Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tulžies akmenligė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ligita69
Ligita69, lengvo tau pooperacinio laikotarpio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
*

[/quote]

Ačiū 4u.gif
kimono
Sveikos.Man nustatė tulžies p. akmenligę.Jau ne vieną kartą kartojosi baisiniai skausmai kur skrandis(po duobute).Išgeriu nuskausminamų, paguliu ir praeina.Bet tų skausmų metu as nejaučiu konkretaus skausmo po dešinėje pusėje kur tulžies pūslė.Tik po to labai lengvai padilgčioja.Kas sukelia tą skausmą po duobute?Čia tulžis išsiliejus ar kokia kasa pyksta?Nors su kasa sakė kaip ir viskas gerai...Beje, jei čia išsiliejinėja tulžis, tai po operacijos tie skausmai po duobute turėtų dingti?
kimono
Tiesa, akmenukai smulkūs, jų daug.Ar tokiu atveju būtina operacija?Neina jų kaip nors pašalint liaudiškom priemonėm?Sako daug žmonių taip išsigydė...Beje, vienai mano pažįstamai buvo radę akmenų , kurių vėlesnės echoskopijos metu nerado.Kur jie galėjo dingti?Gal per dvylikapiorštę ir žarnyną pasišalino?Juk negalėjo įstrigti dvylikapirštėje..
vilimena
Sveikos,

Prisistatau ir as i jusu buri:) Tik pries savaite isoperuota tulzies pusle - joje mazuciu akmenuku virs 50:( Dabar - sunkus adaptacinis periodas, kai galva neisnesa ka valgyti, ko nevalgyti... Skausmai jau rimsta ir zarnynas tvarkosi, bet fantazijos gaminant maista truksta:)
Klausykite, o braskiu isvis negalima valgyti? g.gif
zwezda0702
sweikos.kas pasake kad braskiu negalima valgyt?seip paskaitikit temele,cia daug skirtingu zmoniu po operaciju,ir visiem skirtingai buna,asmeniskai man,tai as po operacijos valgiau absoluciai viska bet labai mazais kiekiais,jau beweik 4men kaip po operacijos,dabar valgau normalei ir viska,pamirstu net kad isuoperuota tulzis smile.gif
del skausmu duobutei tai man cia pradzioj buvo,veliau prasidejo baisiau,ir po 2 ju baisiu priepoliu teko operuotis...smulkus akmenukai yra pavojingesni,nes gali uzstrigti,tada bus blogiau,o jei butu tulzis issilejusi,tai tikrai manau jau senei guletum operacinei!!!!!na yra ivairiu zmoniu,kai kurie cia gydesi ir zolem,ir sultys gere ipatingas kazkokias,na kaip kam,gal ir buna stebuklu smile.gif sprest jum kaip elgtis,siulau paskaityt temele visa,o po to sprest paciai,bet jei skauda tai butina pasitikrint ir nustatyt kokia bukle is tikruju ten viduj 4u.gif
kimono
Sveikos. Gal žinot kokių tikrai patikimų vaistų ar žolelių nuovirų kurie aktyvintų tulžies veiklą(pas mano draugę rado daug drumzlių) ir padėtų tą smėlį tirpdyt ar tai kaip nors su tulžį varančiomis arbatomis išvalyt tas drumzles...Dėkoju smile.gif
Opdum
QUOTE(kimono @ 2009 08 01, 18:15)
Sveikos. Gal žinot kokių tikrai patikimų vaistų ar žolelių nuovirų kurie aktyvintų tulžies veiklą(pas mano draugę rado daug drumzlių) ir padėtų tą smėlį tirpdyt ar tai kaip nors su tulžį varančiomis arbatomis išvalyt tas drumzles...Dėkoju smile.gif
*

jei pvz yra koks nors ir menkas akmenukas , gert tulži varančių arbatų ne-ga-li-ma nes pajudes akmenukas užkimš tulžies ar kepenu lataką ir oi oi kaip stipriai skaudes ir lauks extra operacija...

