Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

ryte koše su sviestu gali valgyt 20-30gr į diena sviesto gali naudot wink.gif
Atsakyti
nu tai va, matai.. po biskuti ir vėl viskas grįzta į savo vietas.. vyrui operaciją darė rugsėjo pradžioje, dabar viskas ok.. tiktai po to nuėjo apsidraudė, nes kreditą turim.. tai pasirūpino tuo kad jei ka - būtų finansinė apsauga smile.gif
Atsakyti
Po operacijos savaite, viskas i gera ejo, o vakar toki priepuoli apturejau sad.gif , kokio budama su akmenimis niekada neturejau, diena pries suvalgiau kiausini su rugine duona, dar darzoviu salotu su vos aliejaus, nakti ismiegojau, bet atsikelusi ryte... doh.gif prasidejo skausmas, uzvalgiau pusrycius ir prasidejo, o man ir siulus isimti reikejo ir pas gydytoja vaziuoti nedarbinguma pratesti..., gerai, kad i ligonine vaziavau siulus isimti,pats operaves gydytojas iseme. Pasiule, jei nepraeis grizti echoskopija padaryti..., dar mezym isgerti, kai isgeriau mezym skrandyje toks chaosas pasidare, kol nuvaziavau pas gydytoja skausmas padidejo, o jau eidama is jos vos paejau..., vaistineje nospa nusipirkau ir gydytoja rekomendavo virskinimo gerinimui homeopatines tabletes.
Grizau i ligonine, echoskopija nieko nemate. Suleido vaistu nuo skausmo, tai atlego, dariau klizmute mikrolax, bet nekazin kas ten isejo...
Visa diena geriau vandeni, vakare uzvalgiau banana, vel sueme priepuolis, bet praejo,zinoma ne pilnai, o tik pakenciamai. Nakti visaip varciausi,bet miegojau tik ant nugaros su uzlenktais keliais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swelnute: 26 kovo 2009 - 10:41
QUOTE(swelnute @ 2009 03 26, 12:39)
Po operacijos savaite, viskas i gera ejo, o vakar toki priepuoli apturejau  sad.gif , kokio budama su akmenimis niekada neturejau, diena pries suvalgiau kiausini su rugine duona, dar darzoviu salotu su vos aliejaus, nakti ismiegojau, bet atsikelusi ryte...  doh.gif prasidejo skausmas, uzvalgiau pusrycius ir prasidejo, o man ir siulus isimti reikejo ir pas gydytoja vaziuoti nedarbinguma pratesti..., gerai, kad i ligonine vaziavau siulus isimti,pats operaves gydytojas iseme. Pasiule, jei nepraeis grizti echoskopija padaryti..., dar mezym isgerti, kai isgeriau mezym skrandyje toks chaosas pasidare, kol nuvaziavau pas gydytoja skausmas padidejo, o jau eidama is jos vos paejau..., vaistineje nospa nusipirkau ir gydytoja rekomendavo virskinimo gerinimui homeopatines tabletes.
Grizau i ligonine, echoskopija nieko nemate. Suleido vaistu nuo skausmo, tai atlego, dariau klizmute mikrolax, bet nekazin kas ten isejo...
Visa diena geriau vandeni, vakare uzvalgiau banana, vel sueme priepuolis, bet praejo,zinoma ne pilnai, o tik pakenciamai. Nakti visaip varciausi,bet miegojau tik ant nugaros su uzlenktais keliais.

o, vargšiukė. laikykis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

žinokit ir aš jau po operacijos... Nors turėjau jau paskirtą operacijos datą, bet jos nesulaukiau... doh.gif buvau skubiai išoperuota 4dienį... tulžis jau buvo pažliugusi nuo uždegimo... unsure.gif Dabar jau esu namučiuose pas savo mergaitę... kol kas vargstu su pieneliu, nes nors ir nutraukinėjau ligoninėj, bet jo ženkliai sumažėjo... išvalgo abi krūtis ir vistiek nepavalgo... damaitinam mišinuku... o taip norisi vėl pačiai maitinti...
Atsakyti
QUOTE(JasVita @ 2009 03 28, 18:56)
Sveikutės  4u.gif

žinokit ir aš jau po operacijos... Nors turėjau jau paskirtą operacijos datą, bet jos nesulaukiau...  doh.gif  buvau skubiai išoperuota 4dienį... tulžis jau buvo pažliugusi nuo uždegimo...  unsure.gif  Dabar jau esu namučiuose pas savo mergaitę... kol kas vargstu su pieneliu, nes nors ir nutraukinėjau ligoninėj, bet jo ženkliai sumažėjo... išvalgo abi krūtis ir vistiek nepavalgo... damaitinam mišinuku... o taip norisi vėl pačiai maitinti...

