas. o tau nuo jo nieko nesidare? aš kažko prisibijau šito daikto ax.gif
o skausmu gal nėra nes organizmas prisitaiko prie naujos padeties platėja latakeliai bigsmile.gif

tu su pangroliu neprisižaisk negerk be reikalo , o kodėl ji geri prieš valgi? ji gi po valgio reikia g.gif negerai jis dažnai nepriprask..

Aha, man leido kazkoki tirsta skysti kuris nudazo krauja, taip organus mato geriau. Buvo kazkaip silpna pasidare, bet nezinau ar nuo to skyscio ar tiesiog siaip nemalonu buvo.
Siaip kai man ziurejo echoskopu chirurgas tai sake, kad latakas super pagal dydi.
Del pangrolio tai ne taip parasiau blush2.gif valgio metu geriu. Ji ir reik gerti valgant. Man chirurgas israse kai buvau del tu skausmu, tas kuris operavo. Sake, kad nepiktas vaistas ir nereik jo bijot. O kadangi tulzies akmenlige buvo jau senokai tai ir kasai reik padet. Sake pagert kokius 3 menesius bent karta per diena. Kada didziausias valgymas. Tai as per pietus geriu.
Atsakyti
Laba diena!
Skaiciau skaiciau jus, ir sena tema ir nauja, ir priejau isvados, kad ir ta tulzies pusle kiekvienam individualus reikalas.
Vyrui pradejo skaudeti lygtai skrandis. Diagnoze-tulzies akmenlige. Keisciausia, kad pirma karta ekoskopuodami akmenu nemate. Pagulde i ligonine, nes jau buvo prasidejusi gelta. Sako, kad akmenukas uzkiso lataka. Tada lasalines, vaistai ir dar karta ekoskopas, jau rado keturis mazus 2-4mm akmenukus. Nusprende operuoti tulzi. Tada ir pradejau dometis siuo organu. Ir vyra bandziau priversti paskaityti netradicine medicina Malachovo ir panasiu budu Vilniuje ir Kaune esanciose klinikose, pabandyti isvaryti tuos akmenis. Nieko nebepadariau, jis pamate, kaip jo palatos kaimynams jau dare pjuvius, nes kasos latakus uzkiso, buvo uzpuleve. Dabar taip skauda sirdi, kad jo neperkalbejau, nes daktaras isoperaves tulzi pasake: "Akmenukai buvo mazi, kaip kruopos. Tikekimes, kad nuo to skaudejo". blink.gif verysad.gif Jam netgi neatnese tu akmenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medium: 14 gruodžio 2008 - 13:11
QUOTE(medium @ 2008 12 14, 14:10)
Dabar taip skauda sirdi, kad jo neperkalbejau, nes daktaras isoperaves tulzi pasake: "Akmenukai buvo mazi, kaip kruopos. Tikekimes, kad nuo to skaudejo". blink.gif  verysad.gif  Jam netgi neatnese tu akmenu.

O ko gailiesi? Kad leidosi operuojamas? Juk kuo mazesni akmenukai, tuo daugiau rizikos. Juolab, kad jau gelta buvo.
Va tas - tikimes, kad nuo to skaudejo doh.gif tai nekaip nuteikia. Man ir taip sake - negaliu garantuoti, kad butent del to skauda. Vat ir pasitvirtino abejones. Isoperavo, o vistiek skauda. Ir jeigu anksciau retai skaudedavo, tai dabar pastoviai. Na, bet as nepasiduodu. As tikiuosi, kad praeis. Juk ne viena diena tuos akmenukus nesiojausi. Tai gal ir susitvarkyti organizmui laiko reikia.
Atsakyti
Nu, kodel taip lengvai visi pasiduodate tam peiliui, be jokios kovos rolleyes.gif . As jau minejau Malachova. Mano pazystama daresi kepenu/tulzies valyma pagal jo metoda. Du menesius valge vegetarini maista, po to vel spec.procedura ir isejo akmenukai. Aisku be daktaru prieziuros baisoka, bet panasiu budu atliekama ir klinikose. http://www.naturalim..._detoksikacija/
Atsakyti
QUOTE(medium @ 2008 12 14, 18:58)
Nu, kodel taip lengvai visi pasiduodate tam peiliui, be jokios kovos rolleyes.gif . As jau minejau Malachova. Mano pazystama daresi kepenu/tulzies valyma pagal jo metoda. Du menesius valge vegetarini maista, po to vel spec.procedura ir isejo akmenukai. Aisku be daktaru prieziuros baisoka, bet panasiu budu atliekama ir klinikose. http://www.naturalim..._detoksikacija/

as sutinku,manau ispjaut tulzi visada suspesim,gal yra budu juos istirpint ar naturaliai pasalint.. unsure.gif man va rado irgi maziuku akmenuku ir liepe kuo greiciau isoperuot,bet dabar turiu kudikeli,tai apie operacija negalvuoju,ir dar abejoju ar tikrai leistis iskart ispjaut??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(medium @ 2008 12 14, 18:58)
Nu, kodel taip lengvai visi pasiduodate tam peiliui, be jokios kovos rolleyes.gif . As jau minejau Malachova. Mano pazystama daresi kepenu/tulzies valyma pagal jo metoda. Du menesius valge vegetarini maista, po to vel spec.procedura ir isejo akmenukai. Aisku be daktaru prieziuros baisoka, bet panasiu budu atliekama ir klinikose. http://www.naturalim..._detoksikacija/