o šiaip jei tikrai žino kad nėr net menkiausio akmenuko tulži varančių arbatų yra pirkt vaistinei jos taip ir vadinasi smile.gif
giliuxe
Sveikos merginos,
Man vakar buvo pasalinta tulzies pusle, o stai siandien jau namie su seima ir ieskau info ka galima ir ko negalima valgyti... Tiesa, turiu maziuke, kuriai tik 1 men ir 1sav tad po operacijos praejus 4 val toliau sekmingai ja pati maitinau... ziuresim kaip bus toliau...
As operacijos negalejau atidelioti, nes kai uzeidavo tokie skausmo priepuoliai, kad gimdymas atrode kaip bakstelejimas adata... Sekmes visoms kurios nusprende operuotis ir nera viskas taip baisu... beje, darant echo man mate tik 2 akmenukus, o is tikruju rado apie 100 grudo dydzio akmenuku...
zwezda0702
QUOTE(giliuxe @ 2009 09 02, 14:22)
Sveikos merginos,
Man vakar buvo pasalinta tulzies pusle, o stai siandien jau namie su seima ir ieskau info ka galima ir ko negalima valgyti... Tiesa, turiu maziuke, kuriai tik 1 men ir 1sav tad po operacijos praejus 4 val toliau sekmingai ja pati maitinau... ziuresim kaip bus toliau...
As operacijos negalejau atidelioti, nes kai uzeidavo tokie skausmo priepuoliai, kad gimdymas atrode kaip bakstelejimas adata... Sekmes visoms kurios nusprende operuotis ir nera viskas taip baisu... beje, darant echo man mate tik 2 akmenukus, o is tikruju rado apie 100 grudo dydzio akmenuku...
*

ar jau po 4 val galima po narkozes maitint? blink.gif as visa para nemaitnau po narkozes,as visa para nutraukinejau piena ir ispilinejau,mazei buvo 2 men kai mane operavo,ta viena para pagere misinuko,o jau poto ir namo israse,ir tik po paros vel MP pradejo valgyt.
Opdum
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 09 02, 22:37)
ar jau po 4 val galima po narkozes maitint?
*

negalima...
Nainai
merginos gal susidurete su polypais tulzies pusleje? vieni gydytojai rekomenduoja operuoti, nes polypai linke supiktybeti, kiti teigia , jog juos reikia stebeti. Buciau dekinga uz jusu pasisakymus, pastebejimus, patarimus.
Madissa
Sveikos merginos
jauciu visus siptomus tulzies pusles akmenliges, sakuda nerealiai
kur geriausia vilniuj vaziuoti be siuntimo savaitgali?
zwezda0702
QUOTE(Madissa @ 2009 09 12, 19:24)
Sveikos merginos
jauciu visus siptomus tulzies pusles akmenliges, sakuda nerealiai
kur geriausia vilniuj vaziuoti be siuntimo savaitgali?
*

na be siuntimo tai kas zino ar priims,zinai kokie pas mus daktarai....geriausias patarymas tai kviest greitaja,tada be siutymo priims,jei extra atvejis..bet greitoji jau sprendzia kur vezt,mane greitoji veze i raudonaji kryziu,irgi savaitgalis buvo,bet operavo vistiek po savaitgalio smile.gif sekmes tau 4u.gif
vovere74
Aš be jokio siuntimo tiesiai į ligoninę važiavau, pasirodo svarbiausia buvo turėt asmens dokumentą ir Sodros pažymėjimą.
ikeja
laba, norejau pasidometi, o gali ( siuo atveju santariskese echoskopuojant nematyt akmenu)?????
ir kaip jauciasi kad yra akmenlige
apolonas
Valo kepenis bei tuo pačiu mažinant tulžies akmenis labai naudingas yra margainis (Silybum marianum). Vartoti reiktų po 100mg tris kartus dienoje.
birgiolita
QUOTE(ikeja @ 2009 10 01, 20:54)
laba, norejau pasidometi, o gali ( siuo atveju santariskese  echoskopuojant nematyt akmenu)?????
ir kaip jauciasi kad yra akmenlige
*

seip gali nematyti, jei akmenys yra latakuose. Man sake kad yra du akmenukai, o kai isoperavo rado daugiau blink.gif
Pagrindiniai simtomai tai virskinimo pablogejimas, sunkumas, skausmas desiniame sone po sonkauliu
vi_
Pastebėjau, kad krizė gerai gydo tulžiapūslės akmenligę. smile.gif Aprimo tema. Matyt, kad sauso ir akmenys neklauso. smile.gif