suprantu. viskas manau bus gerai. tik reikia „dirbti“ su tuo 4u.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JasVita @ 2009 03 28, 17:56)
Sveikutės  4u.gif

žinokit ir aš jau po operacijos... Nors turėjau jau paskirtą operacijos datą, bet jos nesulaukiau...  doh.gif  buvau skubiai išoperuota 4dienį... tulžis jau buvo pažliugusi nuo uždegimo...  unsure.gif  Dabar jau esu namučiuose pas savo mergaitę... kol kas vargstu su pieneliu, nes nors ir nutraukinėjau ligoninėj, bet jo ženkliai sumažėjo... išvalgo abi krūtis ir vistiek nepavalgo... damaitinam mišinuku... o taip norisi vėl pačiai maitinti...

sweikute smile.gif na matai kaip tos tulzys duoda apie sawe zinot ypac po gimdymu,na swarbu ispjove ir be komplikaciju,kaip sawijauta?valgai viska?na stiprybes tau,o del pienelio,tai jooo visko gali but,bet kai mane operawo tai klausiau del pienelio ar gali visai dingt,tai pasake kaip kam buna,sake svarbu vistiek dawinet kruty nors ir kas valanda.zinok man taip ir buvo ,irgi sumazejus buvo,bet ko dazniau maityni,tuo dazniau pienas gaminasi,reikia kantrybes,ir swarbiausia nesinervuok,nes va mano mazoji pries sawaite pateko i reanimacija del slapimo taku uzdegymo,tai taip susinervinau,kad jau beweik visai dingo pienas,bet nenuleidziu ranku,tikiu kad dar nedings visai,tai istwermes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 03 29, 00:13)
sweikute smile.gif na matai kaip tos tulzys duoda apie sawe zinot ypac po gimdymu,na swarbu ispjove ir be komplikaciju,kaip sawijauta?valgai viska?na stiprybes tau,o del pienelio,tai jooo visko gali but,bet kai mane operawo tai klausiau del pienelio ar gali visai dingt,tai pasake kaip kam buna,sake svarbu vistiek dawinet kruty nors ir kas valanda.zinok man taip ir buvo ,irgi sumazejus buvo,bet ko dazniau maityni,tuo dazniau pienas gaminasi,reikia kantrybes,ir swarbiausia nesinervuok,nes va mano mazoji pries sawaite pateko i reanimacija del slapimo taku uzdegymo,tai taip susinervinau,kad jau beweik visai dingo pienas,bet nenuleidziu ranku,tikiu kad dar nedings visai,tai istwermes! 4u.gif


