Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

būtent šitie jop neturi , apie bendrai visus šios firmos kalbėjau tai dauguma turi bet aš vistiek naudoju tongue.gif
Atsakyti
O jus merginos tuos zuvies prieskonius naudojat tik zuviai ar ir kitur dedat? Labai jau suintrigavot mane. Tik man atrodo, kad jei desiu ant mesytes tai ji zuvies skoni igaus blush2.gif Kvaila as tikriausiai doh.gif
Atsakyti
visur gi gali , tik man jie britkus nes lb smirda čiobreliais o aš jų kvapo negaliu pakęst brrr
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 01 11, 19:15)
O jus merginos tuos zuvies prieskonius naudojat tik zuviai ar ir kitur dedat? Labai jau suintrigavot mane. Tik man atrodo, kad jei desiu ant mesytes tai ji zuvies skoni igaus blush2.gif  Kvaila as tikriausiai doh.gif


Aš-taip. Iš pradžių irgi galvojau kaip ir tu, kol nepabandžiau. Labai atsargiai, po truputį dėjau į troškinius, mėsytę su jais irgi dažnai marinuoju. Gali pabandyti, jei ką, tai žuviai sunaudosi.mirksiukas.gif
Lerai nepatinka dėl čiobrelių, o aš negaliu pasakyti, kad būtent jie labiausiai ir dominuoja. :ax:Svarbiausia, kad mano skrandukas ir uoslė juos priima puikiai. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 12 sausio 2009 - 18:07
o man kai tie čiobreliai smirda tai aš negaliu valgyt br biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau as tu prieskoniuku, bet skirtu mesai. Rimtai, perziurejau daug rusiu ir niekur neraso jokiu E. Nesuprantu, kaip anksciau maciau, kad yra? g.gif
Tai va, liuks. Skanu ir kvapas mmmm.... Tik bairio nesupratau kitur. Savo garu puode mesa viriau. Jautiena. Su tais pieskoniais pabarsciau, kol vire taip kvepejo, kad maniau sulysiu pati i ta puoda blush2.gif
Tik kai baige garinti mano mesa su ja galejau batams padus darytis doh.gif Nei atpjausi nei atkasi. Jau n kartu ten garinau jautiena, vistiena, kalakutiena, bet tokiu bairiu dar nebuvo. Kokia as mesa si karta nusipirkau, neisivaizduoju. Kazkokia guma kieta. Tai va. Mano vakariene nugaravo. Dabar niamnioju vynuoges. gerai, kad nieks nemato. Labai jau "estetiskas" vaizdelis. Kauliukus ir skureles metu i sona.
Ai, dar atradima sau padariau. Pamegau zaliasias alyvuoges. Cia tai bairis kaip ir su visa gyvenima nemegta silke biggrin.gif Skaiciau toje nuorodoje tulzininkems, kad alyvuogiu galima. Tai po truputi pavalgau ju. Tik jos juk marinuotos ar konservuotos. Tai daug negalima.
Va taip po truputi kai kas isnyko is raciono, kai kas naujo atejo.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 01 15, 23:38)
Nusipirkau as tu prieskoniuku, bet skirtu mesai. Rimtai, perziurejau daug rusiu ir niekur neraso jokiu E. Nesuprantu, kaip anksciau maciau, kad yra? g.gif
Tai va, liuks. Skanu ir kvapas mmmm.... Tik bairio nesupratau kitur. Savo garu puode mesa viriau. Jautiena. Su tais pieskoniais pabarsciau, kol vire taip kvepejo, kad maniau sulysiu pati i ta puoda blush2.gif
Tik kai baige garinti mano mesa su ja galejau batams padus darytis doh.gif  Nei atpjausi nei atkasi. Jau n kartu ten garinau jautiena, vistiena, kalakutiena, bet tokiu bairiu dar nebuvo. Kokia as mesa si karta nusipirkau, neisivaizduoju. Kazkokia guma kieta. Tai va. Mano vakariene nugaravo. Dabar niamnioju vynuoges. gerai, kad nieks nemato. Labai jau "estetiskas" vaizdelis. Kauliukus ir skureles metu i sona.
Ai, dar atradima sau padariau. Pamegau zaliasias alyvuoges. Cia tai bairis kaip ir su visa gyvenima nemegta silke biggrin.gif  Skaiciau toje nuorodoje tulzininkems, kad alyvuogiu galima. Tai po truputi pavalgau ju. Tik jos juk marinuotos ar konservuotos. Tai daug negalima.
Va taip po truputi kai kas isnyko is raciono, kai kas naujo atejo.