zwezda0702
o as jau 10-as menuo be tulzies,toliau viska valgau,tfu tfu jokiu skausmu ,,na karts nuo karto labai retai desniam sone lig ir ne skauda,o seip va taip zizia,ir tai pastebiu ,kai prie kompo ilgai sedziu susiretus smile.gif
Ta_pati
Laba diena,
Prieš mėnesį sužinojau, jog nešioju akmenukus ir aš. Tuomet vis paskaitinėjau šią temelę ax.gif
Dabar esu trečia diena po operacijos, iš ligoninės grįžau prieš kelias valandas. Operacija tikrai nesudėtinga ir tikrai nėra ko bijoti mirksiukas.gif Be reikalo tiek buvau įsigasdinusi blush2.gif Jaučiuosi gerai, stengsiuos dabar dar pailsėti ir prisižiūrėti maistą. Greitu laiku galėsiu valgyti ir gerti viską ką norėsiu. Kaip man aiškino operavęs gydytojas, jog labai svarbu ilgai nedelsti ir nesusigadinti kitų virškinimo organų. Jei išsaugosi sveiką kasą, tai toliau su virškinimu neturėsi jokių problemų ax.gif
vi_, tikriausiai tik šiame forume dėl šios problemos laikina tyla mirksiukas.gif ligoninės akmenukų nešiotojų pilnos verysad.gif
Linkiu visoms daug sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Edma
Sveikutės 4u.gif
Turiu ir aš šį ,,džiaugsmelį,, ax.gif Sužinojau visai netikėtai, kai kreipiausi dėl skrandžio skausmų. Ir jau gerus 7 ar 8 metus gyvenu su tais akmenukais - netrukdė jie man. Bet va po antro gimdymo sustiprėjo skrandžio skausmai. Ir po dešiniaisiais šonkauliais jaučiu pamaudenimą. Tad žadu prašyti vėl echoskopijos.
O kaip apsispręsti - jau laikas ar ne pjauti tulžį lauk? g.gif Laukti priepuoliuko bent vieno ar operacijos neatidėlioti?
Vilkės akis
Na aš asmeniškai po peiliu gulčiausi paskutiniu atveju. Juk yra dar priemonių, kaip akmenis iš tulžies pašalinti natūropatiniu būdu. Mano pažįstamas tulžyje turėjo porą neskaldomų akmenų, tai ačiū dievui operacijos neprireikė - jie pasišalino naudojant natūropatinius papildus.
JasVita
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 27, 21:06)
Na aš asmeniškai po peiliu gulčiausi paskutiniu atveju. Juk yra dar priemonių, kaip akmenis iš tulžies pašalinti natūropatiniu būdu. Mano pažįstamas tulžyje turėjo porą neskaldomų akmenų, tai ačiū dievui operacijos neprireikė - jie pasišalino naudojant natūropatinius papildus.
*

hmm... neskaldomų akmenų?... tai kad tulžyje niekas jų neskaldo, o šalina su tulžiapūsle.... ar aš čia kokia atsilikus... g.gif
Ewan
QUOTE(JasVita @ 2009 10 27, 22:45)
hmm... neskaldomų akmenų?... tai kad tulžyje niekas jų neskaldo, o šalina su tulžiapūsle.... ar aš čia kokia atsilikus...  g.gif
*

Nea, kaip ir neatsilikus 4u.gif Salina su visa tulzies pusle. Anksciau tuos akmenis skaldydavo, bet pripazino, kad vistik per didele komplikaciju rizika, didele tikimybe, kad suskaldyti akmenukai uzstrigtu latakuose ir t.t.
As jau pusmeti gyvenu be tulzies pusles. Viskas thumbup.gif Nezinojau nei kiek nesiojaus akmenukus, nei is kur jie ar kada atsirado. Iki priepuoliu. Uzteko dvieju per menesi, kad apsispresciau operuotis. Nieko baisesnio iki to nebuvau isgyvenus. Jei buciau tiesiog kazkada atsitiktinai suzinojus, kad turiu akmenu, galbut buciau bandziusi naturalias priemones juo salinti, bet po priepuoliu, ebuvo jokiu svarstymu, tik salint ir kuo greiciau verysad.gif
JasVita
QUOTE(Ewan @ 2009 10 28, 00:24)
Nea, kaip ir neatsilikus 4u.gif Salina su visa tulzies pusle. Anksciau tuos akmenis skaldydavo, bet pripazino, kad vistik per didele komplikaciju rizika, didele tikimybe, kad suskaldyti akmenukai uzstrigtu latakuose ir t.t.
As jau pusmeti gyvenu be tulzies pusles. Viskas thumbup.gif Nezinojau nei kiek nesiojaus akmenukus, nei is kur jie ar kada atsirado. Iki priepuoliu. Uzteko dvieju per menesi, kad apsispresciau operuotis. Nieko baisesnio iki to nebuvau isgyvenus. Jei buciau tiesiog kazkada atsitiktinai suzinojus, kad turiu akmenu, galbut buciau bandziusi naturalias priemones juo salinti, bet po priepuoliu, ebuvo jokiu svarstymu, tik salint ir kuo greiciau verysad.gif
*