Sveika 4u.gif na savijauta dar įdomi... norisi jau viską daryti, bet vat kad jėgų nėra, o dar ir tas skyles pamaudena... doh.gif Valgau visko po truputį, daktaras taip patarė, sakė tik aštriai pora mėnesiu nevalgyt... Aš nors tokia ir su antsvoriu, bet po gimdymo esu nusilpus ir daktaras tą matė... tai sakė jei dar sugalvosiu dietintis, tai vėl teks grįžt į ligoninę... Tai valgau tą ką valgiau iki operacijos... smile.gif O po kieik laiko tau pienelis pradėjo atsistatinėti... nes aš taip noriu kad greičiau viskas grįžtų į vėžes bet kol kas jokio pagerėjimo... doh.gif Išvalgo ji man dabar abi krūtis ir dar pritrūksta apie 50 ml pienelio... Na bet gal kaip nors... smile.gif Kai grįžau po ligoninės dukrytės net kvapas atrodė ne tas nuo mišinuko unsure.gif o dabar nors ir ne prūdais mano pienelio gauna, bet jau kvepia kūdikiu mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip pavydziu, kad valgyti galite po operacijos viska..., as, tai antra savaite po operacijos, bet po priepuolio bijau ka suvalgyti ne taip, dar gydytoja pasake, kad griezta dieta, tai gyvenau vos ne bananais, kisielium, keliais saukstais virtu makaronu su skysciu... doh.gif Kai issiviriau bulve, morka ir siek tiek kopusto, susitryniau su tuo paciu skysciu kuriame vire, tai taip skanu buvo ir druskos daug nereikia...Po ligonines valgiau ir vistos krutineles virtos su makaronais ir duona, bet po kiausinio, kai sustojo virskinimas, tai bijau dabar ka ne taip suvalgyti.
Vakar vel prisidirbau doh.gif , atsiguliau ant lovos ir issitempiau, tik atsistojau ir po kiek laiko jauciu, kad skausmas po skrandziu pradejo dideti, vos paejau, net karsta pasidare, ismuse prakaitas, i desini peti jauciau toki atsiliepima, tai kol atvaziavo greitoji isgeriau ibumetina, tai per 30min atlego....
Oi, kaip baisu buvo, galvojau, kad gal kas truko.... blink.gif blink.gif
Buciau zinojusi, kad taip bus, nezinau ar buciau ryzusis operuotis, neturejusi priepuoliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swelnute: 30 kovo 2009 - 19:11
QUOTE(swelnute @ 2009 03 30, 20:09)
Kaip pavydziu, kad valgyti galite po operacijos viska..., as, tai antra savaite po operacijos, bet po priepuolio bijau ka suvalgyti ne taip, dar gydytoja pasake, kad griezta dieta, tai gyvenau vos ne bananais, kisielium, keliais saukstais virtu makaronu su skysciu...  doh.gif Kai issiviriau bulve, morka ir siek tiek kopusto, susitryniau su tuo paciu skysciu kuriame vire, tai taip skanu buvo ir druskos daug nereikia...Po ligonines valgiau ir vistos krutineles virtos su makaronais ir duona, bet po kiausinio, kai sustojo virskinimas, tai bijau dabar ka ne taip suvalgyti.
Vakar vel prisidirbau  doh.gif , atsiguliau ant lovos ir issitempiau, tik atsistojau ir po kiek laiko jauciu, kad skausmas po skrandziu pradejo dideti, vos paejau, net karsta pasidare, ismuse prakaitas, i desini peti jauciau toki atsiliepima, tai kol atvaziavo greitoji isgeriau ibumetina, tai per 30min atlego....
Oi, kaip baisu buvo, galvojau, kad gal kas truko....  blink.gif  blink.gif
Buciau zinojusi, kad taip bus, nezinau ar buciau ryzusis operuotis, neturejusi priepuoliu...

Kazkodel man atrodo kad neveltui gyditojai nedave pasirinkimo- operuotis ar ne, matyt buvo uzdegimukas ar kas daugiau.. taip supratau kad buvo darytas pjuvis o dazneuse pjuvi daro kai gali reiketi atsargaus salinimo ar dar daugiau ko..
Ar tik nestreikuoja truputi kasa.. blush2.gif
Viskas bus gerai, laikykites 4u.gif
Atsakyti
labukas,maudze dezini sona,maudimas desinej skardzio pusej arciau sonkauliu ir kartais nueina iki bambos, pilvas daznai puce ,jaucesi ir nugaroj maudimas,buvau pas daktara,tas net nepziurejas man israse vaistu nuo skradzio sake jai nepraeis grysk, rysi zarna ne karaujo tyrimo nieko,tipo kraujo tyrimas neparodys kas skradziui,,as tai zinau ,bet pamaniau juk uzdegima tai rodytu.kitas daktaras sake kad iskrypes stuburas spausti gali vidaus organus ir del to skauda nu zodziu nezinau ne ka galvoti,kaskaip pati jauciu kad bus tulzis parejus?
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 03 30, 19:35)
Kazkodel man atrodo kad neveltui gyditojai nedave pasirinkimo- operuotis ar ne, matyt buvo uzdegimukas ar kas daugiau.. taip supratau kad buvo darytas pjuvis o dazneuse pjuvi daro kai gali reiketi atsargaus salinimo ar dar daugiau ko..
Ar tik nestreikuoja truputi kasa..  blush2.gif 
Viskas bus gerai, laikykites 4u.gif

Buvo daryta laparoskopine operacija planine tvarka, nieko ypatinga, uzdegimo niekas nemate, jo ir nebuvo, visi organai be pakitimu. Kad ir priepuoliu nebuvo, tik po operacijo sake, bilirubinas padidejes buvo ir karteli budavo jausdavau, kiti kraujo tyrimai geri.... Ir tiek.
Jau trecia savaite namie, gydytoja sako, kad iki Velyku neiciau i darba blink.gif Nes tik chirurgams labai paprasta sakyti, kad po savaites jau gali daryti vos ne tai ka darei iki operacijos, o realiai tik terapeutai mato, kaip zmones sveiksta.
Nezinau kas streikuoja, kai buvo pirmas skausmo priepuolis del skrandzio, tai buvau ligonineje pas operavusi mane chirurga, jis echoskopija padare, sake, kad viskas tvarkoje ir siek tiek pasimetes buvo, kodel skausmas atsirado.
Atsakyti