Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

QUOTE(JasVita @ 2009 04 09, 12:26)
Tikrai taip  bigsmile.gif  O kaip tu jautiesi? jauti kokius nors pooperacinius reiškinius?

sveikos 4u.gif as sveika gyva smile.gif daugiau jokiu priepoliu skausmu nebuvo jau kaip 3men smile.gif pilvo tai nepucia,pora kartu buvau prisivalgius daug,tai galvojau nu jau siand bus skausmu,bet aciu dievui ir nesulaukiau tfu tfu,valgau absoliuciai viska smile.gif dar ir maitinu savo mazulka,bet ji jau daug valgo tai pienelio neuztenka,bet jau pradeda valgyt koseles,cia viena drauge karves pienu is kaimo maitina sawiske ir man sako pabandit,ji priesiska tiems visiems misiniams ax.gif na pas mus vis dar beda su slapimu,nekaip negali pasweikt,buvo slapimo taku uzdegimas,gulejom ligoninej,gerem antibiotikus,vaistus,tai kraujas jau geras, o slapimas kaip turejo 500 leukocitu taip ir turi,nekaip vaistai nenumusa..siand jau gersim kitus vaistus spec pagamintus universiteto vaistinei..tikiuosi jie pades smile.gif
Atsakyti
merginos su visa pagarba jums , bet temą ne apie vaikučio pasiekimus gerai?

aš žinau kaip norisi apie juos kalbėt ir tttt bet jus įsivaizduokit žmogų ieškančio info apie operacija ir pooperacini laikotarpi o čia blevizgos su smulkmenom apie vaikus. aš nepiktai jei ką wink.gif čia kalbam apie mityba po operacijos prieš ir tt bet ne apie vaikų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 24 balandžio 2009 - 09:56
Niekaip nesuprantu kaip kiti iš kart po operacijos valgo VISKĄ blink.gif Ar aš tą -viskas - ne taip suprantu g.gif
Man jau pusė metų po operacijos, o vis dar daug ko negaliu valgyt schmoll.gif Tuoj pat arba pilvą pučia, arba į tūliką lakstau, arba pykina doh.gif Dažniausiai tai toks jausmas, kad esu persivalgiusi, nors realiai vos kažko paragavus verysad.gif
Galvoju, gal tiesiog organizmas priprato prie to lengvo maisto ir nebenori jis jokių eksperimentų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 04 24, 10:48)
man konkrečiai ne , bet tai daugumos problema, gali pagert geruju bakterijų kursą , bet tik ne jogurto kapsules ką nors stipresnio , netrukus turėtum pasijaust geriau  smile.gif

džiugu dėl tavęs ir mažytės  4u.gif


Trombocitopenija
(sumažėjęs trombocitų kiekis kraujyje, sumažėjęs kraujo plokštelių kiekis)

      Trombocitopenija – tai trombocitų skaičiaus kraujyje sumažėjimas. Trombocitai yra bespalvės kraujo ląstelės, būtinos kraujo krešėjimui. Jie sustabdo kraujavimą, sudarydami krešulį kraujagyslės pažeidimo vietoje. Nežymiai pakitus trombocitų skaičiui, gali nepasireikšti jokių simptomų, tačiau ženklus trombocitų skaičiaus sumažėjimas gali baigtis rimtu nukraujavimu. Trombocitopenija dažniausiai yra kitos ligos ar sutrikimo pasekmė. Pavyzdžiui, sergant leukemija, sutrinka trombocitų susidarymas kaulų čiulpuose, imuninės sistemos sutrikimai gali sukelti trombocitų irimą.


dabar žinosi smile.gif

na va kaip tik geriu acidophylus ( berods taip vadinasi, tingiu eit pasitikslint  blush2.gif ) tikiuos praeis... bo labai nemalonus jausmas...  schmoll.gif


Papildyta:
QUOTE(vovere74 @ 2009 04 24, 13:34)
Niekaip nesuprantu kaip kiti iš kart po operacijos valgo VISKĄ blink.gif  Ar aš tą  -viskas - ne taip suprantu g.gif
Man jau pusė metų po operacijos, o vis dar daug ko negaliu valgyt schmoll.gif  Tuoj pat arba pilvą pučia, arba į tūliką lakstau, arba pykina doh.gif  Dažniausiai tai toks jausmas, kad esu persivalgiusi, nors realiai vos kažko paragavus verysad.gif
Galvoju, gal tiesiog organizmas priprato prie to lengvo maisto ir nebenori jis jokių eksperimentų g.gif