o aš be tulžapūslės jau 7 mėnesiai... ko tik neteko išgyventi... priepolius ne du apturėjau... doh.gif uoj baisu net prisiminti... doh.gif viską atperka mano saulelė... wub.gif
zwezda0702
QUOTE(JasVita @ 2009 10 27, 23:29)
o aš be tulžapūslės jau 7 mėnesiai... ko tik neteko išgyventi... priepolius ne du apturėjau...  doh.gif  uoj baisu net prisiminti...  doh.gif  viską atperka mano saulelė...  wub.gif
*

sveika,o taip blogai jauteisi po operacijos?laikaisi dietos iki siol?
JasVita
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 10 28, 03:30)
sveika,o taip blogai jauteisi po operacijos?laikaisi dietos iki siol?
*

truputį neaiškiai gal mintis išdėsčiau doh.gif visa tai buvo iki operacijos... smile.gif po operacijos jokių negerovių rolleyes.gif
Vilkės akis
Natūralus augalinis lecitinas sėkmingai šalina iš tulžies akmenis, neužkemšant kanalų 4u.gif Tai patikrintas būdas.
Ponia Delovej
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 28, 12:26)
Natūralus augalinis lecitinas sėkmingai šalina iš tulžies akmenis, neužkemšant kanalų  4u.gif Tai patikrintas būdas.
*

ar jus kalbate apie lecitino kapsules?Ar apie sojos produktus?As jas vartojau ir rawocholi 2 metus geriau ,kuris neva tirpdo akmenis.Uztai pries keleta menesiu nuzingsniavau pas gydytoja profilaktiskai pasitikrinti , manydama , kad neras man to vieno akmenelio.O jis surado ju 3-4 nemazus. verysad.gif
...gandai , gandeliai papildantys vaistininko kisene...
Dabar mano situacija tokia - kadangi kasa, kepenys sveiki, priepuoliu nera, maista prisitaikau, tai patare nesioperuoti. g.gif
Vilkės akis
Aš kalbu apie natūralų augalinį nemodifikuotų sojų aliejaus ir nebalintą lecitiną. Bet čia ir sustoju, nes tuoj būsiu apkaltinta reklama. Beje, tikro (neskiesto) lecitino vaistinėse nėra.
Ta_pati
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 28, 11:26)
Natūralus augalinis lecitinas sėkmingai šalina iš tulžies akmenis, neužkemšant kanalų  4u.gif Tai patikrintas būdas.
*

hihihi.gif
Vilkės akis
Lecitino stoka tulžyje yra viena iš priežasčių, kodėl sutrinka riebalų metabolizmas ir susidaro tulžies akmenų, tad vartojant lecitino, juos galima pašalinti.
JasVita
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 30, 22:27)
Lecitino stoka tulžyje yra viena iš priežasčių, kodėl sutrinka riebalų metabolizmas ir susidaro tulžies akmenų, tad vartojant lecitino, juos galima pašalinti.
*

apšvieskit... tai kokiu būdu jie pasišalina? Man tikrai labai įdomu... kodėl gydytojai to nesiūlo?... g.gif aš asmeniškai tikrai daug domėjausi... nes apie akmenligę sužinojau nėštumo metu... tai buvo aktualu viskas, tik ne operacija.... bet jos neišvengiau... praėjus mėnesiui po gimdymo ekstra operacija...
Vilkės akis
Dauguma gydytojų spjauna į natūropatinę mediciną, todėl jie ir napasiūlo. Dar kitas dalykas, kad mūsų vaistinėse yra nekokybiškų maisto papildų, ir jie tikrai nepadeda. O per platintojus joks gydytojas nepatars įsigyti. Geriausias lecitinas yra iš Amerikos. Jei turit giminių, tai prašykit, kad siųstų. Kitu atveju, yra kompanijų, kurios turi tinklus daugelyje šalių (tinklinis marketingas). Lecitinas tirpina ir minkština akmenis bei šalina juos lauk. Mano pažįstamas buvo eilėje operacijai Kauno klinikose, bet kaip paskutinę viltį įsigijo lecitiną. Aišku, dar nusinešė atsiklausti gydytojo, ar blogiau nebus. Na ką, gydytojas patvirtino, kad blogiau nebus, bet jei nori, vartok, sako, tavo reikalas. Ką jūs manot, kad gydytojas šio produkto nežinojo? Juk neišpeikė. Po 2 savaičių žmogus per šlapimą (aišku, nelabai su maloniais pojūčiais) pašalino akmenį. Dar 2 savaičių laikotarpyje pasišalino 2 akmenys. Operaciją atsakė, dabar laksto, kaip ant sparnų. Bet čia kiekvienam pagal nusistatymą. Kiti nori tik operacijos, ir baigta. Tik turėkite omeny, jei kartą radosi akmenys, jie ir toliau vėl formuosis. Turite nusirūgštinti organizmą.
apolonas
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 31, 13:21)
Dauguma gydytojų spjauna į natūropatinę mediciną, todėl jie ir napasiūlo.
*