itariu kad seno jaucio mesyte nusipirkai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JasVita @ 2009 01 16, 10:30)
itariu kad seno jaucio mesyte nusipirkai...  unsure.gif

lotuliukas.gif Man vyras vakar ta pati pasake. Dar pasijuoke - tas senas jautis turbut ant subines sedejo visa laika, o tu jo pasiknius nusipirkai doh.gif Ir juokas ir nervas. Ai, tiek to. Yra ir be to ka valgyti.
Atsakyti
oi jautiena irnesakyk.gif čia vandeni keleta valandų verdi ir tai ketoka būna o užsisvajojai pagarinus kad tirptu burnoj? hihihi.gif na nebent gal kokia išpjovą, bet jos kaina doh.gif: su alyvogem kol kas atsargiau riebokos jos , bet kokia saujale gali drąsiai sau leist , gali ir daugiau stebėk savo savijauta smile.gif

kaip nėštukes savijauta?
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 01 16, 13:47)
lotuliukas.gif  Man vyras vakar ta pati pasake. Dar pasijuoke - tas senas jautis turbut ant subines sedejo visa laika, o tu jo pasiknius nusipirkai doh.gif  Ir juokas ir nervas. Ai, tiek to. Yra ir be to ka valgyti.


thumbup.gif man matyt pasiseke, kad tevelis medziotojas... tai mesa parduotuveje retai perkam... paukstienos tik karts isigyjam... mirksiukas.gif

QUOTE(Lera @ 2009 01 16, 14:22)
oi jautiena irnesakyk.gif čia vandeni keleta valandų verdi ir tai ketoka būna o užsisvajojai pagarinus kad tirptu burnoj? hihihi.gif na nebent gal kokia išpjovą, bet jos kaina doh.gif: su alyvogem kol kas atsargiau riebokos jos , bet kokia saujale gali drąsiai sau leist , gali ir daugiau stebėk savo savijauta smile.gif

kaip nėštukes savijauta?


aciu tikrai nesiskundziu wub.gif laiko lieka vis maziau... visokiu motinisku baimiu atsiranda vis daugiau... bet svarbiausia, kad tiek as, tiek MB tikim kad viskas bus gerai smile.gif Mano ginekologe isitikinusi kad anksciau nepagimdysiu, taip kad ir as tuo tikiu ir gyvenam gan ramiai... nors neneigsiu atsiranda jau kazkokiu keistesniu jausmeliu... kuriu iki siol tikrai nebudavo... unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JasVita @ 2009 01 16, 14:30)
thumbup.gif  man matyt pasiseke, kad tevelis medziotojas... tai mesa parduotuveje retai perkam... paukstienos tik karts isigyjam...  mirksiukas.gif
aciu tikrai nesiskundziu  wub.gif  laiko lieka vis maziau... visokiu motinisku baimiu atsiranda vis daugiau... bet svarbiausia, kad tiek as, tiek MB tikim kad viskas bus gerai  smile.gif Mano ginekologe isitikinusi kad anksciau nepagimdysiu, taip kad ir as tuo tikiu ir gyvenam gan ramiai... nors neneigsiu atsiranda jau kazkokiu keistesniu jausmeliu... kuriu iki siol tikrai nebudavo...  unsure.gif  rolleyes.gif

sweiki dar karteli,pries pora menesiu rasiau cia apie akmenukus,sakiau kad vaikui tik pora sawiciu buvo tai sakiau kad operuosiuos kai paaugs vaikas,tai vat ka pasakysiu uzwakar buvo antras priepolis(pirmas buvo kai buvau 8men nescia) tai va nuo tos dienos 3men praejo,ir dievuleli,koks skausmingas buvo antras priepolis,cia siaubas,gal dar 3 kartus geriau pagimdyciau smile.gif bet si kart skausmai buvo skrandyje ir nugaroj,dusau,negalejau kvepot,greitaja net isweze,ir si kart jau paleido daktaras wa tik sawaitgaliui namo pas vaika,o rytoj jau operuos,is namu iskart i operacine varysiu schmoll.gif bet jau nusiteikus operacijai,daug prisiskaicius atsilepimu,ir tikrai LERA sake kad jokie bobuciu senovinei receptai neistirpdins tu akmenuku,ir jie JASVITA,tikrai po gymdymo niekur nedings,ir kai pagymdysi tikrai netemk kaip as,vaikas mazas,tegul paaugs,zinok nieko vaikui neatsitiks per 2 dienas,nes ko dazniau kartosis priepoliai tuo blogiau bus.kol ner komplikaciju ir reikia operuotis,wa daktaras sake rytoj isoperuosim,o poryt jau paleisym pas waikiuka,jei nebus komplikaciju,tai tikiuosi viskas bus gerai smile.gif

Papildyta:
beja dar,ar po operacijos gali dingt pienas?labai bijau kad nedingtu,nors daktaras sake kad nedings,bet nejaugi narkoze nepaweikia organizmo?
Atsakyti
atsigauti tikrai turetum greitai na pjuviuka kiek paskaudes bet tai iskenciama. Del pienelio nieko negaliu pasakyt, bet o kaip po cezario juk maitinti galima ar cia nepanasu
Atsakyti