Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

QUOTE(swelnute @ 2009 02 23, 11:32)
Aciu, mergaites, uz issamius atsakymus.  mirksiukas.gif
Skaitinejausi sia tema, kaip ir kuriai buvo.  blink.gif Labai uzjauciu ka teko pergyventi. console.gif
Beje, kaip suprantu mano akmenys paveldeti, nes, kaip suzinojau mano teta irgi juos nesiojasi, pas ja irgi buvo vienas priepuolis (cia dar jaunysteje) ir chirurgas Pasidalinkite Vilniuje pas ka operavotes? Aciu labai.  4u.gif


as vl .opereawausi raudonam kryziui pas daktara R.Drąsutį. superinis daktaras thumbup.gif viena diena operavo kita namo isleido,gerai jauciuosi ir dabar,valgau viska po truputi tongue.gif AIIRA sweikinimai kad viskas gerai praejoĄ drinks_cheers.gif
JASVITA,laukiam dziaugsmingu ziniu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2009 02 23, 12:32)
Pasidalinkite Vilniuje pas ka operavotes? Aciu labai.  4u.gif

4u.gif As operavausi tulzies pusles akmenis Antakalnio ligonineje pas M.Lapinska. Nesenas, gana simpatingas ir super malonus wub.gif
Is tikro taip padare randelius, kad tik vienas, kuris didziausias, matosi, kitu - ne. Na, man labai labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
aš irgi kurį laiką jau galvoju apie operaciją, tik neapsisprendžiu kur geriau ir pas ką.

o pas ką operavotės Lazdynų ligoninėje? iš ten greitai paleidžia ar 3 dienas tikrai teks išbūti?

Ir dar labai domina kiek laiko po operacijos negalima maudytis jūroje, nes noriu pasiplanuoti kelionę į šiltus kraštus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2009 02 24, 18:52)
aš irgi kurį laiką jau galvoju apie operaciją, tik neapsisprendžiu kur geriau ir pas ką.

o pas ką operavotės Lazdynų ligoninėje? iš ten greitai paleidžia ar 3 dienas tikrai teks išbūti?

Ir dar labai domina kiek laiko po operacijos negalima maudytis jūroje, nes noriu pasiplanuoti kelionę į šiltus kraštus  4u.gif

is raudono kryziaus po paros paleidzia,jei gerai viskas thumbup.gif ir mauditys man leido po nuemimo siuliu,taigi siules nuima po 5-7dienu,nu ir po nuimimo pora dieneliu ir galima buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2009 02 21, 18:40)
Turiu klausimeli.  g.gif  Gydytojas paziurejo per echoskopa, kad yra akmenu ivairiu dydziu (ankstesnes echoskopijos tyrimu iki 15mm), atseit, ne pats
Tai vat, planuojam trecia vaikeli ir gydytojai sako, operuokis, paskui ir planuosi. Nezinau ka daryti, kada bus galima galvoti po operacijos apie pagausejima?



na man kai pirma kart isoperavo tulzi..irgi buvo 15mmakmuo..bet as jo mat negavau kazkodel..gal pamirso ar ka..net nZn..arba istrigo latake..ir paliko...neatmete dabar tokio varianto mane operaves chirurgas..tai vat mazulel..as po 4 men operacijai praejus pastojau..man nestumo pabaigoje pradejo tirpti sonkaulio vietoj toks tirpimas tasirades buvo...pagimdziau..nieko lyg viskas normaliai po keliu men..skausmai atsirado akmenuku pobudzio..nuejau persviete ir sako latake akmuo..o jis pats iissipletes..dare sikart pjuvi..vale bendraji lataka jame akmeni rado iseme..liepe 2 metus nepastoti..galejo uzsispausti nestumo metu pratekejimas..susiaurejo latako galai..abudu..tulziai nebebuvo kur nubegti..ir jiis tas lataaks tapo 3cm dydzio plocio pilnas tulzies.. g.gif nenoriu gasdint..bet sakau gal cia per greit pastojau..todel ?o db 17mm dydzio akmenuka iseme..bet galejo ten buti tas pats.. g.gif nuo 15mm iki 17 mm paaugo ir viskas ..toks idomus..cholesterinis apvalus, kaip nuslifuotas..o viduje toks kaip branduoliukas panasiai apie15mm o virsuj naujai susidare.. g.gif

QUOTE(Aiira @ 2009 02 22, 10:39)
Sveikutes 4u.gif ,
as jau namie biggrin.gif  19 d. padare operacija, o sekancia diena jau namo vaziavau.
(Dar kirbejo mintis paciai parvairuoti, nes masina stovejo prie ligonines, bet kol apsirengiau ir susiruosiau tai pavargau.....ir persigalvojau buti savarankiska,
JasVita, sekmes tau 4u.gif


sveika gyva 4u.gif 4u.gif 4u.gif

na ka sveik..stiprinkis.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o jums nebuvo kraujas nusedes po operaciju?