Ne visai taip yra. Kitas gydytojas bent du alternatyvius gydymo būdus gali ir pasiūlyti, ir taikyti. Pagrindinai iš esmės pagrindinę gydymo liniją Lietuvoj nustato vaistų didmeninės prekybos įmonės. Iš vienos pusės tame daug minusų, bet iš kitos galima įžiūrėti ir pozityvių dalykų. O kas dėl lecitino, tai jis pagrindinis cholino tiekėjas, reikalingo palaikyti ląstelių membranų vientisumui. Tuo pačiu padeda riebalų, jonų, maistinių medžiagų, atliekų judėjimui tarp ląstelių. Kaip sudedamoji dalis lecitinas yra neurotransmiterių acetilcholino sudėtyje. Taip pat naudojamas sintezuojant riebalus, ir yra naudingas sočiųjų riebalų ir cholesterolio dietų atveju. Vartojant įrastinį mums maistą didžiausią jo kiekį gaunam iš kiaušinių. Dienos lecitino norma - 1200mg, esant jo trūkumui - 2400mg. Tai tiek bendros info apie lecitiną.
vovere74
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 31, 13:21)
Po 2 savaičių žmogus per šlapimą (aišku, nelabai su maloniais pojūčiais) pašalino akmenį. Dar 2 savaičių laikotarpyje pasišalino 2 akmenys.
*

Nelabai įsivaizduoju kaip tokio dydžio akmenys, kokie buvo pas mane, gali pasišalinti per šlapimą g.gif Ne tik, kad skausmas būtų nepakeliamas, jie paprasčiausiai nepraeitų.
Man gydytojai, ne pas vieną buvau, patarė pradžioje be operacijos bandyti įveikti tuos akmenis, bet...jie matė, kad turiu kelis nedidelius. Kai priepuoliai pradėjo dažnėt ir stiprėt, tik tada pasiūlė operaciją. Ir sakė, kad nėra tokių vaistų kurie be pavojaus sveikatai ar net gyvybei išnaikintų akmenis. Kai mane išoperavo tai pasakė, kad laimė, jog gerai dar man baigėsi. Tulžies pūslė pilna akmenų buvo ir įvairaus dydžio. Jie buvo linkę judėt, todėl užeidavo priepuoliai, o jei būčiau dar bandžius juos pašalint su šlapimu doh.gif
Aš esu už natūralias priemones, bet nereikia į jas žiūrėti kaip į panacėją. Ne visada reikia tikėti vien stebuklu iš gamtos, kartais deja tenka ir rimtos invazijos į organizmą imtis.
JasVita
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 01, 15:24)
Nelabai įsivaizduoju kaip tokio dydžio akmenys, kokie buvo pas mane, gali pasišalinti per šlapimą g.gif Ne tik, kad skausmas būtų nepakeliamas, jie paprasčiausiai nepraeitų.
Man gydytojai, ne pas vieną buvau, patarė pradžioje be operacijos bandyti įveikti tuos akmenis, bet...jie matė, kad turiu kelis nedidelius. Kai priepuoliai pradėjo dažnėt ir stiprėt, tik tada pasiūlė operaciją. Ir sakė, kad nėra tokių vaistų kurie be pavojaus sveikatai ar net gyvybei išnaikintų akmenis. Kai mane išoperavo tai pasakė, kad laimė, jog gerai dar man baigėsi. Tulžies pūslė pilna akmenų buvo ir įvairaus dydžio. Jie buvo linkę judėt, todėl užeidavo priepuoliai, o jei būčiau dar bandžius juos pašalint su šlapimu doh.gif
Aš esu už natūralias priemones, bet nereikia į jas žiūrėti kaip į panacėją. Ne visada reikia tikėti vien stebuklu iš gamtos, kartais deja tenka ir rimtos invazijos į organizmą imtis.
*

drinks_cheers.gif
husmor
As vis galvoju, skaudejo desini sona, siaubingai, nevalgiau savaite praejo, tuo metu padare kraujo tyrimus, nieko blogo nemate.Paskui ekoskopija, vel nieko nemate. Ar gali but tulzi akmenys sunkiai matomi ? ar gali jie sukelt skausma,jei pavalgai astriau riebiau sunkiau ?