na aš tikrai nesiskundžiu dėl maisto... na nevalgau rūkyto, kepto ir riebaus maisto, nes tiesiog nenoriu, o šiaip valgau viską ko tik noriu, bet valgau po truputį... yra produktų kurių matyt organizmas nepriima, tai vat taip po truputį visko valgydama atsirenku... pvz kažkodėl varškės nepriima organizmas... unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės :-) Tikiuosi nesupyksite kad įsiterpsiu. Žinokit skaitau jūsų temą ir galvoju - kodėl žmonės neišbandę visų gerų dalykų gulasi po peiliu? Juk tulžies pašalinimas - visam gyvenimui. Tai svarbus organas, jo nebeturėsite, o visas gyvenimas prieš akis. Pažįstu nemažai žmonių, kuriems pašalinta tulžies puslė, nes paprastai taip daryti yra įprasta akademinės medicinos. Aišku, gydytojas atrodo autoritetas - -pasakė operacija - vienintelis kelias. Bet tai ne tiesa. Aš bandau jums rašyti todėl, kad iš tiesų domiuosi alternatyviais medicinos būdais ir žinau, kad yra galimybių pilnai ištirpinti tuos akmenukus, sutvarkyti organizmą ir toliau gyventi pilnavertį gyvenimą. Tikrai nuoširdžiai siūlau Jums pasidomėti alternatyviosios medicinos siūlomais gydymo metodais. Nenoriu daugiau nieko siūlyti, jeigu bus įdomu - parašysiu kokios galimybės yra išvalyti tulžies pūslę ir sureguliuoti jos darbą, taip pat palengvinti būklę po operacijų jeigu jau taip atsitiko. Aš niekada asmeniškai nesioperuočiau tulžies pūslės neišbandžiusi kitų būdų - netradicinių. Kažkas rašė, kad bijo pabandyti liaudies medicinos ar homeopatijos siūlomus preparatus. Bet kodėl?? Niekaip nesuprantu? Operacijos reikėtų bijoti ir pagalvot kas laukia netekus vieno svarbiausių organų. Linkiu sėkmės ir sveikatos :-)
Atsakyti
QUOTE(JasVita @ 2009 04 24, 11:40)
pvz kažkodėl varškės nepriima organizmas...  unsure.gif

todėl kad varške nėra lengvas maistas o kokia varškytė tu valgai? ar ta desertine ar "tikra" varške?
Papildyta:
QUOTE(Bees @ 2009 04 24, 11:56)
. Aišku, gydytojas atrodo autoritetas - -pasakė operacija - vienintelis kelias. Bet tai ne tiesa. Aš bandau jums rašyti todėl, kad iš tiesų domiuosi

na taip šio atvejų gyditojas atrodo didesnis autoritetas nei jus.

o kodėl reikia manyt kad ką jus sakot yra tiesa?

ir kodėl manot kad jus vienintele taip jau visko domitės o mes kvailos va vištos iškart pjautis susiruošėm?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 04 24, 14:27)
todėl kad varške nėra lengvas maistas  o kokia varškytė tu valgai? ar ta desertine ar "tikra" varške?



na aš grūdėtos labai norėjau, tai porą kart valgiau ir vis negerai jaučiausi, paskui pabandžiau liesos varškės, tai irgi negerai buvo... o galiausiai pati padariau varškėtukų..tai irgi netiko...
Atsakyti
o tu pabandyk pradžioj mažiau varškes užpilk mėgstamu jogurtu gerai sumaišyk ir pavalgyk , pažiūrėk gal tiks taip? arba tiesiog organizmui per anksti smile.gif

P.S nevalgykit tik šalto maisto , jokių jogurtu varškiu iš šaldytuvo , jokiu ledų ir tttt.
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 04 24, 15:45)
o tu pabandyk pradžioj mažiau varškes užpilk mėgstamu jogurtu gerai sumaišyk ir pavalgyk , pažiūrėk gal tiks taip? arba tiesiog organizmui per anksti smile.gif

P.S nevalgykit tik šalto maisto , jokių jogurtu varškiu  iš šaldytuvo , jokiu ledų ir tttt.


šalto maistuko tikrai nevalgau... o vat varškytės, jogurto, apskritai pieno produktų aš labai noriu, bet... bijau alergiją prišaukt ir plius kai aš suvalgau ką nors iš pieno produktų mano brangenybei pilvą išpučia...
Taip, kad pakentėsiu aš be jų... mirksiukas.gif
Tik va nžn kaip su ledais bus... taip jų norisi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewan @ 2009 04 05, 00:01)
as taip pat panasioj kryzkelej  g.gif  tik tiek, kad man jau buvo du priepuoliai doh.gif bet dabar ir vel viskas atrodo normaliai.pagal echoskopa, turiu kelis akmenukus apie 1cm dydzio. visi tyrimai dar laukia. bet operacijai jau esu uzsirasius. ir vis svarstau  g.gif zinau, kad yra visokiu teoriju apie akmenuku tirpdyma, visokiu liaudisku budu. bet nesiryztu ju bandyti  verysad.gif kol kas manau, kad operuotis vienintele iseitis. kaip ir mano seimos daktare sake, su tokia tulzim gyvenimo nenugyvensiu ir geriau ja pasalint, kol dar nera visokiu komplikaciju ir didesniu pazeidimu...sakyciau daug priklauso nuo mediku poziurio ir patarimu. mes paprasti zmogiukai vistik juk nedaug apie tai nusimanom  mirksiukas.gif