Kodel sakai, kad lengvai? Nieko sau lengvai. Trejus metus kankintis manau nera lengva. Ir isbandyta daug kas. Rezultatas - nulinis. Paprasciausiai per velai tie akmenys buvo atrasti. Jie nei tirpo nei mazejo, o neduok Dieve butu istrige - su kasa ir kepenim jau ir taip bedos, tai gali tokie eksperimentai ir morge pasibaigti.
Galvodama ar operuotis ar ne as tikrai nemazai ieskojau informacijos. Galu gale isvada viena - vistiek tektu pjauti. Mano atveju buvo tik klausimas ar dabar kol dar nera visai kiti organai pazeisti, ar visgi laukti stebuklo ir tiketis, kad akmenys isnyks. Stebuklais netikiu.
Mane operaves chirurgas sake, kad jeigu nebutu tokie mazi akmenukai, jis nerekomenduotu operuotis. Va dabar pvz. jis sako, kad gali tekt ir lataka operuot. Bet jis nerekomenduoja. Ne visi chirurgai tokie kuriems bi tik pjaustyt.
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2008 12 14, 18:24)
as sutinku,manau ispjaut tulzi visada suspesim,gal yra budu juos istirpint ar naturaliai pasalint.. unsure.gif man va rado irgi maziuku akmenuku ir liepe kuo greiciau isoperuot,bet dabar turiu kudikeli,tai apie operacija negalvuoju,ir dar abejoju ar tikrai leistis iskart ispjaut??? unsure.gif

Na aišku kaip po peilių gult? Palaukiam dažnesnių priepuoliukų wub.gif gal kasos uždegimo kartu su užsikimšusiu latakėlių ir gelta wub.gif kaaaaaip miela wub.gif wub.gif o gal sulaukim tulžies pūslės trūkimo išvis liux wub.gif

o geriausia kiekviena ryta žiūrim Malachovą ir laukiam priepuoliukų toliau .. kam gi tie peiliai irnesakyk.gif

žodžių patiems jokiais akmenukų tirpdinymo būdais žaist negalima nes gali baigtis labai ir labai liūdnai . Jei gydytojas palaimina tada pirmin patiems žaist daktarų protingi žmonės nepradės .
Atsakyti
QUOTE(medium @ 2008 12 14, 18:58)
Nu, kodel taip lengvai visi pasiduodate tam peiliui, be jokios kovos rolleyes.gif . As jau minejau Malachova. Mano pazystama daresi kepenu/tulzies valyma pagal jo metoda. Du menesius valge vegetarini maista, po to vel spec.procedura ir isejo akmenukai. Aisku be daktaru prieziuros baisoka, bet panasiu budu atliekama ir klinikose. http://www.naturalim..._detoksikacija/

Tulžiapūslė ne inkstai - pro latakus iš jos akmenų neišprašysi. Galima ištirpinti, bet ne visus, o tik tuos, kurie tirpsta. Gi tirpsta ne visi. Be to, jei jie atsirado, reiškia organizmas į tai yra linkęs. Galima pasipriešinti tokiam jo įpročiui, kurį laiką gyvenant kitaip (medikamentai, dieta, fizinis aktyvumas, nesinervinimas, etc.). Tik kaip ilgai tai gautųsi? Bijau, kad ne visą gyvenimą. Kitas dalykas, kad akmenėlių tirpinimas nėra toks jau nekenksmingas užsiėmimas. Ir pagaliau, jei juos jau turi, ir apie tai žinai ne tik iš echoskopijos parodymų (t.y. jie sukelia priepuolius ar virškinimo sutrikimus), bet kurią dieną jie gali pridaryti bėdų, su kuriomis vėliau tąsysies visą gyvenimą. Turiu omenyje kasos uždegimą ar, dar blogiau, dalinę nekrozę. O nuo šito jau apsaugok Viešpatie... Jei tavo vyrui buvo gelta, jis jau stovėjo ant šios bėdos slenksčio.

Atsakyti
oi jusu cia paklausius,net baisu pasidare blink.gif tai rekomenduojat kuo greiciau ispjaut ta tulzi?tai gal nors pirma pabandyt is pradziu istirpint,o po to jei ka tada ir ispjaut? unsure.gif blamba man tas pasalinymas organo is organizmo net baisiai skamba,kaip gyvent be tulzies?
Atsakyti