Vilkės akis
Na aš nešneku apie TOKIO dydžio akmenis. Reikia truputį ir pačiam žmogui susivokti, kad kas neįmanoma, tai stebuklų tikrai nebūna. Juk tie akmenys per dieną nesusiformavo tokio dydžio. O jei prasidėję pirmi simptomai ar akmenys yra kelių mm dydžio, tai juos tikrai galima pašalinti ir be peilio.
JasVita
QUOTE(husmor @ 2009 11 01, 17:51)
As vis galvoju, skaudejo desini sona, siaubingai, nevalgiau savaite praejo, tuo metu padare kraujo tyrimus, nieko blogo nemate.Paskui ekoskopija, vel nieko nemate. Ar gali but tulzi akmenys sunkiai matomi ? ar gali jie sukelt skausma,jei pavalgai astriau riebiau sunkiau ?
*

tikrai gali jų nematyti... vat pvz pas mane buvo daug mažų akmenukų... per pirmą echo juos pamatė, vėlaiu, darė echo dėl inkstų, tuo pačiu pažiūrėjo į tulžiapūslę ir jų jau nematė...

QUOTE(Vilkės akis @ 2009 11 01, 17:57)
Na aš nešneku apie TOKIO dydžio akmenis. Reikia truputį ir pačiam žmogui susivokti, kad kas neįmanoma, tai stebuklų tikrai nebūna. Juk tie akmenys per dieną nesusiformavo tokio dydžio. O jei prasidėję pirmi simptomai ar akmenys yra kelių mm dydžio, tai juos tikrai galima pašalinti ir be peilio.
*

na mano simptomai buvo... baisuliniai priepoliai... o pvz mano tėtis simptomų jokių nejautė... gyveno sau ramiai....o kai tikrinosi sveikatą, tiesiog profilaktiškai ir padarė jam echo... rado 1,5 cm akmenį... taip kad tų simpomų gali ir nejausti....

o šiaip įtariu, kad veliamės į diskusiją, kurioje bendros nuomonės neprieisim 4u.gif
husmor
QUOTE(JasVita @ 2009 11 01, 17:12)
tikrai gali jų nematyti... vat pvz pas mane buvo daug mažų akmenukų... per pirmą echo juos pamatė, vėlaiu, darė echo dėl inkstų, tuo pačiu pažiūrėjo į tulžiapūslę ir jų jau nematė...
na mano simptomai buvo... baisuliniai priepoliai... o pvz mano tėtis simptomų jokių nejautė... gyveno sau ramiai....o kai tikrinosi sveikatą, tiesiog profilaktiškai ir padarė jam echo... rado 1,5 cm akmenį... taip kad tų simpomų gali ir nejausti....

o šiaip įtariu, kad veliamės į diskusiją, kurioje bendros nuomonės neprieisim  4u.gif
*

As bandziau savo gydytojai nupiest situacija, ale jai dzin.

skausmas prasidejo persigerus ananasu sulciu...nakty pradejo desini sona skaudet, paskui skausmas pasidare duriantis,atrode lyg sprogsiu...paskui pabadavus savaite, skausmas pasidare bukas.. dabar jis uzeina ,suvalgius riebu astru..

tai panasu i akmenlige ? man 2 kart dare ekoskopija, nieko nemate.

pirmas vaistas,kaip supratau - dieta. Ir ka ..toliau laukt kito priepolio ?
Vilkės akis
Aš irgi iš tų, kurios patarti gali, bet savęs nežiūri rolleyes.gif Jau daugiau nei keletą metų vis jaučiu paskaudėjimą dešiniame šone, kartą ir priepuolis užėjęs buvo. Bet ir man gydytoja nieko neįtarė - moteriškos problemos sako ir nusiuntė ginekologei. Kartą pasidariau folio diagnostika ir pasirodo, kad arba smėlio yra, arba akmenukų.
Nepatinka man, kad gydytojai aplaidžiai vertina, todėl verčia savo sveikata domėtis pačiai.
husmor
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 11 01, 17:25)
Aš irgi iš tų, kurios patarti gali, bet savęs nežiūri  rolleyes.gif  Jau daugiau nei keletą metų vis jaučiu paskaudėjimą dešiniame šone, kartą ir priepuolis užėjęs buvo. Bet ir man gydytoja nieko neįtarė - moteriškos problemos sako ir nusiuntė ginekologei. Kartą pasidariau folio diagnostika ir pasirodo, kad arba smėlio yra, arba akmenukų.
Nepatinka man, kad gydytojai aplaidžiai vertina, todėl verčia savo sveikata domėtis pačiai.
*