man 16buvo hemoglob..db padare 114..bet uztai gelezies kraujyje stoka tik 4..o norma9 turi buti..tai sako po operacijos tau buvo nulis gelezies kraujyje..mat neveltui svaigimai , vos ne alpimai man siuo metu.. ..zalia akyse.dbgeleiz geriu.. doh.gif

o siaip tai nieko nebeskauda zinokit.. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kaip faina..po 2sav.baigesi skausmai .. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita Mc'r @ 2009 02 23, 17:10)
4u.gif As operavausi tulzies pusles akmenis Antakalnio ligonineje pas M.Lapinska. Nesenas, gana simpatingas ir super malonus wub.gif
Is tikro taip padare randelius, kad tik vienas, kuris didziausias, matosi, kitu - ne. Na, man labai labai patiko bigsmile.gif

Tada dar paklausiu, kaip Jus patekote i Antakalnio klinikas? mirksiukas.gif
Ar planine tvarka? Kaip uzsirasete ar taretes? Ir kita info.
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 02 24, 19:55)
mauditys man leido po nuemimo siuliu,taigi siules nuima po 5-7dienu,nu ir po nuimimo pora dieneliu ir galima buvo smile.gif

Bet cia leido po dusu maudytis tikriausiai mirksiukas.gif , o vonioj mirkti tai veliau man sake, bet vat nepamenu tiksliai kada, nes neaktualu- neturiu siam malonumui laiko. Galvoju kad po menesio jau tikrai galima juroj pliuskentis, ir, berods kazkas jau rase kad i baseina po men galima.

QUOTE(Tinar @ 2009 02 24, 20:58)
1 o jums nebuvo kraujas nusedes po operaciju?

2 o siaip tai nieko nebeskauda zinokit.. bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif kaip faina..po 2sav.baigesi skausmai .. thumbup.gif

1 man niekas ir netikrino ax.gif , ir isvis nieks nieko po operacijos netikrino. Tik paklausinejo pries isleisdami kur ir kaip skauda ...
2 kaip smagu girdeti wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Aiira @ 2009 02 25, 17:37)
Bet cia leido po dusu maudytis tikriausiai mirksiukas.gif , o vonioj mirkti tai veliau man sake, bet vat nepamenu tiksliai kada, nes neaktualu- neturiu siam malonumui laiko. Galvoju kad po menesio jau tikrai galima juroj pliuskentis, ir, berods kazkas jau rase kad i baseina po men galima.
1 man niekas ir netikrino ax.gif , ir isvis nieks nieko po operacijos netikrino. Tik paklausinejo pries isleisdami kur ir kaip skauda ...
2 kaip smagu girdeti wub.gif

nee,snekejau ne apie dusa,nes ejau i spa i negyvos juros baseina,tai po siuliu nuemimo,kazkur po 4 dienu ejau jau i spa. smile.gif o po operacijos irgi nieks nieko jau netikrino smile.gif
Atsakyti
4u.gif o kokioj vietoje buna skausmai kai yra akmenu ?
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 02 25, 23:12)
nee,snekejau ne apie dusa,nes ejau i spa i negyvos juros baseina,tai po siuliu nuemimo,kazkur po 4 dienu ejau jau i spa. smile.gif o po operacijos irgi nieks nieko jau netikrino smile.gif

tai reiskia galima anksciau biggrin.gif

QUOTE(lucero @ 2009 02 26, 11:22)
4u.gif  o kokioj vietoje buna skausmai kai yra akmenu ?

man visa pilva skaudejo ir pykino. Manau skirtingai buna....
Atsakyti
QUOTE(Aiira @ 2009 02 26, 12:19)
tai reiskia galima anksciau biggrin.gif
man visa pilva skaudejo ir pykino. Manau skirtingai buna....

o man skaudejo pilvo apacia desnei pusej ir atiminejo desne koja,na cia per pirma priepoli,per antra ir zodziu nerandu kaip skaudejo,nugara uzspaude,skrandi skaudejo,silpna buvo,vos kwepavima pagaudavau,dusau doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, noriu padekoti uz sita temele 4u.gif Aciukas, lb daug naudingos info gavau. Turiu ir as akmenuka, toki "nekuda" 2.6cm blush2.gif Zinau kas yra priepuoliai, turejau keleta. Tik man idomu kodel man is karto nepasiule jo lauk pjaut g.gif kai surado mano brangenybe buvo vau 1.5cm vienintele prognoze buvo "auginsim, po to pjausim" unsure.gif
Atsakyti