na tiesiog perskaičiau Jūsų diskusiją, ypatingai Ewan šis pasisakymas įstrigo, kad operacija vienintelė išeitis. Nieko blogo nenorėjau - ar įžeist ar panašiai, ir jokiu būdu nelaikau savęs vienintele besidominčia ir kažkokia visažine. Aš tiesiog savo ir savo artimųjų sveikatos problemas sprendžiu kitokiais būdais, poliklinikoje lankausi tik dėl tyrimų jeigu reikia. O Ewan rašo, kad "nesiryžta" išbandyt kitų būdų... Tai iš tiesų man nesuprantama.
Atsakyti
QUOTE(Bees @ 2009 04 24, 15:31)
na tiesiog perskaičiau Jūsų diskusiją, ypatingai Ewan šis pasisakymas įstrigo, kad operacija vienintelė išeitis. Nieko blogo nenorėjau - ar įžeist ar panašiai, ir jokiu būdu nelaikau savęs vienintele besidominčia ir kažkokia visažine. Aš tiesiog savo ir savo artimųjų sveikatos problemas sprendžiu kitokiais būdais, poliklinikoje lankausi tik dėl tyrimų jeigu reikia. O Ewan rašo, kad "nesiryžta" išbandyt kitų būdų... Tai iš tiesų man nesuprantama.

Man tai irgi užkliuvo jūsų pasakymas, kad mes čia visos puolėm operuotis nepabandę kitų metodų doh.gif Negalit taip sakyt nes nežinot kaip yra.
Be to, aiškinti jau išoperuotoms, kad nereikia to daryti - mažų mažiausiai keista. Kai šaukštai jau po pietų, ar ką pakeisit? Kam erzinti žmones? Manot labai džiaugiuos, kad mane operavo? Manot nenorėjau to išvengti? Manot, kad labai smagu skaityti moralus žmogaus kuris nebuvo šalia ir nematė kas vyko?
Alternatyvi medicina g.gif Nežinau, man vien tie žodžiai drebulį sukelia. Kai matai kaip artimas žmogus išeina anpilin nes atsisakė tradicinės medicinos patikėjęs, kad tik alternatyvioji gali padėti, tai kažin kaip nesitiki tais stebuklais....
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 04 24, 23:41)
Man tai irgi užkliuvo jūsų pasakymas, kad mes čia visos puolėm operuotis nepabandę kitų metodų doh.gif  Negalit taip sakyt nes nežinot kaip yra.
Be to, aiškinti jau išoperuotoms, kad nereikia to daryti - mažų mažiausiai keista. Kai šaukštai jau po pietų, ar ką pakeisit? Kam erzinti žmones? Manot labai džiaugiuos, kad mane operavo? Manot nenorėjau to išvengti? Manot, kad labai smagu skaityti moralus žmogaus kuris nebuvo šalia ir nematė kas vyko?
Alternatyvi medicina g.gif  Nežinau, man vien tie žodžiai drebulį sukelia. Kai matai kaip artimas žmogus išeina anpilin nes atsisakė tradicinės medicinos patikėjęs, kad tik alternatyvioji gali padėti, tai kažin kaip nesitiki tais stebuklais....

Mergaites klaidinanciai uzvedet tema pavadinimu:
Tulžies akmenligė, Patarimai - pagalba ax.gif
Turetu vadintis Tulžies salinimo operacija ir mityba po jos biggrin.gif
Labai astrei puolat kiekviena kitaip mastanti o tikrai idomu paskaityti ir kitu nuomones.. juk prie kiekvieno pasisakymo nematyti kaip jis kovojo pries operacija su sia liga ar ji buvo netiketa, ar ilgalaikiai bandymai kazkaip su ja kovot..
Tikrai butu idomu suzinoti ir kitu istorijas o taip puldinejant tai cia gali pas jus rasyti tik apie varske ar dar koki netoleruotina patiekala..
Nes tuoj piktais zodziais fart.gif
Labai svarbi tema ir butu tikrai puiku jei butu platesniu pasisakymu.. ne vien dietos po operaciju. 4u.gif
Atsakyti