tai as neinu is viso pas saviske, galvoju, reiktu keist gydytoja.. pati nuvaziavau,pasidariau ekoskopija privaciai, nes man drauges is kart apie akmenlige kalbejo smile.gif

man ta folio kazkada yra dare , sako kruti yra problema, sakau- kurioj gi, ir kai nepataike biggrin.gif tai as daugiau nebetikiu tokiais tyrimais .

DEM
Labas 4u.gif
Norėjau paklausti, ar būna taip, kad ateina priepuolis ir - praeina savaime g.gif
vovere74
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 11 01, 16:57)
*

Tai vat kas įdomiausia, kad man ne vienerius metus nematė tų akmenų doh.gif Vis skausmus, o vėliau ir atsiradusius priepuolius nurašydavo skrandžiui doh.gif Vis siųsdavo tą nesamonę ryt ir žiūrėdavo skrandį, išrašydavo vaistų ir viso gero. Ir ne vienas medikas, pas skirtingus ėjau. Va prieš metus, po eilinio priepuolio sėdint ligoninės priimamajame kažkaip tarpusavyje išsikalbėjo sesutė su chirurgu, kad - gal akmenys inkstuose g.gif Ir kai padarė echoskopiją tai už galvos susiėmė, kaip anksčiau per tas echoskopijas nematydavo "pilno maišo akmenų" doh.gif

QUOTE(daivulka78 @ 2009 11 01, 21:28)
Labas 4u.gif
Norėjau paklausti, ar būna taip,  kad ateina priepuolis ir -  praeina savaime g.gif
*

Man tai nebūdavo taip, man jau kai užeidavo tai baigdavosi ligonine ir vaistais į veną. Ir pastoviai naktimis tekdavo ten važiuoti doh.gif
Sanita
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 30, 21:27)
*

As jums pritariu, kad galbut Lecitino vartojant galima isvengti akmenuku susidarymo mirksiukas.gif , bet susidariusius akmenukus vargu ar istirbdysit ar isvalysit ax.gif .

QUOTE(vovere74 @ 2009 11 01, 22:59)
Tai vat kas įdomiausia, kad man ne vienerius metus nematė tų akmenų doh.gif Vis skausmus, o vėliau ir atsiradusius priepuolius nurašydavo skrandžiui doh.gif Vis siųsdavo tą nesamonę ryt ir žiūrėdavo skrandį, išrašydavo vaistų ir viso gero. Ir ne vienas medikas, pas skirtingus ėjau. Va prieš metus, po eilinio priepuolio sėdint ligoninės priimamajame kažkaip tarpusavyje išsikalbėjo sesutė su chirurgu, kad - gal akmenys inkstuose g.gif Ir kai padarė echoskopiją tai už galvos susiėmė, kaip anksčiau per tas echoskopijas nematydavo "pilno maišo akmenų" doh.gif
Man tai nebūdavo taip, man jau kai užeidavo tai baigdavosi ligonine ir vaistais į veną. Ir pastoviai naktimis tekdavo ten važiuoti doh.gif
*

Pas mane niekada tulzyje nebuvo akmenuku o inkstuose tai matydavo akmenukus, tai nebelikdavo doh.gif , manau tai priklauso nuo profesionalumo, (net po tulzies salinimo operacijos-teko isgirsti echoskopijos metu, kad mano tulzis labai prisipildzius skysciu doh.gif) kol nepriminiau kad ji jau pasalinta biggrin.gif . Todel ryzausi drastiskom priemonem tirpdyti akmenukus inkstukuose biggrin.gif . Pastoviai girdejau, kad skausmai nuo skrandzio bedu ir is stuburo.. Pakliuvus i reanimacija pasirode uzsikise latakai ir tulzyje smelis su baisulinem uzdegimo pasekmem, ko pasekoja dar komplikavosi umiu pankretitu doh.gif
Blogiausia, kad medikai nepastebi laiku lataku suseurejimu ar net uzakimu, kol neatsiduri ant operacinio stalo, juk dazniausia akmenu susidarymo priezastis unsure.gif
dovyda
sveikos ax.gif atrado ir man TA MALONUMA - akmeni tulzyje, net 2.8 cm, bet vienas. Paskyre operacija kitai savaitei. Bijau nezmoniskai schmoll.gif

Ai dar klausimas, gal kuri operavotes Kauno klinikose, tai man idomu kiek ten daktareliams pinigeliu isleidote blush2.gif
DEM
QUOTE(dovyda @ 2009 11 02, 19:47)
sveikos  ax.gif atrado ir man TA MALONUMA - akmeni tulzyje, net 2.8 cm, bet vienas. Paskyre operacija kitai savaitei. Bijau nezmoniskai schmoll.gif

Ai dar klausimas, gal kuri operavotes Kauno klinikose, tai man idomu kiek ten daktareliams pinigeliu isleidote blush2.gif
*

Man irgi operuos verysad.gif Tik turiu palaukti kol praeis kasos uždegimas. Jei kas nors būtų pasakę, kad turiu akmenų, būčiau tik nusijuokus: nejaučiau kokių nors ligos požymių. Tiesiog vieną dieną užėjo skausmai, vyras nuvežė vakare į klinikas, o ten bac tokia žinia. doh.gif Tačiau yra kaip yra ax.gif
Papildyta:
QUOTE(husmor @ 2009 11 01, 17:19)
As bandziau savo gydytojai nupiest situacija, ale jai dzin.

skausmas prasidejo persigerus ananasu sulciu...nakty pradejo desini sona skaudet, paskui skausmas pasidare duriantis,atrode lyg sprogsiu...paskui pabadavus savaite, skausmas pasidare bukas.. dabar jis uzeina ,suvalgius riebu astru..

tai panasu i akmenlige ? man 2 kart dare ekoskopija, nieko nemate.

pirmas vaistas,kaip supratau - dieta. Ir ka ..toliau laukt kito priepolio ?
*

Tai kaip supratau, gali užeiti skausmai nei iš šio nei iš to, ir praeina jie savaime g.gif Vakar užėjo tokie skausmai, kad net kvapą užėmė. Maniau uždusiu, visą šeimyną išgasdinau. Po kokių pusvalandžio skausmas atlėgo, bet liko keistas jausmas, lyg koks betono gabalas šone gulėtų doh.gif Šiandien darbe ir vėl pasikartojo doh.gif Man ta pirmi susitikimai su šią liga, tai nelabai gaudausi kas ir kaip.
zwezda0702
QUOTE(daivulka78 @ 2009 11 02, 21:30)
Tai kaip supratau, gali užeiti skausmai nei iš šio nei iš to, ir praeina jie savaime g.gif  Vakar užėjo tokie skausmai, kad net kvapą užėmė. Maniau uždusiu, visą šeimyną išgasdinau. Po kokių pusvalandžio skausmas atlėgo, bet liko keistas jausmas, lyg koks betono gabalas šone gulėtų doh.gif Šiandien darbe ir vėl pasikartojo doh.gif Man ta pirmi susitikimai su šią liga, tai nelabai gaudausi kas ir kaip.
*

jo man i rgi buvo nei sio nei is to uzeidavo skausmai,baigdavosi ligonine,paskutini karta irgi jau galvojau uzdusiu,vos ne balta svesa tunelio gale maciau,po sio priepolio jau ejau operuotis,nebijokit kuo laukia operacija,tikrai ner ko bijot smile.gif 4u.gif
JasVita
QUOTE(daivulka78 @ 2009 11 02, 22:30)
Tai kaip supratau, gali užeiti skausmai nei iš šio nei iš to, ir praeina jie savaime g.gif  Vakar užėjo tokie skausmai, kad net kvapą užėmė. Maniau uždusiu, visą šeimyną išgasdinau. Po kokių pusvalandžio skausmas atlėgo, bet liko keistas jausmas, lyg koks betono gabalas šone gulėtų doh.gif Šiandien darbe ir vėl pasikartojo doh.gif Man ta pirmi susitikimai su šią liga, tai nelabai gaudausi kas ir kaip.
*

man irgi užeidavo iš niekur nieko... kas kart trūkdavo oro... kai buvo pirmas priepolis, tikrai galvojau, kad mirštu... kaip išnešė iš namų ir nuvežė į ligoninę nelabai pamenu... doh.gif kitus priepolius jau praktiškai namuos iškentėdavau, nes žinodavau kad praeis.... bet jei suriesdavo rimtai ir po nospos suleidimo ilgiau nei pusvalandį skausmas nerimdavo važiuodavau į lioninę, sulašindavo lašinių... į nėštumo pabaigą ir analgino gaudavau...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.